Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊Rataxes
Edelmant QB ként draftoltuk.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
De a hawks példa nagyon jó volt, mert az egy siker történt.
topmodell
Nem az.undisputedly
Jóindulattal átlagosnak nevezném Sweezyt, de semmi esetre sem sikertörténet.BigBaltazar
Ha egy olyan jatekos aki az ötödik hatodik körben kelt el. Nem tudott beépülni és egy másik poszton kezdő lesz. Akkor az ha átlagos is siker történet. Ráadásul Sweezy 7. körös.
De az alapvető különbség a szemléletben, már onnan indul ha mi 6 meccsnél többet nyerünk egy szezonban az mar siker történet.
Más a nézőpont.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mármint DT-ből OG vagy OT-ből OG? Mert utóbbinál azért vannak mocsok jó példák 😀
Vagy itt most konkrétan a Lionsnál? Mert az lehet, hogy ott nem volt 😊Wyatt
Igen a Lionsra írtam, hogy a csapatnál ez nem szokott jól sikerülni.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Azért ezt érdemes megnézni:  www.seahawks.com/video/2015/06/04/2015-seahawks-town-hall-tom-cable-breaks-down-jr-sweezy-game-film

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
De a hawks példa nagyon jó volt, mert az egy siker történt.
topmodell
Nem az.undisputedly
Jóindulattal átlagosnak nevezném Sweezyt, de semmi esetre sem sikertörténet.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
De a hawks példa nagyon jó volt, mert az egy siker történt.
topmodell
Nem az.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mármint DT-ből OG vagy OT-ből OG? Mert utóbbinál azért vannak mocsok jó példák 😀
Vagy itt most konkrétan a Lionsnál? Mert az lehet, hogy ott nem volt 😊

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Xavier Proctort megpróbáljuk atnevelni offense falembernek. Ezek szerint esélytelen hogy 53-as rosterre kerüljön mint DT.
Volt hogy ilyesmi már sikerült?
Vagy ez minden mindegy alapon megy?!topmodell
Mármint "milyesmi"? Konkrétan DT-ből OL? Vagy védőből támadójátékos? Csapat vagy ligaszinten?Rataxes
A hawks példa jó.
Arra gondoltam hogy mennyire ritka hogy sikerül egy játékost egy másik pozícióba átképezni uy hogy abban sikeres legyen.
Csapat szinten köszönöm de tisztában vagyok vele. Az elmúlt évtizedben annyi ilyen hír roppant fel. Egyszer sem volt sikeres. Még a Tackle-ből Guardnak sem.
Persze minden offseasonben van ilyen hír. Aztán az ilyen jatekos meg egy evet rosteren van. Aztán lemorzsolódik.

De a hawks példa nagyon jó volt, mert az egy siker történt.
Mèg ha nem is nálunk történt :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Xavier Proctort megpróbáljuk atnevelni offense falembernek. Ezek szerint esélytelen hogy 53-as rosterre kerüljön mint DT.
Volt hogy ilyesmi már sikerült?
Vagy ez minden mindegy alapon megy?!topmodell
Nálunk van ilyen játékos J.R.Sweezy. Ő a kezdő RG-nk. A North Carolina State-en DL játékos volt. A drafton is mint DE jött ki, de nálunk Tom Cable úgy gondolta jobb lesz Ő a fal ellenkező oldalán, és átképezték guardnak.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Xavier Proctort megpróbáljuk atnevelni offense falembernek. Ezek szerint esélytelen hogy 53-as rosterre kerüljön mint DT.
Volt hogy ilyesmi már sikerült?
Vagy ez minden mindegy alapon megy?!topmodell
Mármint "milyesmi"? Konkrétan DT-ből OL? Vagy védőből támadójátékos? Csapat vagy ligaszinten?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Xavier Proctort megpróbáljuk atnevelni offense falembernek. Ezek szerint esélytelen hogy 53-as rosterre kerüljön mint DT.
Volt hogy ilyesmi már sikerült?
Vagy ez minden mindegy alapon megy?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm de sikerült letöltenem végül a Rutracker oldaláról 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!topmodell
nem tudom fent vagy-e rutrackeren, de ott seedelik ketten, úgy látomGiowa
Megtaláltam. Regisztráltam és már töltöm is! 1-2 óra és meg van!

A szurkolóktól kérdezem: van más is aki gyűjti a meccseket? Vagy csak én vagyok ilyen elvetemült?

A héten pl a 2004es szezon összefoglalóit néztem meg!
Offseasonben remek nosztalgikus elfoglaltság😊topmodell
Amúgy fenn van youtube-on is a meccs:
 www.youtube.com/watch?v=3fUEAWyhakI
 www.youtube.com/watch?v=RVHTzUBJVds

youtube downloader-el le lehet szedni ha nincs más megoldás rá.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!topmodell
nem tudom fent vagy-e rutrackeren, de ott seedelik ketten, úgy látomGiowa
Megtaláltam. Regisztráltam és már töltöm is! 1-2 óra és meg van!

A szurkolóktól kérdezem: van más is aki gyűjti a meccseket? Vagy csak én vagyok ilyen elvetemült?

A héten pl a 2004es szezon összefoglalóit néztem meg!
Offseasonben remek nosztalgikus elfoglaltság😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!topmodell
nem tudom fent vagy-e rutrackeren, de ott seedelik ketten, úgy látomGiowa
Nem vagyok fent de megnézem mi ez egyáltalán.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!topmodell
nem tudom fent vagy-e rutrackeren, de ott seedelik ketten, úgy látom

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Dig újra a csapattal! Mostantól nem sztrájkol. A szerződése utolsó évét kezdte.
Remélem úgy fog játszani idén mint tavaly az első tízen meccsen. (A szezon vege felé sajnos gyengébb volt és le is cseréltèk)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem azt mondom, hogy találtunk egy stabil role playert, mert az is lehet hogy nem sikerül az 53-as keretbe kerülnie. De minden mélységnek örülök! Ki tudja, hogy melyik csapat részből lesz sok sérült jövőre. Vagy melyik hülye fog a füstérzékelő alatt füvezni a londoni szállodában!
Szóval simán jól jöhet még egy játékos aki DT és DE poszton is bevethető a rotációban 😊
Persze az lenne a legjobb ha nem lenne rá szükség, mert nem vékonyodnánk el a poszton!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olyan lelkes lettem ettől, hogy.......... nem, mégsem.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
újabb igazolás, Corey Wootton, Dlineman.

A Bears és a Vikings után jön, jövőre a Packers-be megy majd.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
 thejetsblog.com/bga/bga-scouting-greg-salas/
Itt ássák a kutyát, minden tehetsége meg van, hogy igen jó posessionR legyen, erre mindenki slotba akarja használni, na


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Salas tehetséges WRnek látszott egyetemen,azóta semmi. Én nem látok benne túl sokat.
Owens meg csapatról csapatra jár, nickel corner. Ő sem jobb mint a rosteren lévők.
Roster töltelék mindkettő.

Közben Fear Ameer is aláírt.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Salas jó, eddig vergődött a PS listákon, de mindig elcsórta valaki, hawaii alumni und receiving recorder. Egy prószát megér, ha a kéttorony elviszi a CBket, szeritem meg tudna élni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak