Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Josh Wilson CB érkezett, aki a (szerencsére) távozó Cassius Vaughn helyét veszi majd át a nickel CB poszton.
Wilson played more than half his snaps at nickel last year, and was actually pretty good. Allowed passer rating of 83.1, which was 7th best

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 19 p19 perccel ezelőtt

Brandon Copeland signs with the Detroit Lions, according to a league source, after visiting five teams after running 4.52 at vet combine
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Az megvan, hogy Levy is kalandozott?


több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
1957-es döntő:
 youtu.be/VaesfxS7GKw

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.sportsblink.com/product_images/kevin-jones-black-detroit-lions-youth-nfl-replica-jersey-3161941.jpg&imgrefurl=http://www.sportsblink.com/reebok/kevin-jones-black-detroit-lions-youth-nfl-replica-jersey-3161941.php&h=600&w=525&tbnid=jjPzFkClzIHwAM:&zoom=1&docid=wz-tU5GmjIJySM&hl=en&ei=pXAWVe2lD9j7aqHXgMAD&tbm=isch&client=safari&ved=0CBsQMygAMAA

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A 2015-ös szezonban állítólag újra lehet 3.számú (alternate) mezünk:

Nem is értem, hogy ezt miért nem használjuk régóta.
Ha jól emlékszem akkor topmodell-nek van ilyen Kevin Jones-os.Bazzani
Jól emlékszel!
Mikor volt ez a mezünk? Emlékszem valami évforduló miatt volt ez az alternatíva. Talán 75 is volt a mezen, de erre nem vennék mérget. Úgy emlékszem, hogy kb. 8-9 éve vehettem.
Mondjuk hordani nem sokat tudtam mert sikerült egy L-es méretet rendelni.
Összehasonlítás képpen a Calvin mezem S-es!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ilyen sapkában fognak pompázni a drafton azok a szerencsések akiket a csapatunk választ majd ki:

Bazzani
Én soha nem hordok baseball sapkát, de ez jól sikerült dizájn.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két újabb remekmű Sandman-től:

Golden Tate Highlights:
 www.youtube.com/watch?v=YfPri2HGoQ4&feature=youtu.be

Lions Defense Highlights
 www.youtube.com/watch?v=BXF1oGDr_DM

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 2015-ös szezonban állítólag újra lehet 3.számú (alternate) mezünk:

Nem is értem, hogy ezt miért nem használjuk régóta.
Ha jól emlékszem akkor topmodell-nek van ilyen Kevin Jones-os.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ilyen sapkában fognak pompázni a drafton azok a szerencsések akiket a csapatunk választ majd ki:


több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mathis 2 évre $3.1M
Ez így pláne nem rossz. Még mindig maradt egy kis helyünk a mozgásra! Hátha belefér Blalock a maradék pénzből!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
ReYnolds elment a Ramsbe! Azért ennek örülök 😊

Mathis is jó hír ha úgy jatszik mint az elmúlt szezonban. Vagy az azelőtti szezon végén

O-line kell!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mathis visszatért!
Remek hír. 9 kezdő maradt így a védelemből + Ngata. Alakul.
Blalock jöhetne még.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
én elfogadom h valakinek az számít inkább én csak azt írtam le hogy sztem ez nem a legjobb döntés.davemayer
Aztán nehogy Cutler seggében ficánkoljon majd az ősszel... 😕)tüsi91
Héló nem Samet igazoltuk, elég lesz ha rajta fetreng majd.


Steven Nelson CB (Oregon State) már jár a csapatnál viziten.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
én elfogadom h valakinek az számít inkább én csak azt írtam le hogy sztem ez nem a legjobb döntés.davemayer
Aztán nehogy Cutler seggében ficánkoljon majd az ősszel... 😕)
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Tyrunn Walker-nek volt egy 3éves ajánlata a Patstől.
Inkább minket választott (1évre).Bazzani
tényleg no offense de ha ez igaz akkor elég nagy idióta (akkor is ezt mondanám ha a bearst választaná így vki)davemayer
Miért, lehet nem ajánlott vmi hú de nagy lóvét a pats,, inkább úgy volt vele eljön ide ahol könnyebb bekerülni DT poszton a kezdőbe, hisz magában, hogy tol egy fasza szezont, akkor meg jövőre mindenhol vastagabban fog fogni a toll ha a szerződéséről lesz szó.peach
ez lehetséges, de ha hív egy (látva a mostani afc-t) potenciális sb résztvevő ráadásul 3 éves szerződéssel akkor nem írok alá egy olyan nfc-s csapathoz akitől azért lássuk be hogy csoda lenne a sb. Vagy ha nem az a célja hogy nyerjen csak a pénzre hajt? értem...davemayer
Valószínűleg a Pats ajánlata 1+2 évre szólt. Ha szar leszel kivágunk, ha jó, akkor (viszonylag) olcsón maradsz még két évig. Ha eltekintünk a győzelmi esélyektől (ami még ha számítana is, akkor is csak esély maradna), akkor worst case esetén ugyanott van (esetleg postán kap egy gyűrűt júniusban), best case esetén a Lions ajánlata a jobb.

Ne higgy a játékosok PR dumáinak, februártól júliusig a pénz számít. 😊tomi-tomi
én elfogadom h valakinek az számít inkább én csak azt írtam le hogy sztem ez nem a legjobb döntés.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tyrunn Walker-nek volt egy 3éves ajánlata a Patstől.
Inkább minket választott (1évre).Bazzani
tényleg no offense de ha ez igaz akkor elég nagy idióta (akkor is ezt mondanám ha a bearst választaná így vki)davemayer
Miért, lehet nem ajánlott vmi hú de nagy lóvét a pats,, inkább úgy volt vele eljön ide ahol könnyebb bekerülni DT poszton a kezdőbe, hisz magában, hogy tol egy fasza szezont, akkor meg jövőre mindenhol vastagabban fog fogni a toll ha a szerződéséről lesz szó.peach
ez lehetséges, de ha hív egy (látva a mostani afc-t) potenciális sb résztvevő ráadásul 3 éves szerződéssel akkor nem írok alá egy olyan nfc-s csapathoz akitől azért lássuk be hogy csoda lenne a sb. Vagy ha nem az a célja hogy nyerjen csak a pénzre hajt? értem...davemayer
Valószínűleg a Pats ajánlata 1+2 évre szólt. Ha szar leszel kivágunk, ha jó, akkor (viszonylag) olcsón maradsz még két évig. Ha eltekintünk a győzelmi esélyektől (ami még ha számítana is, akkor is csak esély maradna), akkor worst case esetén ugyanott van (esetleg postán kap egy gyűrűt júniusban), best case esetén a Lions ajánlata a jobb.

Ne higgy a játékosok PR dumáinak, februártól júliusig a pénz számít. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tyrunn Walker-nek volt egy 3éves ajánlata a Patstől.
Inkább minket választott (1évre).Bazzani
tényleg no offense de ha ez igaz akkor elég nagy idióta (akkor is ezt mondanám ha a bearst választaná így vki)davemayer
Miért, lehet nem ajánlott vmi hú de nagy lóvét a pats,, inkább úgy volt vele eljön ide ahol könnyebb bekerülni DT poszton a kezdőbe, hisz magában, hogy tol egy fasza szezont, akkor meg jövőre mindenhol vastagabban fog fogni a toll ha a szerződéséről lesz szó.peach
ez lehetséges, de ha hív egy (látva a mostani afc-t) potenciális sb résztvevő ráadásul 3 éves szerződéssel akkor nem írok alá egy olyan nfc-s csapathoz akitől azért lássuk be hogy csoda lenne a sb. Vagy ha nem az a célja hogy nyerjen csak a pénzre hajt? értem...davemayer
Várjál már, ez az a csapat aki két éve 4-12-t játszott? Ja hogy ja, és az FA DT közül Fairly szerződés olyan amilyen, és egy elit DL-be került, Suh meg hát Suh, Ngata visszalépés de nem óriási, füvesnek még azóta sincs csapata soroljam még? Ha ő úgy látja hogy ebben az egy évben tud bizonyítani itt (minden esélye megvan rá) akkor jövőre hajthat egy zsírosabb szerződésre, a Pats-ben meg lehet hogy pályát se lát rendesen. És csodák történnek.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Tyrunn Walker-nek volt egy 3éves ajánlata a Patstől.
Inkább minket választott (1évre).Bazzani
tényleg no offense de ha ez igaz akkor elég nagy idióta (akkor is ezt mondanám ha a bearst választaná így vki)davemayer
Miért, lehet nem ajánlott vmi hú de nagy lóvét a pats,, inkább úgy volt vele eljön ide ahol könnyebb bekerülni DT poszton a kezdőbe, hisz magában, hogy tol egy fasza szezont, akkor meg jövőre mindenhol vastagabban fog fogni a toll ha a szerződéséről lesz szó.peach
ez lehetséges, de ha hív egy (látva a mostani afc-t) potenciális sb résztvevő ráadásul 3 éves szerződéssel akkor nem írok alá egy olyan nfc-s csapathoz akitől azért lássuk be hogy csoda lenne a sb. Vagy ha nem az a célja hogy nyerjen csak a pénzre hajt? értem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Tyrunn Walker-nek volt egy 3éves ajánlata a Patstől.
Inkább minket választott (1évre).Bazzani
tényleg no offense de ha ez igaz akkor elég nagy idióta (akkor is ezt mondanám ha a bearst választaná így vki)davemayer
Miért, lehet nem ajánlott vmi hú de nagy lóvét a pats,, inkább úgy volt vele eljön ide ahol könnyebb bekerülni DT poszton a kezdőbe, hisz magában, hogy tol egy fasza szezont, akkor meg jövőre mindenhol vastagabban fog fogni a toll ha a szerződéséről lesz szó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Tyrunn Walker-nek volt egy 3éves ajánlata a Patstől.
Inkább minket választott (1évre).Bazzani
tényleg no offense de ha ez igaz akkor elég nagy idióta (akkor is ezt mondanám ha a bearst választaná így vki)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tyrunn Walker-nek volt egy 3éves ajánlata a Patstől.
Inkább minket választott (1évre).

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van egy olyan sejtésem, hogy jópár UDFA idén is rostert fog. De CFL játékosok is könnyedén odakerülhetnek olyan üres pár poszt (OL, CB, DT).

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Gurley ma jár viziten a csapatnál.
Kicsivel több mint 4 millánk van a capben, ha azok a pickjeink maradnak ami most vannak.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Na, akkor most egy hét után teljesen nyugodtan beírom, hogy egyetlen franchise sem engedheti meg magának, hogy elit játékost elvesztegessen. Suht már régesrégen alá kellett volna íratni és nem kiengedni a piacra. Aki ilyen helyzetbe navigálta a franchiset, az címeres idióta.

Tavaly volt egy ablakunk, hogy csináljunk valamit. Az ismert körülmények miatt (dögöljön meg mindegyik bíró) ez megint kútba esett. Maradt egy elit játékosunk, aki vagy használható még pár évig, vagy nem, kiderül.

Utána megint jön a pusztaság meg a korai draftok. A korai draftokból mi ezúttal ennyit tudtunk: két playoff loss. Elfogadhatatlan.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM