Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Lions safety Isa Abdul-Quddus $1.5 million, $300,000 bonus, $1.25 million salary.

Josh Bynes Lions deal two years, $1.81 million, $250,000 bonus, salaries $660,000, $900,000

Ngata átment a fizikai teszteken, hivatalosan is Lion lett.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagy neveket ne várjatok már. LG posztra Blalock vagy Sims az emberünk aki mögé a draftról érkezik valaki aki jövőre kezdő lehet.
Corner posztra Mathis jöhet vissza. Egyelőre pletyka szinten sem említettek senkit.
A másik DT posztra sincs már komoly jelölt, talán a delfinektől kirakott Starks lehet megoldás.
Pletykálnak Jake Long OT érkezéséről, de szerintem ez kacsa.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
The #Lions are hosting Stanford DB Alex Carter today.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nick Fairley ügynökenek jeleztük hogy Bem tartunk rá igényt!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kik lehetnek még lehetséges jelöltek nálunk?
Gondolom a második számú DT nem valami nagy név lesz.
Összegyűjtöttem kik azok akik nekünk érdekesek lehetnek a hiányposztokra!
Örülnék ha kiegészítenétek, ha tudjátok kik szabadügynökök még CB vagy O-line posztokra!
Szerintem az O-line most a legfontosabb! Meg persze Slay mellé egy corner, de ott lehet hogy megoldjuk Mathis-szel!


O-Line:

Stefen Wisniefski
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/auwjtpjvgtptputbjcpd
Stefen Wisniewski Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Stefen Wisniewski including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com



Joe Barksdale:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/dz9ercbqsuicsvpy60fe
Joe Barksdale Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT Joe Barksdale including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com



Justin Blalock:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/kad4kyi9kdetr8neng4y
Justin Blalock Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Justin Blalock including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com




CB:

Chris Culliver
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/nxagn5nzbi4m5bwukiak
Chris Culliver Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Chris Culliver including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com



Tramon Williams
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/btv4xik81slb9h07rmkh
Tramon Williams Stats, News and Video - CB | NFL.com
Latest on CB Tramon Williams including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com



Antonio Cromartie
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/xlndx1ktvw4ubay7sl14
Antonio Cromartie Stats, News and Video - CB | NFL.com
Latest on CB Antonio Cromartie including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com



Perrish Cox
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/imjb259zfghslsgrbd0d
Perrish Cox Stats, News and Video - CB | NFL.com
Latest on CB Perrish Cox including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ngata idén 8.5M
Jövőre FA

Maradt 8M a sapka alatt.

Szvsz nagy bizniszt csináltatok. Kellett egy nagy név a fal közepére. Ngata: 6'4" /190cm/ - 340 /153kg/ Nagynak nagy, a szó mind a 2 értelmében! 😀 Levy után a 2. oroszlán aki szerepel az "álom 22-ben".


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Én amondó vagyok, hogy Fairley vagy Langford + egy CB és Mathis vissza és full draft az offense-re.
OT, OG, RB, WRBazzani
langford colts lett 😕
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Én amondó vagyok, hogy Fairley vagy Langford + egy CB és Mathis vissza és full draft az offense-re.
OT, OG, RB, WRBazzani
Knighton már nem játszik? Illettve aláírnám én a fenti verziót is.valakis
Knighton súlyproblémákkal küzd, hátrálnak ki a csapatok a vele kötendő bizniszből,

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
S Isa Abdul Quddus egy évre ismét nálunk.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Valamiert olyan érzésem van, hogy DeAngeli Williams le fogjuk igazolni.
Én nem örülnék neki, remelem az RB posztot azt megoldjuk a draftról

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Én amondó vagyok, hogy Fairley vagy Langford + egy CB és Mathis vissza és full draft az offense-re.
OT, OG, RB, WRBazzani
Knighton már nem játszik? Illettve aláírnám én a fenti verziót is.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én amondó vagyok, hogy Fairley vagy Langford + egy CB és Mathis vissza és full draft az offense-re.
OT, OG, RB, WR

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
@PrideOfDetroit: Teryl Austin, James Ihedigbo, Josh Bynes, Haloti Ngata. Baltimore is the new Jacksonville for the #Lions.

Azért csak jobb mint mindenkit idehozni jacksonvilleből

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Pride Of Detroit ‏@PrideOfDetroit 3 p3 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Teryl Austin, James Ihedigbo, Josh Bynes, Haloti Ngata. Baltimore is the new Jacksonville for the #Lions.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az elmúlt napokban a detroiti rádió állomásokon sokat feszgették a témát hogy esetleg atallunk 3-4es védekezésre. Egy olyan jól sikerült defense év után én kétlem, de azzal hogy Ngata jött, most tuti tovább mennek ezek a találgatások.topmodell
3-4 jobban fekszik neki, ez tény. Kíváncsi leszek átálltok-e "csak miatta".Vrijbloed
Nem is az,hogy jobban fekszik neki hanem a mi 3/4-es hibrid rendszerünkben mind a 3 pozíciót jól tudta (nose ,Dend,DT) 4/3-ban meg sima DT lesz.3/4-hez amúgy is teljesen más felépítésű linebackerek kellenek.Peter
Ezért is volt kurva jó 3-4-ben. Itt "be lesz szorítva". De ahogy Bazza is írta, sokkal több itt a 4-3-as emberke, egy ember miatt meg felesleges. Fairley-vel azért jó kis duót alkothatnak majd.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Az elmúlt napokban a detroiti rádió állomásokon sokat feszgették a témát hogy esetleg atallunk 3-4es védekezésre. Egy olyan jól sikerült defense év után én kétlem, de azzal hogy Ngata jött, most tuti tovább mennek ezek a találgatások.topmodell
3-4 jobban fekszik neki, ez tény. Kíváncsi leszek átálltok-e "csak miatta".Vrijbloed
Nem is az,hogy jobban fekszik neki hanem a mi 3/4-es hibrid rendszerünkben mind a 3 pozíciót jól tudta (nose ,Dend,DT) 4/3-ban meg sima DT lesz.3/4-hez amúgy is teljesen más felépítésű linebackerek kellenek.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem állunk át, baromság.
Levy, Ansah, Tulloch, Jones, Whitehead mind 4-3-as játékosok. Max lesz pár 3-4-es felállás, ennyi.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az elmúlt napokban a detroiti rádió állomásokon sokat feszgették a témát hogy esetleg atallunk 3-4es védekezésre. Egy olyan jól sikerült defense év után én kétlem, de azzal hogy Ngata jött, most tuti tovább mennek ezek a találgatások.topmodell
3-4 jobban fekszik neki, ez tény. Kíváncsi leszek átálltok-e "csak miatta".
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
8 milla a cap hit Ngata után.Bazzani
Kap egy új szerződést oszt annyi.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az elmúlt napokban a detroiti rádió állomásokon sokat feszgették a témát hogy esetleg atallunk 3-4es védekezésre. Egy olyan jól sikerült defense év után én kétlem, de azzal hogy Ngata jött, most tuti tovább mennek ezek a találgatások.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Josh Bynes is marad + Ngata mellé kaptunk egy 7.kört.Bazzani
3-4-et kezdtek rebesgetni twitteren

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Josh Bynes is marad + Ngata mellé kaptunk egy 7.kört.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
8 millát még mindig megér Ngata, 16-t nekünk nem.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
8 milla a cap hit Ngata után.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.spotrac.com/nfl/detroit-lions/haloti-ngata/

Amit itt látok Ngata 16 Milla cap hit 2015-re.
Ez komoly?
Mert akkor nár most nem maradt helyünk :-/topmodell
Csak 8,5 lesz az. Egyébként win-win szagú trade. Benne volt a pakliban, hogy kivágjuk, helyette kapunk 2 picket és 8,5 millió sapkahelyet. Nálatok pedig kellett valaki Suh helyére. Ngataban még mindig van azért kraft.