NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Mondjuk ezt csinálhatták volna sokkal okosabban. Ki fog érte tradelni, amikor már be lett jelentve, hogy ígyis - úgyis el lesz küldve?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andre Johnsonnak biztosan ennyi volt, most próbálnak (az ügynöke bevonásával) valami tradet összehozni neki egy másik csapattal, ha nem jön össze, akkor biztosan elküldik.

A Texans $8.825 miliót spórol vele és így $21.9 milliónyi cap roomotok lesz idén.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
143.28 millió a sapka. Hogy állunk?LanceVance
10-12 milla. Ebből kell megegyezni Jacksonnal Mallettel Reeddel + a draftoltakkal. Cushing Myers A.J. jöhet szóba paycutnál.samu09
AJ és Watt szerződését át kell a alakítani gondolom Watt szó nélkül belemenne AJ rizikós de ha itt akarja befejezni a pályafutását akkor nincs más lehetősége.Myers szerintem cut JJo v Jackson szerintem egyik marad csak. Graham szintén cut tavaly semmi TE játék nem volt blokkolni felesleges itt tartani. Cut és átrendezés után ( fanspeak.com/mtc/ ) ezt az oldalt felhasználva Cap Space Remaining: 44,777,561 Ebből meglehet Jacksont és Malletet tartani a többiek szerintem csak olcsó pénzért lesznek visszaigazolva. Newton idén jó volt de előtte nagyon gyenge volt nagy pénzt nem mernék neki adni.swatt99
JJ most írta alá az új szerződést. nem hiszem, hogy fél év elteltével egyből át akarnánk alakítani.
AJ...neki meg kell köszönni az eddigieket.....
Myers is hasonló, bár örülnék ha valami paycuttal maradna.
Reedet csak occsóért kell megtartani.
Graham is tavaly kapott szerződést, és ráadásul nem is valami horribilis összegért. Őt tuti megtartanám, igazából többet kéne használni.Bondi
Itt meg lehet nézni ki mennyit kap idén:  www.spotrac.com/nfl/houston-texans/cap/
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
143.28 millió a sapka. Hogy állunk?LanceVance
10-12 milla. Ebből kell megegyezni Jacksonnal Mallettel Reeddel + a draftoltakkal. Cushing Myers A.J. jöhet szóba paycutnál.samu09
AJ és Watt szerződését át kell a alakítani gondolom Watt szó nélkül belemenne AJ rizikós de ha itt akarja befejezni a pályafutását akkor nincs más lehetősége.Myers szerintem cut JJo v Jackson szerintem egyik marad csak. Graham szintén cut tavaly semmi TE játék nem volt blokkolni felesleges itt tartani. Cut és átrendezés után ( fanspeak.com/mtc/ ) ezt az oldalt felhasználva Cap Space Remaining: 44,777,561 Ebből meglehet Jacksont és Malletet tartani a többiek szerintem csak olcsó pénzért lesznek visszaigazolva. Newton idén jó volt de előtte nagyon gyenge volt nagy pénzt nem mernék neki adni.swatt99
JJ most írta alá az új szerződést. nem hiszem, hogy fél év elteltével egyből át akarnánk alakítani.
AJ...neki meg kell köszönni az eddigieket.....
Myers is hasonló, bár örülnék ha valami paycuttal maradna.
Reedet csak occsóért kell megtartani.
Graham is tavaly kapott szerződést, és ráadásul nem is valami horribilis összegért. Őt tuti megtartanám, igazából többet kéne használni.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Suh nem kapott taget, tehát mehet a piacra. Lenne értelme leigazolni vagy nem az a fajta NT akit Crennel preferál?
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
143.28 millió a sapka. Hogy állunk?LanceVance
10-12 milla. Ebből kell megegyezni Jacksonnal Mallettel Reeddel + a draftoltakkal. Cushing Myers A.J. jöhet szóba paycutnál.samu09
AJ és Watt szerződését át kell a alakítani gondolom Watt szó nélkül belemenne AJ rizikós de ha itt akarja befejezni a pályafutását akkor nincs más lehetősége.Myers szerintem cut JJo v Jackson szerintem egyik marad csak. Graham szintén cut tavaly semmi TE játék nem volt blokkolni felesleges itt tartani. Cut és átrendezés után ( fanspeak.com/mtc/ ) ezt az oldalt felhasználva Cap Space Remaining: 44,777,561 Ebből meglehet Jacksont és Malletet tartani a többiek szerintem csak olcsó pénzért lesznek visszaigazolva. Newton idén jó volt de előtte nagyon gyenge volt nagy pénzt nem mernék neki adni.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
143.28 millió a sapka. Hogy állunk?LanceVance
10-12 milla. Ebből kell megegyezni Jacksonnal Mallettel Reeddel + a draftoltakkal. Cushing Myers A.J. jöhet szóba paycutnál.samu09
És még ott van Newton is...DC
Szóval szarul xD

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
143.28 millió a sapka. Hogy állunk?LanceVance
10-12 milla. Ebből kell megegyezni Jacksonnal Mallettel Reeddel + a draftoltakkal. Cushing Myers A.J. jöhet szóba paycutnál.samu09
És még ott van Newton is...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
143.28 millió a sapka. Hogy állunk?LanceVance
10-12 milla. Ebből kell megegyezni Jacksonnal Mallettel Reeddel + a draftoltakkal. Cushing Myers A.J. jöhet szóba paycutnál.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
143.28 millió a sapka. Hogy állunk?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/draft/2015/profiles/jalen-collins?id=2552573 szerintetek?LanceVance
Nem sok tapasztalata van
 www.steelersdepot.com/2015/02/2015-nfl-draft-player-profiles-lsu-cb-jalen-collins/
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/jbjlydhktat53re6338i
Jalen Collins Stats, News and Video - CB | NFL.com
Latest on CB Jalen Collins including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com
szerintetek?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Más: Quessenberryről tegnap volt egy tweet hogy 2 hete befejeződtek a sugár kezelései és a gyógyulás útjára lépett.swatt99
A sugárkezelés elkezdésétől a teljes felépülésig 30 hónap van. Tehát ennyit kell várni hogy egyáltalá elkezdjen edzeni
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Hírek alapján BoB eléggé szeretné, ha Mallett maradna, és ő is azt mondta, hogy nálunk szeretné tovább folytatni. Kíváncsi vagyok 2 meccs (másodikon sérülten játszott) alapján merünk e egy hosszabb szerződést kötni vele.DC
Nagyon más lehetőség nincs FA piacon senki. Drafton esélytelen. Esetleg még voltak olyan pletykák hogy Texans betradelne Foles-ért de ennek szerintem 0 a valószínűsége.

Más: Quessenberryről tegnap volt egy tweet hogy 2 hete befejeződtek a sugár kezelései és a gyógyulás útjára lépett.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Hírek alapján BoB eléggé szeretné, ha Mallett maradna, és ő is azt mondta, hogy nálunk szeretné tovább folytatni. Kíváncsi vagyok 2 meccs (másodikon sérülten játszott) alapján merünk e egy hosszabb szerződést kötni vele.DC
Kérdés ha az egész felkészülést a csapattal csinálja Mallett mire lesz képes, én azért megnézném.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hírek alapján BoB eléggé szeretné, ha Mallett maradna, és ő is azt mondta, hogy nálunk szeretné tovább folytatni. Kíváncsi vagyok 2 meccs (másodikon sérülten játszott) alapján merünk e egy hosszabb szerződést kötni vele.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hopkinsnak a 17. héten elszakadt egy szalag a csuklójában. Nemréh műtötték, pár csavarral rögzítik a kezét amíg meg nem gyógyul. Annyit írtak hogy "a couple of weeks" múlva újra edzhet.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mint kiderült, Cushing középiskolás kora óta oda jár, hogy formába hozza magát a szezonra.
Megmutatja mennyire elhivatott a srác, Focijani közben az elvonón van...
 www.youtube.com/watch?v=qv_CWdaZTLE
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
basszameg......WattBondi
Visszanéztem a régi hozzászólásokat és ez volt Bondi reakciója mikor kihúzták Wattot 😀 Azóta talán megváltozott a véleményed? 😀samu09
Nice...basszameg 😀Bondi
Már vagy hat éve vagyok texan szurker, de csak 3 éve írtam ide először. Meg is lepett, de ahogy láttam az elejétől kezdve LanceVance és adam8 írkálgatott azok közül akik még most is kommentelnek, és ahogy lapozgattam volt jó pár olyan oldal ahol szinte csak Bondi hozzászólásai voltak 😀 Azóta kicsit elcsendesedtél 😊
Hányadik oldalon találtad?Bondi
45 és 55 között 😀 már nem emlékszem bocsi
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hányadik oldalon találtad?

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
basszameg......WattBondi
Visszanéztem a régi hozzászólásokat és ez volt Bondi reakciója mikor kihúzták Wattot 😀 Azóta talán megváltozott a véleményed? 😀samu09
Nice...basszameg 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
basszameg......WattBondi
Visszanéztem a régi hozzászólásokat és ez volt Bondi reakciója mikor kihúzták Wattot 😀 Azóta talán megváltozott a véleményed? 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szezonértékelőm új részében a liga legjobb csapatáról okoskodom néhány sort.
Igen, a Jaguarsról van szó!

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-coltsnak-meg-tul-nagy-falat-a-pats-bajok-az-11-essel-epul-a-jax-es-a-titans-2396091Stez
Profi lett. Mióta írkálsz az nso-nak?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Szezonértékelőm új részében a liga legjobb csapatáról okoskodom néhány sort.
Igen, a Jaguarsról van szó!

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-coltsnak-meg-tul-nagy-falat-a-pats-bajok-az-11-essel-epul-a-jax-es-a-titans-2396091

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Clowney: Jól halad a felépülése és "erősebben fog visszatérni" (pedig én is azt olvastam amit stez, hogy elég szar a helyzet)
samu09
Félek, hogy ez csak a szokásos pozitív offseason PR. Több helyről is olvasni, hogy állítólag Texansos belül is sokan aggódnak, hogy sose lesz már az a térd játékra alkalmas (legalábbis nem olyan magas szinten, amit Clowneytól elvárnánk).