Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dan Williams, Fairley, Langford

Ha ők elkelnek akkor DT nélkül megyünk neki a szezonnak.
Komolyan nem hiszem el ami itt megy. Vagy a 100 éves Wilfork lesz a megváltó?

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Imádom ahogy a beatwriterek próbálják menteni a menthetetlent.
"Van még számos opció..."
"Ha Ngata-t kirakja a Ravens..."
"Revis érkezhet..."
Ja közben Knighton is elkelt.
Elrohant mellettünk a piac top része, marad a csörmő aki senkinek sem kell.Bazzani
Ha olyan lesz mint a Red Wings offseason akkor legyen.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Imádom ahogy a beatwriterek próbálják menteni a menthetetlent.
"Van még számos opció..."
"Ha Ngata-t kirakja a Ravens..."
"Revis érkezhet..."
Ja közben Knighton is elkelt.
Elrohant mellettünk a piac top része, marad a csörmő aki senkinek sem kell.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairley megy a Coltsba tán.

CB2, LG, RT, WR3, RB2, DT1, DT2, DT3

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
-fairley marad
-cj mosley marad
-1.kör DL. feltrade nem kell, sok a jó DL emberke
-2.kör OL(?)
nincs nagy gond még sztem, főleg ha Fairley marad.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nincs benne szó a Reid-Cudjo új DT párosunkról akkor el sem olvasom.

Amúgy egyre aggasztóbb a helyzet. Sorban kelnek el a DT-k és mi csak várunk. Megnyerni nem lehet a bajnokságot az offseasonban, de elbukni igen.Bazzani
Fel kell tradelni Sheltonért.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha nincs benne szó a Reid-Cudjo új DT párosunkról akkor el sem olvasom.

Amúgy egyre aggasztóbb a helyzet. Sorban kelnek el a DT-k és mi csak várunk. Megnyerni nem lehet a bajnokságot az offseasonban, de elbukni igen.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez a ti csoportotokról is írt  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-dominans-rodgersek-szetesoben-a-lions-felelmetes-vedelme-2399591

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
sajnos nem tudok szakszavakkal dobálózni, és azt sem állíthatom, hogy ténylegesen fel tudom mérni a különbséget, de józan paraszti ésszel számítva "némi" különbség van évi 17 és évi 19 közöttnfl_lover
meggyőződésem, hogy egy bizonyos összeghatár felett elhanyagolható az abszolút különbség adta sokk
az hogy kinek mennyi ez az összeghatár az egy más kérdés

ennek fejében, szerintem a 17 és 19 között nincs markáns különbség, mert az egyenlet másik felén is állnak dolgok (szurkolók, reputáció, csapat, illetve a 24 karátos szaródeszka stb)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki csörögjön már rá Mayhew-ra, hogy lehet tárgyalni az ügynökökkel.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?sapka
sajnos nem tudok szakszavakkal dobálózni, és azt sem állíthatom, hogy ténylegesen fel tudom mérni a különbséget, de józan paraszti ésszel számítva "némi" különbség van évi 17 és évi 19 között

ja és lol, természetesen
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?sapka
azé csekszki nem mindegy hánykarátos az aranyvécésutianap
szerintem egy bizonyos összeghatár felett a hasznossági fg. elaszticitása a fontos, nem az abszolút összemérhetősége
gondolom meglenne 1 karáttal kevesebb aranyWC-vel is 😀, aztán lehet nemsapka
nemá - 24 karátot még a mehikóiak is kiröhögik.........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?sapka
azé csekszki nem mindegy hánykarátos az aranyvécésutianap
szerintem egy bizonyos összeghatár felett a hasznossági fg. elaszticitása a fontos, nem az abszolút összemérhetősége
gondolom meglenne 1 karáttal kevesebb aranyWC-vel is 😀, aztán lehet nem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?sapka
azé csekszki nem mindegy hánykarátos az aranyvécé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Hihetetlen rookie éve volt!
Az elmúlt 2 évben ő volt a legjobb a ligában DT poszton.
topmodell
Gerald McCoy 😉braxa88
Igen McCoy volt a második legjobb 😉
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hihetetlen rookie éve volt!
Az elmúlt 2 évben ő volt a legjobb a ligában DT poszton.
topmodell
Gerald McCoy 😉
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hihetetlen rookie éve volt!
Az elmúlt 2 évben ő volt a legjobb a ligában DT poszton.
Es nagyon fog hiányozni a csapatból.
Voltak nagyon antipatikus dolgai, de mégis imádtam hogy nálunk játszik!
Remelem nem jut Albert Haynesworth sorsára! (Írtak ilyesmiket is, de kétlem. Ő annál sokkal jobb játékos)
Sok sikert neki napfényes Florida államban!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11054436_806328769442083_4918770315048151993_n.jpg?oh=60bc7f87dce8b0f90e1c4faf2a5679fd&oe=558B0D25&__gda__=1435298639_146e9c9b002f6a81fb1b94cfe2364378

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azért remélem, hogy nem a Reid-Cudjo kettőssel akarunk valóban nekiindulni.
Csak állunk és várjuk a sült halat?

több mint 9 éve
nfl_lover 912
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárig
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
Floridában nem adózik, Michiganben meg igen. Számold újra.MacPhisto
igen, de amikor nem Floridában játszik, akkor meg leadózza, míg Michiganből csak a különbözetet, vagy egyáltalán nem a meccspénzből, amely jelentős tétel

lényegét tekintve nagyságrendileg mindkettő ugyanaz a kategória

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
Floridában nem adózik, Michiganben meg igen. Számold újra.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
messzevanmégakedd😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!