Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
...de nem sokat futnának ellenünk középen az biztos.Bazzani
Az tuti, mert simán fognak passzolni. CBnek majd jó lesz pár baba-kékre festett bólya. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Danny Shelton a héten a csapatnál járt:

Ngata nem kicsi! o_o
Talán egy olyan infó ami kicsit komolyabban vehető: állítólag Shelton ígéretet kapott a csapattól, hogy őt választjuk ha nem választják ki előttünk. Nagyon komoly a csapat érdeklődése iránta. Nem tudom, hogy mennyire illene Ngata mellé, de nem sokat futnának ellenünk középen az biztos.


Tulloch és Levy a Tigers meccsén járt.
Az apropó amiért beraktam a képet az, hogy Tulloch teljesen felépült, elmondása szerint ha kellene már akár ma is tudna játszani. Jó hír.

Új Megatron highlights a tavalyi szezonról:
 www.youtube.com/watch?v=UkINU3Ky1Vg&feature=youtu.be
Elképesztő, hogy mennyiszer ette meg ugyanazt a játékot a Bears védelem...

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sims az utolsó 6 meccsen top10-es OG volt csak szólok.
Amúgy én sem szeretem.Bazzani
Neee! Ezt nem tudom elhinni! PFF statisztika?
Reiff pedig top 15 LT
De a tavaly fal a 5 legrosszabb NFL egységben volt az tuti!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sims az utolsó 6 meccsen top10-es OG volt csak szólok.
Amúgy én sem szeretem.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
3 hete tettünk egy ajánlatot áron Simsnek, amire azóta sem érkezett válasz.
Én bízom benne hogy nem marad nálunk. Tavaly is nagyon gyenge volt. Igaz a semminél sokkal jobb 😊 es Austin kirúgása után nem is maradtak játékosok a LG poszton :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Reiff marad náluk még jó darabig!
Lehívtuk az 5. éves opcióját!
 www.prideofdetroit.com/2015/4/24/8490297/lions-riley-reiff-contract

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions open with 3 of 4 on road. Finish with 3 of 4 on road. 4 games in prime time. 2 on West Coast, 1 in London. ... Logistical nightmare.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.prideofdetroit.com/2015/4/20/8459029/hmm

Azert ez picit érdekes!
Remélem véletlenül a következő 11 évben 8 szor az első 4 fordulóbòl kerül ki az idegenbeli Packers meccs. Es ebből 4szrr a tőkelso nyitóhét😊
Green Bay Darlings!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford szereti a veszélyt.
Nyáron ejtőernyőzött, ja és meg is házasodott.
Azokhoz képest semmi egy lyukas támadófal. 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
KétTomi!
Nade mi nemúgy csináljuk mint Ti. Mi üresen hagyjuk az LG helyét! 😊Bazzani
Ja, ha Ti ilyen izgalmas megoldást választotok, akkor érdemes lesz Lions meccset nézni! 😀 Stafford-nak is tetszik? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
KétTomi!
Nade mi nemúgy csináljuk mint Ti. Mi üresen hagyjuk az LG helyét! 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én úgy kibasznám mint macskát szarni.
Suh viszont tőle szokatlan módon megjelent az első napon. Igaz már nem nálunk.Bazzani
Gondolom benne van a papírkájába, hogy köteles megjelennii....sutianap
Az nem túl valószínű, ezek önkéntes programok. Meleg van már ilyenkor Délen; jobb a légkondis öltözőben ücsörögni. 😊


Jöhet a 4 emberes OL.
Bazzani
Nagyjából betiltották, új ötlet kell. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kivágtuk Rodney Austin guardot, nő és gyerek elleni bántalmazás volt ellene a vád.
Így egy (EGY!!!!) guard maradt a keretben (Warford) összesen.
Jöhet a 4 emberes OL.
Austin nem zavart sok vizet de ez akkor is röhej szitu...

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Én úgy kibasznám mint macskát szarni.
Suh viszont tőle szokatlan módon megjelent az első napon. Igaz már nem nálunk.Bazzani
Gondolom benne van a papírkájába, hogy köteles megjelennii....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én úgy kibasznám mint macskát szarni.
Suh viszont tőle szokatlan módon megjelent az első napon. Igaz már nem nálunk.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ihedigbo kivételével mindenki megjelent tavaszi offseason program első napján.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Íme a draft pickjeink, nem hinném, hogy változni fog már a draftig:


Azok a játékosok akik predraft viziten jártak nálunk:
Running back
• Tevin Coleman, Indiana
• Todd Gurley, Georgia

Wide receiver/return man
• Breshad Perriman, Central Florida
• J.J. Nelson, UAB
• DeVante Parker, Louisville
• Tyler Lockett, Kansas State
• Kaelin Clay, Utah
• Marcus Murphy, Missouri (KR/RB)
• Tre McBride, William & Mary
• Tyrell Williams, Western Oregon

Offensive line
• Antoine Everett, McNeese State
• Donovan Smith, Penn State
• Cedric Ogbuehi, Texas A&M
• D.J. Humphries, Florida

Defensive line
• Xavier Cooper, Washington State
• Mario Edwards Jr., Florida State
• Jordan Phillips, Oklahoma
• Angelo Blackson, Auburn
• Marcus Hardison, Arizona State

Cornerback
• CB Steven Nelson, Oregon State
• CB P.J. Williams, Florida State
• CB Eric Rowe, Utah
• CB Alex Carter, Stanford

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap este volt a bowl.hu mock draft game, és Bazza kiesése miatt én vittem a Lions pickjeit, amik így sikerültek:
balentin
Először is köszönöm, hogy beugrottál helyettem. Sajnos családi okokból (abban a szobában ahol a gépem van ott a beteg mamám feküdt, szerencsére már minden rendben) nem tudtam részt venni a játékban.
Na nézzük mit gondolok a dolgokról. Kicsit szerencsétlen szitu, hogy a George Johnsonért kapott 5.körös pick-el még nem játszhattál, talán még érdekesebb lett volna számodra a dolog.

1/23: Todd Gurley, RB, Georgia
Egy dologban egyetértek, hogy az első körös pickünk nem kimondottan needre fog érkezni, hanem az elérhető legtehetségesebb játékos fog érkezni. Engem nagyon elriaszt a sérülése, persze rögtön rávághatjuk, hogy AP is milyen jól tért vissza belőle. Ellenpéldának az általunk "testközelből" megfigyelt Broyles példáját mondanám aki szintén ilyen hatalmas tehetség volt az egyetemi éveiben aztán sajnos egyelőre nem tudott igazán villantani az NFL-ben.
Amúgy nem csak én gondolom azt, hogy ódzkodnék Gurley ilyen korai kiválasztásától amikor szuper tehetséges futók állhatnak kiválasztásra készen a 2.körben is (Coleman, Abdullah, D.Johnson).
 detroitjockcity.com/2015/04/17/detroit-lions-nfl-draft-just-say-no/4/
Az én pickem itt amúgy Arik Armstead lett volna, mert véleményem szerint pontosan egy ilyen DT-ként és DE-ként is bevethető, hatalmas upside-al bíró játékosra van most szükség a védőfalban. De a támadófal szinte minden pontján bevethető Cameron Erving választása is jobban tetszett volna.
Pick értékelés: B

2/22: Xavier Cooper, DT, Washington State
Nem szeretem az olyan filozófiát, hogy "nekünk DT kell de már kimentek a jók ezért húzok gyorsan valakit". Nekem nem tetszik a Cooper pick. Nem azért mert magával a játékossal lenne gondom (igazából csak olvastam róla játszani nem láttam), inkább azért mert több olyan játékos volt még szabadon akit igencsak kedvelnék Lions mezben. Az előbb már említett 3 futón kívül a jelenlegi legnagyobb need-ünkre (LG) is akadtak volna játékosok, de benn volt még a csapat által állítólag igencsak kedvelt CB Alex Carter is.
Az én pickem Laken Tomlinson OG lett volna. Ha meg tudsz oldani egy ilyen komoly hiányposztot a 2.körben akkor azt ne halogasd tovább.
Pick értékelés: C+

3/24: Donovan Smith, OT, Penn State
Ha OT-nek szántad volna (amire az állandó sérülések miatt igencsak szükség lehet) akkor teljesen jó picknek gondolnám. Így viszont, hogy vele akarnád megoldani az OG kérdést kicsit nehezebben veszi be a gyomrom.
Talán én itt a jövő Mathis pótlékát kerestem volna már (nincs igazán jó szélen bevethető csere corner a csapatban), így az én pickem D'Joun Smith lett volna, de teljesen elfogadom a Te pickedet is.
Pick értékelés: A-

6/24: Nick Marshall, CB(/QB), Auburn
Sosem szerettem az olyan játékosokat "draftolni" akiknek nem találták meg a konkrét posztját. Persze a 6.körben már mindenki csak a zavarosban halászik.
Az én pickem Josh Harper WR lett volna aki a lassabb combine futása (4,64) miatt került kicsit hátrébb a boardokon, ezt valamennyire javította a pro day-en (4,52). Slot WR lehet belőle az NFL-ben amire nálunk szükség is lenne.
Pick értékelés: C+

7/14: Dallas Lewallen, C, Wisconsin
Tavaly ugyanígy hittem az egyik Wisconsin OL játékosban (Ryan Groy) és nem igazán jött be a dolog. Négy meccsen kapott szerepet a mackóknál, de nem hinném, hogy emlékezeteset nyújtott volna.
Az én pickem itt Nick Boyle TE lett volna. Láthattuk, egy sérülésre vagyunk attól, hogy megint valami "világsztár" TE-t kelljen kukázni valamelyik McDonalds-ból. Akkor inkább adjuk meg az esélyt egy atletikus, hosszú karú, elkapásokban jó fiatalnak.
Pick értékelés: C

7/23: Deshazor Everett, CB, Texas A&M
Egy projekt CB amiből egy kazallal volt már az utóbbi időben a csapatnál. Én itt már nem erőltetném ezt a posztot (főleg, hogy húztál már egyet korábban). Ellenben volt egy olyan játékos még itt aki szerintem a jelenlegi megítéléséhez képest talán jobb NFL karriert fog befutni, az én pickem itt Joey Mbu DT lett volna. Én nem látom Caraun Reid-ben, hogy akár hosszú akár rövid távon megváltaná nálunk a világot, talán a Senior Bowl-ra is meghívott Mbu előtt nagyobb jövő állhat.
Pick értékelés: C

Összességében nem örülnék, ha ez lenne a draftunk (bár kétségtelen, hogy az első három választás -ami ugye a lényeg- akár jól is elsülhetne), mert Gurley-n kívül egyik játékosban sem érzem azt, hogy igazi segítsége lehetne a csapatnak. Köszi mégegyszer a pótlást, könnyen lehet, hogy jövőre is Rád vár ez a nemes feladat. 😉
Remélem nincs harag a kritikus értékelésért. Meg nyilván máshogy dönt az ember ha hirtelen kell választania.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Third option numbers in the League in 2014!
So what we can expect from Eric Ebron in 2015:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2015/04/analysis_projecting_eric_ebron.html

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem hiszem ha nekünk nem kellene Ross, akkor bárkit érdekelne ő!

Rob Sims is egy jó példa... Egyelőre senkinek nem kell! Ez nem lehet véletlen !

Oline draftot akarok!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ross-nak telelehet most a gatyája, jönnek a returnerek pre-visitre sorban.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kibaszott jó üzlet ahhoz képest, hogy majdnem ingyen ment el.
Webster time, tavaly úgyis preseason monster volt.Bazzani
Így csak az 4. kör hiányzik, ugye?
Azért az nagyon jó.
Bár az utóbbi időben csak az első körös draftjaink voltak igazán értékesek. Azert ha tudnánk egy olyat húzni mint 2013-ban, az sokat lendítene a csapaton.
Kivancsian várom a draftot!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott jó üzlet ahhoz képest, hogy majdnem ingyen ment el.
Webster time, tavaly úgyis preseason monster volt.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hetediket köröst adunk ötödik köröst kapunk.

We just form a fucking wall.