NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Örülök, hogy elsőre ennyi "barátot" szereztem. 😉
Ami a Saints-Tornádó vonulatot illeti, jogos a két pont. Ez nem is esett le elsőre.

tomi-tomi!
Írtam én valahol, hogy utálom a Steelerst vagy a Patriotsot? Én csak azt írtam, hogy nem csípem Őket. Nincs különösebb oka. Mindenkinek van ilyen csapat.

picidzé!

"...és ne írj olyasmit, ami a sporrtévében is beolvasnának. Annál nincs lejjebb. tongue"
Ezt nekem írtad? Ha igen, részleteznéd? Nekem még korán van. Köszönöm.

És akkor itt kérnék elnézést mindenkitől (Steelers, Patriots, Seahawks), akinek belegázoltam a lelki világába. Nem volt szándékos.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha a Pats is úgy lebecsül minket, mint a Steelers, /*a szurkolók nagy része máris megtette, ahogy a Steelers fanok egy kis része is kinevetett, félvállról vett, lesajnált minket. Tisztelet a kivételnek, a többségben konstruktív látogatók voltak itt...*/, szóval ha a csapatuk IS úgy gondolkodik, h még egy hét bye week, akkor lehet esélyünk. Ez sajnos az edzői stábjukra nem jellemző, mindenesetre azért remélem NFC-ben is van csapat ami nem a szíved csücske és azt is kiütjük 😛 😀Black_Adder
Egyetlenegy ilyen komment született, s az is kivehető, hogy nem Pats-fan írta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hát srácok, ...Kossuth Lajos
Hát, Lajos! Lenne néhány javaslatom, hátha könnyebb lesz a beilleszkedésed. 😊
Változtass nevet, Benned egy poéta veszett el. (A másik oka, hogy így is, úgy is más lesz a neved, de majd egy admin tájékoztat erről.)
Ha Saints szurkolóként a fórumon tornádó pusztítása kifejezéssel élsz, az veszélyes. Jön egy GyurmaPapa nevű tag és kipofoz a zokniból. 😊
Gratulálok a két utált csapat kiválasztásához. A biztos kisebbség tuti receptje. 😊
Üdv a fedélzeten!tomi-tomi
Hát, ezzel nagyjából (Saints fanként is) egyetértek.....
Ha a hazai topicba írtál volna (Lajos!) ilyen hosszú bemutatkozó hozzászólást... nem szerencsés, na!
Azt meg, hogy ki, kit nem szeret, nem biztos, hogy ebben a topicban kell megvitatni.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Hát srácok, az az igazság, hogy hogy a legutolsó alapszakasz meccsén csapnivalóan játszott a Denver. De az utolsó 3-ban is gyenge volt. TT passzai nevetségesek voltak. Bár a Steelers sem volt veretes a Cleveland ellen. Éjszaka a meccset nézve szerettem volna hinni... Amikor a hosszabbításra került a sor, bevallom úgy gondoltam, hogy vége. De, hogy így lesz vége??? !!! Hát erre a legmerészebb álmomban sem gondoltam volna. TT első (és egyben utolsó) passza után megpróbáltam vissza fogottan "örjöngeni". Feleségem szerint nem sikerült. 😂 Ő is felkelt és megnézte a TD ismétlését. Hát én ilyen meccset még nem láttam!!! Ez a csávó mikor tanult meg passzolni?! Szórt egy pár olyan passzt, hogy csak néztem. Örülök, hogy ezt a mérkőzést láthattam. Aki elszalasztotta, az bánhatja. Van egy-két csapat, amit alapból nem csípek, ilyen a Steelers is. Bocs a Steelers fanoknak. És még ilyen a Patriots. Bocs a Patriots fanoknak. (Nem csípem még a Seahawks-ot sem, de nekem, mint Saints drukkernek a tavalyi év óta ez meg van engedve. 😀 ) Szóval, ha a Denver arra állt rá, hogy a szívemnek nem annyira kedves csapatokat kilője, akkor a legjobb úton jár! Szép volt és csak így tovább!

"Már látom, amint Foxborough tornyában az álmosan örködő hazafi egyszer csak érzi, hogy elkezd rengeni a föld. Mi ez? Földrengés? Szemét tágra nyitja. Egy hatalmas porfelhőt lát közeledni nyugat felől! Tornádó? De nem. Ha "csak" tornádó lenne... A félelem jeges kézként szorítja össze torkát. Egy megvadult vadló csapat közeledik éktelen sebességgel és letiporják a Gillette Stadiumot úgy, hogy kő-kövön nem marad!"Kossuth Lajos
A Pats ellen karrierje egyik legjobb meccse volt, 200 passzolt, 100 futott yarddal és 2TD-vel. Ha minden meccsen így szerepelni, /*természetesen nem fog, itt a HA nem olyan értelemben van*/ akkor simán MVP lenne. Nem szerencsés egy meccset egész szezonra kivetíteni, hogy úgy értékeld a szezont, de mivel egyetlen meccsről van szó, talán meg lehet tenni, csak h világosabban látszódjon a súlya, ha már ez a 200, 100, 2 nem elég hozzá. Nos 3200 passzol, 1600 futott yard és 32 TD, erre szvsz senki nem mondaná gyenge, pontosabban ugyanannyian mint most, rengetegen vannak akik nem hajlandók elismerni az érdemeit, és amiben jó, azt is gyengeségnek próbálják beállítani. //ahogy rengetegen vannak olyanok is, akik nem hajlandók elismerni hibáit...
Az a meccs a hibákon ment el, a sok fumble-ön, büntetésen, misstackle-ön, az ST-n...

Ha a Pats is úgy lebecsül minket, mint a Steelers, /*a szurkolók nagy része máris megtette, ahogy a Steelers fanok egy kis része is kinevetett, félvállról vett, lesajnált minket. Tisztelet a kivételnek, a többségben konstruktív látogatók voltak itt...*/, szóval ha a csapatuk IS úgy gondolkodik, h még egy hét bye week, akkor lehet esélyünk. Ez sajnos az edzői stábjukra nem jellemző, mindenesetre azért remélem NFC-ben is van csapat ami nem a szíved csücske és azt is kiütjük 😛 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Hát srácok, ...Kossuth Lajos
Hát, Lajos! Lenne néhány javaslatom, hátha könnyebb lesz a beilleszkedésed. 😊
tomi-tomi
...és ne írj olyasmit, ami a sporrtévében is beolvasnának. Annál nincs lejjebb. 😛

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát srácok, ...Kossuth Lajos
Hát, Lajos! Lenne néhány javaslatom, hátha könnyebb lesz a beilleszkedésed. 😊
Változtass nevet, Benned egy poéta veszett el. (A másik oka, hogy így is, úgy is más lesz a neved, de majd egy admin tájékoztat erről.)
Ha Saints szurkolóként a fórumon tornádó pusztítása kifejezéssel élsz, az veszélyes. Jön egy GyurmaPapa nevű tag és kipofoz a zokniból. 😊
Gratulálok a két utált csapat kiválasztásához. A biztos kisebbség tuti receptje. 😊
Üdv a fedélzeten!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
"...letiporják a Gillette Stadiumot úgy, hogy kő-kövön nem marad!"

Csak ezt a részt írnám át, a sztori többi része finom, irodalmi lett Lajos! 😊

Gratulálok a Broncosnak, élvezetes, izgalmas meccsen nyertetek. Úgy számolom már csak ötöt kell aludni és szívesen látjuk a vadlovakat. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát srácok, az az igazság, hogy hogy a legutolsó alapszakasz meccsén csapnivalóan játszott a Denver. De az utolsó 3-ban is gyenge volt. TT passzai nevetségesek voltak. Bár a Steelers sem volt veretes a Cleveland ellen. Éjszaka a meccset nézve szerettem volna hinni... Amikor a hosszabbításra került a sor, bevallom úgy gondoltam, hogy vége. De, hogy így lesz vége??? !!! Hát erre a legmerészebb álmomban sem gondoltam volna. TT első (és egyben utolsó) passza után megpróbáltam vissza fogottan "örjöngeni". Feleségem szerint nem sikerült. 😂 Ő is felkelt és megnézte a TD ismétlését. Hát én ilyen meccset még nem láttam!!! Ez a csávó mikor tanult meg passzolni?! Szórt egy pár olyan passzt, hogy csak néztem. Örülök, hogy ezt a mérkőzést láthattam. Aki elszalasztotta, az bánhatja. Van egy-két csapat, amit alapból nem csípek, ilyen a Steelers is. Bocs a Steelers fanoknak. És még ilyen a Patriots. Bocs a Patriots fanoknak. (Nem csípem még a Seahawks-ot sem, de nekem, mint Saints drukkernek a tavalyi év óta ez meg van engedve. 😀 ) Szóval, ha a Denver arra állt rá, hogy a szívemnek nem annyira kedves csapatokat kilője, akkor a legjobb úton jár! Szép volt és csak így tovább!

"Már látom, amint Foxborough tornyában az álmosan örködő hazafi egyszer csak érzi, hogy elkezd rengeni a föld. Mi ez? Földrengés? Szemét tágra nyitja. Egy hatalmas porfelhőt lát közeledni nyugat felől! Tornádó? De nem. Ha "csak" tornádó lenne... A félelem jeges kézként szorítja össze torkát. Egy megvadult vadló csapat közeledik éktelen sebességgel és letiporják a Gillette Stadiumot úgy, hogy kő-kövön nem marad!"
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 580 — 毎日何かを学ぶ
Firefoxban van download helper azzal talán, az a Steelers.com-ról simán leszedi.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Biztos vannak itt zsenik, akik tudnának segíteni. Nem tudom sehogy sem letölteni a videót...van rá lehetőség?
http://www.denverbroncos.com/multimedia/videos/BTV-Exclusive-Postgame-Celebration/5a6b204a-ab56-4cae-a56a-1ded245a73ee
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Gratulálok a W-hez nem semmi volt!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
tegnap sikerült, de ma már nem tudom megállni, h ne írjam le:
Még szerencse, h sokak javaslata ellenére mégse cutoltuk Tebow-t egy (kettő) gyenge meccs után 😛Black_Adder
Azért Bay-Bay-el kapcsolatban is voltak itt már hasonló megjegyzések, azokat is lehet most visszaszívni... 😛

Jah, meg ugye ott van Ayers, az Eagles és egyéb drukkerek szerint fos Bunkley, meg a senkinek se kellő Marcus Thomas... 😊StormST
Irány Boston :cool:

+ Tebow a legrosszabb meccse után a legjobbat hozta. Innentől leszarom, h ki mit ír róla, igazi profi akinek az NFL-ben a helye. Pont.
+ Ayers szintén carrier game
+ Pass protection. Eddig nem is létezett, most megkergették ugyan TT-t párszor, de összvissz ennyire telt a hirhedt Steel passrushtól
+ Demaryius Thomas. Kimondta h nem tud route-ot futni? 😛
+ Mike McCoy és a Play Call. Szvsz ennél jobb nem lehetett volna. Egy 3és 17-es futást eltekintve hibátlan. Szidtátok itt múltkor, tessék ezért nem kell...
+ Royalt nem rég még nem akartam volna megtartani, hát lehet mégis meg kéne állapodni vele
+ Cartert is szidta valaki. Stabil és megbízható kezdő. Ellenben Moore már Bruton mögé szorult a DC-n...

- Be nem fújt fumble. Egészen szánalmas volt, főleg h a playt meg rögtön lefújták, kicsit mint annó Hochuli... Remélem ezzel vége a félévtizedes kompenzálásnak... Főleg h aztán TD lett belőle
- Matt Willis, kishíján elment a meccs az idióta szabálytalanságán, és volt dropja is. 1 meccs után ahogy Tebow-t se, őt se zavarom el, de most nem győzött meg, h Royal távozása esetén megfelelő WR3 lenne....
- Decker sérülése
- Bailey elejtett INT-je is costly volt, ennek ellenére úgy egész meccsen jók voltak a CB-k //Harris is 😛
és volt egy offside miatt visszafújt INT is...
- Megint akadt ki nem használt lehetőség. 55-ről Praterrel MileHighon miért nem próbáljuk meg. És a goal line offenseben is több van ennél.
- Vigyázzunk már arra a rohadt labdára, most MGH. Szerencsére belefért.Black_Adder
😛 😊

btw, az 5 sacket ki is felejtettem. Miller hatalmas respect a törött kézzel se adja fel. Doomnak és Bunkleynak is volt 1-1, Ayerst meg írtam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
u.i.: Dawkins, kaptál még egy esélyt tesó, hogy PO után vonulj vissza!JC6
Eszébe ne jusson visszavonulni! 😛Black_Adder
Te is tudod barátom, hogy elég komoly nyaksérülése van és így, 38 (!) évesen veszélyes játszani. Elég egy rossz mozdulat és a következő 38 év kínszenvedés lesz...
Viszont remélem összedrótozzák és kap pár percet.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
u.i.: Dawkins, kaptál még egy esélyt tesó, hogy PO után vonulj vissza!JC6
Eszébe ne jusson visszavonulni! 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért engedtessék már meg leírnom, hogy mennyire jól esik olvasni ezt a sok gratulációt, még olyanoktól is, akik totál esélytelennek tartottak minket, sőt, kinevettek, lenéztek.

Nem térek magamhoz. Alig aludtam. Totál kómás vagyok, nézem a videókat, olvasok, gyűjtöm a képeket, anyagokat.
Mert ez történelmi pillanat volt.

Én nem szeretnék senkit sem megsérteni, nem is vagyok a föld felett méterekkel, de rohadtul örülök, hogy kemény, csattanós választ adtunk minden fikázónak és hater-nek! Piszkosul nagy elégtétel nekem!!!

Senkit nem szeretnél kiemelni, mert ilyen CSAPATOT rég láttam. Azt hittem, ne lehet űberelni pár alapszakasz béli meccset, hát erősen rám cáfoltak...

Emelem kalapom Fox előtt, hogy tökös gyerekként viselkedett, McCoy előtt és az edzői stáb többi tagja előtt. Hihetetlen, hogy mit építettek fel 1 hét alatt! Egyben elnézést is kérek tőlük 😀

Múlt héten azt írtam a Steelers topikba, hogy nekem minden perc ajándék... Meccs előtt pedig ide, hogy jó előérzetem van. De erre kiszámított? Bevallom, én nem. Bíztam és hittem a csapatban, de így játszani Denver Broncost az utolsó 2005-ös PO meccs óta nem láttam. Leírhatatlan mit érzek most.

Innentől kezdve senki ne mondja nekem, hogy a Denver underdog lesz Boston-ban. Ez a PO, tegnap láthattuk. Vagyis ma!

GOD BLESS &GO BRONCOS!!

u.i.: Dawkins, kaptál még egy esélyt tesó, hogy PO után vonulj vissza!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ki mer fogadni hogy a new england ellen is győz a denver? 😀Ventura
Megeshet, de azért olyan hatalmas pénzben ne fogadj senkivel 😊 Előfordulhat egyébként, ha ezt a formát hozza Tebow, ennyire mennek a kulcs játékok akkor az is hatalmas meccs lesz
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
Maximális gratuláció !
Nagyon megérdemeltétek !
Esetleg ajánljátok Sobrinak ezt a győzelmet ! 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
Szívből gratulálok nektek,felejthetetlen meccset hoztatok össze tegnap!Joco
osztom! gyönyörű volt!
és mellette kimondottan örülök is, hogy egalább az egyik playoff favoritom győzött, ha a többi nem (kivéve houston - nekik is szurkoltam, de a lions és a falcons kiesett)

ki mer fogadni hogy a new england ellen is győz a denver? 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Szívből gratulálok nektek,felejthetetlen meccset hoztatok össze tegnap!

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
tegnap sikerült, de ma már nem tudom megállni, h ne írjam le:
Még szerencse, h sokak javaslata ellenére mégse cutoltuk Tebow-t egy (kettő) gyenge meccs után 😛Black_Adder
Azért Bay-Bay-el kapcsolatban is voltak itt már hasonló megjegyzések, azokat is lehet most visszaszívni... 😛

Jah, meg ugye ott van Ayers, az Eagles és egyéb drukkerek szerint fos Bunkley, meg a senkinek se kellő Marcus Thomas... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
tegnap sikerült, de ma már nem tudom megállni, h ne írjam le:
Még szerencse, h sokak javaslata ellenére mégse cutoltuk Tebow-t egy (kettő) gyenge meccs után 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Annak ellenére, h a Steelersnek drukkoltam, gratulálok! Ezt nem hittem volna...
Nem vagyok egy Tebow-fan, de nagyon durván tolta a gyerek...ezt el kell ismerni...
Fox meg zseniális....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Litton alkotott egyből! 😀




THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Le a kalappal!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Grat a győzelemhez,Nektek jutott a dicsőség,hogy a valaha volt 3-ik legjobb védelmet elzavarjátok nyugdíjjba..😊)
Jövőre nálunk!!