Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Nem tudom olvastátok e:
http://langologitarok.blog.hu/2011/11/04/az_autovarosnak_nem_kell_a_nickelbackJoco
kommentáltam is

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem tudom olvastátok e:
http://langologitarok.blog.hu/2011/11/04/az_autovarosnak_nem_kell_a_nickelbackJoco
Pff, Nickelback szerintem király.JayB
😊
Ízlések és pofonok,én annak örülök hogy egyre több nfl-el "kapcsolatos" cikket hoznak le nálunk.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Nem tudom olvastátok e:
http://langologitarok.blog.hu/2011/11/04/az_autovarosnak_nem_kell_a_nickelbackJoco
Pff, Nickelback szerintem király.
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem tudom olvastátok e:
http://langologitarok.blog.hu/2011/11/04/az_autovarosnak_nem_kell_a_nickelback

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peter King’s Midseason All-Pro Team

http://insidesportsillustrated.com/2011/11/02/patriots-win-super-bowl-xlvi-in-our-playoff-forecast-peter-kings-midseason-all-pro-team/

Calvin Johnson a csapatban. 😉
Ja és playoffba jutunk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Üdv mindenkinek!

Meglehetősen új vagyok itt a fórumon és van több szimpatikus csapat is számomra a ligában azonban szimpátiám az északi államok felé (főleg a egyéb major ligákban: NBA,NHL) arra a következtetésre sarkalt engem, hogy talán ezzel az NFL-ben sem lövök mellé. Így több meccs után pedig a Lions vált a legszimpatikusabb csapattá számomra, annak ellenére, hogy az utóbbi években voltak gyengébb teljesítmények is a zsebben.
Szóval egyenlőre nagyon motor citybe húz a szívem. Későbbiekben pedig talán majd én is belépek a hard core Detroit fanok közé 😊Jarjar
Üdv közöttünk.
Nagyon jól választottál csapatot. 😉

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Üdv mindenkinek!

Meglehetősen új vagyok itt a fórumon és van több szimpatikus csapat is számomra a ligában azonban szimpátiám az északi államok felé (főleg a egyéb major ligákban: NBA,NHL) arra a következtetésre sarkalt engem, hogy talán ezzel az NFL-ben sem lövök mellé. Így több meccs után pedig a Lions vált a legszimpatikusabb csapattá számomra, annak ellenére, hogy az utóbbi években voltak gyengébb teljesítmények is a zsebben.
Szóval egyenlőre nagyon motor citybe húz a szívem. Későbbiekben pedig talán majd én is belépek a hard core Detroit fanok közé 😊Jarjar
Üdv a csoportban 😊 Szerintem mostanság több mosoly lesz, mint sírás
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek!

Meglehetősen új vagyok itt a fórumon és van több szimpatikus csapat is számomra a ligában azonban szimpátiám az északi államok felé (főleg a egyéb major ligákban: NBA,NHL) arra a következtetésre sarkalt engem, hogy talán ezzel az NFL-ben sem lövök mellé. Így több meccs után pedig a Lions vált a legszimpatikusabb csapattá számomra, annak ellenére, hogy az utóbbi években voltak gyengébb teljesítmények is a zsebben.
Szóval egyenlőre nagyon motor citybe húz a szívem. Későbbiekben pedig talán majd én is belépek a hard core Detroit fanok közé 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem lesz gond Bazzani, Olivér szerint bombaerős és zseniális a védelem, úgyhogy... 😛Stez
Ajjaj.
Az sms írók serint meg SB esélyesek vagyunk.
Állítom,hogy a fele nem látott egy Lions meccset sem idén.Bazzani
Momentán még az STL is az 😀 Matematikailag...

Komolyra fordítva a szót, egyre pofásabb a Lions, szerintem jövőre, ha jó a draft, akár SB esélyesek is lehettek.
OL meg DB kérdés az egész. (sarkítva)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem lesz gond Bazzani, Olivér szerint bombaerős és zseniális a védelem, úgyhogy... 😛Stez
Ajjaj.
Az sms írók serint meg SB esélyesek vagyunk.
Állítom,hogy a fele nem látott egy Lions meccset sem idén.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Stephen Tulloch wants to stay long-term

Thu, 03 Nov 2011 04:42:15 -0700

Detroit Lions LB Stephen Tulloch said he would like to sign a new, longer-term contract with the team. "I definitely made a good decision coming to Detroit," Tulloch said. "Hopefully we can (negotiate a contract), keep me here a little longer, and keep building what we started."

---------------------------------------------------------------------------

Lions | Have not opened talks with Cliff Avril

Thu, 03 Nov 2011 06:33:23 -0700

The Detroit Lions have not started serious negotiations with DL Cliff Avril on a long-term contract extension. Avril is scheduled to become a free agent after the season. He is tied for the team lead in sacks (five) and forced fumbles (three). Avril would like to remain with the Lions.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 929 — we almost always almost win
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823b04dc/article/lions-dt-suh-says-powwow-with-goodell-productive?module=HP11_content_stream
😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem lesz gond Bazzani, Olivér szerint bombaerős és zseniális a védelem, úgyhogy... 😛

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már sok meccsen vártam Avriltól, hogy kimagaslót nyújtson. Végre összejött 😉
Éljen a lehetőséggel, hogy Suht duplázzák.

Olvastam hogy Best felépülése még most sem biztos hogy Bye week van.
Eddig viszonylag jól megúsztuk a sérüléseket. Leszámítva a RB posztot.
Remelem játszik a medvék ellen és Fairley is be tud majd illeszkedni a D-Lineba.topmodell
Morris nem olyan rossz mint vártam egyelőre. Best felépülése sztem kizárt a macik ellen.
Fairley nagyon kellene,de megoldjuk nélküle is.

Forte-t kell megfogni valahogy,akkor lehet esélyünk.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Már sok meccsen vártam Avriltól, hogy kimagaslót nyújtson. Végre összejött 😉
Éljen a lehetőséggel, hogy Suht duplázzák.

Olvastam hogy Best felépülése még most sem biztos hogy Bye week van.
Eddig viszonylag jól megúsztuk a sérüléseket. Leszámítva a RB posztot.
Remelem játszik a medvék ellen és Fairley is be tud majd illeszkedni a D-Lineba.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DE Cliff Avril named NFC Defensive Player of the Week

Megérdemli nagyon.
Azzal,hogy Suh lefoglalja a off.fal belsejért sokkal nagyobb tere van Avrilnek. Ki is használja rendesen.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Szerintem a póz nem gúnyolódás volt. Fricska. Arra meg hadd ne reagáljak, hogy állítólag melyik játékosunk mit mondott. Névtelenül ellenőrizhetetlen, s ha nem is igaz, csak a sztoriért kitalálta valami fasz? NFL játékosok nem szokták egymást a sajtóban savazni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem hiszem el, hogy erről kell itt olvasni.
Azt hittem volna hogy kutyát nem érdekel!
Nekem szimpi volt Tim, de most azt kell írnom:
Tebow, who?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_hot_topics

Értem én hogy 40 akárhány pont, de azért lehetnének a srácok kicsit intelligensebbek is. Nem a Packerst/Patset verték meg hanem a Denvert...petey
Ha ellenünk csinálja valaki akkor senkinek semmi baja.
Ha mi csináljuk akkor meg "atyaúristen".

Gondolom sok játékos unja a Tebow körüli felhajtást.Bazzani
Nem, ellentek sem lenne szép, mint ahogy a mieink csinálnák sem értenék egyet.
Pályán ha megy a trash az ok, de utána azért elég arc valakit "joke"-nak hívni, pláne (na most hogy írjam hogy ne legyen örihari)6 W után, egy olyan franchisetól akik az elmúlt 1000 évben nem tettek le semmit az asztalra. Persze ment a felhajtás, de akkor is inkább örüljenek öltözőn belül.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Itt az a baj, hogy ventura összekeverte a Tebowizmust (amit mi találtunk ki több, mint egy éve 😀 ) a Tebowingal. Erre itt okoskodik, meg magyarázza a hülyeségeit egy harmadik csapat topikjában. Soha nem értettem az emberek miért gyűlölnek zsigerből valakit? Mert nagy a felhajtás körülötte? Melyik NFL-játékos körül nincs felhajtás? Ne őt gyűlöld, szóld le és kardoskodj ellene, hanem szidd inkább a médiát, sajtót meg a "hülye amcsikat" akik ezt teszik. Ez ugyan olyan, mint amikor a média elhitette, hogy a magyar válogatott majd MOST kijut 😀 Bocs az offért, többet nem teszem.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Ventura Miami drukker, bár ő a Lions-ért drukkol, de ahhoz meg gyáva, hogy nálunk próbáljon meg beszélgetni, mert kulturált dolgokra nem képes, a majomságért meg a kritikát úgy tűnik, hogy nem viseli el...StormST
még mindig nem vagyok lions szurkoló, csak szimpatizálok vele ugy mint jópár másik csapattal. ebbe a topikba hoztam fel a tebowot mert észrevettem a lions játékosok "paródiáját" és csak itt említettem meg. minek menjek át? látod hogy ebből is feszültség keletkezett. nem még ha odairkálnám, írkálnánk a hülyeséget. fölsöleges. itt is kár folytatni. de ahogy észreveszem ti azthittétek, hogy tebowot "fikázom", holott világosan leírtam, hogy a tebow körüli herce hurca felhajtást. az meg hogy tegyen le valamit az asztalra, az is kellemes visszhangot váltott. holott az nfl-re értettem. egy másodpercig nem kérdőjelezem emg egyetemi teljesítményét (nincs közöm a college footballhoz, mert nem nézem. pusztán hallottam, hogy milyen sztár volt egyetemen, és ne m kérdőjelezem meg) - igen, stafford és sok már fiatal játékosnak van még bőven letenni az asztalra. kritikát nem szeretem, de szükségesnek tartom. szeritnem senki nem szereti a kritikát. ennek ellenére szükségességét éreztem, hogy tisztázzuk, hogy most végülis én és még sok sok más ember mi ellen is van. remélem mostmár tudjátok, habár van olyan érzetem, hogy még ebben az írományban is talál valaki kivetnivalót.

legyen tebow sikeres, és ahogy látom az aláírásodban: legyen 2012-es szezon végére a 10 legjobb qb között.Ventura
Remélem azért nem szartál be...

Arra azért csak nem sikerült reagálnod, hogy miért is nem tett le semmit Tebow az NFL-ben az asztalra? 2-3-al áll eddig 5 kezdésből, abban kettőben 15+ pontos hátrányt ledolgozva csinált 4th quater comeback-et és van még egy meccse, ahol nem volt kezdő, de mégis majdnem összejött neki ugyanaz. Ez mellett a statisztikai mutatói se eszeveszetten rosszak. Nem jók, de nem is nagyon rosszak és sok rookie QB-vel ellentétben ő nem adja el a labdákat agyba-főbe. Beszed sok sack-et? Igen, de ebben a fal is benne van vastagon, meg az, hogy elvették a legjobb célpontját és a legtapasztaltabb elkapója a 4. szezonjában van, viszont ő inkább kivár és keresi a helyet a passzra, mint hogy eladja vagy kivagdossa az oldalvonalon kívül.

Az a bajom, hogy te is, meg többen mások is, úgy akarjátok értékelni Tebow-t, mintha már egy egész lejátszott szezon lenne mögötte, ahol totálisan lebőgött, erre igazából van 5,5 meccse, amiből 3,5-et elvesztett (vagyis a 0,5-öt már elvesztették előtte, ő majdnem visszahozta) és ebből most éppen egyet nagyon.

Végül két személyesebb dolog zárásként:
- helyesírás-ellenőrző: hasznos dolog, javaslom a használatát...
- épp az a dühítő, hogy a mi fórumunkon kívül ekézel minket és egy játékosunkat, mert ez inkább hátbatámadásnak érződik, mintha direktben elmondanád, hogy mit gondolsz...

De mostantól már tényleg csak akkor tudok veled foglalkozni, ha nálunk írsz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bazzani irigylem a topikotok, mert itt vállvetve küzdenek a vendégmunkások az elvekért. áhh, bárcsak..., de nem. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
LOL, gyerekek beszarok! 😀

4. ventura miért csak 5-0 után került ide, illetve miért idejött fikázni TT-t? álstent és képmutató.JC6
azt bizony élszrevettem, hogy halvány fingod sincs és lényegében nem is értelmezted, fel sem fogtad miről írtam. idézek a saját hozzászólásomból:
"tehát utoljára: nem tudom sikerült e felfogni, hogy nem denver, nem tebow ellen vagyok hanem tebow körülötti felfordulás ellen. ''
parancsolj. a lényeget ki is emeltem. ha ezután is meg mersz vádolni, nálad problémák vannak.

egyáltalán nem kerültem ide. mármint amolyan értelemben, hogy szurkoló lennék. régebben is írtam egy két hozzászólást. tavaly is szurkoltam. ide is idézek:
"az meg hogy ideírtam az azért volt, mert a lionsnak szurkolok, hogy egy sikeres csapat legyen"
sőt még gratulálni sem járok. sehova sem. elkönyvelem magamban az örömöt. most is csak azért jöttem mert feltünt, hogy az a 3-4 lions játékos kigúnyolta tebowot sack, td után.
ezenkívül szurkolok (ugyanezért, hogy sikeres legyen) többek között a ramsnak, raidersnek, chiefsnek,redskins, brosncos, bengals, browns, 49ers, bills (kivételes esetekben, mint például most, hogy nekünk elment a szezonunk) - észre lehet venni hogy a mostnai sikeres csapatoknak nem, akik állandó playoffosok, meg döntösök.

Ventura Miami drukker, bár ő a Lions-ért drukkol, de ahhoz meg gyáva, hogy nálunk próbáljon meg beszélgetni, mert kulturált dolgokra nem képes, a majomságért meg a kritikát úgy tűnik, hogy nem viseli el...StormST
még mindig nem vagyok lions szurkoló, csak szimpatizálok vele ugy mint jópár másik csapattal. ebbe a topikba hoztam fel a tebowot mert észrevettem a lions játékosok "paródiáját" és csak itt említettem meg. minek menjek át? látod hogy ebből is feszültség keletkezett. nem még ha odairkálnám, írkálnánk a hülyeséget. fölsöleges. itt is kár folytatni. de ahogy észreveszem ti azthittétek, hogy tebowot "fikázom", holott világosan leírtam, hogy a tebow körüli herce hurca felhajtást. az meg hogy tegyen le valamit az asztalra, az is kellemes visszhangot váltott. holott az nfl-re értettem. egy másodpercig nem kérdőjelezem emg egyetemi teljesítményét (nincs közöm a college footballhoz, mert nem nézem. pusztán hallottam, hogy milyen sztár volt egyetemen, és ne m kérdőjelezem meg) - igen, stafford és sok már fiatal játékosnak van még bőven letenni az asztalra. kritikát nem szeretem, de szükségesnek tartom. szeritnem senki nem szereti a kritikát. ennek ellenére szükségességét éreztem, hogy tisztázzuk, hogy most végülis én és még sok sok más ember mi ellen is van. remélem mostmár tudjátok, habár van olyan érzetem, hogy még ebben az írományban is talál valaki kivetnivalót.

legyen tebow sikeres, és ahogy látom az aláírásodban: legyen 2012-es szezon végére a 10 legjobb qb között.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Annyit tennék hozzá véglegesen lezárva részemről ezt a témát, hogy az volt a hiba, hogy Ventura-t egy kalap alá vettem a Lions drukkerekkel, főleg az alapján a hozzászólása alapján, amiben arról írt, hogy a Lions javulásáért szurkol...

Elnézést kérek az általam esetleg megsértett Lions drukkerektől...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Calvinizmus miért nincs?
Lehetne erről is vitázni. 😊Stez
sajnos azt már párszáz éve János bá' lefoglalta 😕