NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Dallas azért nem olyan keményJanek
Ja, bezzeg a rettegett Dream Team. Staffordot sztem én is szidtam, de azért el kell ismerni hogy a fal előtte iszonyatosan össze tud omlani. Volt olyan play action fake amikor megfordulni nem tudott.Blevi
egyik sem...

csak azért nem tenném a 5.helyre főleg ha negyedik a mondjuk a saints

sajna minden nfc east csapat fostalicska ebben a szezonbanJanek
Mindegyik gyengén szerepel, de sztem mindegyik többet tud. Majd jövőre. Hétvégén jó lenne behúzni a PO-t...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Dallas azért nem olyan keményJanek
Ja, bezzeg a rettegett Dream Team. Staffordot sztem én is szidtam, de azért el kell ismerni hogy a fal előtte iszonyatosan össze tud omlani. Volt olyan play action fake amikor megfordulni nem tudott.Blevi
egyik sem...

csak azért nem tenném a 5.helyre főleg ha negyedik a mondjuk a saints

sajna minden nfc east csapat fostalicska ebben a szezonban

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Nem jött rosszul nekünk ez a Frsco győzelem a Steelers felett.
Így a Frisco még elérheti a második kiemelési helyet,így nagyobb erővel fog küzdeni a Seahawks ellen.
Bengals reméljük veri a Cardsot és a GB is bizonyítani akarja majd a macik ellen,hogy ez a vereség csak botlás volt.Bazzani
Nem tudom, ha bejutunk, akkor ugye a harmadikkal játszunk, na most inkább a ninersszel nyomnám, mint a szentekkel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ht illene, tekintve, hogy mind a Frisconak, mind pedig a Bengalsnak tétmeccs lesz ez, szóval csak nyernek.. 😊
A Frisco run D#-je leszedi Lynchet, a Hawks meg onnantól halott, mert Tarvaris. 😀Stez
Csak szólok,hogy a Seahawksnak is tétmeccs,meg az Arizonanak is.
Ráadásul a Frisco nem túl pihenten megy a pokoli hangulatú arénába.
A Bengals meg marhára kétarcú,bár bennük jobban bízok.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Muhahahahaha:
http://bleacherreport.com/articles/978378-all-32-nfl-teams-as-a-batman-character/page/21#/articles/978378-all-32-nfl-teams-as-a-batman-character/page/10

(Másik topikból lopva.)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ht illene, tekintve, hogy mind a Frisconak, mind pedig a Bengalsnak tétmeccs lesz ez, szóval csak nyernek.. 😊
A Frisco run D#-je leszedi Lynchet, a Hawks meg onnantól halott, mert Tarvaris. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem jött rosszul nekünk ez a Frsco győzelem a Steelers felett.
Így a Frisco még elérheti a második kiemelési helyet,így nagyobb erővel fog küzdeni a Seahawks ellen.
Bengals reméljük veri a Cardsot és a GB is bizonyítani akarja majd a macik ellen,hogy ez a vereség csak botlás volt.

több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Dallas azért nem olyan keményJanek
Ja, bezzeg a rettegett Dream Team. Staffordot sztem én is szidtam, de azért el kell ismerni hogy a fal előtte iszonyatosan össze tud omlani. Volt olyan play action fake amikor megfordulni nem tudott.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dallas azért nem olyan keményJanek
Jelenleg vezeti a csoportját.
Eredményei alapján benne van a top6ban.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Dallas azért nem olyan kemény

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak a W stat érdekel.MacPhisto
Engem is igazából.

Azért az kemény,hogy játszottunk az NFC 5 legjobb csapatával (GB,NO,ATL,SF,DAL) és még így is WC helyen állunk.
Elég durva sorsolás meg kell hagyni.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Attól még,hogy előtte nem volt normális irányító nem kell totyorogni mint a szarógalamb.
A milliókért meg kell dolgozni. Eddig volt 3 értékelhetetlen éve,most először játszik úgy mint egy 80millás franchise QB.
A sérülése sokat változtatott a játékán (bátorságban) és nem jó irányban.
Amúgy mindent félretéve (főleg a meccs közbeni idegességemet) le a kalappal előtte.Bazzani
Ja rosszul láttam, Hill futott meg egy 10 yardos QB rusht három védő között 4th downnál?

Ne már. Egyáltalán nem játszik ijedten. Az igaz, hogy nem akar sacket szopni és csekkddáunol vagy fut az időért, de egyáltalán nincs beijedve a sérüléstől.MacPhisto
De,Matt futotta meg.
Viszont hasonlítsd össze,hogy mennyi futása volt a sérülés előtt illetve után.Bazzani
Csak a W stat érdekel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Three defensive players not ruled out

Mon, 19 Dec 2011 14:35:15 -0800

Detroit Lions DE Lawrence Jackson (thigh), CB Chris Houston (knee) and FS Louis Delmas (knee) have not been ruled out for Week 16.

Jöhet Phonso. Reméljük megint labdákat szerez.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mert én már épp eleget néztem Lions meccset hogy tudjam, ez az aranykor bazmeg 😂MacPhisto
Attól még,hogy előtte nem volt normális irányító nem kell totyorogni mint a szarógalamb.
A milliókért meg kell dolgozni. Eddig volt 3 értékelhetetlen éve,most először játszik úgy mint egy 80millás franchise QB.
A sérülése sokat változtatott a játékán (bátorságban) és nem jó irányban.
Amúgy mindent félretéve (főleg a meccs közbeni idegességemet) le a kalappal előtte.Bazzani
Ja rosszul láttam, Hill futott meg egy 10 yardos QB rusht három védő között 4th downnál?

Ne már. Egyáltalán nem játszik ijedten. Az igaz, hogy nem akar sacket szopni és csekkddáunol vagy fut az időért, de egyáltalán nincs beijedve a sérüléstől.MacPhisto
De,Matt futotta meg.
Viszont hasonlítsd össze,hogy mennyi futása volt a sérülés előtt illetve után.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Staffordot agyon szídtátok. (Mac kivételével)
topmodell
Mert én már épp eleget néztem Lions meccset hogy tudjam, ez az aranykor bazmeg 😂MacPhisto
Attól még,hogy előtte nem volt normális irányító nem kell totyorogni mint a szarógalamb.
A milliókért meg kell dolgozni. Eddig volt 3 értékelhetetlen éve,most először játszik úgy mint egy 80millás franchise QB.
A sérülése sokat változtatott a játékán (bátorságban) és nem jó irányban.
Amúgy mindent félretéve (főleg a meccs közbeni idegességemet) le a kalappal előtte.Bazzani
Ja rosszul láttam, Hill futott meg egy 10 yardos QB rusht három védő között 4th downnál?

Ne már. Egyáltalán nem játszik ijedten. Az igaz, hogy nem akar sacket szopni és csekkddáunol vagy fut az időért, de egyáltalán nincs beijedve a sérüléstől.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja és minket ad a Sport TV Karácsonykor elvileg. 😀
(Munkatársam mondta,remélem nem csapott be.)
Kiszopunk,de legalább nem kell átszerveznem az egész estémet,hogy gépFközelben legyek. (=most nem fogok eredménykövetőzni)Bazzani
Ha tegnap közvetítésen mondták. Jó lesz ahogy sec nélkül feltörlik Velünk a gyepet. Mindegy másodszor a TV-ben :cool:Blevi
Ja, bár vicces lesz. Ha nem december lenne, még talán azt is mondanám, hogy RIvers nem csapja meg nagyon ezt a secondaryt, de így..
Komoly lesz

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez az egyik,hogy általában az utolsó két meccsünk egyike a GB elleni idegenbeli.
A másik meg,hogy soha nem kezdjük otthon a szezont.Bazzani
Valahol olvastam, hogy mivel minden évben hálaadáskor játszhattok otthon, cserébe a szezon első meccsét kevésbé szereti odasorsolni nektek a liga. Idén be is jött ez nekik, Tampában csak a primetime meccsek nem voltak blackoutok, utánuk pedig a Lions volt a legjobban fogyó meccs (asszem mindössze 800 darab jegy kellett volna blackout ellen)Deny
Igazad lehet,bár én semmi értelmét nem látom annak,hogy a kettő miért ne lehetne egyszerre.
Mintha olyan kurva nagy ajándék lenne nekünk,hogy minden évben halálra aláz minket Hálaadáskor a liga aktuális topcsapata.Bazzani
Jó, hát arról azért nem a liga tehet, hogy elmúlt 50 év nem éppen etalon volt Detroitban 😀 Az meg egyszerű üzletpolitika, hogy az országosan közvetített Hálaadás meccsre nem Toilet Bowlt terveznek 😊

A kettő meg szerintem szintén hasonló okból nincs együtt, mert nálatok úgyis telt ház van, belefér az idegenbeli kezdés, hátha ott az első meccs, hosszú idő óta nincs foci dolog miatt sokan kimennek.

Egyébként vajon van csapat, amelyik 2005-nél régebben kezdhette hazai pályán utoljára az évet?
több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Ja és minket ad a Sport TV Karácsonykor elvileg. 😀
(Munkatársam mondta,remélem nem csapott be.)
Kiszopunk,de legalább nem kell átszerveznem az egész estémet,hogy gépFközelben legyek. (=most nem fogok eredménykövetőzni)Bazzani
Ha tegnap közvetítésen mondták. Jó lesz ahogy sec nélkül feltörlik Velünk a gyepet. Mindegy másodszor a TV-ben :cool:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jaja, így értette. Ezért én anyáztam még pár éve és átvette 😊MacPhisto
Ez az egyik,hogy általában az utolsó két meccsünk egyike a GB elleni idegenbeli.
A másik meg,hogy soha nem kezdjük otthon a szezont.Bazzani
Valahol olvastam, hogy mivel minden évben hálaadáskor játszhattok otthon, cserébe a szezon első meccsét kevésbé szereti odasorsolni nektek a liga. Idén be is jött ez nekik, Tampában csak a primetime meccsek nem voltak blackoutok, utánuk pedig a Lions volt a legjobban fogyó meccs (asszem mindössze 800 darab jegy kellett volna blackout ellen)Deny
Igazad lehet,bár én semmi értelmét nem látom annak,hogy a kettő miért ne lehetne egyszerre.
Mintha olyan kurva nagy ajándék lenne nekünk,hogy minden évben halálra aláz minket Hálaadáskor a liga aktuális topcsapata.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szvsz kihagyta, hogy a második meccsük van idegenben, s szegény dome csapat megfagy decemberben a szabadban.tomi-tomi
Jaja, így értette. Ezért én anyáztam még pár éve és átvette 😊MacPhisto
Ez az egyik,hogy általában az utolsó két meccsünk egyike a GB elleni idegenbeli.
A másik meg,hogy soha nem kezdjük otthon a szezont.Bazzani
Valahol olvastam, hogy mivel minden évben hálaadáskor játszhattok otthon, cserébe a szezon első meccsét kevésbé szereti odasorsolni nektek a liga. Idén be is jött ez nekik, Tampában csak a primetime meccsek nem voltak blackoutok, utánuk pedig a Lions volt a legjobban fogyó meccs (asszem mindössze 800 darab jegy kellett volna blackout ellen)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és minket ad a Sport TV Karácsonykor elvileg. 😀
(Munkatársam mondta,remélem nem csapott be.)
Kiszopunk,de legalább nem kell átszerveznem az egész estémet,hogy gépközelben legyek. (=most nem fogok eredménykövetőzni)

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ez egy jó kérdés 😀 Tudtommal évente kétszer játszotok egymással 😀FViktor93
Szvsz kihagyta, hogy a második meccsük van idegenben, s szegény dome csapat megfagy decemberben a szabadban.tomi-tomi
Jaja, így értette. Ezért én anyáztam még pár éve és átvette 😊MacPhisto
Ez az egyik,hogy általában az utolsó két meccsünk egyike a GB elleni idegenbeli.
A másik meg,hogy soha nem kezdjük otthon a szezont.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Staffordot agyon szídtátok. (Mac kivételével)
topmodell
Mert én már épp eleget néztem Lions meccset hogy tudjam, ez az aranykor bazmeg 😂MacPhisto
Attól még,hogy előtte nem volt normális irányító nem kell totyorogni mint a szarógalamb.
A milliókért meg kell dolgozni. Eddig volt 3 értékelhetetlen éve,most először játszik úgy mint egy 80millás franchise QB.
A sérülése sokat változtatott a játékán (bátorságban) és nem jó irányban.
Amúgy mindent félretéve (főleg a meccs közbeni idegességemet) le a kalappal előtte.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Staffordot agyon szídtátok. (Mac kivételével)
topmodell
Mert én már épp eleget néztem Lions meccset hogy tudjam, ez az aranykor bazmeg 😂

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
ezt csak én nem értem? :/Szobi22
Na ez egy jó kérdés 😀 Tudtommal évente kétszer játszotok egymással 😀FViktor93
Szvsz kihagyta, hogy a második meccsük van idegenben, s szegény dome csapat megfagy decemberben a szabadban.tomi-tomi
Jaja, így értette. Ezért én anyáztam még pár éve és átvette 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM