Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 211
Mark Murphy:
“The process of identifying our next general manager gave us the opportunity to analyze our entire football operation,” said Murphy. “While we have enjoyed a lot of success, we need to improve. With that in mind, the head coach, general manager and executive vice president/director of football operations will report to me moving forward. While I understand this is a departure from the Packers’ current structure, it will serve to increase the breadth and frequency of communication and collaboration. Ultimately, it will make the Packers better.”

Szóval ha Gutekunst szólna esetleg Mike-nak, hogy pl. az elmúlt néhány hétben szar volt a játék, a playhívás, a Magic Mike simán beinthet neki, mondván, én csak az elnöknek felelek kisfiam?
Gergőbácsi
Szerintem ettől még a szokott hierarchia fennmarad, csak annyi a különbség, hogy mostantól mindenki köteles jelentést írni a csúcson lévőnek. Mint ahogy egy királyságban is van hierarchia, de attól még mindenki a király alattvalója.
Kampman
Igaz, azt nem írja pl., hogy nem rúghatja ki MM-et BG.
Gergőbácsi
a “will report to me” a cegvilagban azt jelentene, hogy o a kozvetlen felettese. igazabol azt kellene tudni, mi van McCarthy uj szerzodeseben (meg Gutekunsteban) - ki adhat kinek utasitasokat. de ebbol a par sorbol nekem az jon le, hogy csak Murphy rughatna ki.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Mark Murphy:
“The process of identifying our next general manager gave us the opportunity to analyze our entire football operation,” said Murphy. “While we have enjoyed a lot of success, we need to improve. With that in mind, the head coach, general manager and executive vice president/director of football operations will report to me moving forward. While I understand this is a departure from the Packers’ current structure, it will serve to increase the breadth and frequency of communication and collaboration. Ultimately, it will make the Packers better.”

Szóval ha Gutekunst szólna esetleg Mike-nak, hogy pl. az elmúlt néhány hétben szar volt a játék, a playhívás, a Magic Mike simán beinthet neki, mondván, én csak az elnöknek felelek kisfiam?
Gergőbácsi
Szerintem ettől még a szokott hierarchia fennmarad, csak annyi a különbség, hogy mostantól mindenki köteles jelentést írni a csúcson lévőnek. Mint ahogy egy királyságban is van hierarchia, de attól még mindenki a király alattvalója.
Kampman
Igaz, azt nem írja pl., hogy nem rúghatja ki MM-et BG.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Mark Murphy:
“The process of identifying our next general manager gave us the opportunity to analyze our entire football operation,” said Murphy. “While we have enjoyed a lot of success, we need to improve. With that in mind, the head coach, general manager and executive vice president/director of football operations will report to me moving forward. While I understand this is a departure from the Packers’ current structure, it will serve to increase the breadth and frequency of communication and collaboration. Ultimately, it will make the Packers better.”

Szóval ha Gutekunst szólna esetleg Mike-nak, hogy pl. az elmúlt néhány hétben szar volt a játék, a playhívás, a Magic Mike simán beinthet neki, mondván, én csak az elnöknek felelek kisfiam?
Gergőbácsi
Szerintem ettől még a szokott hierarchia fennmarad, csak annyi a különbség, hogy mostantól mindenki köteles jelentést írni a csúcson lévőnek. Mint ahogy egy királyságban is van hierarchia, de attól még mindenki a király alattvalója.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Mark Murphy:
“The process of identifying our next general manager gave us the opportunity to analyze our entire football operation,” said Murphy. “While we have enjoyed a lot of success, we need to improve. With that in mind, the head coach, general manager and executive vice president/director of football operations will report to me moving forward. While I understand this is a departure from the Packers’ current structure, it will serve to increase the breadth and frequency of communication and collaboration. Ultimately, it will make the Packers better.”

Szóval ha Gutekunst szólna esetleg Mike-nak, hogy pl. az elmúlt néhány hétben szar volt a játék, a playhívás, a Magic Mike simán beinthet neki, mondván, én csak az elnöknek felelek kisfiam?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Azt hittem többet tökölnek majd rajta.
Ez aztán a fiatalás.

 www.packers.com/team/staff/brian-gutekunst/17567ea1-38e4-4d60-8270-84a5095551dd
Tactful Cactus
Szerintem el volt ez már döntve néhány napja. Nem hinném, hogy Gutekunst "jóváhagyása" nélkül lett volna MM meghosszabbítva és Philbin szerződtetve.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 211
Azt hittem többet tökölnek majd rajta.
Ez aztán a fiatalás.

 www.packers.com/team/staff/brian-gutekunst/17567ea1-38e4-4d60-8270-84a5095551dd
Tactful Cactus
Ez minden esetre érdekes,meg voltam győződve,hogy Wolf fia Wolf lesz a GM!Philbint nem bánnám ha OC lenne!Még egy elég tökös DC kellene!!!
Green & Gold
Russ Ballt emlegették eddig legnagyobb esélyesnek amúgy. Philbinnel elvileg megvan a szerződés, a pozíció a kérdés.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Azt hittem többet tökölnek majd rajta.
Ez aztán a fiatalás.

 www.packers.com/team/staff/brian-gutekunst/17567ea1-38e4-4d60-8270-84a5095551dd
Tactful Cactus
Ez minden esetre érdekes,meg voltam győződve,hogy Wolf fia Wolf lesz a GM!Philbint nem bánnám ha OC lenne!Még egy elég tökös DC kellene!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Azt hittem többet tökölnek majd rajta.
Ez aztán a fiatalás.

 www.packers.com/team/staff/brian-gutekunst/17567ea1-38e4-4d60-8270-84a5095551dd

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
The #Packers are hiring Brian Gutekunst as their GM. Finalizing a deal now, per @TomPelissero and me. - Rapoport
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az a baj Jordy sosem volt gyors, és ez mostanra még meg is kopott jócskán ami nagyon limitálja a használhatóságát. Borzasztóan örülnék ha maradna de nagy fizetési igénye nem lehet már.
JayB
Szerintem 2-3 paycut beleférne a tavaszba. Nelson és Cobb mellett CM is 10,5 misit fog keresni. Én tárgyalnék vele egy paycut-hosszabítás ügyben (2018-ban FA lesz). Ha hármójukon lehetne fogni pár milkát, oda lehet adni egy jobb FA-nak (Graham, ha kivágják?) vagy ARodnak.
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Az a baj Jordy sosem volt gyors, és ez mostanra még meg is kopott jócskán ami nagyon limitálja a használhatóságát. Borzasztóan örülnék ha maradna de nagy fizetési igénye nem lehet már.
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Hmm, viszont ha már csak mint főleg RZ-targetként számolsz Jordyval, akkor szerintem akkora értéke már nincs, tekintve, hogy az elmúlt két szezonban kb Davanténak volt a legtöbb touchdownja a ligában (oké, sérüléséig volt így, aztán biztosan visszaesett kicsit, nem a pontos helyezés a lényeg).

Úgyhogy az sem lepne meg, ha pont emiatt Jordy kárára Cobb maradna, mert talán Adams át tudja venni az előbbi helyét. Ettől még ez a pénz borzalom, még akkor is, ha rengeteg mindent kell nyilván hozzá teljesítenie. Ja igen, én négy éve draftoltam Davantét, és most kell vele hosszabbítanom, szóval főleg ezért borzalom 😀
Wyatt
Jordyban több van még,mint hogy szimpla RZ targetként titulálják.Rodgers sérülése előtti 4 meccsen 57,5 yardot átlagolt,ami azért nem olyan vészes: 16-tal beszorozva majdnem eléri az 1000 yardot. Nyilván nem az 1200+-os WR,akit megszoktunk,de én azt mondom,hogy jövőre egy egészséges A-Rod-dal újra számolni kell vele. És ezt nem csak azért mondom,mert az all-time kedvencemről van szó,akit örökre Packers mezben szeretnék látni. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hmm, viszont ha már csak mint főleg RZ-targetként számolsz Jordyval, akkor szerintem akkora értéke már nincs, tekintve, hogy az elmúlt két szezonban kb Davanténak volt a legtöbb touchdownja a ligában (oké, sérüléséig volt így, aztán biztosan visszaesett kicsit, nem a pontos helyezés a lényeg).

Úgyhogy az sem lepne meg, ha pont emiatt Jordy kárára Cobb maradna, mert talán Adams át tudja venni az előbbi helyét. Ettől még ez a pénz borzalom, még akkor is, ha rengeteg mindent kell nyilván hozzá teljesítenie. Ja igen, én négy éve draftoltam Davantét, és most kell vele hosszabbítanom, szóval főleg ezért borzalom 😀

több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek neki fogtok menni 3 ilyen magas fizetésű WR-el a szezonnak? 3 játékosra a salary cap kb. 22% elmegy, ez azért eléggé extrém.

Nem lenne értelmesebb az egyik WR pénzt mondjuk a secondary-re, vagy pass rush-ra költeni? Majd 3-4. körben egy WR-t húzni. Rodgers úgyis mindenkiből nagy játékost képes csinálni. Hundley-nak meg úgyse menne, ha Julio, Odell és A.Brown lenne egyszerre a pályán, mint elkapó ( no offense). 😀
Toto21
Ez azért csúnya urban legend.
2005-ben draftolták Rodgerst, az utána érkező kezdő elkapói kronológiai sorrendben: Greg Jennings (2006 2. kör), James Jones (2007 3. kör), Jordy Nelson (2008 2. kör), Randall Cobb (2011 2. kör), Davante Adams (2014 2. kör).
TT mindig is odafigyelt h meglegyen a korai körös utánpótlás a WR-sorban.
empty taxi
Szerintem az igazság valahol a két álláspont között van. Ha nem állt rendelkezésre a kezdő WR garnitúra Rodgers Janis-ből(7.kör) és Allisonból (UDFA) is csinált bő 100+ elkapót egy-egy meccsre. Persze ha több meccsre nézzük a telesítményét természetesen befolyásolta, hogy kik vannak elkapó poszton. Idekívánkozik az is, hogy Jennings és Jones amikor elkerültek nem tudták hozni azokat a számokat, amiket Rodgers-szel csináltak.

Egyébként amióta Arod a kezdő 9 év alatt volt 3db 2. körös WR pick. Azért nem lehet azt mondani, hogy túltolta az öreg. Főleg ha azt nézzük, hogy csak az elmúlt 2 évben négy 1. és 2. körös pick ment CB-re és safetyre és mégsem secondarytól tartanak az ellenfelek.

Toto felvetése teljesen jogos. Én sem értem miért kellett a 4. legjobban fizetett WR-t csinálni Adams-ból. Nagyon jó játékos, de talán kevesebbért is meg lehetett volna tartani. Nem egészséges ez a felállás, hogy Nelson és Cobb is ilyen magas fizetéssel van a rosteren. Remélem, hogy mindketten belemennek a fizetésük csökkentésébe és maradnak. Cobb jó slotban, Nelson pedig annyira egy hullámhosszon van Aroddal a RZ-ben, hogy jövőre is simán tudna egy 12-15TD-s szezont. Az is igaz, hogy Jordy a yardokat már nem termeli úgy mint régen, de mint RZ target még mindig kivételesen jó. Ha az egyiknek menni kell, akkor én Cobb-ot küldeném el, de nem én döntök és a helyzet az, hogy MM meg van őrülve Cobb "sokoldalúságától". Értsd, néha be áll futónak és hoz 2db 2-yardos futást. Ráadásul többet spórolna a csapat Nelson-on. Örülök, hogy nyitott a megegyezésre, mert én a magam részéről nagyon szeretném még látni néhány évig zöld-sárgában játszani. Nekem ő csapat arca.
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
The #Packers are expected to interview their own former offensive coordinator Joe Philbin, source said, about rejoining the staff.
metaxa17
Nem bánnám. Mindegy ki lesz az OC, MM fogja hívni a játékot.
Lehet, hogy Philbin nem váltotta meg a világot, mint HC Miamiban, de a Packers O MM alatt akkoriban volt a legjobb, amikor Philbin OC volt.
több mint 6 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
The #Packers are expected to interview their own former offensive coordinator Joe Philbin, source said, about rejoining the staff.
több mint 6 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
The #Packers are swinging big on their GM search. Green Bay submitted paperwork for permission to interview #Seahawks Super Bowl-winning GM John Schneider, I’m told. The request for the Green Bay native was denied.
Update:
Schneider said when his extension through 2021 was signed that it does not contain an out clause for GB. Only a trade could change things now.

Szerkesztette: metaxa17
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek neki fogtok menni 3 ilyen magas fizetésű WR-el a szezonnak? 3 játékosra a salary cap kb. 22% elmegy, ez azért eléggé extrém.

Nem lenne értelmesebb az egyik WR pénzt mondjuk a secondary-re, vagy pass rush-ra költeni? Majd 3-4. körben egy WR-t húzni. Rodgers úgyis mindenkiből nagy játékost képes csinálni. Hundley-nak meg úgyse menne, ha Julio, Odell és A.Brown lenne egyszerre a pályán, mint elkapó ( no offense). 😀
Toto21
Ez azért csúnya urban legend.
2005-ben draftolták Rodgerst, az utána érkező kezdő elkapói kronológiai sorrendben: Greg Jennings (2006 2. kör), James Jones (2007 3. kör), Jordy Nelson (2008 2. kör), Randall Cobb (2011 2. kör), Davante Adams (2014 2. kör).
TT mindig is odafigyelt h meglegyen a korai körös utánpótlás a WR-sorban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 211
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek neki fogtok menni 3 ilyen magas fizetésű WR-el a szezonnak? 3 játékosra a salary cap kb. 22% elmegy, ez azért eléggé extrém.

Nem lenne értelmesebb az egyik WR pénzt mondjuk a secondary-re, vagy pass rush-ra költeni? Majd 3-4. körben egy WR-t húzni. Rodgers úgyis mindenkiből nagy játékost képes csinálni. Hundley-nak meg úgyse menne, ha Julio, Odell és A.Brown lenne egyszerre a pályán, mint elkapó ( no offense). 😀
Toto21
szia, szoba kerult itt mar tobbszor is: valoszinuleg nem. mar csak az a kerdes, hogy ki lesz ennek az aldozata. Cobb teljesitmenye all a legtavolabb a fizetesetol.

kerdes viszont, hogy csere, cut vagy paycut lesz a dologbol - Nelson pl. mar mondta egyszer, hogy o hajlando lenne alacsonyabb fizetest elfogadni, ha ezen mulik a maradasa.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek neki fogtok menni 3 ilyen magas fizetésű WR-el a szezonnak? 3 játékosra a salary cap kb. 22% elmegy, ez azért eléggé extrém.

Nem lenne értelmesebb az egyik WR pénzt mondjuk a secondary-re, vagy pass rush-ra költeni? Majd 3-4. körben egy WR-t húzni. Rodgers úgyis mindenkiből nagy játékost képes csinálni. Hundley-nak meg úgyse menne, ha Julio, Odell és A.Brown lenne egyszerre a pályán, mint elkapó ( no offense). 😀
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
According to a report, the Packers have hired WR coach Jim Hostler. He's leaving the Colts to ​join Mike McCarthy in Green Bay.
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
MM azért semmiképp sem egy rossz edző. Most egy kicsit lefőtt a kávé, újítani kell minden szinten de ez a liga ilyen. Hosszú folyamat "érett most be" amit számtalan tényező együttes állása okozott és egy Aaron Rodgers nevű ember jelenléte késleltetett. Kezdjen Mike tiszta lappal, lássuk tud e még Green Bayben újítani, ha nem akkor köszönjük szépen a playoff éveket és sok szerencsét máshol.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Bakhtiari második csapatos All-Pro!
Casey Hayward
Micah Hyde,mindketten szintén második csapatos All-Pro!!!!
Egyik szemem sír a másik nevet!!!!
Gratula nekik!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Edgar Bennett is elküldve, offensive-coordinator is kell majd....
gamerkr
A visszavonulása óta eltelt 17 évben végig itt volt különböző pozíciókban.

MM mindenkit kipucol maga körül, de én olyan nagyon nem lennék meglepve, ha az új GM 1 év türelmi idő (és egy esetleg rosszul sikerült következő szezon) után kirakná őt is. TT ugyanezt tette Shermannel.
Kampman
Nem olvastam sokat még róla de elvileg MM-nek is beleszólása lesz az új GM kiválasztásába. Nyilván ez egyefelől logikus, érthetőd de másik szempontból mégiscsak beleszól ki lesz a főnöke?
Örülök az eddigi változásoknak főleg a DC poszton, kellet már mint egy falat kenyér és ki tudja, ha jön egy új szemlélet új impulzsus és csak top15 lesz a D az O pedig amilyen egyébként szokott lenni plusz ez a 2 ügyes fiatal RB amivel talán már lesz AR mellett is érdemi futójáték, lehet MM nem is fog olyan rossz edzőnek tűnni. Persze ehhez gyűrű kell, de ha bejönnek a felvetések, a gyűrű nem elérhetetlen, sőt. Kérdés mennyire kell ezen elváráshoz képest alulteljesítenie MM-nek jövőre, hogy kirúgják?

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Edgar Bennett is elküldve, offensive-coordinator is kell majd....
gamerkr
A visszavonulása óta eltelt 17 évben végig itt volt különböző pozíciókban.

MM mindenkit kipucol maga körül, de én olyan nagyon nem lennék meglepve, ha az új GM 1 év türelmi idő (és egy esetleg rosszul sikerült következő szezon) után kirakná őt is. TT ugyanezt tette Shermannel.