Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Előre látom annak a fejét akit a Chiefs draftol😀 Mint Warren Sapp, mikor a Buccaneers '95-ben draftolta, majdnem sírt😀FearTomi
Bezzeg a Coltsnál minden faszán nézett ki a draft előtt 😀
Amúgy, ahogy Stez mondja, az a Chiefs közel nem 1/1

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Előre látom annak a fejét akit a Chiefs draftol😀 Mint Warren Sapp, mikor a Buccaneers '95-ben draftolta, majdnem sírt😀FearTomi
Ja, amikor van egy rohadt jó, fiatal keret KC-ban, csak egy jó HC kell és egy jó QB és középmezőnybe lesz a csapat.
Azért ne beszélj hülyeségeket...
Viszont ez a Jaxra még igaz is lenne, de a KC-ra nem.Stez
szerintem annyira rájuk sem. van egy (főleg futáshozhoz) jó fal, 4-5 jó célpont, ligaelit futó. egy közepes védelem. 3 dolog nincs: GM, HC, QB

nem tudom h a barkley vagy smith megoldja-e a problémát, de az tuti h nálam a jax kerete is jóval jobb mint ahol állnak. egy közepesen szar hennevel is csináltam 37 pontot MJD nélkül houstonban.
például a st.louisnak meg clevelandnek sokkal rosszabb az állománya..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Előre látom annak a fejét akit a Chiefs draftol😀 Mint Warren Sapp, mikor a Buccaneers '95-ben draftolta, majdnem sírt😀FearTomi
Ja, amikor van egy rohadt jó, fiatal keret KC-ban, csak egy jó HC kell és egy jó QB és középmezőnybe lesz a csapat.
Azért ne beszélj hülyeségeket...
Viszont ez a Jaxra még igaz is lenne, de a KC-ra nem.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Előre látom annak a fejét akit a Chiefs draftol😀 Mint Warren Sapp, mikor a Buccaneers '95-ben draftolta, majdnem sírt😀

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Van egy draftokkal foglalkozó oldal, aminek itt nem mondjuk ki a nevét 😀, az a 20.hely környékére tesz minket.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

csak itt a kis hülyék azt hiszik h 9. helyen fogunk húzni. na már most ennél "sajnos" jobbak vagyunk és a feltrade kizárt, mert nincs mit adni érte. vagy odaadunk minden picket és akkor első nap mehetünk haza, készen vagyunk😀Miska84
nem néztem meg a mockot, de a draftcountdown szerintem nem frissült pár hete, legalábbis amikor még néztem le volt maradva, így nyilván nem is a mostani mérleg szerint írják

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
 www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

csak itt a kis hülyék azt hiszik h 9. helyen fogunk húzni. na már most ennél "sajnos" jobbak vagyunk és a feltrade kizárt, mert nincs mit adni érte. vagy odaadunk minden picket és akkor első nap mehetünk haza, készen vagyunk😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Mondjuk azért bármennyire is jól állunk ILB poszton, egy Manti Te'o-nak baromira tudnék örülni. 😀Stez
erre szinte 0 az esély. mármint akkor sem őt kéne húznunk ha bent lenne a mi pickünknél. még akkor sem ha tuti megérné. túl sok a need más posztokra.dugo1993
Sansztalan persze, kis is megy top15-ben, de azért bírnám. 😊Stez
szerintem kurva jó választás lenne, akár nekünk, vagy akárki másnak. ha meglesz a PO tuti lecsúszunk róla, de ha benn lesz nem hinném h paganoék kibírnák h ne húzzák!
CB-et meg WR-t találsz bárhol pénzért, safety és LB posztos óriási klasszist ritkán. márpedig ő az lesz bárki megláSSA..
én a drafton simán 10-12 körülre teszem.
suck for Te'o 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
ami a tegnapot illeti:
szögezzük le, hogy amíg vezettünk, olyan lenyűgöző volt a játékunk (lásd kedvezőtlen előjelek/matchup), hogy még azok a kommentátorok is lelkesen közvetítették a Colts fociját, akik később elaléltak a gyönyörűségtől minden Luck-INT-nél és Pats-pontnál

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azért bármennyire is jól állunk ILB poszton, egy Manti Te'o-nak baromira tudnék örülni. 😀Stez
erre szinte 0 az esély. mármint akkor sem őt kéne húznunk ha bent lenne a mi pickünknél. még akkor sem ha tuti megérné. túl sok a need más posztokra.dugo1993
Sansztalan persze, kis is megy top15-ben, de azért bírnám. 😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Mondjuk azért bármennyire is jól állunk ILB poszton, egy Manti Te'o-nak baromira tudnék örülni. 😀Stez
erre szinte 0 az esély. mármint akkor sem őt kéne húznunk ha bent lenne a mi pickünknél. még akkor sem ha tuti megérné. túl sok a need más posztokra.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
hát én a legnagyobb problémát a secondaryben látom. a tegnapi hármas aki pályára lépett konkrétan ki kell mondani nem nfl szint. ez a butler gyerek annyira kiló hijján van, h nincs egyetlen szóló tackle sem. én is imádnám, ha egy wallace szintű speedsterünk lenn, de inkább hozzunk két fasza CB-t free agentről. ilyen védelemmel nem lehet komoly meccseket nyerni...Miska84
kettőt biztosan nem fogunk hozni. a Davis Powers duóból az egyik biztos kezdő lesz jövőre. Davis valószínűbb, mert érte jövőre szopunk a drafton. Powers is maradhatna, ha nem nyomná a sérüléseket állandóan, meg megtalálná a régi formáját

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahogy olvasgatom a csapat topicokat, a TE elleni védezekés a legtöbb csapatnál előjön, mint panasz. Egy-két csapat korábban is volt, amelyik erősen épített a TE-re passzokban, de az utóbbi időben komoly NFL tendencia lett belőle. A Pats pedig ennek a játéknak egyelőre a nonplusultráját nyújtja. Úgy néz ki a védelmi stratégák még "dolgoznak az ügyön", nagyon kevés csapat mondhatja el magáról, hogy megoldotta a problémát.

Volt már egy vezetőedzőnk, akiről elhíresült egy védekezési stratégia. Idén úgyis folyton belebotlunk az előző érával való hasonlóságokba (elsősorban persze Lucky boy révén). Hátha Pagano is - ha felgyógyul - folytatja a Dungy által kijelölt utat, és ő lesz az első aki kidolgoz erre valami hatékony megoldást. 😊
peterk2005
Mindenki tudja, hogy erre a Wayne bácsira figyelni kell. Sok éve próbálják megoldani, mégsem nagyon sikerül az ellenfeleknek.
Megatronra is figyel 2-3-4 védő, mégis 1200 elkapott yardnál jár fél lábbal, agyrázkódással.
Ez egy ilyen játék. Van, akit nem fogsz tudni semlegesíteni, ahogy Gronkowskit sem sikerül szinte senkinek sem.
És a Pats sikerességét látva egyre nagyobb teret nyer a TE játék, és egyre többen igyekszenek két jó TE-t beszerezni, hogy nyomathassák is a kezdőben velük.
Vagy akkor hozzunk egy elit ILB-t, aki sebességben felveszi a versenyt Gronkoval, és 1-1-ben is meg tudja őt fogni.
De szerintem ez nem lenne valami egyszerű.
Mondjuk azért bármennyire is jól állunk ILB poszton, egy Manti Te'o-nak baromira tudnék örülni. 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahogy olvasgatom a csapat topicokat, a TE elleni védezekés a legtöbb csapatnál előjön, mint panasz. Egy-két csapat korábban is volt, amelyik erősen épített a TE-re passzokban, de az utóbbi időben komoly NFL tendencia lett belőle. A Pats pedig ennek a játéknak egyelőre a nonplusultráját nyújtja. Úgy néz ki a védelmi stratégák még "dolgoznak az ügyön", nagyon kevés csapat mondhatja el magáról, hogy megoldotta a problémát.

Volt már egy vezetőedzőnk, akiről elhíresült egy védekezési stratégia. Idén úgyis folyton belebotlunk az előző érával való hasonlóságokba (elsősorban persze Lucky boy révén). Hátha Pagano is - ha felgyógyul - folytatja a Dungy által kijelölt utat, és ő lesz az első aki kidolgoz erre valami hatékony megoldást. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Luckynak 1100 passzolt yard kell, hogy ő passzolja rookieként a legtöbb yardot.
Reméljük erre 6 meccs elég lesz, én személy szerint mondjuk csalódott lennék, ha nem dobálna össze 4500 yardot. 😀
4500 yard 22-24 TD lenne a kívánságom. 😀

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ráadásul szembesültünk újra azzal is, hogy a tight endek ellen nem tudunk védekezni.Még jó, hogy nincs a Billsnek klasszisa ebben a pozícióban.aztec
Nem akarlak elkeseríteni, de a passz védekezésben hasonló képességű Pats ellen a TE-jük élete meccseit játszotta idén. A Bills Off. az ilyen képességű védelmeknek jó napján fel tud rámolni 30 pontot. Könnyen kialakulhat egy adok-kapok meccs a Colts ellen, ahol a labdaeladások dönthetnek. (Abban is élen járnak.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ráadásul szembesültünk újra azzal is, hogy a tight endek ellen nem tudunk védekezni.Még jó, hogy nincs a Billsnek klasszisa ebben a pozícióban.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
hát én a legnagyobb problémát a secondaryben látom. a tegnapi hármas aki pályára lépett konkrétan ki kell mondani nem nfl szint. ez a butler gyerek annyira kiló hijján van, h nincs egyetlen szóló tackle sem. én is imádnám, ha egy wallace szintű speedsterünk lenn, de inkább hozzunk két fasza CB-t free agentről. ilyen védelemmel nem lehet komoly meccseket nyerni...Miska84
PM megmutatta, hogy de.
Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy offseasonban nagy hangsúlyt fektetnek a védelem megerősítésére, Pagano DC volt régen, megvannak az elképzelései.
Valamint szerintem az se véletlen, hogy folyton hozzuk az új cornereket, és variálni próbálunk a poszton, látják a vezetők, hogy a poszton szarban vagyunk.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
hát én a legnagyobb problémát a secondaryben látom. a tegnapi hármas aki pályára lépett konkrétan ki kell mondani nem nfl szint. ez a butler gyerek annyira kiló hijján van, h nincs egyetlen szóló tackle sem. én is imádnám, ha egy wallace szintű speedsterünk lenn, de inkább hozzunk két fasza CB-t free agentről. ilyen védelemmel nem lehet komoly meccseket nyerni...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát az tény, hogy a Saints-et alaposan megszivatták a bounty üggyel, ehhez képest a Pats relative olcsón megúszta a videózás ügyet.

De Belichick HOF tagságához ennek nem sok köze van. Ha a mai edzői gárdából valaki tuti first ballot HOF, az pont BB. Ez még nem jelenti azt, hogy kedvelném. De nem a videó ügy miatt, hanem az egyénisége miatt. Nekem unalmas, morgós, unszimpi a pali. Nála még Ryan egyénisége is jobban bejön, pedig az olyan típusú embereket se nagyon csípem az életben, mint ő.

Leakadva az edző témáról: A tegnapi meccs rendesen "megröntgenezte" a védelmünket, kristálytisztán kiderült, hogy erősen félkész. A fókuszt az offseasonban és a drafton mindenképpen a #D-re kell helyezni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez ilyen meccs volt, benne volt a lehetőségek között ez a leosztás is, bár a két csapat között reálisan csak kb 14 pont különbség van a Pats javára.Ami durva volt az Edelman visszahordott TD-je és Talib picksix-e, ritka sok misstackle volt az egész meccsen.Szerencsére kétszer nem kap ki a csapat egymásután, szóval reménykedjünk a győzelemben erősen jövő héten.
Nem tudom, hogy ki írja az összefoglalókat az nso-ra, asszem Wyatt, bár ebben nem vagyok biztos, de ha lehet javítsa ki, hogy Luck négyszer adta el a labdát, és nem négyszer passzolta el. 😊aztec
Most nem, de máris korrigáljuk 😊

több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ezt a meccset gyorsan verjék ki Luck fejéből.. Este csúcspontja volt hogy BB leendő HOF.. Meglepődnék a videózás ügy után...Stev85
12 év alatt 3 SB győzelem, 2 Sb részvétel, 10 pozitív szezon + 10 divízió győzelem. Tuti biztos HOF videózás ide vagy oda. FViktor93
Félreértesz, a videózásért nem BB-t okolom, de mondjuk egy normális liga élete végéig elmeszelte volna... De alig várom Luck kicsit tapasztaltabb legyen és elpicsázunk benneteket.. PL egy AFC döntőn..Stev85
Ezt te sem gondolod komolyan. Ennél sokkal durvább dolgokért kapnak eltiltásokat emberek ebben a ligában. Nem akarok bele menni ebbe a vitába, de ne gondold, hogy csak a Pats csinálja ezt a videózást. FViktor93
Az, hogy a fotelből egy szurkoló mit gondol ilyen esetben tök irreleváns.. az már kevésbé, hogy ki mivel bukik le. És ha nem a nagy BB-ről lett volna szó hanem egy alsó-középcsapatról és az edzőjéről, akkor lehet karrierek mentek volna rá, egy két "túlbuzgó" asszisztensből munkanélkülit csináltak volna. Lásd a Jets-es edzőből aki rendszeresen sorfalat állított az oldalvonal mellé, amiről persze Ryan meg a többiek nem tudtak... Hozzáteszem Stev-el sem értek egyet, de ez a legócskább kifogások egyike, hogy tuti más is csinálja(ta). Bizony bizony szégyenfolt ez azon a kopott kapucnis pulcsin!
Egyébként meg ez itt tök off. 😀 szóval bocs, hogy belepofáztam.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ezt a meccset gyorsan verjék ki Luck fejéből.. Este csúcspontja volt hogy BB leendő HOF.. Meglepődnék a videózás ügy után...Stev85
12 év alatt 3 SB győzelem, 2 Sb részvétel, 10 pozitív szezon + 10 divízió győzelem. Tuti biztos HOF videózás ide vagy oda. FViktor93
Félreértesz, a videózásért nem BB-t okolom, de mondjuk egy normális liga élete végéig elmeszelte volna... De alig várom Luck kicsit tapasztaltabb legyen és elpicsázunk benneteket.. PL egy AFC döntőn..Stev85
Ezt te sem gondolod komolyan. Ennél sokkal durvább dolgokért kapnak eltiltásokat emberek ebben a ligában. Nem akarok bele menni ebbe a vitába, de ne gondold, hogy csak a Pats csinálja ezt a videózást. FViktor93
Én azt sem értem Sean Payton miért csak 1 évet kapott... De ti buktatok bele. Vagy rosszul csináltátok vagy túl sokat.. De ez egy értelmetlen vita, te véded őket, én meg nem csípem őket. Nem valószínű valaha egyezne a véleményünk. De ez így van jól

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ezt a meccset gyorsan verjék ki Luck fejéből.. Este csúcspontja volt hogy BB leendő HOF.. Meglepődnék a videózás ügy után...Stev85
12 év alatt 3 SB győzelem, 2 Sb részvétel, 10 pozitív szezon + 10 divízió győzelem. Tuti biztos HOF videózás ide vagy oda. FViktor93
Félreértesz, a videózásért nem BB-t okolom, de mondjuk egy normális liga élete végéig elmeszelte volna... De alig várom Luck kicsit tapasztaltabb legyen és elpicsázunk benneteket.. PL egy AFC döntőn..Stev85
Ezt te sem gondolod komolyan. Ennél sokkal durvább dolgokért kapnak eltiltásokat emberek ebben a ligában. Nem akarok bele menni ebbe a vitába, de ne gondold, hogy csak a Pats csinálja ezt a videózást.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ezt a meccset gyorsan verjék ki Luck fejéből.. Este csúcspontja volt hogy BB leendő HOF.. Meglepődnék a videózás ügy után...Stev85
12 év alatt 3 SB győzelem, 2 Sb részvétel, 10 pozitív szezon + 10 divízió győzelem. Tuti biztos HOF videózás ide vagy oda. FViktor93
Félreértesz, a videózásért nem BB-t okolom, de mondjuk egy normális liga élete végéig elmeszelte volna... De alig várom Luck kicsit tapasztaltabb legyen és elpicsázunk benneteket.. PL egy AFC döntőn..