Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Bekerültem az Ask Vicbe, persze nem lettem okosabb.

Maka
Elküldtem Alexandernek twitteren, ő meg reagált rá, úgy tűnik ez egy ilyen nap. 😊

Hehe, jól eldumálgatok vele.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Bekerültem az Ask Vicbe, persze nem lettem okosabb.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
Amúgy mi vagyunk az egyetlen csapat akinek nem volt még 30 yardnál nagyobb passzjátéka. Szerintem nem ezen a héten törik meg ez a rossz sorozat...iktriad
ezzel együtt tudnék élni, ha közben nem 3-3, hanem 5-1 lenne a mérleg is mindenhol azt olvasnánk, hogy az MJD - DK kétfejű futószörny legázolja a ligát 😉
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Nagyon úgy tűnik, Jack del Rio csak azért kért kétszer időt a Titans elleni biztos bukta tudatában, hogy az ESPN-nek ne kelljen reklámpénzeket viszafizetnie. Ha ez beigazolódik, a liga megint átlépett egy határt. Lassan itt is eljutunk oda, hogy a két reklám közti idő csak alibizésre kell, mint a kereskedelmi tévék "produkcióinál".

Most látom, hogy már bedobták a csevegőben, de ez megér néhány misét.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jack mai sajtótájékoztatója:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3817

Secondary ügyben Gene és Jack úgy döntött; hogy a fiatalok (=Carey és Greene) kap idén lehetőséget mellettük döntöttek; és idén megnézik "hogy a fiatalok fel tudnak nőni a feladathoz"; minden hibájukkal együtt.

Injury report:
Garrard; Edwards és Bolen nem edzett; Cox; Alualu és MSW volt limitálva.

QB egészségügyi helyzet. Vic szerint Edwards kezén "annyi kötés van; mint egy múmián". Szerinte nem valószinű hogy játszik.
Garrard ügynöke elmondta; hogy David hétfő este nagyon nem volt jól; de azóta "sokkal jobban" van. Ha valamelyik QB játszik az igazi első és második számú QB közül neki több esélye van; de az agyrázkodás miatt nekem komoly kételyeim vabnnak ezzel kapcsolatban.

Ami Bouman-t illeti; ma szinte kizárólag ő játszott QB-ben; és Vic szerint nem aggódik amiatt hogyha neki kell vvezetni a Jags-t az Arrowheadben vasárnap:
Just interviewed Todd Bouman. He took nearly all of the snaps at practice today. He's not anxious at all about possibly being the starting QB this Sunday.

Cutrera valószinú a P squadban lesz visszaigazolva; ha senki nem igényli őt a waiverről.

És Gene Frenette remek cikke; arról; hogy Jack Del Rio most olyan mint egy póker játékos; akinek a legkevesebbb a zsetonja; és az is folyamatosan csökken. Ha nem tud produkálni pár remek játékot (=6+ W-t jelen esetben) neki annyi szezon végén.
http://jacksonville.com/opinion/blog/401949/times-union/2010-10-20/gene-frenette-its-time-turnaround-or-jack-del-rio-done
A pech az; hogy a pókerhasonlatnál maradva JDR-nek a QB szituációval és a következő 2 idegenbeli meccsel éppen most osztottak pár ritka pocsék lapot.....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Edwards: http://www.jaguars.com/multimedia/?3816 (nem tudja most megmondani tud-e játszani vasárnap...)és MJD http://www.jaguars.com/multimedia/?3815 interjú.

Vic helyzetjelentése: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9400

Amúgy mi vagyunk az egyetlen csapat akinek nem volt még 30 yardnál nagyobb passzjátéka. Szerintem nem ezen a héten törik meg ez a rossz sorozat...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hirek:
Egyre több jel utal arra hogy a Jags úgy készül a KC ellen SEM Gararrd; SEM Edwards nem tud játszani. Garrard nincs is az edzőkomplexumba; Edwards pedig azt mondta; apénteken kiderüll hogy reagáll a keze (Egy Titans játékos sisakjával ütközött az a mutatóujj).
Egyre több jel (ha már Vic is majdnem tényként kezeli; -It appears Todd Bouman could be the starting QB on Sunday. I'll be doing interviews between 11:30 and one o'clock. They should shine some light on the situation- az elég gáz) van arra; hogy Todd Bouman lesz a kezdő QB vasárnap. Az a Todd Bouman aki 2005 óta nem játszott 1 snapet sem regular meccsen...
Jack azt is elmondta ma; nagyon közel álltunk hétfőn ahhoz; hogy Zach Miller-t keljen játszatni QB-ben....


Derek Cox várhatóan visszatér a secondarybe; most Alualu-nak van egy térdsérülése(még valami erre a héte?...(

És hamár védőfal emberek; Attiyah Ellison-t leigazolta ma a Chiefs...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem gondoltam volna, hogy ezt bármikor leírom majd ebben a szezonban, de a végén még tényleg hiányozni fog Tebow, vagy akár Clausen elpasszolása (tudom, ez most kisebbfajta szentségtörésnek hangzik, de mégis) Bocs, Ik! 😉N-Drew
RB-ben egész jól állunk; nem tudom mi szükség volna rá.
Amúgy secondary ügyben (mint az hajnali Hsz-emben is megírtam) egyetértek az előttem szolókkal. Nagyon sajnálom Geraldot. Remélem hogy még visszaigazoljuk; ha nyugi lesz QB ügyben.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Persze ennyi hiányposztot 20 draftcetlivel is nehéz lenne betömni...N-Drew
20 cetli a minimum, hogy feltradeljünk az 1. körös QB mellett két CB és egy Saftey-ért is 😉

Meddig is lehet még adni-venni játékost? Mert most tutira el kell kezdeni kotorászni! 100x leírta már Ik, hogy mennyire megégette már magát a Jax a hozott játékosokkal, de pl az idei évben ez jól sikerült, Kampman kiemelkedően jó igazolásnak tűnik eddig.Húsrágó
tudtommal tegnap járt le a trade határidő.DoM
Legjobb tudomásom szerint DoM-nak teljesen igaza van, úgyhogy ez a hajó már elment... ezért is írtam, hogy inkább (legyen az állomány bármilyen gyengus a secondary-ben) a meglévő embereket kéne játszatni, hogy legalább összeszokjanak. Az tuti, hogy nem Alexander-t raktam volna ki, akármekkora a pánik a FO-ban. Nyilván a PO-t senki sem várhatja ezek után úgysem, főleg, ha Bouman szintű QB fog irányítani, akire még csak egy rossz szavunk sem lehet majd, bármit is csinál. Nem mintha idény előtt különösebben bíztam volna benne, hogy elérhető a PO, de a hétfői produktum & sérüléshullám után már - a csodát leszámítva - totál esélytelennek tartom.
Nem gondoltam volna, hogy ezt bármikor leírom majd ebben a szezonban, de a végén még tényleg hiányozni fog Tebow, vagy akár Clausen elpasszolása (tudom, ez most kisebbfajta szentségtörésnek hangzik, de mégis) Bocs, Ik! 😉

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cutrera ment - Ramsey jött. 4 QB van az 53-as keretben immár. Remek....
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9398
Ez a rész Victől "kicsit" megrémít: Todd Bouman, who might be the Jaguars’ starting quarterback on Sunday, was down the hall.


És ime a legfrissebb; Edwards reméli tud játszani majd vasárnap:
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/20/1763503/jaguars-make-it-official-sign-patrick-ramsey
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Persze ennyi hiányposztot 20 draftcetlivel is nehéz lenne betömni...N-Drew
20 cetli a minimum, hogy feltradeljünk az 1. körös QB mellett két CB és egy Saftey-ért is 😉

Meddig is lehet még adni-venni játékost? Mert most tutira el kell kezdeni kotorászni! 100x leírta már Ik, hogy mennyire megégette már magát a Jax a hozott játékosokkal, de pl az idei évben ez jól sikerült, Kampman kiemelkedően jó igazolásnak tűnik eddig.Húsrágó
tudtommal tegnap járt le a trade határidő.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
Persze ennyi hiányposztot 20 draftcetlivel is nehéz lenne betömni...N-Drew
20 cetli a minimum, hogy feltradeljünk az 1. körös QB mellett két CB és egy Saftey-ért is 😉

Meddig is lehet még adni-venni játékost? Mert most tutira el kell kezdeni kotorászni! 100x leírta már Ik, hogy mennyire megégette már magát a Jax a hozott játékosokkal, de pl az idei évben ez jól sikerült, Kampman kiemelkedően jó igazolásnak tűnik eddig.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gerald Alexander cut -Considine ezek szerint meggyógyult - és érkezik a QB Patrick Ramsey(állítólag Edwards se 100%-os a tegnapi után- remek...).

Nem tudom eldönteni melyik jelent roszabbat....Most tényleg nagyon rossz Jaguars drukkernek lenni....iktriad
Az pöpec... amennyiben elfogadjuk kiindulópontnak, hogy az egész secondary szar volt a meccsen, akkor közülük a legjobbat nyomták ki, neki ugyanis legalább volt egy szép megmozdulása, mikor Britt elől elütötte Collins labdáját az endzone-ban, ami garantált TD lett volna. Ráadásul most hozták vissza, erre megint elküldik.
Kapkodás van, de rendesen. Így tényleg esélytelen, hogy legalább egy kicsit jobbá váljon a secondary. Ha lenne egy kis idejük összeszokni, tuti jobban járnánk még ezzel a kerettel is, mint így!

Ja és a meccs után elfelejtettem írni, hogy Mathis is kriminálisan szarul játszik, legalább 20 yardnyi büntetést hozott nekünk össze kulcsjátékoknál, ezen kívül meg semmit sem csinált. Ebből nem új szerződés lesz, hanem fohászkodhat év végén, hogy ki ne rakják. Persze ennyi hiányposztot 20 draftcetlivel is nehéz lenne betömni...

Ami JDR-t illeti szerintem is marad év végéig, de abban Húsrágónak teljesen igaza van, hogy a HC felelőssége igencsak nagy, ha egy csapat ugyanolyan szarul, vagy még rosszabbul játszik a nagyszünet után, mikor elvileg elemezni is volt idő az első két negyed hibáit, meg az ellenfél játékát.

több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Hát...Megdöbbentő!Én is éreztem az első Drive után,hogy Davidnek szar napja van,és bukta..Szerintem ez nem fér bele profi sportolónál,erről ennyit.Edwards még így is sokkal jobb produktumot nyujtott,de ő sem megoldás semmire,hogy a semmirevalo Boumann-t ne is említsem.MJD=Thriller.Amit mutat nulla,legalább olyan szánalmas mint Gararrd produktuma,akár sérült akár nem.Secondary???-arra a magyar nyelv még jelzőt nem talált ki - és IK - ,itt jön az istened Gene Smith felelőssége,6 meccs alatt annyiszor változott a secondary mint ahányszor egy baba befosik egy nap!-ez nem normális,és a Smith Trade????-ennek mi értelme volt????NEM ÉRTEM!!És nem mondod hogy Weaver-nek nem ég még most se a pofája???-életemben nem láttam ilyen rossz meccset...Ezzel az egy meccsel szerintem az egész eddigi év munkája le lett rombolva PR szempontból,ha kint laknék elküldeném Boselli-t az anyjába,amikor el akarná nekem adni hogy ennek a csapatnak milyen jó szurkolni...Katasztrófa a vezetés hozzáállása!Amit Al Davis művel(t) Oaklandban az se kutya,de ott legalább bíznak a szurkolók az újabb és újabb érkező sztárokban,de nekünk erre sincs esélyünk,mert ide ezer éve leírt/nyugdíjas ezer éve leírt játékosok jönnek,hála a garasoskodó tulajnak,és a kis iskolából hozom el a világmegváltó játékost(BUST)...Na én most bannolom magam egy ideig mert komolyan olyan ideges lettem ettől a lélektelen játéktól hogy majdnem kidobtam az 1 hetes LCD TV-m az ablakon!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
csak 9,66 millióan nézték a meccset az Usában.
az MNF átlag 13 és 17 millió körül volt az elmúlt hetekben.Höri
Egy dolog, hogy egyik csapat sem egy nagy market, egy másik pedig, hogy a Rangers és a Yankees a World Seriesbe jutásért játszotta le a harmadik meccsét ugyanakkor a TBS-en.Maka
és ebből a 9,66-ból is van legalább másfél millió, aki a szünetben elaludt és csak bekapcsolva maradt a tv-je 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csak 9,66 millióan nézték a meccset az Usában.
az MNF átlag 13 és 17 millió körül volt az elmúlt hetekben.Höri
Egy dolog, hogy egyik csapat sem egy nagy market, egy másik pedig, hogy a Rangers és a Yankees a World Seriesbe jutásért játszotta le a harmadik meccsét ugyanakkor a TBS-en.Maka
Plusz vallljuk be; a meccs maga egy élvezhetelen produktum volt; kivéve a Titans drukkereinek....
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
csak 9,66 millióan nézték a meccset az Usában.
az MNF átlag 13 és 17 millió körül volt az elmúlt hetekben.Höri
Egy dolog, hogy egyik csapat sem egy nagy market, egy másik pedig, hogy a Rangers és a Yankees a World Seriesbe jutásért játszotta le a harmadik meccsét ugyanakkor a TBS-en.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak 9,66 millióan nézték a meccset az Usában.
az MNF átlag 13 és 17 millió körül volt az elmúlt hetekben.

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
Szevasztok!

Hát elég nehéz mit írni a hajnali meccs után, viszont kemény mazochizmus volt Jags szurkolóként végignézni. Tartok tőle, hogy a szurkolók (maradtak? 😉 ) nyújtották a legjobb teljesítményt, amennyiben nem zúzták le a TV-t, monitort...
A TV-n néztem a meccset, gondoltam félidőben "benézek", de olyan tré és érdektelen "játékot" mutatott a csapat, hogy úgy döntöttem nem emelem feleslegesen tovább a villanyszámlát, addigra a vérnyomásom emelkedett már eleget (és akkor még csak a félidőnél jártunk...).

Láttam eredménykövetőben, amit Höri írt, miszerint 5 évre előre ez volt a legunalmasabb MNF meccs, hát hajlok rá, hogy igaza van. Én nem emlékszem rá, hogy láttam volna unalmasabbat & rosszabbat mióta követem az NFL-t!
Már a harmadik negyed közepére kezdett is rendesen kiürülni a stadion, a negyedik negyedre meg szinte senki sem maradt, csak néhány Titans szurkoló, mondjuk ők legalább örülhettek valaminek.
Ricsi sem üvöltött egyszer sem (a végére látszott rajta a szenvedés & unalom), nem is volt miért, olyan sima volt az egész.

Pozitívumok?

- Véget ért. (Maka 😉 )
- A run D jó volt, amíg még pislákolt egy halvány remény.
- Karim újfent jól hordott vissza.

Negatívumok:

Szinte minden, de a szezon hátralévő részére, főleg:

- Garrard agyrázkódása, miután addig is dobott egy borzalom INT-et és úgy egyáltalán a pocsék formáját mutatta
- Edwards bár határozottan jól indult, nem fogja megváltani a világot nálunk sem (első INT-je egyértelműen az övé volt és a közvetlenül előtte való dobásával is beelőzhette volna)
- Az egész secondary egy teljes csőd, orrba-szájba elváltották magukat, 10 yard-ra álldogáltak az emberüktől, tök mindegy hányan vannak, nem jelentenek veszélyt
- MJD sérülten játszik, nem lesz jó szezonja, ebbe bele kell nyugodnunk
- állandó labdavesztések minden meccsen (bár Lewis-nál nekem nem volt egyértelmű, hogy nem kirángatták alóla a bogyót mikor már rajta feküdt... nem mintha túl sok mindenen változtatott volna)

Szóval valóban kemény hetek várhatóak, lélekben már most készülhetünk a csoport 4. helyére, meg az előkelő draftpozícióra, ahol most valóban tutira QB-t fogunk húzni. Legalábbis, ha nem történik valami iszonyatos csoda :/N-Drew
Puncs vagyok, csak az ismétlést néztem meg, addig a hírblokádot rendeltem el itthon. Egyet kell értsek mindenben N-Drew-val, kiegészítve még pár gondolattal
- nem változott semmit a játék képe a második félidőre!!! Ezt én abszolút JDR számlájára írom, és tőlem már most is csomagolhat. Tartós tejet már pocsékolás venni, mert macerás lesz költöztetni. Remélem már megy a puhatolózás, hogy kit lehetne a helyére ültetni.
- MNF meccsen az első Jags drive után már biztosra vettem, hogy kikapunk. Azonnal érezhető volt, hogy Garrardnak megint szar napja van. Minden héten az Indy ellen kellene készülni, hogy eléggé felpörögjenek!
- Én nem láttam, hogy a korábban még működő o-fal a futáshoz folyosókat nyitna. MJD általában már a LOS előtt ütközni kényszerült, legjobb esetben is egy betömött lyukban kellett futnia...
- MJD nem egészséges. Én úgy vagyok vele, hogy inkább szopjon a csapat most még kettőt és a bye weekel együtt kapjon MJD 3 hetet felépülni és a szezon második felére legyen egy 100%-os, mert így nagyon karcsú!
- Ha van valami, ami ellehetetleníti a blackoutok elkerülését, hát azok az ilyen meccsek! Otthon, főműsorban egy esélytelen vergődés. Erre ki kiváncsi???
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime itt a konkrét helyzetjelentés QB ügyben - eléggé sok a kérdőjel benne. Ma estére(remélehetőleg) jóval tisztább lesz a kép azzal kapcsolatban; ki lehet a kezdő QB a Chiefs ellen:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-20/story/jaguars-qbs-david-garrard-trent-edwards-both-iffy-kansas

És hogy valami pozitív is legyen (azt most sajnos nagyítóval kell keresni...) íme egy tribute videó Brad Meester héftői rekorddöntése alkalmából:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3811
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha és amennyiben Edwards hüvelyujj és térdsérülése rendbejön- Ő kezd vasárnap a Chiefs ellen!
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/19/1762211/expect-trent-edwards-to-start-against-chiefs-if-healthy

Ha ő se lesz bevethető; akkor (el se utazzunk...)pardon a Todd Bouman-Patrick Ramsey világverő QB duó lesz a Jags két irányítója az Arrowheadben...Holnap se Garrard; se Edwards nem fog edzeni; így Bouman-időközben már megjött és vele mint irtam Gerald Alexander ment. - fog az 1. csapattal gyakorolni.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b7648b/article/garrard-edwards-ailing-so-jaguars-resign-qb-bouman?module=HP_headlines
Tragikomikus; hogy a Bills elleni kezdő safetypáros egyike sincs már a csapatnál...Most kezdem azt érezni; hogy Gene is elkezdett kapkodni. Alexander-t én nem küldtem voltna el...Kiváncsi vagyok ha Ramsey-re is szükség lesz; miatta kit teszünk ki....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ferentz idén nyáron hosszabított asszem 12 évet Iowában.Höri
Kár. Jól lett volna; komolyan mondom. Clayborn és Stanzi tuti itt kötne ki jövöre; ha ő lenne a HC...iktriad
Carroll se draftolt egy trójait se 😉Höri
Az is igaz.
Meg különben is mi amúgy is az FCS-ből draftolunk 5.körtől lefele mindenképp; bár néha előbb is....

Amúgy épp Jack-et hallgatva a szokásos keddi rádióshowjából; úgy"csipem" az optimizmusát (meg a klisészerű válaszait) ekkora vereség után....Őrülök hogy ő még bizakodik...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ferentz idén nyáron hosszabított asszem 12 évet Iowában.Höri
Kár. Jól lett volna; komolyan mondom. Clayborn és Stanzi tuti itt kötne ki jövöre; ha ő lenne a HC...iktriad
Carroll se draftolt egy trójait se 😉

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ferentz idén nyáron hosszabított asszem 12 évet Iowában.Höri
Kár. Jól lett volna; komolyan mondom. Clayborn és Stanzi tuti itt kötne ki jövöre; ha ő lenne a HC...


Amúgy nagyon tartok tőle; ha Jack megy jövőre mi is úgy járunk mint idén a Bills; és a szemetesben kotorászva tudunk találni egy Chan Gailey szintű edzőt; aki nem lesz túl nagy előrelépés.....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ferentz idén nyáron hosszabított 2015-ig, többre emlékeztem.