Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
A Barkley+ második körös DE+ 3.körös TE sem lenne rossz szerintem sem.

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Meg vagyok győződve, hogy el kéne vigyétek Barkleyt. Olyan játékintelligenciája, futball IQ-ja és munkamorálja van, ami szerintem kizárja, hogy bust legyen, maximum sosem lesz probowler a fizikai korlátai miatt, de egy jó kis kezdő QB lehet belőle. Egy DE, vagy OT nem fogja megfordítani a franchise sorsát, amire ennek a csapatnak szüksége van, ellenben egy QB igen. Egyszerűen szüksége van a csapatnak egy normális irányítóra, mindennél jobban. Utána majd lehet összerakosgatni a kirakós többi részét, de a legfontosabb egy normál QB beszerzése.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
(Az előző postomból kimaradt, hogy Tebow-nak az én szememben egy előnye - és ezzel esélye - van a mai jól dobó scrambler QB-kal szemben: a fizikai felépítése. Én ma ha GM lennék, akkor félnék egy Vick, RGIII, Newton típusú QB-tól a sérülésveszély miatt. Az NFL nap-mint-nap bizonyítja, hogy jogosan, mert sérülnek is rendesen. Na, Tebow esetén ettől nem félnék. Neki olyan fizikuma van, amivel 6-8 évig simán elbírná a futásokkal járó gyűrődést.
peterk2005
Cam nagyobb és erősebb Tebownál (nem is sérülékeny), a legnagyobb ütéseket nem is futásoknál,hanem a zsebben szokta kapni.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Ik!
Én azért mennék fel az első kör végére nehogy más megelőzzön.
Minden megbántás nélkül külső szemlélőnek viccesek ezek a nevek amikben gondolkozol. Owens, Parmele, Veldman tudjafaszom.
Ők eddig sem húzták a szekeret, ezentúl sem fogják.
Merci Lewis meg jó egyik TEnek, kell mellé mégegy hasonló képességű.
Gabbertet meg el kell felejteni, menjen amerre lát, semmi az az ember.

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gabbert sorsa? Normális közegben lenne benne fantázia nem? Vagy ő szerintetek végképp le lett írva?Amadeus91
Igen ez egy érdekes kérdés. Szerintem Gabbert annyira nem fos mint amit nálatok mutat. Sajnos a Jags - bár előre mondom a 2. legszimpibb csapat vagytok - egy "tákolmány" csapat ahol az látszik hogy nagyon nincs rendben a szakmai stáb. Kapkodás van de nincs egy konzekvens irány amit követnének az építkezés érdekében.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Gabbert sorsa? Normális közegben lenne benne fantázia nem? Vagy ő szerintetek végképp le lett írva?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha én Jax GM lennék, akkor 1.kör DL és feltrade az 1.kör végére ha bennmarad valaki olyan QB aki megoldás. Aztán hoznék neki FAról vagy draftról egy biztoskezű TE-t mert az hatalmas segítség lehet egy QBnek.
Mellé Blackmon és Shorts bőven jó. Az RB class meg olyan, hogy hátsó körökben símán lehet hozni kezdő potenciálú játékost.
Sokkal jobb megoldások vannak mint a médiaherceget idehozni.Bazzani
DL = inkább DE. Werner vagy Dion Jordan jobban kéne, mint bármelyik DT. Főleg hogy azt mondják, a DT class elég mély lesz.
Biztoskezű TE van Lewis személyében, de az igaz, hogy egy 2. számú TE nagyon kéne(bár én sokat várok majd Matt Veldmantől, remélem az új GM ad neki TCben esélyt).
Mivel jelen állás szerint mienk a 2/1 pick, annyira nem is kell feltradelni, mert nem hiszem, hogy playoff csapatok QBkat húznának 1. körben. Plusz nem hiszem, hogy sok irányító elkel majd az 1. körben. Majd szerintem mi indítjuk meg a nagy QB runt a 2. kör elején.
Jó RBt akár UDFAként is talál az ember, bár mivel MJD 2013 után FA lesz, lassan keresgélni kéne egy első számút is... De az MJD - Owens - Parmele trió nekem tetszik.
Az utolsó ponttal maximálisan egyetértek. 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Ha én Jax GM lennék, akkor 1.kör DL és feltrade az 1.kör végére ha bennmarad valaki olyan QB aki megoldás. Aztán hoznék neki FAról vagy draftról egy biztoskezű TE-t mert az hatalmas segítség lehet egy QBnek.
Mellé Blackmon és Shorts bőven jó. Az RB class meg olyan, hogy hátsó körökben símán lehet hozni kezdő potenciálú játékost.
Sokkal jobb megoldások vannak mint a médiaherceget idehozni.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenki rán akarja sózni azt a szerencsétlen Tebow-t!!!Na gyorsan felejtsétek el!!Ha annyira tetszik vigyétek ti :-Pm-bryo
Sajnos Khantól függ, és ő már egyszer megpróbálta idehozni(mert ő akarta anno a tradet, és nem Gene...). A vasárnapi Pete Priscos történet sem nyugtatott meg, sőt. Prisco - mint helyi nagyon befolyásos újságíró- beszélt vele a Pats meccsen, és mondta neki, hogy egy egy pocsék játékosról van szó(Pete kb annyira "szereti" Timmyt, mint én), és csak ártana, ha Shao megszerezné. Khan nevetett ezen, de nem tagadta azt, hogy a pletykáknak az ide hozatalával kapcsolatban nincs alapjuk.

És jelenleg ez engem jobban aggaszt, mint a rengeteg hiányposztunk, vagy az idei "remek" szezonunk...
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mindenki rán akarja sózni azt a szerencsétlen Tebow-t!!!Na gyorsan felejtsétek el!!Ha annyira tetszik vigyétek ti :-P
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem, nem lehet kezdő QB-t hozni. Alex Smith pl. egy pocsék cserének is kevés. Mutatja az is, hogy milyen statjai voltak idén míg le nem sérült. De ahogy látom Vick is FA lesz, benne is több lehetőség van, miután láttuk már úgy játszani mint egy kezdő QB. Egyik sem megoldás hosszútávon, de 1 évre be lehet rakni, lehet majd passzal is haladni. Egyébként nem azt mondtam, hogy Flynn garantáltan jó lesz, csak hogy benne megvan az esély, mert amit láttunk belőle -mégha keveset is- az jó volt, míg Timmyből amit láttunk belőle -nem is keveset- az nem volt jó. Timmy egyébként most épp Sancho meg McElroy mögött padozik, Flynn Rodgers mögött padozott. És most Wilson sem egy Sancho hogy gáz lenne, hogy ő játszik és nem Flynn.

Egyébként a szakemberek eldöntötték. Minden csapat egymásra ajánlva döngölte a másikat a földbe, hogy elvihessék mikor Elway-ék kirakták Denverből. 5 első körért ment ugye. Vagy egy 5. körért? Kezdő QB-ért megszokott ár. Pedig azért volt bőven qb needes csapat.

Tebow végtelenül szimpatikus játékos, jól fut meg minden, de nem jó passer qb. Ezt nem azért mondom, mert akkora király vagyok, hogy kiszopom az ujjamból, hanem mert láttam játszani.

Egyébként a Jetsben sem játszik. Inkább McElroy vagy ki játszik meg inkább Sancho játszott. Mert Tebowt sosem szánták ott QB-nek, csak szituációs játékosnak.

Ez most vagy soha alkalom Tebow-nak. A Jax-nek max mezeladás szempontjából az.fetomy
Pár apró megjegyzés:
Vick a Jets kezdő QBja lesz jövőre - szerintem.
Timmy tavasszal egy 4 körös picket ért. Még a valószínűleg Timmy ügynöke által terjedő pletyka alapján is max "pár mogyorót" kapna érte a Jets tőlünk... Ha meg FA lesz, úgysem jön ide, ha van esze.
A mezeladás meg aprópénz egy franchisenak. ha valaki ezért akarja idehozni, az rendkívül szűk látókörű.
A nézőszámot meg nem nagyon fogja megemelni (amennyi plusz hozna, annyit vinne - tapasztalatból mondom, a fanbase az a része, aki nemsokára a szezonbérletesek magja lesz, nagyon nem örülne neki, mert tudják milyen potenciálja van. (Rosszabb mint Garrard, és -sajnos- mindenki emlékezhet arra, hogy utálták Davidet ki innen 2 éve, mert csak átlagos volt...)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nézzétek nekem aztán tök mindegy, hogy idejön e a Tebow vagy nem. Az eredeti posztom is inkább arról szólt hogy ez egy "most vagy soha" alkalom. Mivel se draftról se FAról nem lehet idén tuti kezdő irányitót szerezni és mivel nem kerülne semmibe, ezért ha valaha is kiakarják próbálni Tebowt Jacksonvillebe, akkor most ez egy ideális alkalom lenne.
Azzon meg, hogy tud e dobni vagy nem tud, vagy milyen rendszerben tud játszani, én nem kezdek el vitatkozni, ezt majd az nfl szakemberek eldöntikDC
nem, nem lehet kezdő QB-t hozni. Alex Smith pl. egy pocsék cserének is kevés. Mutatja az is, hogy milyen statjai voltak idén míg le nem sérült. De ahogy látom Vick is FA lesz, benne is több lehetőség van, miután láttuk már úgy játszani mint egy kezdő QB. Egyik sem megoldás hosszútávon, de 1 évre be lehet rakni, lehet majd passzal is haladni. Egyébként nem azt mondtam, hogy Flynn garantáltan jó lesz, csak hogy benne megvan az esély, mert amit láttunk belőle -mégha keveset is- az jó volt, míg Timmyből amit láttunk belőle -nem is keveset- az nem volt jó. Timmy egyébként most épp Sancho meg McElroy mögött padozik, Flynn Rodgers mögött padozott. És most Wilson sem egy Sancho hogy gáz lenne, hogy ő játszik és nem Flynn.

Egyébként a szakemberek eldöntötték. Minden csapat egymásra ajánlva döngölte a másikat a földbe, hogy elvihessék mikor Elway-ék kirakták Denverből. 5 első körért ment ugye. Vagy egy 5. körért? Kezdő QB-ért megszokott ár. Pedig azért volt bőven qb needes csapat.

Tebow végtelenül szimpatikus játékos, jól fut meg minden, de nem jó passer qb. Ezt nem azért mondom, mert akkora király vagyok, hogy kiszopom az ujjamból, hanem mert láttam játszani.

Egyébként a Jetsben sem játszik. Inkább McElroy vagy ki játszik meg inkább Sancho játszott. Mert Tebowt sosem szánták ott QB-nek, csak szituációs játékosnak.

Ez most vagy soha alkalom Tebow-nak. A Jax-nek max mezeladás szempontjából az.
több mint 13 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Tebow-t olyan csapatnak lenne érdemes kipróbálni, akik amúgy is rebuilding előtt állnak. Például a Philly. peterk2005
isten ments

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennyire alkalmas szerintetek a jelenlegi roster egy teljesen új filozófia befogadására? Gondolok én 3-4 Defense-re, régi arcok - új pozíciókban.
Alualu DE, Mosley -NT, Branch OLB, Babin OLB, Mathis FS, Poz ILB, Owens RB senkise
Szerintem most nem lehet átállni.
Poz azért jött el Buffaloból mert nem volt olyan hatékony a 3-4ben. Most ő a védelem vezére, és még 4 év van a szerződéséből. Babin szintén nem jó 3-4be. Most akkor 5 meccsért fizettünk neki 1,5 milliót, azt offseasonben engedjük/cseréljük el? Ostobaság lenne.
Mosley sem NT, Knighton; amikor dagibb volt, akkor illett ebbe (aki még emlékszik pár meccs erejéig 3-4eztünk 2009ben, akkor ő volt a nose), de mivel ő is FA lesz most, és nagyon rosszul játszott idén semmi garancia nincs arra, hogy visszahozuk.
Alualu illene egyedül egy 3-4ben DEben, meg talán Lane mint OLB. Mincey is inkább 4-3as DE.
Bár ilyen nagy váltások előtt, mint ami most jön nem lehet 100%ig biztosra mondani semmit, de pl. Babin és Poz miatt én nem váltanék 3-4re 2013tól.

Nem várom el tőletek Srácok, hogy oldalakat olvassatok vissza, de Iktriad, Maka, meg én is leírtam már, hogy jövőre végre új GM-ünk lesz. Mint, ahogy csak a viccbeli szőke nő választ a kedvenc tűsarkúja színéhez autót, úgy csak a retardált tulaj választ a QB-hez GM-et.
N-Drew
Ha meg Khan Timmyben gondolkodik, akkor (mint már írtam párszor) nagyobb szarban vagyunk, mint ez a mostani szezon mutatja.
De reméljük igazad lesz, és Khan profi csapattulajdonoshoz méltóan fog dönteni GM és Timmy ügyben.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Mennyire alkalmas szerintetek a jelenlegi roster egy teljesen új filozófia befogadására? Gondolok én 3-4 Defense-re, régi arcok - új pozíciókban.
Alualu DE, Mosley -NT, Branch OLB, Babin OLB, Mathis FS, Poz ILB, Owens RB senkise
Ez a keret szvsz totál alkalmatlan 3-4-es defense-re. Ráadásul ezeknek a játékosoknak szerintem az 1/3-át nyugodtan leírhatjuk. Mathis-t Makához hasonlóan már szezon közben elbúcsúztattam magamban, már padra se kéne. Kiöregedett, drága lenne a kb. semmire. Ilyen ez a popszakma. Lowery FS-ben teljesen rendben van, de cserének a korából adódóan még Prosinski-ben is több van, mint Mathis-ben.
Mosley 30 éves lesz és minimum 10-15 kilóval könnyebb egy átlag NT-nél. Szerintem DT-nek egész jó, NT-nek kevés lenne.
Owens normál esetben ST ász, vészmegoldásnak jó, de így 28 évesen nem hinném, hogy ő lenne a hiányzó társ MoJo mögül. Inkább hozni kéne oda egy friss RB-t.
Babin klasszikus 4-3-as DE, ebben a rendszerben tud alkotni igazán, különben értelmetlen volt idehozni. Bár nála sem biztos, hogy jövőre még itt lesz.
Alualu-nál szintén nem vagyok biztos benne, hogy nálunk lesz még jövőre, bár amennyiben bíznak még benne egy kicsit, nem hiszem, hogy túl sokat kéne kínálni neki, hogy újra aláírjon. Őt is csak DT-ként tudom elképzelni, 3-4-es DE-ként nem.

Más téma:

Kedves Fórumtársak!

Nem várom el tőletek Srácok, hogy oldalakat olvassatok vissza, de Iktriad, Maka, meg én is leírtam már, hogy jövőre végre új GM-ünk lesz. Mint, ahogy csak a viccbeli szőke nő választ a kedvenc tűsarkúja színéhez autót, úgy csak a retardált tulaj választ a QB-hez GM-et. Innentől bukik az összes spekuláció. Tisztelem a véleményeteket, de Tebow jelenleg piszkosul OFF!
Az új GM majd eldönti, hogy milyen edzői stábot és QB-t akar. Addig, amíg az ő személyét nem ismerjük, minden 90%-os "szakértői" pletykát kéretik a helyén kezelni! Anno volt egy draft, amikor biztosan Tim-et húztuk. Oszt' mégsem. Aztán tavaly megint nagyon akartuk őt, mert az új tulaj állítólag ragaszkodott hozzá. Adhattunk volna Elway-nek egy harmadik-negyedik kört is érte, elvégre az a GM, aki 3. körrel punter-t hoz a draft-on, miért ne adhatná oda a gatyáját is főnöki utasításra TT-ért. Tim mégis a Jets-hez került, nem ide. Szóval ez már a 3. "kihagyhatatlan" alkalom, úgyhogy most már biztosan érkezik... vagy nem. Majd, ha tényleg itt köt ki, oldalakat vitázhatunk a döntésről pro és kontra. Addig szépen kérlek Titeket hagyjuk már a témát, mert kezd olyan érzésem lenni (és tőlünk nem csak nekem), mint a régi viccben, mikor a mező szélén fetrengő, nagyokat nyögő nyuszikát aggódva kérdezi a medve, hogy mi a baja, mire ő csak azt válaszolja: Megb*sz az unalom!

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pedig mégiscsak ezen vitatkozol, holott láthatóan az NFL szakemberek már eldöntötték. 😊 peterk2005
Szakemberek alatt kit értesz? Rex Ryant?DC
Ja, ha úgy gondoltad, hogy a Jagsbe punt blokkolónak menjen, akkor nemszóótam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként - engedjetek meg még ennyi offtopicot - szerintem aki elviszi Smith-et a Ninerstől, az nagyon jól fog járni. Az első évei után egyértelműen bustnak gondoltam a fickót, de azok után, amit tavaly produkált, és még inkább, hogy idén legalább olyan, ha nem magasabb szinten folytatta, szerintem egy nagyon jó QB lesz belőle. Egy későn érő, de nagyon jó QB.

Az más kérdés, hogy az se biztos, hogy elengedik... Kapernick nagyon jól indított, de azért ebben benne van a "jéé, ezt még sose láttuk" faktor. Az NFL még nem találkozott vele, nem látták játszani. Most már viszont igen, a playoff meg fogja mutatni, hogy mennyire lesz jó úgy, hogy ismerik a játékát... (Az én tippem az, hogy Harbaugh hamar váltott, nem fog bejönni...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Pedig mégiscsak ezen vitatkozol, holott láthatóan az NFL szakemberek már eldöntötték. 😊 peterk2005
Szakemberek alatt kit értesz? Rex Ryant?

Ezzel együtt, szerintem a legnagyobb fantázia abban lenne, ha egy 2 QB-s rendszerben játszana. Egy közepes képességű passer franchise QB mellett, Tebow-al RB/FB pozícióban, egyfajta read-option/wildcat mix, ahol Tebow elsősorban fut, de bármikor passzolhat is.peterk2005
Pont ezt bizonyosult be a Jetsnél, hogy ez nem működik
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Neki olyan fizikuma van, amivel 6-8 évig simán elbírná a futásokkal járó gyűrődést.
peterk2005
Ugyanúgy nem bírja, mint a többiek. Tavaly a Pats, idén a Seahawks védelem rendezte át a bordáit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azzon meg, hogy tud e dobni vagy nem tud, vagy milyen rendszerben tud játszani, én nem kezdek el vitatkozni, ezt majd az nfl szakemberek eldöntikDC
Pedig mégiscsak ezen vitatkozol, holott láthatóan az NFL szakemberek már eldöntötték. 😊 Aki nem döntötték el az a média, amelyik cirkuszt akar, a fan-ok akik érhető módon szeretnék ha játszana, és - esetleg - az olyan tulajdonosok, mint Khan, aki saját bevallása szerint sem ért a focihoz. 😊

(Az előző postomból kimaradt, hogy Tebow-nak az én szememben egy előnye - és ezzel esélye - van a mai jól dobó scrambler QB-kal szemben: a fizikai felépítése. Én ma ha GM lennék, akkor félnék egy Vick, RGIII, Newton típusú QB-tól a sérülésveszély miatt. Az NFL nap-mint-nap bizonyítja, hogy jogosan, mert sérülnek is rendesen. Na, Tebow esetén ettől nem félnék. Neki olyan fizikuma van, amivel 6-8 évig simán elbírná a futásokkal járó gyűrődést.

Ezzel együtt, szerintem a legnagyobb fantázia abban lenne, ha egy 2 QB-s rendszerben játszana. Egy közepes képességű passer franchise QB mellett, Tebow-al RB/FB pozícióban, egyfajta read-option/wildcat mix, ahol Tebow elsősorban fut, de bármikor passzolhat is.)peterk2005
Ami bárhol müködne, de nálunk nem, legalábbis amíg nincs igazi első számú QB. 1 rossz meccs(félidő) és jönne a kórus, hogy kit szeretnének QB poszton látni.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyorsan szerkeszd át Young keresztnevét! 😀tomi-tomi
Oh, köszönöm. Csak a szokásos név-analfabétizmusom. 😊peterk2005
Nézd, suti miatt kell "magyarul" tudnom a Steelers roster-ét, miattad nem fogom megtanulni az összes hasonló hangzású QB párost az NFL történetében. 😀
Ráadásul nála a Kézi az Kézi, a Vájár az Vájár, de Nálad sohasem tudhatom, hogy Montana Montana vagy Marino! 😀tomi-tomi
És ehhez még írok fél oldalakat is, hadd szívjál mire végigrágod magad rajta. Nehéz eset vagyok, tudom. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azzon meg, hogy tud e dobni vagy nem tud, vagy milyen rendszerben tud játszani, én nem kezdek el vitatkozni, ezt majd az nfl szakemberek eldöntikDC
Pedig mégiscsak ezen vitatkozol, holott láthatóan az NFL szakemberek már eldöntötték. 😊 Aki nem döntötték el az a média, amelyik cirkuszt akar, a fan-ok akik érhető módon szeretnék ha játszana, és - esetleg - az olyan tulajdonosok, mint Khan, aki saját bevallása szerint sem ért a focihoz. 😊

(Az előző postomból kimaradt, hogy Tebow-nak az én szememben egy előnye - és ezzel esélye - van a mai jól dobó scrambler QB-kal szemben: a fizikai felépítése. Én ma ha GM lennék, akkor félnék egy Vick, RGIII, Newton típusú QB-tól a sérülésveszély miatt. Az NFL nap-mint-nap bizonyítja, hogy jogosan, mert sérülnek is rendesen. Na, Tebow esetén ettől nem félnék. Neki olyan fizikuma van, amivel 6-8 évig simán elbírná a futásokkal járó gyűrődést.

Ezzel együtt, szerintem a legnagyobb fantázia abban lenne, ha egy 2 QB-s rendszerben játszana. Egy közepes képességű passer franchise QB mellett, Tebow-al RB/FB pozícióban, egyfajta read-option/wildcat mix, ahol Tebow elsősorban fut, de bármikor passzolhat is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nézzétek nekem aztán tök mindegy, hogy idejön e a Tebow vagy nem. Az eredeti posztom is inkább arról szólt hogy ez egy "most vagy soha" alkalom. Mivel se draftról se FAról nem lehet idén tuti kezdő irányitót szerezni és mivel nem kerülne semmibe, ezért ha valaha is kiakarják próbálni Tebowt Jacksonvillebe, akkor most ez egy ideális alkalom lenne.
DC
Mivel hosszú idő után úgy tűnik van két remek WRünk, aki akár elit vagy elithez közeli stáuszt is elérhet rövid időn belül, nem most kéne nekiállni kísérletezni egy Tebowra szabott rendszerrel. Szóval nem éppen ideális a helyzet. Hennevel jobban fejlődnek, mint Timmyvel...
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gyorsan szerkeszd át Young keresztnevét! 😀tomi-tomi
Oh, köszönöm. Csak a szokásos név-analfabétizmusom. 😊peterk2005
Nézd, suti miatt kell "magyarul" tudnom a Steelers roster-ét, miattad nem fogom megtanulni az összes hasonló hangzású QB párost az NFL történetében. 😀
Ráadásul nála a Kézi az Kézi, a Vájár az Vájár, de Nálad sohasem tudhatom, hogy Montana Montana vagy Marino! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Nézzétek nekem aztán tök mindegy, hogy idejön e a Tebow vagy nem. Az eredeti posztom is inkább arról szólt hogy ez egy "most vagy soha" alkalom. Mivel se draftról se FAról nem lehet idén tuti kezdő irányitót szerezni és mivel nem kerülne semmibe, ezért ha valaha is kiakarják próbálni Tebowt Jacksonvillebe, akkor most ez egy ideális alkalom lenne.
Azzon meg, hogy tud e dobni vagy nem tud, vagy milyen rendszerben tud játszani, én nem kezdek el vitatkozni, ezt majd az nfl szakemberek eldöntik