Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A tavalyi év meglepetésembere George Johnson 2.körös RFA tendert kapott. Ő is marad ha valaki nem ajánl neki valami olyan fizut, hogy nem akarjuk matchelni. Viszont akkor második körös picket kapunk az új csapatától.

Szerk.: mégsem második körös a tender hanem original round, nem kapunk kompenzációt de matchelhetjük az offert.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kellen Moore is visszatért 2 évre.
Idén talán meccskeretbe is kerülhet.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
3 év, 9 millió.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Prater aláírt.
Inkább ő mint megint a rookie mizéria.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Adam Caplan ‏@caplannfl most4 másodperccel ezelőtt

Matt Prater agrees to three-year deal with Detroit Lions
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
én arra leszek kiváncsi h ha az elit DL elmegy, akkor nélkülük a az idén elég jól játszó secondary mit tud. pl Ihedigbo, Slay
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha már szóba hozták $uh-t az Oakland Raiders-szel, azért az egy érdekes hazai meccsünk lehetne jövőre, amikor Suh vendég játékosként szerepelne.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
én nem feltétlenül szomorkodnék ha a két csapatrészünk teljesítménye felcserélődne, top off / közép def...

bár a legoptimálisabb az lenen ha maradna a def, Lombardi meg kapna egy jegyet valahova jó messzire...oleewear
Ezzel a "felcserélődéssel" nem tudok egyetérteni.
Évekig álmodtam róla, hogy lesz egy erős defense Detroitban. Mindig ligautolsók és szarok voltunk!

Ettől függetlenül hiszem, hogy az Offense sokkal jobb lesz mint jövőre. Bár elsősorban az O-Line összetételén fog múlni (szóval azt még várjuk meg). De több ennél bizonyára erősebbek lesznek.

Az pedig szintén erősen sanszos, hogy Suh ide vagy oda, de gyengébbek leszünk. Ha elmegy (márpedig el fog) akkor klasszisokkal lesz gyengébb a defnse. Itt is megvárnám, hogy kik lesznek a falban, vagy hogy ki lesz a második számú corner (a többi poszt már tulajdonképpen meg van a védelemben).
De ha most kellene tippelnem akkor valahol a 15. és 20. hely között szerepel a védelem. (de persze, ne legyen igazam és érjünk oda jövőre is)


A statisztikáinkon azért az is erősen fog rontani, hogy a schedule kegyetlen erős. Nem csak az NFC northnak köszönhetően, hanem mert jövőre az NFC West csapataival játszunk. És ott nem nagyon lesz gyenge csapat.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
én nem feltétlenül szomorkodnék ha a két csapatrészünk teljesítménye felcserélődne, top off / közép def...

bár a legoptimálisabb az lenen ha maradna a def, Lombardi meg kapna egy jegyet valahova jó messzire...oleewear
Hát Londonba várhatóan kap majd

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
én nem feltétlenül szomorkodnék ha a két csapatrészünk teljesítménye felcserélődne, top off / közép def...

bár a legoptimálisabb az lenen ha maradna a def, Lombardi meg kapna egy jegyet valahova jó messzire...
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
Inkább számítsunk szarra és legyen meglepetés, mint még egy 2012-es idény.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Menni fog ő sok helyre.
Sexton ügynök házal majd vele, hogy ki a legnagyobb marha és megad egy DTnek 20 millát évente.
Egyre kevésbé akarom, hogy maradjon.Bazzani
Nagyon szerettem volna ha marad! A legjobb játékosunk volt tavaly (is). És gyarló módon el tudom fogadni nekik a taposós baromságait is (azért nem magyarázom meg, hogy valamelyik esetleg véletlen volt).
De 20 millió tönkre tenné a csapatot. Nem viheti el 3 játékos a fizetés felét.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mayhew-nak RB fétise (is) van.
Best feltrade, LeShoure feltrade, Bush FA. Kizárt dolog, hogy az első 3 körben ne érkezzen RB. Tippem a második kör.Bazzani
a második köreink úgy is mindig kurvanagy húzások...
wait...
nem... (slay azóta jó lett😊)oleewear
Én még bízom benne, hogy Van Noy jó lehet! NEm igZÁN kapott lehetőséget tavaly, de abban a sérülése is szerepet játszott! Igaz, most sem lesz könnyű neki, mert az LB poszt az, ahol a legmélyebbek vagyunk!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Mayhew-nak RB fétise (is) van.
Best feltrade, LeShoure feltrade, Bush FA. Kizárt dolog, hogy az első 3 körben ne érkezzen RB. Tippem a második kör.Bazzani
a második köreink úgy is mindig kurvanagy húzások...
wait...
nem... (slay azóta jó lett😊)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Menni fog ő sok helyre.
Sexton ügynök házal majd vele, hogy ki a legnagyobb marha és megad egy DTnek 20 millát évente.
Egyre kevésbé akarom, hogy maradjon.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670
Újabb biztos jele, hogy Suh távozik: ma közölte a csapat Tulloch-al, hogy a következő szezonban is számít rá.
Remek döntés.

Suh-nál már 20 milla közeli éves pénzről írnak. Elmebeteg összeg.Bazzani
jön hozzánk vizitre

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayhew-nak RB fétise (is) van.
Best feltrade, LeShoure feltrade, Bush FA. Kizárt dolog, hogy az első 3 körben ne érkezzen RB. Tippem a második kör.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egyre többször hallani a detroiti rádióműsorokban a runingback kérdéseől. Erősen bízom benne, hogy max egy 5. körös cetlire dobunk ki erre. Először próbáljunk meg egy támadófalat összehozni!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újabb biztos jele, hogy Suh távozik: ma közölte a csapat Tulloch-al, hogy a következő szezonban is számít rá.
Remek döntés.

Suh-nál már 20 milla közeli éves pénzről írnak. Elmebeteg összeg.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tevin Coleman Indiana RB pre-draft visiten járt nálunk.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 espn.go.com/nfl/story/_/id/12418960/billboards-aimed-ndamukong-suh-pop-detroit

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt gondolom, hogy a két SB résztvevő csapat útján szeretnénk elindulni D# oldalon.
Inkább egy elit secondaryt építünk, amihez 2 alappillér már megvan Slay és Quin személyében. Ha Mathis a tavalyi szinten tud teljesíteni akkor három és Ihedigbo sem a legrosszabb safety a ligában.
Ha hozunk egy elit CB-t Vaughn helyére és Tulloch a régi fényében tér vissza akkor ez a védelem a Knighton-Langford párossal is bőven versenyképes lenne. De bővebben a többiről szombaton.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ja csak Suh pénzéből jöhetne a Knighton-Langford (vagy Fairley) duó meg mégegy kezdőjátékos.
Ha megfelelően tudjuk pótolni akkor talán nem lesz olyan hatalmas visszaesés.Bazzani
igen, pl ha most McCoy nálatok kötött volna ki eléggé elszontyolodott volna a többi NFC North-os bagázs. Egy elit futó sokat dobna a ti O-teken sztem és a Megatron-Stafford-McCoy trió elég rosszul hangzott volna a mi szemszögünkből. Én még mindig reménykedek hogy kifizetitek Suh-t, hátha... ugyanis vsz nektek a szintlépéshez már csak egy tényleg működő O kell ami 20 pont felett átlagol.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja csak Suh pénzéből jöhetne a Knighton-Langford (vagy Fairley) duó meg mégegy kezdőjátékos.
Ha megfelelően tudjuk pótolni akkor talán nem lesz olyan hatalmas visszaesés.