Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 508 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Jaguars fanok!

Lenne 1 nagy kérésem!

C.J. tartsátok 100 yard és 1 TD-n léccii (fontos lenne fantasy szempontból) 😀 😀

Üdv!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új DB jött!

Chevis Jackson a Falcons 3. körös pickje volt '08-ban ; ex- FSU-s. 32 meccsen játszott; 3-on kezdett. Beceneve is van; Mike P adta: "Baby Blue Jazz Hands McCarthy".
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/18/1758992/jaguars-sign-chevis-jackson
52 tackle-t csinált és 1 pickje volt- azt 95(!!!!) yardos TD-re váltotta a Saints ellen a 10. héten '08-ban!
http://www.nfl.com/players/chevisjackson/profile?id=JAC082402iktriad
LSUHöri
És tényleg. Bocsánat érte. (1 betű és mekkora különböség....)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Új DB jött!

Chevis Jackson a Falcons 3. körös pickje volt '08-ban ; ex- FSU-s. 32 meccsen játszott; 3-on kezdett. Beceneve is van; Mike P adta: "Baby Blue Jazz Hands McCarthy".
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/18/1758992/jaguars-sign-chevis-jackson
52 tackle-t csinált és 1 pickje volt- azt egy 95(!!!!) yardos TD-re váltotta!
http://www.nfl.com/players/chevisjackson/profile?id=JAC082402iktriad
LSU

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új DB jött!

Chevis Jackson a Falcons 3. körös pickje volt '08-ban ; ex- FSU-s. 32 meccsen játszott; 3-on kezdett. Beceneve is van; Mike P adta: "Baby Blue Jazz Hands McCarthy".
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/18/1758992/jaguars-sign-chevis-jackson
52 tackle-t csinált és 1 pickje volt- azt 95(!!!!) yardos TD-re váltotta a Saints ellen a 10. héten '08-ban!
http://www.nfl.com/players/chevisjackson/profile?id=JAC082402
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Lehet hogy MJD-n is kiütközik az elfáradás,és lehet hogy nem lesz jobb mint egy közepes RB.Még most lehetne jó játékosokért,meg pickekért Tradelni.armando83
Már megbocsáss Armando, de nem véletlenül tette be Maka, azt amit. Egyébként szitutól függetlenül hatalmas osztás 😀
Ezt már többször kifejtetted, de továbbra sem értem miért gondolod, hogy qrva nagy ötlet lenne a franchise player-t tradelni, tökmind1 miért cserébe. A pick egyáltalán nem biztos, hogy bejön, játékosnál meg nem tudom kire (kikre) gondolsz, aki megérné. Szerintem reálisan nincs ilyen + MoJo-t elcserélnénk, onnantól tutira venném a költözést, nem kicsit tűnne a vezetés kétségbeesettnek. Mivel emlékeim szerint Te is odavoltál Freddy-ért, megkérdezném, hogy akkor őt is elcserélted volna a sok idegesítő sérülése, gyengébb szezonjai miatt játékosért + pickekért? Csak mert akkor, ismerve a későbbi teljesítményét, igencsak elb*sztad volna, már bocs!

A viccesnek szánt video, amit Deny belinkelt is arra célozgat végig, hogy teljesen arctalan a kedvenc csapatunk, ami pont MoJo miatt egy ordas nagy f*szság... szóval nem kötekedni akarok, de ezt a témát már tényleg jegelhetnéd!

Egyébiránt meg szintén biztos vagyok benne, hogy MoJo az idény elejétől fogva sérülten tolja, mert láthatóan lassabb, mint tavaly, ezért hiányzik jelenleg az átütő erő, ami tavaly kb. a szezonunk majd 2/3-áig megvolt a játékában. Most lehet gyengébb szezont fog futni, de ettől még - főleg ha felfejlődne mellette mondjuk Karim - nem lesz belőle közepes RB.

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
nem olyan régi az MJD mezem, el ne tradeljétek nekem 😂
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy miben mutatkozik meg, hogy MJD-nek gyengébb éve van? Persze, nincs annyi futott touchdownja, mint tavaly, de ez inkább Garrard "hibája", hiszen végre passzolni is tudunk touchdownt.

MJD jelenleg a top15-ben van futott yardok tekintetében, úgy, hogy egy meccsel kevesebbet játszott mindenkinél, ma egy 100 yardos meccsel az ötödik helyre lép elő. Ez lenne "fáradt", meg "közepes"?

Persze, a yards/carry idén eddig kicsit gyengébb, de az egy szar statisztika, mert ha meg elszalad 60 yardra, akkor az is hirtelen a normálisra billen majd.Maka
Nehéz megfogalmazni. Nem érezni benne azt az átütő erőt ami tavaly az első 10 meccsen és a 2. Colts meccsen jellemezte. Nem 1 olyan play-t láttam tőle idén; amiből a tavaly év eleji MJD hatalmas play-t(20-30+ yardos futást; vagy TD-t) csinált volna; az idei meg kiharcolt belőle 10-15 yardot max! A leghosszabb futása a Bills meccsig 18 yardos volt; a liga leggyengébb Rush D-je ellen futott egy 23-ast. Ez tőle kicsit kevés.
Amúggy mindent elárul az; hogy a leghosszabb futott play-t nem ő hanem Thomas (aki mégiscsak WR) hozta össze 33 yarddal...Plus látszik rajta hogy nem 100%-os egészségileg; már 1. hét óta; és azóta összeszedett 2 újat (boka; és múlt héten csukló!)
Persze ha ma rám cáfol és fut 170 yardot; én leszek a legboldogabb. 😊


Köszi a képet Maka,zseniális 😀

Nem csak a Statokról szól..Amit láttam tőle idén,írtam is nemegyszer eredménykövetőbe,a mozgása is fura..Mintha csípőficamos lenne...

Egyébként Karim - valamelyikőtök írta - tényleg Fred mozgására/stílusára emlékeztet,és ha már 3 (Jenningset Ik istenítette) kiváló RB-nk van,és inkább passzjáték felé orientálódik a csapat akkor fölösleges ennyi spíler 1 posztraarmando83
Jennings képes elkapni. Rashadnak több kinti szaki szerint kitünő érzéke van az elkapáshoz. Többfukciós fegyver. Akárcsak MJD vagy Karim.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://espn.go.com/video/clip?id=5697080
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Órákon keresztül nyugtatgattam magam, hogy ne küldjek el a jó büdös p***** egy olyan jags drukkert, aki el akarja cserélni Mojot, úgyhogy most csak finoman annyit kérnék, hogy armando fejezd be ezt a baromságot...

több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Jobb lett volna, ha az egész mondatot idézed, így most erre nem is reagálnék. :cool:

Azért abban megállapodhatunk, hogy aki egy pozitív győzelmi mérlegnél a csapat arcát szeretné elcserélni pár pickért, az nem teljesen normális. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
MJD jelenleg a top15-ben van futott yardok tekintetében
MJD-től nem kevés a Top 15???? 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Köszi a képet Maka,zseniális 😀

Nem csak a Statokról szól..Amit láttam tőle idén,írtam is nemegyszer eredménykövetőbe,a mozgása is fura..Mintha csípőficamos lenne...

Egyébként Karim - valamelyikőtök írta - tényleg Fred mozgására/stílusára emlékeztet,és ha már 3 (Jenningset Ik istenítette) kiváló RB-nk van,és inkább passzjáték felé orientálódik a csapat akkor fölösleges ennyi spíler 1 posztra.És a futók általában pár szezon után kipukkadnak,tehát a trade egyáltalán nem ésszerűtlen (lásd Lynch esetét) ,és egy MJD -ért aztán kaphatnánk mindenféle jóságot játékosokat,pickeket meg ki tudja még mit 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Amúgy miben mutatkozik meg, hogy MJD-nek gyengébb éve van? Persze, nincs annyi futott touchdownja, mint tavaly, de ez inkább Garrard "hibája", hiszen végre passzolni is tudunk touchdownt.

MJD jelenleg a top15-ben van futott yardok tekintetében, úgy, hogy egy meccsel kevesebbet játszott mindenkinél, ma egy 100 yardos meccsel az ötödik helyre lép elő. Ez lenne "fáradt", meg "közepes"?

Persze, a yards/carry idén eddig kicsit gyengébb, de az egy szar statisztika, mert ha meg elszalad 60 yardra, akkor az is hirtelen a normálisra billen majd.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem nagyon értem a Smith Trade-et, hacsak nem hozunk valami tényleg komoly Safety-t,mert ez a csapatrész iszonyat gyenge..

Lehet hogy MJD-n is kiütközik az elfáradás,és lehet hogy nem lesz jobb mint egy közepes RB.Még most lehetne jó játékosokért,meg pickekért Tradelni.armando83
Még több pick(munició egyesetleges feltradehez)- ezért volt a trade. Plusz nagyon elégedettek Greene és Carey munkájával- különben nem engedték volna el.
Az új safety meg már a csapatban van - Hamlin. Szerintem amint a trade ténylegesen megtörténik; ő jön fel az 53-ba. És ki tudja pár hét; és máris kezdő lesz.

MJD-nek meg csak idén van -eddig- gyengébb éve- ne mondj le még róla. És van most mellette 2 egyész jónak tűnő fiatal RB tehermentesíteni.

Amúgy ha már MJD szóba került; ime RB coachunk Earnest Byner véleménye Chris Johnsonról és Maurice-ról. Ne feletjtsük el ő edzette mindkettőjüket!:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-18/story/jaguars-earnest-byner-has-rare-insight-maurice-jones-drew

2 párharcot még lehagytam ami fontos lehet ma:
Scobee vs. Bironas
Marc Mariani vs Deji Karim - a rookie returnerek csatája
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Lehet hogy MJD-n is kiütközik az elfáradás,és lehet hogy nem lesz jobb mint egy közepes RB.Még most lehetne jó játékosokért,meg pickekért Tradelni.armando83


😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nem nagyon értem a Smith Trade-et, hacsak nem hozunk valami tényleg komoly Safety-t,mert ez a csapatrész iszonyat gyenge..

Lehet hogy MJD-n is kiütközik az elfáradás,és lehet hogy nem lesz jobb mint egy közepes RB.Még most lehetne jó játékosokért,meg pickekért Tradelni.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Packers már egy ideje szerette volna Smith-t megszerezni; ezt Gerald Alexander mondta; aki volt a Packersnél próbajátékon a 3 hét alatt amig FA volt(mik ki nem derülnek?).
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-17/story/jaguars-trade-safety-anthony-smith
Smith 120 snap-et játszott az utóbbi két meccsén; mióta visszajött a sérüléséből. Az új helyettesjelöltjei közül közül Carey 28; Greene 2(!) snap erejéig volt pályán a múlt héten...(Igaz Greene két meccsen kezdett helyette)

Amúgy nem tartom logikusnak; hogy -az utóbbi időben csak szerencsétlenkedő- Nelsonért játékost+picket kaptunk; Groves-ért (Aki szintén ordas nagy bust; ahogy tudom Oaklandben is...) 5. körös picket kaptunk (amiből Gene csinált egy 4.-et a draft alatt); ezzel szemben a viszonylag legjobbért-legkevesebbet hibázóért- kapjuk a legkevesebbet... Bár igaz ha sokat és jól játszik; amire van esély- lehet az magasabb (6. körös) pick is még.

Az FTU meccs előzetese:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-17/story/titans-jaguars-breaking-down-monday-night-game
Szerintük Babin vs Garrard a key matchup... Szerintem lesz 4 fontosabb is (Babin-t és Ball-t szerintem Monroe és Britton megoldja. Nem jobbak Freeney-nél és Mathis-nél; és őket emlékeim szerint elég jól megfogták 2 hete-1 sack össz-vissz...)

Az én 4 nagy párharcom:

DT Jason Jones (na tőle tartok nagyon a Titans D-lineból) vs. Brad Meester
Marcedes Lewis vs. LB Stephen Tulloch
Aaron Kampman vs LT Michael Roos
Vince Young vs David Garrard - két kiszámíthatalan formájú QB-akiknek tradicionálisan NEM megy a mostani ellenfél ellen; vajon ki melyik arcát mutatja meg az MNF alatt? Ez lehet az igazán meccseldöntő tényező
(Az MJD vs Chris Johnson párharc-amiért ez a meccs MNF-t kapott- szerintem CJ javára billen. Többször is írtam már; MJD nincs olyan állapotban hogy sokat segítsen -eddig is sérült volt; a új csuklósérülése pedig csak rosszabít a helyzetén- ; plusz a Titans mindent meg fog tenni hogy kiszedje a játékból. )


És Gene Frenette irása arról; hogy az egész franchise-t(nem csak a csapat; de a hanem fanbase; stadion- az egész Everbank filed ki lett díszítve az új sponzor logóival az elmúlt 2 hétben- stb.) jellemző rebuilding most kap egy esélyt hogy nagy nyilvánosság előtt pozitiv összképet mutasson magáról.
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2010-10-17/jaguars-get-chance-tell-their-story-prime-time

És a legfontosabbat a végére- ma éjjel lesz egy franchise rekord döntés:
Brad Meester 151.-szer lesz kezdő megdöntve Jimmy Smith csapatcsúcsát!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU-s Vito Stellino-tól:

Jags got a conditional 7th for Anthony Smith and will play Courtney Greene and Don Carey at safety. Considine is a game time decision.

Igy valószinű Greene lesz a kezdő SS(és rotálni fogják egymást Carey-vel); és Alexander kezd FS-ben.
5. különböző kezdő safetypáros a 6. meccsen...

Amúgy igy a múlt heti; Michael Hamlin -> P squad igazolás is értelmet nyer. Mibe hogy ő jön fel onnan; és jöhet vissza Null- Már 3.szor...

Egyébként összesen már 9 pickünk van jövőre.iktriad
csalódott lennék ha Hamlin nem lenne kezdő maximum 3 hét múlvaHöri
Mondjuk pont 3 hét múlva nehezen lehet az- akkor lesz a bye-unk. 😀 (amúgy nálunk secondaryben minden sanszos....)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az FTU-s Vito Stellino-tól:

Jags got a conditional 7th for Anthony Smith and will play Courtney Greene and Don Carey at safety. Considine is a game time decision.

Igy valószinű Greene lesz a kezdő SS(és rotálni fogják egymást Carey-vel); és Alexander kezd FS-ben.
5. különböző kezdő safetypáros a 6. meccsen...

Amúgy igy a múlt heti; Michael Hamlin -> P squad igazolás is értelmet nyer. Mibe hogy ő jön fel onnan; és jöhet vissza Null- Már 3.szor...

Egyébként összesen már 9 pickünk van jövőre.iktriad
csalódott lennék ha Hamlin nem lenne kezdő maximum 3 hét múlva

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU-s Vito Stellino-tól:

Jags got a conditional 7th for Anthony Smith and will play Courtney Greene and Don Carey at safety. Considine is a game time decision.

Igy valószinű Greene lesz a kezdő SS(és rotálni fogják egymást Carey-vel); és Alexander kezd FS-ben.
5. különböző kezdő safetypáros a 6. meccsen...

Amúgy igy a múlt heti; Michael Hamlin -> P squad igazolás is értelmet nyer. Mibe hogy ő jön fel onnan; és jöhet vissza Null- Már 3.szor...

Egyébként összesen már 9 pickünk van jövőre.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez igen- Gene 2-szor tradelt el játékost a toronymagasan leggyengébb posztunkról idén....:
We have a trade: Jacksonville traded safety Anthony Smith to Green Bay. Via Schefter

Úgy látszik Courtney Greene és Don Carey jól mozog az edzéseken...
Még nem tudni mit kaptunk érte

UPDATE: Ha Anthony Smith átmegy a Packers fizikai-án holnap; kaptunk egy kondicionális 7. körös picket.
Valószinű Greene fog kezdeni helyette holnap.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látszik hogy hétfő este játszunk,egy árva hsz sincs.Tippek??Én úgy érzem nyerünk,28-10-re.A nagy kérdés az lesz,hogy a támadófal meg tudja-e tartani a titánokat,illetve Garrard melyik "énjét" hozza.Ezenkívül nem ártana MJD-nek is csinálni valamit,mert a statjai alapján nem lehet ráismerni.Védelem részéről,a Sec-re leszek kíváncsi,illetve várom az ST további remek játékát,plusz a nagykedvenc Karim játékosunk megmozdulásait!!-ja és felőlem ha Lane egészséges,akkor kezdhet egyarc Harvey helyett végre!armando83
Iszonyú szoros meccs lesz. Ne legyen igazam; de MJD-ből nem fogunk sokat látni! Sérült volt egész szezonban; múlt héten összeszedett egy vadiújat is. Fisherék ki fogják venni a játékból(persze én leszek a legboldogabb ha Maurice rámcáfol).
Ez a meccs David Garrardon áll vagy bukik! Sajnos a Titans általában úgy játszik ellenünk; hogy David-nek kell megnyernie a meccseket- és a múltban ez nagyon nem jött össze neki. (3-6 a mérlege kezdőként; 11 TD és 11 pick a mutatója a Titans ellen). Ha "szerencsénk van Fisher megpróbálja kiiktatni Thomas-t is; igy Marcedes és MSW marad Davidnek (esetleg Osgood&Underwood; és a "nekünk is titkos fegyver" Miller. Karim és/vagy Jennings kaja össze magát szükség lesz rájuk.
Lane jöhet; De Harvey most kell. Ugyanis mindenre szükség lesz CJ megállításához; és futás ellen azért jó. Szóval most kivételesen Harvey-t akarom látni.
Tipp? Remélem VY úgy játszik mint ahogy ellenünk szokott; (-Rosszul-kivéve tavaly) és igy nagy nehezen behúzzuk 23-21-re...

Vic mai cikke arról mennyire fontos a holnapi meccs a két csapatnak:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9385

És az FTU cikke a két Hawaii srácról Manuwairól és Tysonról
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-17/story/island-roots-run-deep-jaguars-teammates-tyson-alualu-vince
A cikkhez készült kép nagyon nem kicsit húzós -Mivel 😀 sérült; holnap mindketten nagy szerephez juthatnak. Tyson esetében remélem pozitív MNF-es bemutatkozása lesz...
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Látszik hogy hétfő este játszunk,egy árva hsz sincs.Tippek??Én úgy érzem nyerünk,28-10-re.A nagy kérdés az lesz,hogy a támadófal meg tudja-e tartani a titánokat,illetve Garrard melyik "énjét" hozza.Ezenkívül nem ártana MJD-nek is csinálni valamit,mert a statjai alapján nem lehet ráismerni.Védelem részéről,a Sec-re leszek kíváncsi,illetve várom az ST további remek játékát,plusz a nagykedvenc Karim játékosunk megmozdulásait!!-ja és felőlem ha Lane egészséges,akkor kezdhet egyarc Harvey helyett végre!armando83
Picit merész tipp 😐 bárcsak igazad lenne 😀 én is nagyon remélem és szurkolok majd Dejinek 😊 Kénytelen leszek megnézni felvételrol, de orulok hogy végre a TV-ben is adják!!!!
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Látszik hogy hétfő este játszunk,egy árva hsz sincs.Tippek??Én úgy érzem nyerünk,28-10-re.A nagy kérdés az lesz,hogy a támadófal meg tudja-e tartani a titánokat,illetve Garrard melyik "énjét" hozza.Ezenkívül nem ártana MJD-nek is csinálni valamit,mert a statjai alapján nem lehet ráismerni.Védelem részéről,a Sec-re leszek kíváncsi,illetve várom az ST további remek játékát,plusz a nagykedvenc Karim játékosunk megmozdulásait!!-ja és felőlem ha Lane egészséges,akkor kezdhet egyarc Harvey helyett végre!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert a múlt héten sérülés miatt kihagyta a meccs végét. Most kezdeni fog, játszik is, de nem 100%-os, és elképzelhető, hogy kevesebbet játszik (legfrisseb Tigers hírek szerint). Tehát nem biztos, hogy jó meccsen figyelik 😀deny79
Kösszi az infót. Egyébként nem biztos; hogy nézünk valakit is onna; lehet csak Miler-t akarjuk még egyszer látni.iktriad
Lehet tévedtem, ha ő volt a célpont, akkor jó meccsét látáttok: 3 TD, 361 passzolt yard, 30-9-es győzelem 😊deny79
Ja; Ponder viszont nem volt élete formájában és igy is nyert az FSU...

Hogy a Jags-el is foglalkozzunk- végső injury report:
Cutrera és Bolen -out; a többiek (MJD; Kampman; Cox-aki ma se edzett...- 😀; Considine ; Jennings (utóbbi 2 limitáltan edzedt) mind proable státuszt kaptak hétfőre.

A Titansnél nem játszik Gage; A DT Sen'Derrick Marks és Jason McCourty játéka kérdéses.