Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
George Johnsont Tampába tradeltük hátsó körös pick cseréért cserébe elvileg.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Tegnap este volt a bowl.hu mock draft game, és Bazza kiesése miatt én vittem a Lions pickjeit, amik így sikerültek:
1/23: Todd Gurley, RB, Georgia
2/22: Xavier Cooper, DT, Washington State
3/24: Donovan Smith, OT, Penn State
6/24: Nick Marshall, CB(/QB), Auburn
7/14: Dallas Lewallen, C, Wisconsin
7/23: Deshazor Everett, CB, Texas A&M

Az első pick sokakban ellenérzést kelthet, hiszen Gurley sérülése és némi apró karakterproblémája kérdéseket von maga után, nem első számú need a futó, de mégis úgy gondoltam, hogy 1/23-ra húzni, első RB-ként teljesen korrekt, hiszen egy állat a csávó, abszolút game changer, és ha okosan használja majd Lombardi, akkor masszív kis szezont futhat. Én látok benne egy 1100-1200 yardos (ekapások nélkül) rookie évet, egy kb. olyat, mint amit Jeremy Hill összerakott tavaly.
Nyilvánvaló volt, hogy nem halogathatom tovább a DT húzást, hiszen a fal belseje igencsak meggyengült, és Ngata önmagában nem elég, ezért a jött is Xavier Cooper. Meglepő lehet a név, de a 2. körben sorra mentek ki a DT-k, így "maradt" ő. Nem mondom, hogy a legjobb húzás, de elég atletikus a srác, gyors, erős és nagy upside-ja van, szerintem lenne helye ebben az átalakuló félben lévő front7-ben.
Jöhet a kérdés, hogy mikor jön már végre egy épkézláb CB, hiszen erre a posztra is ráfér az upgrade, de úgy voltam vele, hogy itt már nem találok olyan cornert, aki egyből be lehetne dobni a mély vízbe, így maradt az Oline. A 88. választásra jött Donovan Smith, aki eredetileg bel oldali tackle poszton játszott az egyetemen, de a méretei és a tudása alapján az NFL-ben inkább guard szerepkörben mutathatja meg tudását. Nem egy sztár játékosról beszélünk, de jó adottságai vannak ahhoz, hogy a fal belsejében elkaristoljon, bár szüksége van némi fejlődésre ahhoz, hogy instant kezdő lehessen.
112 pick után, újra én jöttem, és nem voltam egyszerű helyzetben, mert a 200. pick-nél már kevés világmegváltó játékos van benn, persze, tisztelet a kivételnek. Jöhet a corner, Nick Marshall, aki egy érdekes figura, hiszen egy spread QB volt a Tigers-nél, de 2011ben, mikor a Georgia játékos volt, CB poszton játszott. Nem ismeretlen számára a secondary-ben focizni, azonban igen hosszú út áll előtte, hogy akárcsak egy dime formációban pályára kerüljön. De úgy voltam vele, hogy elég jó alkatú, atletikus figura, ilyenkor már úgyis csak a zavarosban halászik mindenki, hát kihúzom.
Jött a 7. kör, az abszolút lutri, gondoltam, jöjjön egy hagyományosan jó fallal rendelkező csapat egyik játékosa, Lewallen, a Badgersből. Nem egy sztár, talán a Wisconsin kezdő támadó falának legkevésbé tehetséges embere, de ki tudja, mi sül ki belőle, hiszen az Oline bármelyik posztjára berakható, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle a TC alatt.
7/23, egy délről érkező lepkevadász, Everett, aki komoly jövő előtt állt, mikor bekerült a TAMU kezdőbe, aztán nem lett belőle sok minden. A komplett Aggies D felejthető volt az utóbbi években, Everett is beleszürkült a közegbe, de ettől függetlenül egy nagyon jó alkatú, jó kezű, agresszív és kiemelkedően atletikus srácról van szó, akit ha valaki helyre pofoz (merthogy van némi off field problémája is), akkor túlélheti az utolsó keretszűkítést. Special teams-be jó lehet, akár visszahordó, akár gunner szerepkörben. Még hozzá ke tenni, hogy elég up and down figura, aki eddig úgy tűnik, azt az utat választotta, hogy elpazarolja a tehetségét ahelyett, hogy mondjuk egy tudatosan a karrierjére koncentráljon.
Bocs a hosszú posztért, elragadott kicsit a hév, jöhetnek a kommentek.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezon menetrend - a 3. heti Jaguars - Lionst országosan adja majd a CBS. | Legalább testközelből lehet scoutolni a közeljövő Lions játékosait. 😀😀 |
vs. the New York Jets (Week 1)
@ Washington (Week 2)
@ Jacksonville (Week 3 - August 28 at 8 p.m. on CBS)
vs. Buffalo (Week 4)
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Basszus aláírt 2 évre most meg itt keménykedik mert egyébként amióta az NFLben van ez volt a legjobb szezonja. Évente adtak vették mert messze nem volt jó játékos. Értem én hogy 32 évesen most akar ebből nagy pénzt csinálni, de tavaly őrült hogy valakinek nem csak egy évre kell.
Remélem tökösek leszünk. Kerül amibe kerül.
Nehogy már egy szerződés után ilyet csináljanak. Gondolom ha egy evet ki kellene hagynia akkor rengeteget romlana az értéke es ezt ő is belátja majd.

Az ügynökének is gratulálok mert biztos hogy nem magátol talált ki ekkora okosságot!

Jó nagy hülyeség lenne most nagyobb pénzt adni neki. Év közben ha látszik hogy továbbra is jó a teljesítménye és sok van még benne, akkor persze megértem. De így hülyeség!


 profootballtalk.nbcsports.com/2015/04/07/seeking-new-deal-james-ihedigbo-will-skip-lions-offseason-work/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Bucs offer sheetet adott a George Johnsonnak, amit alá is írt annyit tudni hogy 3 éves a szerződés, 5 napunk van matchelni, mivel original roundos tender tettünk rá ezért semmit se kapunk ha távozik mivel udfa volt.valakis
Én eddig azt gondoltam hogy vele igencsak terveznek Caldwellék. Kérdés megtudjuk e tartani. Tavaly jól játszott, de nincs igazi múltja az NFL-ben. Érdekelne mennyit ajánlott neki a Bucs.
4 Milla van most a cap-ban. Nem tudom milyen szerződést kaphatott, de a rookie szerződések plusz ez... Így kevés lesz a hely. Át kell strukturalniuk Calvin szerződését. Ami meg a Jövő évi capbe nyúl bele csúnyán. Ezért van az ideiben ennyi dead dead money. Suh átstrukturálás majd 10 Milla :-/ igaz jövőre már az sem lesz. +3.4 Bush +3.9 Houston. Szóval a jövő évivel lehet játszani. Persze Levy hosszútávú szerződése az elsőszámú jövőre. De talán az ennyi felszabaduló pénzbe belefér.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
De legalább Ihedigbo nem kezdi el az edzéseket amíg nem kap több pénzt.Bazzani
??? Erről nem olvastam! Ezt mit jelent? Megteheti? Ez a M.Lynchez hasonló eset?
Ha jól emlékszem neki volt tavaly ilyesmi ámokfutása!topmodell
Ez pár órás hír, én se olvastam pedig még láttam az éjszakai pens nyomorékságot. Megtehetni azt hiszem megteheti, tavalyelőtt meg nem volt akkora király hogy többért írjon alá.

A Bucs offer sheetet adott a George Johnsonnak, amit alá is írt annyit tudni hogy 3 éves a szerződés, 5 napunk van matchelni, mivel original roundos tender tettünk rá ezért semmit se kapunk ha távozik mivel udfa volt.valakis
Én eddig azt gondoltam hogy vele igencsak terveznek Caldwellék. Kérdés megtudjuk e tartani. Tavaly jól játszott, de nincs igazi múltja az NFL-ben. Érdekelne mennyit ajánlott neki a Bucs.
4 Milla van most a cap-ban. Nem tudom milyen szerződést kaphatott, de a rookie szerződések plusz ez... Így kevés lesz a hely. Át kell strukturalniuk Calvin szerződését. Ami meg a Jövő évi capbe nyúl bele csúnyán. Ezért van az ideiben ennyi dead dead money. Suh átstrukturálás majd 10 Milla :-/ igaz jövőre már az sem lesz. +3.4 Bush +3.9 Houston. Szóval a jövő évivel lehet játszani. Persze Levy hosszútávú szerződése az elsőszámú jövőre. De talán az ennyi felszabaduló pénzbe belefér.topmodell
A kintiek esélytelennek tartják mivel a tampának sok a helye ad neki egy elől töltöttet aztán csókolom. Illetve még azt írják hogy így is mély a DE rotáció nem lesz baj, hát remélem hogy nekik lesz igazuk, mert azért Jason Jones nem muzsikált annyira fényesen mint kezdő.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
De legalább Ihedigbo nem kezdi el az edzéseket amíg nem kap több pénzt.Bazzani
??? Erről nem olvastam! Ezt mit jelent? Megteheti? Ez a M.Lynchez hasonló eset?
Ha jól emlékszem neki volt tavaly ilyesmi ámokfutása!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De legalább Ihedigbo nem kezdi el az edzéseket amíg nem kap több pénzt.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A Bucs offer sheetet adott a George Johnsonnak, amit alá is írt annyit tudni hogy 3 éves a szerződés, 5 napunk van matchelni, mivel original roundos tender tettünk rá ezért semmit se kapunk ha távozik mivel udfa volt.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak lett idén gyűrűje Matt-nek.
Igaz nem teljesen úgy ahogy a drukkerek akarták.

több mint 9 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Stafford a hétvégén elvette a barátnőjét! Jó kis buli lehetett, Tate és Fauria partyarc lehet 😀 😀

 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/165780/detroit-lions-quarterback-matthew-stafford-gets-hitched

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis olvasnivaló:

Josh Wilson-ról
 sidelionreport.com/2015/04/05/detroit-lions-is-josh-wilson-a-starter-or-stopgap/

Eskü nem innen loptam az ötletet,de ha már megtaláltam akkor íme egy kis Breshad Perriman elemzés:
 sidelionreport.com/2015/04/04/detroit-lions-draft-profiles-breshad-perriman-wr-ucf/

Depth Chart elemzés:
 bleacherreport.com/articles/2414228-projecting-detroit-lions-depth-chart-after-peak-of-free-agency/page/2

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza kicsit érdekes lenne ez a draft, de nem dőlnék tőle a kardomba, mondjuk Lombardi még mindig nagy kérdőjel. Illetve ott van TJ Jones a nem bizonyítottak kategóriába.valakis
Persze lehetne sokkal realisztikusabbat is írni, például Perriman helyett Malcom Brown, meg Abdullah helyett mondjuk Alex Carter CB-t de valahogy kiölték belőlem a túl egyszerű dolgokat. 😊Bazzani
Ha Linehan lenne itt nem motoszkálna ott bennem hogy tujda-e hasznosítani akit a keze alá kap (én se hittem volna hogy ilyet írok vagy két éve), Lombardi és a playbook nem voltak barátok. Ha harmadik körben nem jön OL mérges leszek az elmúlt két évi harmadik körös OL draft elég jó lett.valakis
Én is direkt arra hagytam az OL húzást.
Amiben szinte biztos vagyok (tavaly is megmondtam a Van Noy picket 😊 ), hogy a második körben valami game changer RB érkezik. Abdullah a tippem, de nagy esély van Colemanre vagy Duke Johnsonra is.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazza kicsit érdekes lenne ez a draft, de nem dőlnék tőle a kardomba, mondjuk Lombardi még mindig nagy kérdőjel. Illetve ott van TJ Jones a nem bizonyítottak kategóriába.valakis
Persze lehetne sokkal realisztikusabbat is írni, például Perriman helyett Malcom Brown, meg Abdullah helyett mondjuk Alex Carter CB-t de valahogy kiölték belőlem a túl egyszerű dolgokat. 😊Bazzani
Ha Linehan lenne itt nem motoszkálna ott bennem hogy tujda-e hasznosítani akit a keze alá kap (én se hittem volna hogy ilyet írok vagy két éve), Lombardi és a playbook nem voltak barátok. Ha harmadik körben nem jön OL mérges leszek az elmúlt két évi harmadik körös OL draft elég jó lett.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza kicsit érdekes lenne ez a draft, de nem dőlnék tőle a kardomba, mondjuk Lombardi még mindig nagy kérdőjel. Illetve ott van TJ Jones a nem bizonyítottak kategóriába.valakis
Persze lehetne sokkal realisztikusabbat is írni, például Perriman helyett Malcom Brown, meg Abdullah helyett mondjuk Alex Carter CB-t de valahogy kiölték belőlem a túl egyszerű dolgokat. 😊

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazza kicsit érdekes lenne ez a draft, de nem dőlnék tőle a kardomba, mondjuk Lombardi még mindig nagy kérdőjel. Illetve ott van TJ Jones a nem bizonyítottak kategóriába.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Éppen semmi dolgom nem volt így gondoltam egy merészet és csináltam egy három körös mock draftot, hogy legyen valami haszontalan is a topikban. 😊

Round 1 - Pick No. 23
Breshad Perriman, WR, Central Florida

Kicsit szembe megyek a trendekkel és nem a divatos DT picket választom első körbe. Sőt még messzebb megyek, szerintem az első három körben nem fog középső védőfalember érkezni a csapathoz. Azt tudtátok, hogy Jason Jones időarányosan majdnem több DT snap-et játszott tavaly mint Fairley? Nagyon nem lennék meglepve ha ő lenne a Day1 starter és George Johnson játszana kezdő DE-ként.
Ha első kör akkor BPA, láthatjuk ezt évek óta a Mayhew érában.
Ebben az esetben ez ráadásul egy hiányposzt is a csapatnál. Golden Tate berobbant az előző évben mellette (ha aszigorúan csak a tavalyi évet nézzük akkor mögötte) természetesen ott van Megatron aki sajnos egyre többet küszködik sérülésekkel ami igencsak rányomja bélyegét a teljesítményére. Mögöttük pedig csupa olyan játékos aki még nem bizonyított (Fuller, Ross, Broyles).
Perriman tipikusan olyan játékos akitől általában Mayhew kísértésbe esik és már tölti is a cetlit. Gyorsasága olyan fegyver ami nagyon hiányzott a csapatból, hisz nem volt olyan mélységi célpont aki sebességből meg tudta volna verni a CB-ket. Olyan játékos aki már első évében is elképesztő fegyver lehet egy OC kezében, ráadásul nálunk ideje is lenne arra, hogy a hibáit sok tanulással kijavítsa hisz a már említett két kezdő elkapón kívül alighanem Ebron is több labdára számíthatna nála. Az elejtett labdák már Ebron esetében sem jelentettek gondot azügyben nálunk, hogy valakit ennek ellenére kiválasszunk az első körben. Nem mellékesen emlékezzünk arra, hogy tavaly Benjamin-nál is ettől tartottak legjobban aztán fantasztikus első évet produkált.
Perriman már járt is a csapatnál személyes látogatáson ami elég komoly érdeklődésről árulkodik.
Aláírom, hogy nem lenne a legracionálisabb döntés a kiválasztása, hisz a drukker egy instant kezdőjátékost szeretne az első körből de szerencsére nálunk legtöbbször nemcsak egy évben gondolkoznak. Bár tavaly is így tettek volna és Donald-ot húztuk volna...
 www.youtube.com/watch?v=a_OhPwh6dUg

Round 2 - Pick No. 22
Ameer Abdullah, RB, Nebraska

A Lions drukkerek nagy meglepetésére továbbra sem támadó falember vagy DT játékost jelentenek be, hanem a Lions offense új csodafegyvere érkezik avagy az új "Jahvid Best".
Bell kezdő helye egyelőre biztonságban van hisz pár Lombardi által kamuból elejtett "Riddick több szerepet kap idén" mondaton kívül minden arra utal, hogy viszonylag korán RB húzás fog következni.
Miért pont Abdullah? Szerintem leginkább ő testesíti meg azt amit Mayhew keres egy futójátékosban. Nem feltétlen birkózó termet (a brusztolásra ott van Bell), gyors irányváltások, elkapóként is használható legyen, nyílt terepen pedig jelentsen életveszélyt.
Nem mellesleg korábban KR és PR is volt, ami Ross visszaesése miatt szintén hiányposzt, bár kétlem, hogy összetöretnénk ST-ben.
 www.youtube.com/watch?v=EBT0lheEu-E

Round 3 - Pick No. 24
Laken Tomlinson, G, Duke

Minden jel arra utal, hogy érkezik még veterán támadó falember a csapathoz (Sims visszaigazolása vagy Blalock szerződtetése van terítéken) ezért a csapat a 3.körig halogatja a guard húzást.
Csakúgy mint Warford esetében most is egy meglepetésre sokat csúszó játékos lehet a érkező, aki nem más mint Tomlinson. Limitált atletikussága és a rossz Senior Bowl teljesítménye miatt került hátrébb a boardokon. Ereje miatt pontosan az a játékos akire szükségünk van, ráadásul (csakúgy mint Reiff vagy Swanson) egy évet tanulhat egy tapasztaltabb játékos mögött, ezalatt pedig sokat csiszolhat a meglévő hiányosságain.
Emellett okos gyerek, Caldwellék igencsak kerülik a balhés játékosokat.
Ilyen lelkesítő beszédre nálunk is szükség lehet majd:
 www.youtube.com/watch?v=48ovMbQnY7I

Három pickünk maradt még,
(Round 6 - Pick No. 24
Round 7 - Pick No. 14 (from Miami via Baltimore)
Round 7 - Pick No. 23)
ha tippelnem kellene akkor egy passrushban erős DT, egy egyetemen stabil kezdő OT (Waddle és Lucas mintájára) és egy magas erős felépítésű CB érkezik majd.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsenvalakis
Köszi!
Akkor ezért lehetett a zavar.
Kíváncsian várom mit mutatnak jövőre. Már "csak" kb. 160 nap! :-/topmodell
Most még vagy egy hétig lehet azon fosni hogy meglegyen a Red Wings-nek a playoff, aztán meg Stanley.valakis
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsenvalakis
Köszi!
Akkor ezért lehetett a zavar.
Kíváncsian várom mit mutatnak jövőre. Már "csak" kb. 160 nap! :-/topmodell
Most még vagy egy hétig lehet azon fosni hogy meglegyen a Red Wings-nek a playoff, aztán meg Stanley.valakis
Legalább rájuk minden évben lehet számítani! Bár idén nevesebb és nagyon sűrű a mezőny vége.

Ehhez képest az NBA-ben a Pistonsnak volt kb 20 jó meccse idén. Es emberemlékezet óta szenvednek a rossz keleten is 😕

Meg persze a Tigers is erős az elmúlt években. D engem valahogy a baseball nem tud lekötni. Pedig azzal rövidülhetne az NFL offseason.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsenvalakis
Köszi!
Akkor ezért lehetett a zavar.
Kíváncsian várom mit mutatnak jövőre. Már "csak" kb. 160 nap! :-/topmodell
Most még vagy egy hétig lehet azon fosni hogy meglegyen a Red Wings-nek a playoff, aztán meg Stanley.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsenvalakis
Köszi!
Akkor ezért lehetett a zavar.
Kíváncsian várom mit mutatnak jövőre. Már "csak" kb. 160 nap! :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsen

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavaly nagyon hiányzott egy jó nickel. Sőt akar egy átlagos is. Azon a poszton nagyon védhetőek voltunk. Pedig a passz orientált ligában fontos hogy jó második es harmadik számú Corner is.
Ezt valószínűleg ő és Bentley megoldják majd. Bentley amúgy is jó volt slotban (de csak ott). Remelem úgy jön vissza a sérüléséből, hogy ezzel a pozícióval nem lesz gond!topmodell
Szerintem Bentley nem lesz tagja az 53as keretnek.
Sokkal inkább a sérüléséig remekül játszó Lawson lesz aki megoldja a posztot.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Még egy kis DeAndre Levy:
Bazzani
Tavaly nagyon hiányzott egy jó nickel. Sőt akar egy átlagos is. Azon a poszton nagyon védhetőek voltunk. Pedig a passz orientált ligában fontos hogy jó második es harmadik számú Corner is.
Ezt valószínűleg ő és Bentley megoldják majd. Bentley amúgy is jó volt slotban (de csak ott). Remelem úgy jön vissza a sérüléséből, hogy ezzel a pozícióval nem lesz gond!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy kis DeAndre Levy: