Houston Texans

21 feliratkozó

2 hónapja
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275
 www.cbssports.com/nfl/news/texans-signing-former-lions-wide-receiver-who-was-suspended-entire-2023-season-due-to-gambling-per-report/

2 hónapja
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rvwhc3pxazebp5lfuqvl
Texans QB C.J. Stroud on offense's skill positions: 'It's a five-headed monster'
With plenty of hype and pressure ahead of his second season, Texans QB C.J. Stroud touted the skilled talent around him as a "five-headed monster."

2 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Mi történt vele?
Nemes samu09
Még nem tudni. Álmában hunyt el 😕

2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 027 — I like the Texans, I like who we are
Elhunyt Jacoby Jones




Merlin85
Mi történt vele?
2 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Elhunyt Jacoby Jones





Szerkesztette: Merlin85

2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 027 — I like the Texans, I like who we are
Pár nap múlva kezdődik az edzőtábor. Aug. 1-én meg már nézhetjük is az első meccset. Pár napja még visszaigazolták Jerry Hughes-t, de nem lepődök meg, ha nem kerülne be a végső keretbe. Mire leszek kíváncsi az előszezonban:
Melyik Green szerezi meg a kezdő LG posztot (Kenyon vagy Kendrick)
Ki lesz a kezdő center a 2 jól teljesítő másodéves közül
Melyik WR verekszi be magát a végső keretbe
A bust 1. körös CB-k közül ki fog kezdeni, vagy a csapatban maradni
Merlin85
Én arra leszek kiváncsi Ryans és a staff tud e tovább fejlődni és Stroudot tovább vinni. Keményebb szezon lesz, úgyhogy kiváncsi leszek.
Nemes samu09
Én úgy gondolom, hogy Stroud baszott jó és a számai is lehettek volna MVP szint.
Én a csapat fejlődését a futás beindításában látom. Mert így egy komolyabb védelem lásd Ravens elleni 2. meccs, oda már kevés az ha egy csapat csak passzjátékban jó.
KeyG
Igen erre is gondoltam részben. De az O fal, a secondary alakulása is fontos. Az nagyon sokat jelent, hogy Slowik maradt. De ha Stroud hoz még egy ilyen szezont már senki nem tudja itt tartani. Viszont ha Stroud hoz még egy ilyen szezont az azt jelenti hogy szintet lépett. Akkor meg már mindegy ki az OC megoldja.
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 085
Pár nap múlva kezdődik az edzőtábor. Aug. 1-én meg már nézhetjük is az első meccset. Pár napja még visszaigazolták Jerry Hughes-t, de nem lepődök meg, ha nem kerülne be a végső keretbe. Mire leszek kíváncsi az előszezonban:
Melyik Green szerezi meg a kezdő LG posztot (Kenyon vagy Kendrick)
Ki lesz a kezdő center a 2 jól teljesítő másodéves közül
Melyik WR verekszi be magát a végső keretbe
A bust 1. körös CB-k közül ki fog kezdeni, vagy a csapatban maradni
Merlin85
Én arra leszek kiváncsi Ryans és a staff tud e tovább fejlődni és Stroudot tovább vinni. Keményebb szezon lesz, úgyhogy kiváncsi leszek.
Nemes samu09
Én úgy gondolom, hogy Stroud baszott jó és a számai is lehettek volna MVP szint.
Én a csapat fejlődését a futás beindításában látom. Mert így egy komolyabb védelem lásd Ravens elleni 2. meccs, oda már kevés az ha egy csapat csak passzjátékban jó.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 027 — I like the Texans, I like who we are
Pár nap múlva kezdődik az edzőtábor. Aug. 1-én meg már nézhetjük is az első meccset. Pár napja még visszaigazolták Jerry Hughes-t, de nem lepődök meg, ha nem kerülne be a végső keretbe. Mire leszek kíváncsi az előszezonban:
Melyik Green szerezi meg a kezdő LG posztot (Kenyon vagy Kendrick)
Ki lesz a kezdő center a 2 jól teljesítő másodéves közül
Melyik WR verekszi be magát a végső keretbe
A bust 1. körös CB-k közül ki fog kezdeni, vagy a csapatban maradni
Merlin85
Én arra leszek kiváncsi Ryans és a staff tud e tovább fejlődni és Stroudot tovább vinni. Keményebb szezon lesz, úgyhogy kiváncsi leszek.
2 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Pár nap múlva kezdődik az edzőtábor. Aug. 1-én meg már nézhetjük is az első meccset. Pár napja még visszaigazolták Jerry Hughes-t, de nem lepődök meg, ha nem kerülne be a végső keretbe. Mire leszek kíváncsi az előszezonban:
Melyik Green szerezi meg a kezdő LG posztot (Kenyon vagy Kendrick)
Ki lesz a kezdő center a 2 jól teljesítő másodéves közül
Melyik WR verekszi be magát a végső keretbe
A bust 1. körös CB-k közül ki fog kezdeni, vagy a csapatban maradni

2 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Kíváncsi vagyok melyik elkapónknak lesz a legjobb szezonja


3 hónapja
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275
A PFF összeszedte, hogy szerintük ki lesz a Top 32 játékos a különböző posztokon a következő szezonban.
Tőlünk ők kerültek be:
C: 24. Juice Scruggs
G: 19. Shaq Mason
OT: 8. Laremy Tunsil
QB: 10. C.J. Stroud
WR: 11. Stefon Diggs
15. Nico Collins
TE: 16. Dalton Schultz
RB: 27. Joe Mixon
DI: ---
EDGE: 16. Danielle Hunter
20. Will Anderson Jr.
LB: ---
CB: 27. Derek Stingley Jr.
S: 24. Jimmie Ward

Remélem Stingley egészséges tud maradni, és úgy játszik ahogy visszatért a sérüléséből, akkor simán top 10es lesz szerintem.
Merlin85
Hát a QB és a RB eléggé véleményes...

3 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Valahol meglehet nézni a teljes listát?
steelwolf
A cikk elején lehet kiválasztani a különböző pozíciókat. A centereset ne zárd, be mert kb csak ott lehet az összes posztot kiválasztani:

 www.pff.com/news/nfl-center-rankings-top-32-2024-nfl-season?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0NlDkGYqk3Ya0xYSg-AoFRvv7H5MPQxNbu5oC_rqibnHTDVB7BLSkq4Es_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A PFF összeszedte, hogy szerintük ki lesz a Top 32 játékos a különböző posztokon a következő szezonban.
Tőlünk ők kerültek be:
C: 24. Juice Scruggs
G: 19. Shaq Mason
OT: 8. Laremy Tunsil
QB: 10. C.J. Stroud
WR: 11. Stefon Diggs
15. Nico Collins
TE: 16. Dalton Schultz
RB: 27. Joe Mixon
DI: ---
EDGE: 16. Danielle Hunter
20. Will Anderson Jr.
LB: ---
CB: 27. Derek Stingley Jr.
S: 24. Jimmie Ward

Remélem Stingley egészséges tud maradni, és úgy játszik ahogy visszatért a sérüléséből, akkor simán top 10es lesz szerintem.
Merlin85
Valahol meglehet nézni a teljes listát?
3 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
A PFF összeszedte, hogy szerintük ki lesz a Top 32 játékos a különböző posztokon a következő szezonban.
Tőlünk ők kerültek be:
C: 24. Juice Scruggs
G: 19. Shaq Mason
OT: 8. Laremy Tunsil
QB: 10. C.J. Stroud
WR: 11. Stefon Diggs
15. Nico Collins
TE: 16. Dalton Schultz
RB: 27. Joe Mixon
DI: ---
EDGE: 16. Danielle Hunter
20. Will Anderson Jr.
LB: ---
CB: 27. Derek Stingley Jr.
S: 24. Jimmie Ward

Remélem Stingley egészséges tud maradni, és úgy játszik ahogy visszatért a sérüléséből, akkor simán top 10es lesz szerintem.

3 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Tudom, tudom ez még csak edzőtábor, de ez szép védekezés az újonctól 😊


4 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
A következő szezon egyik nagy kérdése, hogy Green tud-e hozni legalább egy közepes teljesítményt, vagy egy jó nagy bust lesz belőle.


4 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 027 — I like the Texans, I like who we are
Texans signing WR Nico Collins to three-year, $72M extension. (via @tompelissero)
zacknorb
Az igen. Nem rossz.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 452 — Kinek mit intézett a kormánya
Texans signing WR Nico Collins to three-year, $72M extension. (via @tompelissero)
4 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Elkezdődött az edzőtábor. Csomó videót raktak már ki róla. Metchienek volt egy 30-40 yardos elejtett passza, pedig igen szépen elszakadt az emberétől. Amit az egyik legjobban szeretnék ettől a szezontól, hogy Metchie végre nagyobb szerepet kapjon és visszatérjen a rák és a sérülése előtti szintre. Legalább a 4. számú elkapónak kellene lennie.
Hogy a houstoni szurkolóknak se legyen fenék tejföl az életük, megemelték a jegyárakat kicsit... 😀


4 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Tank újra edzésben 😊


4 hónapja
Merlin85 Houston Texans 1 362
Dec 21 Kansas 4 nappal később 25. Baltimore, szép kis karácsonya lesz a srácoknak. Ezt lezavarni nem lesz egyszerű. A 4. legnehezebb sorsolás, az esetleges sérülések, én max 10-7-et mondanék, de amúgy a SB a cél úgyhogy mindenkit meg kell verni 😊
Horton túl van az utolsó rák kezelésén, kíváncsi vagyok vissza tudja-e magát verekedni az 53-as keretbe, szerintem ebben a szezonban még nem fog neki sikerülni.


4 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 027 — I like the Texans, I like who we are

LanceVance
Ez azért kemény.
Nemes samu09
11-6? Optomista vagyok 😀
LanceVance
Én a Dallason gondolkodtam. Lehet 11-6 vagy 10-7
4 hónapja
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275

LanceVance
Ez azért kemény.
Nemes samu09
11-6? Optomista vagyok 😀

4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akárhogy is számolom, ez 6 országosan közvetített meccs:
4 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 027 — I like the Texans, I like who we are

LanceVance
Ez azért kemény.