NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 218 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hogy legyen kicsit on topic téma is azóta voltak hírek twitteren, hogy Glasgow egyáltalán nem zárkózik el a maradától, csak volt olyan nyilatkozat csapathoz közeli újságíróktól, hogy "hülye lenne nem tesztelni a piacot". Amiben végülis van valami. A szar támadófal játékosokat is csúnyán túlfizetik FA-n akkora a ligában a hiány, ha meg még egész jó is vagy akkor tényleg rádszakad a pénzes zsák.

Pff stat: Glagow idén 0 sacket engedett és a 7. legjobb OG volt futásblokkolást tekintve.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Ha a Packerst ennyire szarnak tartod, akkor mit gondolsz a Lions-ról? És még így sem tudott az 1/1-re odaérni (pedig a bírók is mindig ellenük vannak). Nem baj, jövőre újra kétszer próbálkozhattok 😉
gbol
hogy engedhetitek meg magatoknak ezt a hangnemet egy ilyen meccs után, te jó ég... én inkább csöndben maradnék a helyetekben, a világ szégyene lett volna ha ez a GB 1st seedes lesz az NFC-ben úgy hogy 3 jobb csapat is van nála. Ez itt off de muszáj megkérdeznem: ti ennyire elégedettek vagytok az idei teljesítményetekkel kapcsolatban??!
davemayer
Egyrészt nem tudom minek szól a többes szám. Másrészt csak egy hozzászólás utolsó reménykedő mondatra reagáltam. Harmadrészt én elégedett vagyok, mert idénre max. egy pozitív mérlegben bíztam, mivel még nem komplett a csapat. Egy vagy két év múlva kellene eredményt hozni. (Legalább nincs akkora hyper körülöttünk, mint tavaly a Bears körül, aki hasonlóan túlzó eredményességet mutatott, így nem dőlhet hátra a vezetőség.)
gbol
OFF
nem tudom milyen tavalyi hype-ról beszélsz, reálisan csak a phillyt verhettük volna otthon (meg is lehetett volna ugye) majd idegenbe kellett volna menni egy bivaly Rams ellen meg egy bivaly Saints ellen. Szerintem nem volt a Bears egyáltalán hypeolva, senki nem beszélt SB-ról vagy ilyesmiről, max azt érezted hype-nak hogy a D-t az egekig felmagasztalták de az meg full jogos volt a tavalyi extra teljesítmény alapján.
ON

A többes számot azért használtam mert más okos fórumtársad is idejött ebbe a topicba beszólni a lions drukkereknek, ami egy agyonnyert és kitűnő teljesítmény után is ultragáz nem hogy így
davemayer
Szerintem bő 8 éves ittlétem alatt keveset szoktam arcoskodni. Sőt én többször el is mondom magamról, hogy a ligát, az nflt jobban szerettem mint a GB-t.
Az összes riválisunknál vannak kis kedvenceim sőt akár egész csapatrészeim, akik jó teljesítményének tudok örülni.
Szinte minden heti eredményünk után leirtuk a topicunkba, hogy nyertünk de... a csapat nem top de... Rodgers megdob pár szép labdát de...

Tudja a GB drukkerek 95%-a, hogy ez az nfc no2 seed csak a játék képét nézve túlzó. Két emberes az O (és egyik se Rodgers) és van egy hullámzó D.
De azért 6-0ás div mérleg és 13-3as alapszakasz után beírni ide, hogy annyira szar ez a GB kicsit megmosolyogtató volt. (Nem, nem te írtad be tudom). Az első Det elleni meccs után minden normális ember csöndben volt vagy elismerte a meccs tévedéseit és így jött át max ebbe a topicba és nem a lenéző módon. De úgy gondolom a tiszteletben tartás kétoldalú dolog ha nincs meg az egyik oldalról furcsa elvárni a másiktól.

Ha kiesünk is a div roundba otthon akkor is volt végre PO meccs a Lambeaun, a nagy elvarasokhoz képest hosszú évek után most először van pihenőheten a csapat.
Ennél néha jobb játékot de sokkal kevésbé eredményes mérleget várt mindenki.
Nem vagyunk jobbak a Saintsnél de ha Brees -10 fokban kell játsszon messze a dome melegétől nagyobb az esélyünk mint Louisianaban. Az Eagles/Vikings/Hawks ellen is otthon bőven adnék magunknak esélyt sőt.

Páran azt hiszik hogy mi SBt látunk a csapatunkban. Nem, de a SB és a hulladékok vagyunk között van azért az az átmenet amikor reménykedni lehet és kapaszkodni abba ami jó volt.
alatriste
Nem kell mellreszívni. Ez a Lions sztem nem tudná megverni egyik college playoffcsapatot sem, olyan szar. Ha ti csak alig tudjátok megverni, akkor ti is szarok vagytok, ennyike

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Ha a Packerst ennyire szarnak tartod, akkor mit gondolsz a Lions-ról? És még így sem tudott az 1/1-re odaérni (pedig a bírók is mindig ellenük vannak). Nem baj, jövőre újra kétszer próbálkozhattok 😉
gbol
Te figyumár, idén 0 másodpercig vezetettek ellenünk. Egyszer a bírók vertek meg megint (hanyadszor?), egyszer meg a ZS-csapatunkat tudtátok nagy nehezen úgy megbaszni, hogy két hete vazelinezzük a picsánkat, hogy gyertek már, mert kell a jobb pick.

Most akkor pontosan mi van?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford-al a fedélzeten kb 30 ponttal nyer a Lions/AR hiányában pontot se szerez a GB.
Kb így.
Csak a miheztartás végett.
akdestroyer
19 játékos IR-en.
Meccs közben lesérül az O# és a D# legjobbja (Golladay, Slay + Kennard).
A 3.számú irányító játszik.
Éppen nyernek úgy, hogy mi enyhén szólva se akartunk győzelmet.
Az első meccsünkön volt némi segítség.
Kár is reagálni.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 218 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Ha a Packerst ennyire szarnak tartod, akkor mit gondolsz a Lions-ról? És még így sem tudott az 1/1-re odaérni (pedig a bírók is mindig ellenük vannak). Nem baj, jövőre újra kétszer próbálkozhattok 😉
gbol
hogy engedhetitek meg magatoknak ezt a hangnemet egy ilyen meccs után, te jó ég... én inkább csöndben maradnék a helyetekben, a világ szégyene lett volna ha ez a GB 1st seedes lesz az NFC-ben úgy hogy 3 jobb csapat is van nála. Ez itt off de muszáj megkérdeznem: ti ennyire elégedettek vagytok az idei teljesítményetekkel kapcsolatban??!
davemayer
Egyrészt nem tudom minek szól a többes szám. Másrészt csak egy hozzászólás utolsó reménykedő mondatra reagáltam. Harmadrészt én elégedett vagyok, mert idénre max. egy pozitív mérlegben bíztam, mivel még nem komplett a csapat. Egy vagy két év múlva kellene eredményt hozni. (Legalább nincs akkora hyper körülöttünk, mint tavaly a Bears körül, aki hasonlóan túlzó eredményességet mutatott, így nem dőlhet hátra a vezetőség.)
gbol
OFF
nem tudom milyen tavalyi hype-ról beszélsz, reálisan csak a phillyt verhettük volna otthon (meg is lehetett volna ugye) majd idegenbe kellett volna menni egy bivaly Rams ellen meg egy bivaly Saints ellen. Szerintem nem volt a Bears egyáltalán hypeolva, senki nem beszélt SB-ról vagy ilyesmiről, max azt érezted hype-nak hogy a D-t az egekig felmagasztalták de az meg full jogos volt a tavalyi extra teljesítmény alapján.
ON

A többes számot azért használtam mert más okos fórumtársad is idejött ebbe a topicba beszólni a lions drukkereknek, ami egy agyonnyert és kitűnő teljesítmény után is ultragáz nem hogy így
davemayer
Szerintem bő 8 éves ittlétem alatt keveset szoktam arcoskodni. Sőt én többször el is mondom magamról, hogy a ligát, az nflt jobban szerettem mint a GB-t.
Az összes riválisunknál vannak kis kedvenceim sőt akár egész csapatrészeim, akik jó teljesítményének tudok örülni.
Szinte minden heti eredményünk után leirtuk a topicunkba, hogy nyertünk de... a csapat nem top de... Rodgers megdob pár szép labdát de...

Tudja a GB drukkerek 95%-a, hogy ez az nfc no2 seed csak a játék képét nézve túlzó. Két emberes az O (és egyik se Rodgers) és van egy hullámzó D.
De azért 6-0ás div mérleg és 13-3as alapszakasz után beírni ide, hogy annyira szar ez a GB kicsit megmosolyogtató volt. (Nem, nem te írtad be tudom). Az első Det elleni meccs után minden normális ember csöndben volt vagy elismerte a meccs tévedéseit és így jött át max ebbe a topicba és nem a lenéző módon. De úgy gondolom a tiszteletben tartás kétoldalú dolog ha nincs meg az egyik oldalról furcsa elvárni a másiktól.

Ha kiesünk is a div roundba otthon akkor is volt végre PO meccs a Lambeaun, a nagy elvarasokhoz képest hosszú évek után most először van pihenőheten a csapat.
Ennél néha jobb játékot de sokkal kevésbé eredményes mérleget várt mindenki.
Nem vagyunk jobbak a Saintsnél de ha Brees -10 fokban kell játsszon messze a dome melegétől nagyobb az esélyünk mint Louisianaban. Az Eagles/Vikings/Hawks ellen is otthon bőven adnék magunknak esélyt sőt.

Páran azt hiszik hogy mi SBt látunk a csapatunkban. Nem, de a SB és a hulladékok vagyunk között van azért az az átmenet amikor reménykedni lehet és kapaszkodni abba ami jó volt.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 685
Stafford-al a fedélzeten kb 30 ponttal nyer a Lions/AR hiányában pontot se szerez a GB.
Kb így.
Csak a miheztartás végett.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 683 — "Grammar maci"
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Ha a Packerst ennyire szarnak tartod, akkor mit gondolsz a Lions-ról? És még így sem tudott az 1/1-re odaérni (pedig a bírók is mindig ellenük vannak). Nem baj, jövőre újra kétszer próbálkozhattok 😉
gbol
hogy engedhetitek meg magatoknak ezt a hangnemet egy ilyen meccs után, te jó ég... én inkább csöndben maradnék a helyetekben, a világ szégyene lett volna ha ez a GB 1st seedes lesz az NFC-ben úgy hogy 3 jobb csapat is van nála. Ez itt off de muszáj megkérdeznem: ti ennyire elégedettek vagytok az idei teljesítményetekkel kapcsolatban??!
davemayer
Egyrészt nem tudom minek szól a többes szám. Másrészt csak egy hozzászólás utolsó reménykedő mondatra reagáltam. Harmadrészt én elégedett vagyok, mert idénre max. egy pozitív mérlegben bíztam, mivel még nem komplett a csapat. Egy vagy két év múlva kellene eredményt hozni. (Legalább nincs akkora hyper körülöttünk, mint tavaly a Bears körül, aki hasonlóan túlzó eredményességet mutatott, így nem dőlhet hátra a vezetőség.)
gbol
OFF
nem tudom milyen tavalyi hype-ról beszélsz, reálisan csak a phillyt verhettük volna otthon (meg is lehetett volna ugye) majd idegenbe kellett volna menni egy bivaly Rams ellen meg egy bivaly Saints ellen. Szerintem nem volt a Bears egyáltalán hypeolva, senki nem beszélt SB-ról vagy ilyesmiről, max azt érezted hype-nak hogy a D-t az egekig felmagasztalták de az meg full jogos volt a tavalyi extra teljesítmény alapján.
ON

A többes számot azért használtam mert más okos fórumtársad is idejött ebbe a topicba beszólni a lions drukkereknek, ami egy agyonnyert és kitűnő teljesítmény után is ultragáz nem hogy így

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 351
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Ha a Packerst ennyire szarnak tartod, akkor mit gondolsz a Lions-ról? És még így sem tudott az 1/1-re odaérni (pedig a bírók is mindig ellenük vannak). Nem baj, jövőre újra kétszer próbálkozhattok 😉
gbol
hogy engedhetitek meg magatoknak ezt a hangnemet egy ilyen meccs után, te jó ég... én inkább csöndben maradnék a helyetekben, a világ szégyene lett volna ha ez a GB 1st seedes lesz az NFC-ben úgy hogy 3 jobb csapat is van nála. Ez itt off de muszáj megkérdeznem: ti ennyire elégedettek vagytok az idei teljesítményetekkel kapcsolatban??!
davemayer
Egyrészt nem tudom minek szól a többes szám. Másrészt csak egy hozzászólás utolsó reménykedő mondatra reagáltam. Harmadrészt én elégedett vagyok, mert idénre max. egy pozitív mérlegben bíztam, mivel még nem komplett a csapat. Egy vagy két év múlva kellene eredményt hozni. (Legalább nincs akkora hyper körülöttünk, mint tavaly a Bears körül, aki hasonlóan túlzó eredményességet mutatott, így nem dőlhet hátra a vezetőség.)
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 683 — "Grammar maci"
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Ha a Packerst ennyire szarnak tartod, akkor mit gondolsz a Lions-ról? És még így sem tudott az 1/1-re odaérni (pedig a bírók is mindig ellenük vannak). Nem baj, jövőre újra kétszer próbálkozhattok 😉
gbol
hogy engedhetitek meg magatoknak ezt a hangnemet egy ilyen meccs után, te jó ég... én inkább csöndben maradnék a helyetekben, a világ szégyene lett volna ha ez a GB 1st seedes lesz az NFC-ben úgy hogy 3 jobb csapat is van nála. Ez itt off de muszáj megkérdeznem: ti ennyire elégedettek vagytok az idei teljesítményetekkel kapcsolatban??!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 351
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Ha a Packerst ennyire szarnak tartod, akkor mit gondolsz a Lions-ról? És még így sem tudott az 1/1-re odaérni (pedig a bírók is mindig ellenük vannak). Nem baj, jövőre újra kétszer próbálkozhattok 😉
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Tudjuk, de valahogy majd csak túléljük a 6-0-ás divízió mérleget és azt, hogy szotyizva kell végignéznünk a wild card kört ellenfelet várva.
alatriste
Mindig a sikeres csapatokat gyűlölik.

Tényleg hihetetlen ez a 13-3, ha csak 2020ban az alapszakaszban az ilyen meccsek felét nyeritek meg akkor nagyon szép szezonnak nézünk elébe.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 218 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.
MacPhisto
Tudjuk, de valahogy majd csak túléljük a 6-0-ás divízió mérleget és azt, hogy szotyizva kell végignéznünk a wild card kört ellenfelet várva.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Annyira szar ez a Packers hogy majdnem nem tudtuk megveretni magunkat. Öröm lesz nézni ahogy feltörlik velük a padlót.

Na akkor 3rd pick.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marvin Joneséknál se teltek jól az ünnepek. 😕 RIP
 twitter.com/Lions/status/1211074403624243201/photo/1

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 eu.freep.com/story/sports/nfl/lions/2019/12/27/detroit-lions-graham-glasgow-free-agency/2758120001/

Na akkor lehet újabb linemant draftolni. Asset management lvl999
MacPhisto
Azért csak sikerül újra egy 0-16-os rostert "építeni". Bob Quinn egy vak majom ügyességével lavírozik a drafton. De legalább a tölteléknek is gyenge Ch.Jones-t megtartottuk.
Glasgow is menekül innen ahogy tud.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 218 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 eu.freep.com/story/sports/nfl/lions/2019/12/27/detroit-lions-graham-glasgow-free-agency/2758120001/

Na akkor lehet újabb linemant draftolni. Asset management lvl999
MacPhisto
Alakul végre egy egész jó OL naná, hogy nem tartják egybe.
Glasgowt elég sok helyen nagyon szívesen fogadják majd. Nem sérülékeny, rakható bent Gbe Cbe. Nekem az egyik kedvenc játékosom az egész ligában.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
 eu.freep.com/story/sports/nfl/lions/2019/12/27/detroit-lions-graham-glasgow-free-agency/2758120001/

Na akkor lehet újabb linemant draftolni. Asset management lvl999

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez valahogy kimaradt eddig innen

 twitter.com/thecheckdown/status/1209866749820198912

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@thelionswire: 10 potential replacements for Lions DC Paul Pasqualoni  wp.me/p7aES1-9pU

A lényeg úgyis a Pats kötődés lesz.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
23 sérültünk van, aki így vagy úgy kezdene. 23.
MacPhisto
Ebből 21 lelki.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
23 sérültünk van, aki így vagy úgy kezdene. 23.
MacPhisto
Remek lehet a kondíciós stáb is.

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
23 sérültünk van, aki így vagy úgy kezdene. 23.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most néztem meg az összefoglalót. Látom azért a bírók most sem bíztak semmit a véletlenre. 😀
Mondjuk ennek most éppen örülök.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvan a 3.pick.
Kéne egy meglepi Redskins győzelem a hétvégén. 😊

több mint 4 éve
Béczkó 1 264
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1126%2Fr633511_3_1296x729_16-9.jpg
Six days to go: How an NFL team gets moved for every road game
Whenever an NFL game kicks off, it has taken a legion of unknown equipment managers and travel staffers to get the road team there. Sometimes that means traveling with a Peloton bike and a whole lot of hats.