Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jack sajtótájékoztatója tegnap (egyenlőre csak FTU-s link van):
http://jacksonville.com/video/sports/football/jaguars/2010-10-25/watch-jaguar-coach-jack-del-rio-talk-about-sundays-game
(ha lesz jags.com-os és hosszabb verzió majd belinkelem)

Stellino Brittonról; arról, hogy Jack bár nagyon csalódott a vasárnapi teljesítmény miatt; de bizakódó a következő meccsekre nézve; és hogy Manuwai és Smiley rotálni fogják egymást G-ben:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-26/story/jaguars-notebook-jack-del-rio-has-resolve-turnaround

Garrard úgy készül; hogy ő kezd vasárnap a Cowboys ellen:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-26/story/jaguars-quarterback-david-garrard-says-he-expects-play-he

És a BCC-n Adam azt irja; Romo kiesésével; és a ténnyel hogy a Cowboysnak ennyi volt a szezon gyakorlatilag a Jaguarsnak meg kell éreznie azt a bizonyos vérszagot vasárnap.
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/26/1774619/jaguars-need-to-smell-the-blood-in-the-water
Nem azt mondom hogy mi vagyunk az esélyesek; de egy Colts elleni teljesítmény megismétlésével tovább lehetne mélyiteni a Cowboys válságát; és egy kis nyugalommal (és 4-4el) lehetne vonulni a bye-ra.iktriad
Annyira összezavart Romo kiesésével megcsillanó reményfoszlány, hogy Smiley nevét kiírod? Követelem a hagyományos megnevezését: 😀Húsrágó
😂 Igen ezt történt. Bocsánat érte. Szóval 😀 és Manuwai fogja váltogatni egymást; de úgy néz ki Vinnie kezd majd vasárnap.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
Jack sajtótájékoztatója tegnap (egyenlőre csak FTU-s link van):
http://jacksonville.com/video/sports/football/jaguars/2010-10-25/watch-jaguar-coach-jack-del-rio-talk-about-sundays-game
(ha lesz jags.com-os és hosszabb verzió majd belinkelem)

Stellino Brittonról; arról, hogy Jack bár nagyon csalódott a vasárnapi teljesítmény miatt; de bizakódó a következő meccsekre nézve; és hogy Manuwai és Smiley rotálni fogják egymást G-ben:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-26/story/jaguars-notebook-jack-del-rio-has-resolve-turnaround

Garrard úgy készül; hogy ő kezd vasárnap a Cowboys ellen:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-26/story/jaguars-quarterback-david-garrard-says-he-expects-play-he

És a BCC-n Adam azt irja; Romo kiesésével; és a ténnyel hogy a Cowboysnak ennyi volt a szezon gyakorlatilag a Jaguarsnak meg kell éreznie azt a bizonyos vérszagot vasárnap.
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/26/1774619/jaguars-need-to-smell-the-blood-in-the-water
Nem azt mondom hogy mi vagyunk az esélyesek; de egy Colts elleni teljesítmény megismétlésével tovább lehetne mélyiteni a Cowboys válságát; és egy kis nyugalommal (és 4-4el) lehetne vonulni a bye-ra.iktriad
Annyira összezavart Romo kiesésével megcsillanó reményfoszlány, hogy Smiley nevét kiírod? Követelem a hagyományos megnevezését: 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jack sajtótájékoztatója tegnap (egyenlőre csak FTU-s link van):
http://jacksonville.com/video/sports/football/jaguars/2010-10-25/watch-jaguar-coach-jack-del-rio-talk-about-sundays-game
(ha lesz jags.com-os és hosszabb verzió majd belinkelem)

Stellino Brittonról; arról, hogy Jack bár nagyon csalódott a vasárnapi teljesítmény miatt; de bizakódó a következő meccsekre nézve; és hogy Manuwai és Smiley rotálni fogják egymást G-ben:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-26/story/jaguars-notebook-jack-del-rio-has-resolve-turnaround

Garrard úgy készül; hogy ő kezd vasárnap a Cowboys ellen:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-26/story/jaguars-quarterback-david-garrard-says-he-expects-play-he

És a BCC-n Adam azt irja; Romo kiesésével; és a ténnyel hogy a Cowboysnak ennyi volt a szezon gyakorlatilag a Jaguarsnak meg kell éreznie azt a bizonyos vérszagot vasárnap.
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/26/1774619/jaguars-need-to-smell-the-blood-in-the-water
Nem azt mondom hogy mi vagyunk az esélyesek; de egy Colts elleni teljesítmény megismétlésével tovább lehetne mélyiteni a Cowboys válságát; és egy kis nyugalommal (és 4-4el) lehetne vonulni a bye-ra.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megváltozott a szitu győkeresen vasárnapra: Romonak annyi- nem játszik ellenünk!
"Broken left collarbone for Tony Romo. Recovery time for an injury like that is generally 8-10 weeks. Ouch in every way. "

Oké; nagyon tisztelem a Cowboys játékerejét; ők az esélyesek még Kitnával is; de innentől igenis van sanszunk nyerni!iktriad
Innen valóban más a leányzó fekvése, bár sajnálom, hogy ezen az áron jön meg némi esély. Ezzel a Dallas szezonjának annyi...N-Drew
Ja és ha sikerülne korán vezetést szerezni; van sansz arra; hogy pár játékosnak elmegy emiatt a kedve! Nem szabad ezt a faktort se lebecsülni. Na most sajnálom -jelenleg- hogy David fog valószinű kezdeni!

A CBS 1. számú kommentátor csapatát küldi a meccsre...."Jó "választás - valószinűleg egy 1-5-s csapat játszik egy 3-4-essel. Ez lesz a "Red Hot Coach Seat Bowl" 😐
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Megváltozott a szitu győkeresen vasárnapra: Romonak annyi- nem játszik ellenünk!
"Broken left collarbone for Tony Romo. Recovery time for an injury like that is generally 8-10 weeks. Ouch in every way. "

Oké; nagyon tisztelem a Cowboys játékerejét; ők az esélyesek még Kitnával is; de innentől igenis van sanszunk nyerni!iktriad
Innen valóban más a leányzó fekvése, bár sajnálom, hogy ezen az áron jön meg némi esély. Ezzel a Dallas szezonjának annyi...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megváltozott a szitu győkeresen vasárnapra: Romonak annyi- nem játszik ellenünk!
"Broken left collarbone for Tony Romo. Recovery time for an injury like that is generally 8-10 weeks. Ouch in every way. "

Oké; nagyon tisztelem a Cowboys játékerejét; ők az esélyesek még Kitnával is; de innentől igenis van sanszunk nyerni!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem csodálom a hsz hangulatát. Én mindig igyekszem valami pozitivumot keresni - az elmúlt 24 órában nem találtam ilyet (és még nem láttam (és a Cowboys meccs még csak most jön)....Lassan már az Oakland és Cleveland meccsektől is tartani lehet....

Sajnos nagyon úgy tűnik most Boumannak kell pihenni; szóval jön vissza David. Egyesek szerint ha nem játszik jól; lehet utoljára fog kezdeni mint Jags QB (már ha ő kezd egyátalán).
MJD nem fog pihenni- sajnos. Főleg hogy tegnap Jennings inaktiv volt; pedig semmi baja...De elgondolkodtató; hogy több elkapott mint futott TD-je van.
Black nem rossz játékos; csak pont a Cowbys ellen kell ezt bebizonyítania. Amúgy Gene 16 pickjéből idén már 4 is IR-en van. Tavaly csak Dillard került oda...
Amúgy valami olyasmit olvastam; hogy Bosellinek is ugyanilyen vállsérülés szabta rövidre a remek karrierjét; mint amit Britton most összeszedett...(Ha jönnek a "jó" hírek akkor csőstül teszik...)
Secondary ügyben eggyet értünk. Ciki; hogy jelenleg az Courtney Greene játszik a legjobban az EGÉSZ secondaryből(már aki még itt van...); aki a 4. pre meccs előtt biztos cut esélyes volt....Amúgy komolyam mondom; Gene-nek a köv. offseason elején el kell tradelni Mathis-t(haszna már nincs sok; talán kapunk érte egy középső körös picket a neve miatt-az még talán megvan 1-2 GM számára).

Ha már draft ki szerint hova kéne (Bár BAP és nem need van érvényben nálunk mint tudjuk) draftolni JELEN pillanatban?
Én azt mondom: QB; CB; S; LB; WR; DE; C/G kábé ebben a sorrendben a prioritás- nálam.
(Igen tudom, gáz hogy a 7. hét után a draftról beszélünk; de ilyen sajnos a hangulat a Jags háza táján). Van 5 pickünk az első 4 körben; összesen pedig 9; ha esetleg Mathisért is kapnánk egy ilyet(3. vagy 4. - többet szerintem nem ér meg; lehet már ennyit sem...); azzal talán Gene össze tud hozni egy '09-es minőségű draftot.iktriad
Azt kár lenne szépíteni, hogy baromi nagy gödörben van a csapat. Az össze-vissza teljesítmény maradt a tavalyi, de most még a sérülések is jönnek csőstül. Szezonkezdetkor volt egy szerkesztői power ranking az oldalon, ahol a Jax-et is azok közé sorolták, akiknek a szurkolói topikja az ötödik hét után fanyalgással meg anyázással lesz tele. Akkor azt gondoltam lépünk annyit előre, hogy a tavalyi 7-9-et minimum hozni fogja a csapat, már csak a teljesítménykényszer miatt is, a nehéz schedule ellenére. Jelenleg, nálam ha 6-10 fölé megy a Jags, már kisebb meglepetés lesz. Ma már a D számait belinkelted, ehhez tenném hozzá, hogy mi értük el a 32 csapat közül először a 200 kapott pontot, számszerűen 209-nél tartunk. 30-at kapunk átlagban meccsenként, miközben össz-vissz 130-at szereztünk, tehát átlag 18 körül/meccs. Ez még akkor is nagyon randa, ha ez főleg a ligaelső TO mutató miatt jött össze. Szar ügy, de nem hinném, hogy túl sok örömünk lesz még ebben az évben.N-Drew
Ki is emeltem az adatot 4 Hsz-el ezelőtt ez a "dicső" statisztikát. Ja és a -10-es turnover mutatóval is vezetjük a ligát...Miért csak ilyenekben tudunk vezetni?

Közben a Giants igyekszik visszaadni a Dallas önbizalmát is; és egyenlőre nagyon odateszik magukat a Tehenészek.... "gulp"
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nem csodálom a hsz hangulatát. Én mindig igyekszem valami pozitivumot keresni - az elmúlt 24 órában nem találtam ilyet (és még nem láttam (és a Cowboys meccs még csak most jön)....Lassan már az Oakland és Cleveland meccsektől is tartani lehet....

Sajnos nagyon úgy tűnik most Boumannak kell pihenni; szóval jön vissza David. Egyesek szerint ha nem játszik jól; lehet utoljára fog kezdeni mint Jags QB (már ha ő kezd egyátalán).
MJD nem fog pihenni- sajnos. Főleg hogy tegnap Jennings inaktiv volt; pedig semmi baja...De elgondolkodtató; hogy több elkapott mint futott TD-je van.
Black nem rossz játékos; csak pont a Cowbys ellen kell ezt bebizonyítania. Amúgy Gene 16 pickjéből idén már 4 is IR-en van. Tavaly csak Dillard került oda...
Amúgy valami olyasmit olvastam; hogy Bosellinek is ugyanilyen vállsérülés szabta rövidre a remek karrierjét; mint amit Britton most összeszedett...(Ha jönnek a "jó" hírek akkor csőstül teszik...)
Secondary ügyben eggyet értünk. Ciki; hogy jelenleg az Courtney Greene játszik a legjobban az EGÉSZ secondaryből(már aki még itt van...); aki a 4. pre meccs előtt biztos cut esélyes volt....Amúgy komolyam mondom; Gene-nek a köv. offseason elején el kell tradelni Mathis-t(haszna már nincs sok; talán kapunk érte egy középső körös picket a neve miatt-az még talán megvan 1-2 GM számára).

Ha már draft ki szerint hova kéne (Bár BAP és nem need van érvényben nálunk mint tudjuk) draftolni JELEN pillanatban?
Én azt mondom: QB; CB; S; LB; WR; DE; C/G kábé ebben a sorrendben a prioritás- nálam.
(Igen tudom, gáz hogy a 7. hét után a draftról beszélünk; de ilyen sajnos a hangulat a Jags háza táján). Van 5 pickünk az első 4 körben; összesen pedig 9; ha esetleg Mathisért is kapnánk egy ilyet(3. vagy 4. - többet szerintem nem ér meg; lehet már ennyit sem...); azzal talán Gene össze tud hozni egy '09-es minőségű draftot.iktriad
Azt kár lenne szépíteni, hogy baromi nagy gödörben van a csapat. Az össze-vissza teljesítmény maradt a tavalyi, de most még a sérülések is jönnek csőstül. Szezonkezdetkor volt egy szerkesztői power ranking az oldalon, ahol a Jax-et is azok közé sorolták, akiknek a szurkolói topikja az ötödik hét után fanyalgással meg anyázással lesz tele. Akkor azt gondoltam lépünk annyit előre, hogy a tavalyi 7-9-et minimum hozni fogja a csapat, már csak a teljesítménykényszer miatt is, a nehéz schedule ellenére. Jelenleg, nálam ha 6-10 fölé megy a Jags, már kisebb meglepetés lesz. Ma már a D számait belinkelted, ehhez tenném hozzá, hogy mi értük el a 32 csapat közül először a 200 kapott pontot, számszerűen 209-nél tartunk. 30-at kapunk átlagban meccsenként, miközben össz-vissz 130-at szereztünk, tehát átlag 18 körül/meccs. Ez még akkor is nagyon randa, ha ez főleg a ligaelső TO mutató miatt jött össze. Szar ügy, de nem hinném, hogy túl sok örömünk lesz még ebben az évben.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A meccset nem láttam, csak addig, amíg a Chiefs megszerezte az első TD-jét, és mivel állandóan szarakodott a stream + addigra Thomas megint túl volt az első fumble-ján gyorsan menekültem a gép elől. Csak az összefoglalót láttam, nekem bőven elég volt... Bouman-t dícsértétek, statok alapján tényleg nem lehetett rossz, ha a hendikepjét nézzük, akkor meg kifejezetten jól szerepelt. A Dallas meccs sima bukta lesz, osztom azok véleményét, akik szerint MoJo-t le kell ültetni pihenni. Játsszon inkább Karim és Jennings, vagy legalább MJD csak szükség esetén használják, ha Jennings nem tudja vállalni a szereplést.

QB fronton nem tudom milyen súlyos Bouman kézsérülése, de inkább játszatnám őt, mint Edwards-ot, vagy főleg Garrard-ot. David üljön a seggén és pihenjen 3 hetet, aztán megpróbálkozhat visszaszerezni a helyét, ha EGÉSZSÉGES lesz. Rögtön Leftwich jutott eszembe, erőltette sérülten is, hogy tud ő játszani, olyan is volt azon a meccsen , mint egy rakat szar. De az mondjuk PO meccs volt, ahová ő vitte be a csapatot, tehát még mindig érthetőbb, mint jelen szituban Garrard - számomra legalábbis - röhejes erőlködése. Ez a szezon úgyis kuka, jövőre új HC lesz, meg... na jó inkább nem írok semmit.
NPetiii írta, ha Bouman így játszana mindig, tuti lenne csapata. Hát ez okés, de akkor idén (meg mondhatni tavaly is) a meccsei fele alapján (legyen mondjuk Chargers & Eagles) Garrard-nak meg nem lenne csapata, mégis egészségesen még mindig ő lenne a kezdő. Szóval, ha összefoltozzák, kezdjen Bouman, úgyis tökmind1, 3-5-tel megyünk majd bye-ra, írom ezt főleg a tendenciák miatt.

Britton kiesése szintén gáz, kíváncsi vagyok Black mit tud majd kezdeni a Cowboys ellen.

A Draft meg nagyon messze van, de ha nem érkezik valami sztárpalánta elsőkörös (remélem QB) hozzánk, akkor Smith is lehúzhatja magát a retyón és meg is fogja érdemelni. Lehet, hogy Harris töketlen volt, de az sem semmi, amit Smith mutat be idén a secondary megerősítése kapcsán. Mintha nem lenne már 2007 óta egyértelmű, hogy szar az a csapatrész. Mathis töketlenné válása ezt csak kidomborítja, mert most már a CB-k se jók.

Most nézem, milyen érfelvágós hangulatú hsz-t írtam, de sebaj :/N-Drew
Nem csodálom a hsz hangulatát. Én mindig igyekszem valami pozitivumot keresni - az elmúlt 24 órában nem találtam ilyet (és még nem láttam (és a Cowboys meccs még csak most jön)....Lassan már az Oakland és Cleveland meccsektől is tartani lehet....

Sajnos nagyon úgy tűnik most Boumannak kell pihenni; szóval jön vissza David. Egyesek szerint ha nem játszik jól; lehet utoljára fog kezdeni mint Jags QB (már ha ő kezd egyátalán).
MJD nem fog pihenni- sajnos. Főleg hogy tegnap Jennings inaktiv volt; pedig semmi baja...De elgondolkodtató; hogy több elkapott mint futott TD-je van.
Black nem rossz játékos; csak pont a Cowbys ellen kell ezt bebizonyítania. Amúgy Gene 16 pickjéből idén már 4 is IR-en van. Tavaly csak Dillard került oda...
Amúgy valami olyasmit olvastam; hogy Bosellinek is ugyanilyen vállsérülés szabta rövidre a remek karrierjét; mint amit Britton most összeszedett...(Ha jönnek a "jó" hírek akkor csőstül teszik...)
Secondary ügyben eggyet értünk. Ciki; hogy jelenleg az Courtney Greene játszik a legjobban az EGÉSZ secondaryből(már aki még itt van...); aki a 4. pre meccs előtt biztos cut esélyes volt....Amúgy komolyam mondom; Gene-nek a köv. offseason elején el kell tradelni Mathis-t(haszna már nincs sok; talán kapunk érte egy középső körös picket a neve miatt-az még talán megvan 1-2 GM számára).

Ha már draft ki szerint hova kéne (Bár BAP és nem need van érvényben nálunk mint tudjuk) draftolni JELEN pillanatban?
Én azt mondom: QB; CB; S; LB; WR; DE; C/G kábé ebben a sorrendben a prioritás- nálam.
(Igen tudom, gáz hogy a 7. hét után a draftról beszélünk; de ilyen sajnos a hangulat a Jags háza táján). Van 5 pickünk az első 4 körben; összesen pedig 9; ha esetleg Mathisért is kapnánk egy ilyet(3. vagy 4. - többet szerintem nem ér meg; lehet már ennyit sem...); azzal talán Gene össze tud hozni egy '09-es minőségű draftot.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
A meccset nem láttam, csak addig, amíg a Chiefs megszerezte az első TD-jét, és mivel állandóan szarakodott a stream + addigra Thomas megint túl volt az első fumble-ján, úgyhogy gyorsan menekültem a gép elől és néha-néha ránéztem a Game Center-re. Az összefoglalót megnéztem, nekem bőven elég volt... Bouman-t dícsértétek, statok alapján tényleg nem lehetett rossz, ha a hendikepjét nézzük, akkor meg kifejezetten jól szerepelt. A Dallas meccs sima bukta lesz, osztom azok véleményét, akik szerint MoJo-t le kell ültetni pihenni. Játsszon inkább Karim és Jennings, vagy legalább MJD csak szükség esetén használják, ha Jennings nem tudja vállalni a szereplést.

QB fronton nem tudom milyen súlyos Bouman kézsérülése, de inkább játszatnám őt, mint Edwards-ot, vagy főleg Garrard-ot. David üljön a seggén és pihenjen 3 hetet, aztán megpróbálkozhat visszaszerezni a helyét, ha EGÉSZSÉGES lesz. Rögtön Leftwich jutott eszembe, erőltette sérülten is, hogy tud ő játszani, olyan is volt azon a meccsen , mint egy rakat szar. De az mondjuk PO meccs volt, ahová ő vitte be a csapatot, tehát még mindig érthetőbb, mint jelen szituban Garrard - számomra legalábbis - röhejes erőlködése. Ez a szezon úgyis kuka, jövőre új HC lesz, meg... na jó inkább nem írok semmit.
NPetiii írta, ha Bouman így játszana mindig, tuti lenne csapata. Hát ez okés, de akkor idén (meg mondhatni tavaly is) a meccsei fele alapján (legyen mondjuk Chargers & Eagles) Garrard-nak meg nem lenne csapata, egészségesen mégis ő lenne a kezdő, nem újkeletű mifelénk a hullámzó teljesítmény. Szóval, ha összefoltozzák, kezdjen Bouman, úgyis tökmind1, 3-5-tel megyünk majd bye-ra, írom ezt főleg a tendenciák miatt.

Britton kiesése szintén gáz, kíváncsi vagyok Black mit tud majd kezdeni a Cowboys ellen.

A Draft meg nagyon messze van, de ha nem érkezik valami sztárpalánta elsőkörös (remélem QB) hozzánk, akkor Smith is lehúzhatja magát a retyón és meg is fogja érdemelni. Lehet, hogy Harris töketlen volt, de az sem semmi, amit Smith mutat be idén a secondary megerősítése kapcsán. Mintha nem lenne már 2007 óta egyértelmű, hogy szar az a csapatrész. Mathis töketlenné válása ezt csak kidomborítja, mert most már a CB-k se jók.

Most nézem, milyen érfelvágós hangulatú hsz-t írtam, de sebaj :/

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garrard elbukta a pénteki vizsgálatot azzal kapcsolatban; hogy teljesen rendben-e van az agyrázkodásából. (Holnap újra megpróbálja megcsinálni a tesztet.)
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/25/1773919/garrard-failed-his-concussion-test-friday-will-re-take-tuesday
Mive lehet most épp Bouman nem tud rendelkezésre állni (a gyűrüsujja komoly ütést kapott a dobókezén a 2. picknél) Garrard vagy Edwards kezd Dallasban. Jack szerint; ha David teljesíti holnap a tesztjét; allor ővé a lehetőség. David bent volt ma; azt mondta sokkal jobban volt már a hétvégén; mint hét közben. Látta Bouman teljesítményét; és nagyon dicsérte a mutatott játéka alapján.

Britton sajnos műtétre szorul; 100% az IR. Jordan Black lesz a helyettese; Jack szerint a héten jön egy új tartalék tackle (Daniel Baldridge lesz az- szerintem)
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/24/1772289/eben-britton-likely-done-for-the-season

Gerald Alexander a Chiefsnél van workouton:
http://www.arrowheadpride.com/2010/10/25/1773203/chiefs-reportedly-work-out-four-players-including-three-former

És ime ennyire borzalmas a defensünk:
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/25/1773513/jaguars-defense-some-kind-of-bad
Jaguars Defensive Area Stat Rank
Yards Per Game 382.1 30th
Points Per Game 29.9 31st
Passing Yards Per Game 253.1 27th
Rushing Yards Per Game 129 25th
Opposing QB Rating 113 31st
20+ Yard Passing Plays 28 32nd
40+ Yard Passing Plays 9 32nd
Rushing Touchdowns Allowed 10 31st
Passing Touchdowns Allowed 16 32nd
3rd Down % 47 31st
Ez nagyon; nagyon gáz; soha nem álltunk ilyen rosszul Jack alatt védelmileg(kezdőknek- a 32. az utolsó helyet jelenti..).
Amúgy mi kaptuk idén a legtöbb pontot (209!!!)is. A Buffalo többet kapott 6 meccs alatt átlagban azért előzzük meg öket ott....

Ime a hivatalos oldal által összehozott szokásos meccsvisszatekintő videó: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3825

Vic hétfői cikke:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9417
Jack ezzel zárta a mondanivalóját:
"The passion and desire I have for this football team has never been stronger. I have a resolve to get this thing turned around.” Sok sikert hozzá JDR.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No igen; hacsak nem Adrian Claybornnak hivják az illetőt tényleg talán ezta vonalat kéne folytatni- bár az azt jelentené; hogy Top 10-es pickünk van. Bár elnézve a formánkat és a hátralévő meccseket; megint kinéz az nekünk....iktriad
túlságosan is bizakodó vagy, egy defensive endnek kell legalább egy (de inkább 2-3) év mire belerázódik az NFL-be (ha megnézedd az utóbbi években csak OLB pass rusher rookiek tudtak kiemelkedni a mezőnyből), ráadásul túl sokba kerül egy top 10-es pick (én inkább elcserélném játékos(ok)ra/későbbi körös pick(ek)rekarma
sokan elcserélnék, de vevő nem igen van rá 😊
+ ha top10-ben húztok megint, akkor több, mint valószínű a QB pick.
Tudom (és tapasztalom 😀 ), hogy errefelé menő a világ végéről húzni embert, de franchise arcnál ez rossz stratégia. Szóval ha Enderle vagy Devlin jön, akkor megint röhög majd a liga 😛

(Clayborn pedig végigdózerolja a ligát ha nem rookieként, akkor később. Remélem nem itt 😛)Höri
Egyetértek; ha Top 10 akkor jöjjön egy FBS QB (Ponder; ha lehet). Bár elnézve a secondary-t és hogy úgy tünik lesz 1-2 remek CB prospect; lehet ott kéne keresgélni; aztán elhozni Stanzit egy későbbi körben. Ha már CB; azon a véleményen vagyok; hogy Mathis-t offseasonben el kell tradelni; hátha kapunk érte egy 3. vagy 4. körös picket -bár ahogy most játszik max AL Davis ad érte ennyit... Nekem amúgy tök mindegy ki jön; és hogy hol; (és milyen pozicióra) csak mozditson előre ezen a katyvaszon amit Jaguarsnak hívnak.
És lassan el kezdhetünk új HC-t is keresni(ha ezt innen megfordítja Jack és valami normális szezont -8-8 vagy jobb- összehoz; akkor maradhat- csak nem igazán hiszek már ebben....). Előre mondom mindenkinek; Fox; Cowher; és Gruden ki van zárva- Gene nem fogja átadni a GM-beli hatáskörét. Vagy egy fiatal tehetséges koordinátor jön -mint anno Jack...-; vagy egy most még NCAA-s HC.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
No igen; hacsak nem Adrian Claybornnak hivják az illetőt tényleg talán ezta vonalat kéne folytatni- bár az azt jelentené; hogy Top 10-es pickünk van. Bár elnézve a formánkat és a hátralévő meccseket; megint kinéz az nekünk....iktriad
túlságosan is bizakodó vagy, egy defensive endnek kell legalább egy (de inkább 2-3) év mire belerázódik az NFL-be (ha megnézedd az utóbbi években csak OLB pass rusher rookiek tudtak kiemelkedni a mezőnyből), ráadásul túl sokba kerül egy top 10-es pick (én inkább elcserélném játékos(ok)ra/későbbi körös pick(ek)rekarma
sokan elcserélnék, de vevő nem igen van rá 😊
+ ha top10-ben húztok megint, akkor több, mint valószínű a QB pick.
Tudom (és tapasztalom 😀 ), hogy errefelé menő a világ végéről húzni embert, de franchise arcnál ez rossz stratégia. Szóval ha Enderle vagy Devlin jön, akkor megint röhög majd a liga 😛

(Clayborn pedig végigdózerolja a ligát ha nem rookieként, akkor később. Remélem nem itt 😛)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
No igen; hacsak nem Adrian Claybornnak hivják az illetőt tényleg talán ezta vonalat kéne folytatni- bár az azt jelentené; hogy Top 10-es pickünk van. Bár elnézve a formánkat és a hátralévő meccseket; megint kinéz az nekünk....iktriad
túlságosan is bizakodó vagy, egy defensive endnek kell legalább egy (de inkább 2-3) év mire belerázódik az NFL-be (ha megnézedd az utóbbi években csak OLB pass rusher rookiek tudtak kiemelkedni a mezőnyből), ráadásul túl sokba kerül egy top 10-es pick (én inkább elcserélném játékos(ok)ra/későbbi körös pick(ek)re
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
No igen; hacsak nem Adrian Claybornnak hivják az illetőt tényleg talán ezta vonalat kéne folytatni- bár az azt jelentené; hogy Top 10-es pickünk van. Bár elnézve a formánkat és a hátralévő meccseket; megint kinéz az nekünk....iktriad
Claybornt tuti elviszi majd egy 3-4es csapat DE-nek.

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
Olyan ideges voltam, hogy a negyedik negyed közepén kikapcsoltam a gépet és inkább a pecc - chargers meccsre készülődtem.
Így tehát nem láttam végig a meccset, de amit láttam az is elég katasztrofális volt...
Bouman pozítiv csalódás ez mindenképpen kijelenthető, bár sztem ha mindig így tudna játszani nem lenne évek óta csapat nélkül.
Az elkapósor sztem nagyon rendben van (főleg Marcedes Lewis, Mike Thomas, Mike-Sims Walker trió) ha kapnának egy jobb irányítót akkor ők bőven megfelelőek lennének.
A futás hulladék. Ha Mojo nem sérült, akkor hívjunk szélső futásokat, mert ez a középen erőltetjük, semmi nem lesz belőle móka már az idegeimre megy. Ha meg sérült, akkor adjunk neki lehetőséget felépülni és ne kínozzuk a Dallas ellen.
A futás ellen eddig egész jól működő védelem becsődölt, a secondary egyre rosszabb, Mathis pedig kedvenc játékosból értékelhetetlen szánalom lett... sajnos... 😕npetiii
Maximálisan eggyetértek az általad leirtakkal.
Épp elmélkedtem mit fog Romo és a Cowboys offense a mi D-nkkel csinálni (Miles Austinnak egyedül lesz 200 yardja...); de inkább abbahagytam; mert semmi pozitivumot nem tudtam találni....iktriad
További pozitiívumok: a Bouman család nagyon aranyos volt a lelátón! 😊 + 3 néző kár, hogy nem hazai meccsen hízlalták a nézőszámot.
Deji Karim továbbra is remekel. Nagyon nagyon remélnykeltő. Dallas ellen Ő és Jennings vihetné a futást, MJD pedig pihenjen végre egy rendeset.
Garrardhoz képest (sajnos) nem volt túl nagy visszaesés QB poszton, annak ellenére, hogy 3 meccs alatt 3 QB-t fogyasztott a csapat.

Negatívum: Teljes a széthullás. Bye week szerencsére megmentheti a csapatot a 4 hét alatt 4 zakótól. Dallas tuti a Jaguars ellen kapja össze magát, KC-hez hasolnóan a Houston is szét tudja futni ezt a runD-t, nem beszélve AJohnson Vs "secondary" könnyedén megjósolható végkimenetelű ütközetéről...
Aztán a Cleveland ellen akár még lehetne is esély, de ismerjük a tavalyi eredményt, amikor ugyanezt gondoltuk...
A maradékba most még kár belegondolni is. 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Knightonnak -akiamúgy DT- 3 sackkel a nyomában van és Alualu is 1.5-nél jár.
Viszont a többi DE (talán az 1 Mincey kivételével) eddig nem sok vizet zavar pass rushban- sajnos.iktriad
sajnos ő sem zavar sok vizet (Mincey), a teljes karrierje során (2006 óta) annyi sacket gyűjtött, mint Knighton egy év alatt...

ahogy látom, hogy mi lett az utóbbi évek pass rusher draft pickekből, szerintem jövőre hanyagolni kellene őket a drafton és hozni még egy/két "hanyatlófélben" lévő veteránt (lásd Kampman)karma
No igen; hacsak nem Adrian Claybornnak hivják az illetőt tényleg talán ezta vonalat kéne folytatni- bár az azt jelentené; hogy Top 10-es pickünk van. Bár elnézve a formánkat és a hátralévő meccseket; megint kinéz az nekünk....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Knightonnak -akiamúgy DT- 3 sackkel a nyomában van és Alualu is 1.5-nél jár.
Viszont a többi DE (talán az 1 Mincey kivételével) eddig nem sok vizet zavar pass rushban- sajnos.iktriad
sajnos ő sem zavar sok vizet (Mincey), a teljes karrierje során (2006 óta) annyi sacket gyűjtött, mint Knighton egy év alatt...

ahogy látom, hogy mi lett az utóbbi évek pass rusher draft pickekből, szerintem jövőre hanyagolni kellene őket a drafton és hozni még egy/két "hanyatlófélben" lévő veteránt (lásd Kampman)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hittem szorosabb lesz.

Kampmannál a 3.5 tavalyi sack kicsit csalóka, bár igaz ha jól rémlik 8 meccsen érte el.
Remélem a formája csak javul 😊LN
A 3.5 sack a tavalyi sack rekordunk -is- volt; Henderson csinált 15 meccsen ennyit. Aaron 4-nél jár 7 meccs alatt; plus 3 újabb QB hitjével 14-nél jár idén ebben a kategóriában!iktriad
Hát, felnőhetne hozzá a fal többi része. 😊LN
Knightonnak -akiamúgy DT- 3 sackkel a nyomában van és Alualu is 1.5-nél jár.
Viszont a többi DE (talán az 1 Mincey kivételével) eddig nem sok vizet zavar pass rushban- sajnos.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt hittem szorosabb lesz.

Kampmannál a 3.5 tavalyi sack kicsit csalóka, bár igaz ha jól rémlik 8 meccsen érte el.
Remélem a formája csak javul 😊LN
A 3.5 sack a tavalyi sack rekordunk -is- volt; Henderson csinált 15 meccsen ennyit. Aaron 4-nél jár 7 meccs alatt; plus 3 újabb QB hitjével 14-nél jár idén ebben a kategóriában!iktriad
Hát, felnőhetne hozzá a fal többi része. 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olyan ideges voltam, hogy a negyedik negyed közepén kikapcsoltam a gépet és inkább a pecc - chargers meccsre készülődtem.
Így tehát nem láttam végig a meccset, de amit láttam az is elég katasztrofális volt...
Bouman pozítiv csalódás ez mindenképpen kijelenthető, bár sztem ha mindig így tudna játszani nem lenne évek óta csapat nélkül.
Az elkapósor sztem nagyon rendben van (főleg Marcedes Lewis, Mike Thomas, Mike-Sims Walker trió) ha kapnának egy jobb irányítót akkor ők bőven megfelelőek lennének.
A futás hulladék. Ha Mojo nem sérült, akkor hívjunk szélső futásokat, mert ez a középen erőltetjük, semmi nem lesz belőle móka már az idegeimre megy. Ha meg sérült, akkor adjunk neki lehetőséget felépülni és ne kínozzuk a Dallas ellen.
A futás ellen eddig egész jól működő védelem becsődölt, a secondary egyre rosszabb, Mathis pedig kedvenc játékosból értékelhetetlen szánalom lett... sajnos... 😕npetiii
Maximálisan eggyetértek az általad leirtakkal.
Épp elmélkedtem mit fog Romo és a Cowboys offense a mi D-nkkel csinálni (Miles Austinnak egyedül lesz 200 yardja...); de inkább abbahagytam; mert semmi pozitivumot nem tudtam találni....
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Olyan ideges voltam, hogy a negyedik negyed közepén kikapcsoltam a gépet és inkább a pecc - chargers meccsre készülődtem.
Így tehát nem láttam végig a meccset, de amit láttam az is elég katasztrofális volt...
Bouman pozítiv csalódás ez mindenképpen kijelenthető, bár sztem ha mindig így tudna játszani nem lenne évek óta csapat nélkül.
Az elkapósor sztem nagyon rendben van (főleg Marcedes Lewis, Mike Thomas, Mike-Sims Walker trió) ha kapnának egy jobb irányítót akkor ők bőven megfelelőek lennének.
A futás hulladék. Ha Mojo nem sérült, akkor hívjunk szélső futásokat, mert ez a középen erőltetjük, semmi nem lesz belőle móka már az idegeimre megy. Ha meg sérült, akkor adjunk neki lehetőséget felépülni és ne kínozzuk a Dallas ellen.
A futás ellen eddig egész jól működő védelem becsődölt, a secondary egyre rosszabb, Mathis pedig kedvenc játékosból értékelhetetlen szánalom lett... sajnos... 😕

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eben Britton számára úgy tűnik vége a szezonnak:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2010-10-25/right-tackle-eben-britton-likely-out-season-injured
Ma megy MRI-re; de úgy tűnik a vállsérülése elég komoly. Remek....Ha kiesik; Jordan Black helyetesíti majd; és Daniel Baldridge jön fel a P squadból.

Vic második cikke arról; hogy a defense ahelyet hogy fejlödés jeleit mutatta volna; tovább romlott:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9413

Ryan Robinson statisztikai érdekességei a meccsel kapcsolatban:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9414

FTU-s cikkek:
Frenette a defense semmi segítséget nem adott Boumannak: http://jacksonville.com/opinion/blog/400565/francine-king/2010-10-24/gene-frenette-jags-have-no-defense-support-todd-bouman

Vito Stellino jegyzete a meccsről: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-25/story/jaguars-notebook-another-costly-fumbled-punt-return-mike

Újabb D szidás ezútal Tania Gangulitól: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-25/story/jaguars-defensive-performance-embarrassing

Bouman teljesítményének elemzése: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-25/story/first-start-2006-few-complaints-about-qb-todd-bouman

Terry jegyzete a B&T-n: http://blackandteal.com/2010/10/24/jaguars-fall-to-kansas-city-42-20/#comments

És végül Kuharsky jegyzetei:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/16945/wrap-up-chiefs-42-jaguars-20
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hittem szorosabb lesz.

Kampmannál a 3.5 tavalyi sack kicsit csalóka, bár igaz ha jól rémlik 8 meccsen érte el.
Remélem a formája csak javul 😊LN
A 3.5 sack a tavalyi sack rekordunk -is- volt; Henderson csinált 15 meccsen ennyit. Aaron 4-nél jár 7 meccs alatt; plus 3 újabb QB hitjével 14-nél jár idén ebben a kategóriában!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt hittem szorosabb lesz.

Kampmannál a 3.5 tavalyi sack kicsit csalóka, bár igaz ha jól rémlik 8 meccsen érte el.
Remélem a formája csak javul 😊