Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Engem mondjuk érdekelne, kié az ing, szerintem mindenki helyén kezelte a győzelmet innen.MacPhisto
Hiba volt a Lions topicban bárkinek is Tebow témára reagálni, abszolút off /*mondjuk maga a felvetés is, olyan mintha most mennék bátran mondjuk a Giants topicba fikázni a Dolphinst, vagy Mooret*/, de ha most úgy érzitek, h alaptalan volt StormST hsze, akkor a részemről egy első és utolsó hsz-t megér:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_hot_topics
"15?" one unnamed Lions defender said in reference to Tebow's jersey number, according to a Yahoo! Sports report. "Come on -- that's embarrassing. I mean, it's a joke. We knew all week that if we brought any kind of defensive pressure, he couldn't do anything. In the second half it got boring out there. We were like, 'Come on -- that's your quarterback? Seriously?' "

//bátran névtelenül, akár magyar is lehetne ebből a szempontból

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Calvinizmus miért nincs?
Lehetne erről is vitázni. 😊

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Engem mondjuk érdekelne, kié az ing, szerintem mindenki helyén kezelte a győzelmet innen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor ezennel a Tebowizmusról szóló vitát lezártam.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ómájgád, bazzani! 😀

1. oda van írva, hogy akinek nem inge...
2. szerintem itt semmilyen Lions sértegetésről nincs szó, max párhuzam vonása van a "régi", akkori újonc Stafford és a mostani Tebow között.
3. miért kötsz bele olyanba, amiről fingod sincs öreg? ld.: aláírás!!!
4. ventura miért csak 5-0 után került ide, illetve miért idejött fikázni TT-t? álstent és képmutató.
5. nekem semmi bajom veletek, sose írtam ide egészen vasárnap estig. emelem kalapom ezévi teljesítményetek előtt és további sikereket kívánok!

szerk.: jut eszembe Storm! kéne már tartanunk egy istentiszteletet 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Még jó,hogy a Lions drukkerek inkább csak védték Tebowt.
Egyedül a Tulloch jeleneten nevettünk.
Asszem most jött el a pillanat,hogy ezt a Denver topikban folytassátok,mert mostmár kezd átmenni Lions sértegetésbe,amit nem érdemlünk meg.
Ventura meg Miami drukker.

Az aláírásodban miért szerepel a Tebowista ha nincs Tebowizmus szted?Bazzani
Mint mondtam, akinek nem inge...

Én nem sértegetni akarom a Lions-t, főleg nem magát a franchise-t. Sajnos nem tudni, hogy melyik volt az az okos védő, aki az NFL.com-os nyilatkozatban beszélt, de az ilyesmiktől szerintem inkább elhatárolódni kéne...

Ventura Miami drukker, bár ő a Lions-ért drukkol, de ahhoz meg gyáva, hogy nálunk próbáljon meg beszélgetni, mert kulturált dolgokra nem képes, a majomságért meg a kritikát úgy tűnik, hogy nem viseli el...

Részemről én nem írok ide többet, de szeretettel várom az értelmes párbeszédre kész embereket a Denver topikba...

Az aláírásomban szereplő sor pedig már egy éve ott van. A smiley mögötte jelzi, hogy poén. Olyan itteni emberek tették az aláírásukba az ehhez hasonlókat, akik Tebow-ban hisznek, úgy, mint egy játékosban, nem pedig úgy, mint egy istenben, mert én (mi) úgy gondolom (gondoljuk), hogy megérdemli a bizalmat, mert igenis letett eleget már az asztalra. Óriási a különbség aközött, amit én érzek, meg a vallásos hit között, de csak annak, aki látni is akarja a különbséget...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még jó,hogy a Lions drukkerek inkább csak védték Tebowt.
Egyedül a Tulloch jeleneten nevettünk.
Asszem most jött el a pillanat,hogy ezt a Denver topikban folytassátok,mert mostmár kezd átmenni Lions sértegetésbe,amit nem érdemlünk meg.
Ventura meg Miami drukker.

Az aláírásodban miért szerepel a Tebowista ha nincs Tebowizmus szted?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Csak a tisztánlátás végett:

Olyan, hogy tebowizmus, nah olyan csak a nem denveriek szerint van. Nálunk vannak Tebow fanok, igen. Meg olyanok is, akik nem hisznek benne, hogy jó lehet. Meg vannak még jó páran, akik nem Denver szurkolók, de szurkolnak Tebow-nak. Aki ezt valami vallásnak akarja tekinteni, az tekintse annak, bár szerintem ez baromság. Hogy miért? Mert a vallás egy olyan valamiben való hitet jelenti, aminek a létezésére talán vannak bizonyítékok, de maga a vallás tárgya egy felsőbb "entitás". Tebow azért az egyetemi évei alatt letett nem keveset az asztalra (többet, mint pl. Stafford, Brady, Suh, Megatron, Manning-ék, stb.) és azért tavaly az év utolsó három meccsén se szerepelt le, pedig akkor egy totálisan nem rá szabott playbook-kal, kevés összeszokottsággal a támadó oldalon és nem mellesleg egy interim HC irányítása alatt kellett játszania. Sőt a Texans ellen félidei -17-ről meccset nyert. Idén először kapott egy félidőt, ahol -16-ról egy negyed alatt egy éppen hogy rossz 2 point conversion híján alatt le tudta dolgozni a hátrányt a Chargers ellen, majd a Dolphins meccsen is felül tudott kerekedni a saját és mások hibáin. Itt nem arról van szó, hogy bizonyítékok nélküli ábrándozunk róla, hogy talán jó lesz, meg nem is egy noname 6. körös QB-ről van...

Kis emlékeztető: 2009-ben Schwartz az alábbi szavakkal nevezte ki Stafford-ot kezdőnek a szezon előtt: "This isn't an internship or an experiment." Tehát hitt benne, de csak ennyi volt, a hit. Aztán az első meccsén dobott 16/37-et 3 INT-el. Akkor mi volt? Staffordizmus? Hogy a fenébe kerülhetett egy első körös, NFL-ben semmit se mutató QB újra a pályára ez után? Mi alapján hitt benne akárki, hogy jó lehet? Le lett ő is szarozva az első rossz meccse után? És a második után, amin 18/30-at dobott 1 TD-vel és 2 INT-el? Nah, ha ez után még simán hitt benne mindenki, az volt a vallásos hit, nem az, ami Tebow körül van...

Lehet kicsit gondolkodni...

Komolyan mondom, nekem minden tiszteletem a Lions-é, mert nálatok mélyebbről nem állt még fel senki, meg a normális szurkolók előtt is le a kalappal, de a javuló játékot és eredményeket lehet kulturáltan is viselni, nem pedig úgy, ahogy egyesek most teszik, akár a szurkolók akár a játékosok részéről nézem, mert jelen pillanatban inkább a gyomrom kifordul az alaptalan fikázástól. Akinek nem inge...

Amivel egyébként itt a keverés megy, az a Tebowing, amit nem Tebow talált ki, csak valami majmok egy vallásos gesztus alapján...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez egy szempontból jó. Alighanem ez lesz a legérdekesebb meccs abban az idősávban.
Viszont előtte MNF-et játszik a Bears úgyhogy necces.
BAL @ SEA
NYG @ SF
DET @ CHI
Ez a 3 meccs van,igazából lehet esély a közvetítésre.Bazzani
NYG - SF is jó meccs + Lions vs. Bears már egyszer volt, meg ahogy mondtad előtte héten MNF, meg amúgy is idén már igen sokadt voltatok TVs meccsen, teret kellene adni azoknak a csapatoknak, melyeket kevesebbszer látni. 😀

Amúgy én nem szeretem, ha Bééérsz meccset ad a TV. 😊tüsi91
Mondjuk a SF és a Giants sem volt sokat idén képernyőn.
Esélyes az is. :/

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ez egy szempontból jó. Alighanem ez lesz a legérdekesebb meccs abban az idősávban.
Viszont előtte MNF-et játszik a Bears úgyhogy necces.
BAL @ SEA
NYG @ SF
DET @ CHI
Ez a 3 meccs van,igazából lehet esély a közvetítésre.Bazzani
NYG - SF is jó meccs + Lions vs. Bears már egyszer volt, meg ahogy mondtad előtte héten MNF, meg amúgy is idén már igen sokadt voltatok TVs meccsen, teret kellene adni azoknak a csapatoknak, melyeket kevesebbszer látni. 😀

Amúgy én nem szeretem, ha Bééérsz meccset ad a TV. 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Ventura: nekem sem tetszik a felhajtás, ami körülötte van, de elég nagy hülyeségnek tartom a mondanivalód azon részét, hogy tegyen le valamit az asztalra. normális vagy? 2 meccs után? amikor szinte nincs is előtte fal és esélye sincs? hű, de okos vagy...JC6
JC6: nekem sem tetszik a felhajtás, ami körülötte van, de elég nagy hülyeségnek tartom a mondanivalód azon részét, hogy tebovizmus. normális vagy? 2 meccs után? amikor szinte nincs is előtte fal és esélye sincs? hű, de okos vagy...

(lehet nem szoktad mondani, hogy tebovizmus, de csak így tudom érzékeltetni)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Calvin Johnson shined as a slot receiver in Week 8

Mon, 31 Oct 2011 09:21:46 -0700

Detroit Lions WR Calvin Johnson had six catches for 125 yards and a touchdown in Week 8. Of Johnson's six receptions, four were out of the slot position. Johnson made catches of 14, 17, 13 and 9 yards as a slot receiver. Denver Broncos CB Champ Bailey covered Johnson for most of the game when Johnson lined up outside. However, when Johnson was in the slot, Bailey stayed on the outside and other Broncos had to pick up the job.

-------------------------------------------------------------------

Lions | Jahvid Best's availability unknown

Mon, 31 Oct 2011 15:09:06 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz is unsure if RB Jahvid Best (concussion) has a good shot at returning in Week 10 after the team's bye week. Schwartz is not yet considering placing Best on the Injured Reserve.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Week 10 start time changed

Mon, 31 Oct 2011 11:39:11 -0700

The Detroit Lions' Week 10 game against the Chicago Bears has been moved to 4:15 p.m. EST as part of the flex scheduling. The game was originally scheduled to start at 1:00 p.m. EST.


Ez egy szempontból jó. Alighanem ez lesz a legérdekesebb meccs abban az idősávban.
Viszont előtte MNF-et játszik a Bears úgyhogy necces.
BAL @ SEA
NYG @ SF
DET @ CHI
Ez a 3 meccs van,igazából lehet esély a közvetítésre.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ventura: nekem sem tetszik a felhajtás, ami körülötte van, de elég nagy hülyeségnek tartom a mondanivalód azon részét, hogy tegyen le valamit az asztalra. normális vagy? 2 meccs után? amikor szinte nincs is előtte fal és esélye sincs? hű, de okos vagy...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_hot_topics

Értem én hogy 40 akárhány pont, de azért lehetnének a srácok kicsit intelligensebbek is. Nem a Packerst/Patset verték meg hanem a Denvert...petey
Ha ellenünk csinálja valaki akkor senkinek semmi baja.
Ha mi csináljuk akkor meg "atyaúristen".

Gondolom sok játékos unja a Tebow körüli felhajtást.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Ventura! Nem mersz a Broncos topikba jönni? Nagyon osztod itt az észt...hogy áll a Miami?

Sorry az OFF-ért.JC6
LOL

gondoltam hogy "észosztásnak" lesz minősítve a gondolatom. valld már be, hogy erős túlzás, hogy "tebovizmus"mármint az nfl-ben. tegyen le az asztalra valamit. lehet szurkolni tebownak, lehet védeni, csak ez a nagy herce hurca körülötte...
(az meg hogy ideírtam az azért volt, mert a lionsnak szurkolok, hogy egy sikeres csapat legyen és ha már írtam és láttam, hogy pár lions játékos kifikázta tebowot, gondoltam megosztom gondolatom. ha a denver topikba mennék iszapbirkózás lenne. jobb elkerülni a veszekedést.)

az meg hogy a miami hogy áll az tudom nagyon jól. nem is istenítettem senkit.

tehát utoljára: nem tudom sikerült e felfogni, hogy nem denver, nem tebow ellen vagyok hanem tebow körülötti felfordulás ellen.


szerk.: vagy tényleg lehetne például suhizmus is 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_hot_topics

Értem én hogy 40 akárhány pont, de azért lehetnének a srácok kicsit intelligensebbek is. Nem a Packerst/Patset verték meg hanem a Denvert...petey
Majd Aaron ellen... 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_hot_topics

Értem én hogy 40 akárhány pont, de azért lehetnének a srácok kicsit intelligensebbek is. Nem a Packerst/Patset verték meg hanem a Denvert...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bocs az offért, de percek óta röhögök ezen a "Suhizmuson" 😂 😂
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Ahhoz, hogy valaki megértse a Tebowizmust, ahhoz egy kicsit az NFL és a Broncos történelmét is illik ismerni...

Denver-ben utoljára akkor jött sztár college irányító, mikor Elway-t megszereztük (nem, Cutler nem volt egyetemi sztár, csak magasan húztuk) és vele is ugyanez ment. Kapott egy jó nagy (valszeg túl nagy) adag média figyelmet és szurkolói istenítést, de ő fel is nőtt hozzá, igaz nem az első szezonjában, de nem is fikázott Denver-ben senki. Hogy miért? Mert tudták, hogy a srác jó és azt is, hogy csapatot nem 1 nap alatt, de nem is 1 év alatt kell építeni. Meg lehet nézni, hogy mi lett a vége...

Persze ehhez most erősen hozzá jön Tebow vallásossága is, de aki emiatt támadja a 21. században, az csak magáról állít ki bizonyítványt.

Aki meg azt mondja, hogy nem csinált még semmit Tebow, annak figyelmébe ajánlanám a tavalyi Texans meccset, az idei Chargers meccset és a Dolphins meccset. Múlt héten nem játszott szépen 55 percen keresztül? Jah, de amíg a győzelmet beszedi, addig én személy szerint leszarom, aki pedig azt mondja, hogy nem ő nyerte meg azt a meccset, annak mindegy, hogy mit magyarázok, mert a zsigeri gyűlölettel és az alaptalan ellenszenvvel szemben nincs mit tenni...

Akinek van kedve egy kicsit böngészni, az megnézheti, hogy 6 meccs után (bár Tebow-nak még csak 5,5 van), hol járt Elway és hol jár Tebow, szerintem meg fog lepődni....

Sorry a Lions fanoknak az OFF-ért, de amíg a bátrak ide járnak fikázni, hozzánk meg nyulak írni, addig sajnos itt kell válaszolnom.......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ventura! Nem mersz a Broncos topikba jönni? Nagyon osztod itt az észt...hogy áll a Miami?

Sorry az OFF-ért.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Titus


Sok Lions drukker volt a stadionban.


Suhizmus nincs?


Még a meccs előtt.


Útban a TD felé.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
hahaha 😊 gratulálok az elsöprő győzelemhez! 😊
ami egyre jobban irritál az a "tebowizmus". haggyatok már. semmit nem mutatott. ellenünk is 3 negyeden keresztül mintha nem is létezett volna, aztán egy negyedik negyddel visszalopta magát a fanok szívébe. már ez nem tetszett. most meg a meccs elején az ejtőerönyösök vagy kik... no nam baj. pár játékosotok kicsúfolta 😀

tebowizmus... bradyzmusról vagy manningizmusról miért nem beszélünk? holott ők nem hogy tele, de túl is pakolták azt az asztalt. idejön egy egyetemen sztár qb aki az nfl-ben még nem rakaott le semmit - csak a labdát hajintotta a pályán kívülre - erre tebowizmus.

majd ha tud is játszani akkor majd elismerek valamit, és hogy tebowizmus... azt meg majd évek múlva - amennyiben nagyon jól játszikVentura
Minden szavaddal egyetértek DE szerintem nincs ember a földön akit ez jobban idegesít mint Tebowt magát. Kibaszott nagy handycap ez neki.JayB
ez teljesen egyértelmű! akárki játszik szarul nem csak hogy a hibákkal kell szembenézni hanem a fanok ezreinek megjegyzéseivel. elég kellemetlen és morál pusztító szituáció lehet. (de mielőtt letámad valaki, nem tebowot fikázom, hanem magát a "tebowizmust")

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
hahaha 😊 gratulálok az elsöprő győzelemhez! 😊
ami egyre jobban irritál az a "tebowizmus". haggyatok már. semmit nem mutatott. ellenünk is 3 negyeden keresztül mintha nem is létezett volna, aztán egy negyedik negyddel visszalopta magát a fanok szívébe. már ez nem tetszett. most meg a meccs elején az ejtőerönyösök vagy kik... no nam baj. pár játékosotok kicsúfolta 😀

tebowizmus... bradyzmusról vagy manningizmusról miért nem beszélünk? holott ők nem hogy tele, de túl is pakolták azt az asztalt. idejön egy egyetemen sztár qb aki az nfl-ben még nem rakaott le semmit - csak a labdát hajintotta a pályán kívülre - erre tebowizmus.

majd ha tud is játszani akkor majd elismerek valamit, és hogy tebowizmus... azt meg majd évek múlva - amennyiben nagyon jól játszikVentura
Minden szavaddal egyetértek DE szerintem nincs ember a földön akit ez jobban idegesít mint Tebowt magát. Kibaszott nagy handycap ez neki.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hahaha 😊 gratulálok az elsöprő győzelemhez! 😊
ami egyre jobban irritál az a "tebowizmus". haggyatok már. semmit nem mutatott. ellenünk is 3 negyeden keresztül mintha nem is létezett volna, aztán egy negyedik negyddel visszalopta magát a fanok szívébe. már ez nem tetszett. most meg a meccs elején az ejtőerönyösök vagy kik... no nam baj. pár játékosotok kicsúfolta 😀

Ventura
Raktam egy képet Broncos topikba.
Sztem érdemes megnézned. 😀 😉