Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Post game coverage:
Vic első meccs utánicikke: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9412

JDR; Bouman és MJD a meccs után:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3823
Bouman állati rendes. Azt mondta 15 pont ment el miatta; hogy az FG TD lehetett volna; a pick six és még egy TD. (Én egy olyan pasassal szemben; aki múlt hét ilyenkor traktort vezetett Minnesotában; nem mondok semmi rosszat. Nem rajta ment el- sőt!) Amúgy mínek hoztuk Edwards-t ha igy tud játszani????? Ott van McCown jövőre(ha meghosszabítjuk). Idén meg Bouman elég lett volna...
Jack nagyon dühös volt a D-re; hogy alap dolgokkal vannak gondok. Magára vállalta a felelőséget; ésSzégyenletesnek nevezte a védelem teljesítményét; főleg a Run D-t és a szereléseket

Marcedes, Uche és Knighton a meccs után: http://www.jaguars.com/multimedia/?3822
Knighton érdekes dolgot mondott ; hogy a D tagjainak el kéne kezdeni bizni egymásban(????) Eddig nem ez volt a jellemző? Hm....

Britton valószinű ki fog hagyni regy kis időt; a sérülése komolyabb. Bouman kezéről nincs infórmáció.

Ime a BCC meccs értékelése:
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/24/1771390/despite-gutty-performance-from-todd-bouman-jaguars-fall-to-chiefs-42

Az FTU 1. meccs visszatekintője: http://jacksonville.com/2010-10-24/story/cassel-throws-2-tds-chiefs-top-jacksonville-42-20

És MJD; Marcedes és Kampman a hét alatt sokat vitatott szerelésekről:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2010-10-24/more-jaguars-reactions-nfls-stance-illegal-hits
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig volt 20-21 is....

+Pozitívumok
Bouman megdöntötte a yard rekordot (222) és a leghoszabb passz play rekordját(29) egy playben. Összeségében nem játszott rosszul.
Scobee még mindig hibátlan
Kampman: 1 sack és 3 QB hit (Meccs előtt vezetett a QB elérésében az egész ligában 14-el) 2 TFL. HA lenen még 10 Kampman kaliberű játékosunk a D-ben...

-Negatívumok
A D-lineon kivül nincs defense
236 futott yard are you F-in kidding me????
Totál offense első félidő: Jags 205 - KC 194 Meccs végére: KC426- JAX300....
-10-es TO ratio ; egész liga legrosszabbja
12 negyed óta nem volt D turnover...
MJD-nek megint több elkapott yardja van mint futott és 7 meccs után 3 TD-vel áll ebből 2 elkapott...
A Jags az L-ek során -99 pontal szívott.
Lassan vége van a Jack Del Rio érának....
És ha ez nem lenne elég - Bouman megsérült az utolsó előtti playnél a dobokezére...
Jövő héten Dallas idegenben....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félidei riport:

Boumanon nem múlik semmi; 152 yard 1 TD; nem rossz egy 38 éves QB-től aki 1 hete még TV-n nézte az NFL-t.
Több totál yardunk van mint a Chiefsnek egy félidő után (Jags 205 - KC 194)
Aaron Kampman-nek megvan a 4. sackje- tavaly a legtöbb 3;5 volt!
MJD-nek eddig egész jó meccse van

Negativumok:
Defense nagy része- A Run D egyenlőre borzalmas; pedig az jobban szokott menni (146 yard) .
Mike Thomas újabb punt return fumbleja
Brittonnak nagyon nem megy maHali ellen
Ezt az 1 yardos-t akciót be kellett volna vinni TD-re. De most azt mondom jó döntés volt FG-t rúgni.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy szokjuk a látványt- bemelegítés 40 perccel a kickoff előtt: "Meester to Bouman":

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
meg fogjátok bánni, hogy nem Jámárküszt vittétek el.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zseniális meccsre készülök. Remélem legalább a félidőig nem kell kikapcsolnom.Maka
Jeff Lageman (aki azok közé tartozik aki nem igazán szokott szépítgetni a dolgokat) azt mondta a pre-rádioshowban; hogy nagyon biztatóan mozgott Bouman az edzéseken. MSW pedig a héten azt mondta(ezt be is linkeltem ide is); hogy tőle lehet olyan labdákra számítani ami Davidre nem jellemző (=hosszú passz). Ki tudja- lehet egyszer nekünk is szerencsénk QB ügyben; ha csak 1 meccsre is.

Remélem ma este a Boumania!!!!! Sok sikert vikingképű!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Zseniális meccsre készülök. Remélem legalább a félidőig nem kell kikapcsolnom.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HIVATALOS: BOUMAN KEZD!
Edwards a 2. ; Ramsey a 3. QB
Official: Todd Bouman starting, Trent Edwards 2nd, Patrick Ramsey 3rd quarterback
Jags inactives: Patrick Ramsey (3rd QB), David Garrard, Rashad Jennings, Brock Bolen, Kevin Haslam, C.J. Mosley, Austen Lane, Aaron Morgan


(Hm; Karimmal nagyon meg lehetnek elégedve; hogy Jennings inactive... Austen Lane-t sajnálom hogy megint padozik...)

Carey és Greene kezd safetyben; Carey lesz a 11. új kezdő safety 2007 óta....
Idén pedig Alexander; Considine; A. Smith és Greene után ő az 5. kezdő safety. És ez még csak a 7. meccs. Amúgy ez már a 6. különböző kezdő safety kombináció....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki Bouman kezd;(bár még mindig nincs hivatalosan kihirdetve). Most azon agyalnak a kintiek ki lesz a backup: Ramsey vagy Edwards

Vic pre-game videója; most van vendég is a Jags play-by-play rádiókommentátora(őt hallgatjuk; ha épp nincs képi stream-mondjuk én akkor is őt és Lageman-t hallgatom ha van...); Brian Sexton. (Oka is van a szereplésének; ő eredetileg idevalósi; itt él a családjának jelentős része; szóval neki ez a meccs speciális érzelmileg - amúgy minden meccset a Jags történetében ő kommentált le):
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3821
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Hol tudom megnézni melyik HSZ-em ért karmát??

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tippek?-szerintem sima vereség,bár Boumann lehet X-faktor.Ebben a meccsben az lesz a jó hogy az esélytelenek nyugalmával vághatunk neki,míg a Chiefs-nek kötelező a győzelem,talán görcsös lesz a játékuk.Gene Smith még nem Cutolta el magát??? 😀armando83
Van néhány hasonlóság a tavalyi Jets meccsel. Idegenbeli meccs; a Jets volt a legjobban futó csapat(most a Chiefs az); irtó jó kis defense-el. És mégis sikerült nyerni. Meglátjuk. Én maradok a B&T ma publikálás előtt álló jóslatomnál: Jags 24-Chiefs 23 (igen; tudom- homer vagyok 😀)

Gene nem megy sehova Armando. A szaksajtó; a szurkolók igen nagy része(meg lehet nézni; hogy Jack és David fejét nagyon sokan követelték a Titans meccs után; viszont Gene nevét nem igazán olvastam a kinti szurkolói megnyilvánulásokban sem-max 1-2 hsz-t láttam) és persze Weaver is benne bizik a leginkább/legjobban.

Amúgy hogy valami biztatóval zárjak- tessék ezt a statisztikát elolvasni:
With 10 quarterback hits and 4 sacks, no player has hit the quarterback as much as Aaron Kampman (though Trent Cole has the same number)
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Tippek?-szerintem sima vereség,bár Boumann lehet X-faktor.Ebben a meccsben az lesz a jó hogy az esélytelenek nyugalmával vághatunk neki,míg a Chiefs-nek kötelező a győzelem,talán görcsös lesz a játékuk.Gene Smith még nem Cutolta el magát??? 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiegészítés az eheti scout riporthoz:
Kint voltunk a UCF- Rice meccsen is. (érdekesség; hogy két WRE van a két csapatból jelenleg a csapatnál; MSW és a sérült Dillard- útóbbi szerény véleményem szerint iszonyatosan hiányzik az offenseből idén...

Aztán van még két nem túl biztató adat a mai meccsre.
Az egyik - ime ennyire (nem) megy továbbra se a TE-k levédekezése- ez azért fontos; mert Moeaki személyében nagyon jó rookie TE-je van a Chiefsnek:
http://www.bigcatcountry.com/2010/10/23/1769363/jaguars-need-to-cover-tony-moeaki
Eddig 4 TD-t kaptunk idén; és minden csapatnap volt egy min. 10 yardos TE passzjátéka. Mondjuk a Bilsnek ennyi sikere volt ezen a fronton össz-vissz. Érdekesség hogy ha a Bills TE-jét nem számítjuk Dallas Clark nak volt a legkisebb hosszó play-a.

A másik nem kicsit aggasztó statisztika: (bár én bízom Toddban) Bouman mérlege kezdő QB-ként 1-5...
Elöször és utoljára 2001 decemberében nyert meccset még a Minnesota szineiben... Utánanéztem annak a meccsnek; pont a Titans-t verte el. 21/31-s 348 yardos 4 TD-s meccse volt; többek közt egy 73 yardos TD passzal Randy Mossnak. (nem ez a leghosszabb play-e; hanem egy 80 yardos TD passz az RB Michael Bennett-nek 2 héttel e meccs előtt a Tampa ellen. Egy nagy; 20-30+os RB pass-play-t ma is szivesen látnék tőle...) További érdekesség; hogy 2 héttel késöbb pont ellenünk megsérült. A Jags 33-3 nyerte azt a meccset.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti scout update:
Két meccsről lehet tudni; hogy jelen lesznek a Jags megfigyelői:
Mississippi St - UAB és TCU - Air Force
Ime a BCC rövid elmélkedése; hogy ezeken a meccseken vajh kit figyelünk: http://www.bigcatcountry.com/2010/10/23/1768388/jaguars-jaguars-scouting-locations-week-8iktriad
kezdenék imádkozni, hogy ne Daltont figyeljék.Höri
Lehet örá is vetnek egy pillantást; de ott van még Marcus Cannon (G); Wayne Daniels (DE) Tejay Johnson (SS) Jason Teague (CB) Jake Kirkpatrick (C) -(Ezutón is köszi a végzős prospect listádat; lassan "minibiblia"-ként használom .D)
mind olyan posztokon játszanak; amire talán ráférne némi vérfrissités.

Vic szombati cikke Todd Boumanra fókuszál:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9410
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eheti scout update:
Két meccsről lehet tudni; hogy jelen lesznek a Jags megfigyelői:
Mississippi St - UAB és TCU - Air Force
Ime a BCC rövid elmélkedése; hogy ezeken a meccseken vajh kit figyelünk: http://www.bigcatcountry.com/2010/10/23/1768388/jaguars-jaguars-scouting-locations-week-8iktriad
kezdenék imádkozni, hogy ne Daltont figyeljék.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti scout update:
Két meccsről lehet tudni; hogy jelen lesznek a Jags megfigyelői:
Mississippi St - UAB és TCU - Air Force
Ime a BCC rövid elmélkedése; hogy ezeken a meccseken vajh kit figyelünk: http://www.bigcatcountry.com/2010/10/23/1768388/jaguars-jaguars-scouting-locations-week-8
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bouman mellett ez az egy szól,ő tényleg tud mélyeket dobni,csakhát hiába "rutinos" inkább rá is csak az öreg jelző az igaz..armando83
Nem is hosszutávű megoldásként tekint rá senki sem. De legalább tényleg ismeri az offense-t és nem csak papíron klátta a playhivások nagyrészét mint Edwards (2007 óta ő visszajáró vendég minálunk; a tavalyi felkészülést alatt végig itt volt.).

És megmondom öszintén egy picit drukkolok is a csókának; hogy ez a meccs legyen az övé. 2005 óta nem dobott passzt regular meccsen (2007-ben egy play erejéig beszált; mikor Quinn Gray megsérült a Saints ellen; de az is egy MJD futás volt; és aztán az azóta már középiskolai fociedző Quinn visszajött) valószinű a vasárnapi után már nem is nagyon fog. Közbe végigcsinált TC-ket az elejétől a végéig. Neki igy most lehetősége van egy szép bucsúra.

A családja (feleség; 2 gyerek) amúgy Minnesotából kocsival leutazik Kansasbe (valószinű nem a semmiért - ez is jel a számomra; hogy ez a meccs az Todd-é lesz. )iktriad
Nézegettem a jax honlapján a videókat,és valahogy nem látom senkiben a tüzet....Jól fel kéne baszni Mojo agyát a Twitteren,hátha elkapja az ideg,és a Főnökök összes védőjével a nyakában is bevisz 3 TD-t 😀armando83
Nekem az is elég; ha a pályán fel vannak tüzelve. Ne lássak semmi emóciót hét közben; ha a meccsen kiadják magukból ami bennük van. Amúgy miért legyenek depisek? Amikor legutoljára ránéztem a csoport állására 1 W-el voltunk lemaradva; és még tudtommal 10 meccs hátra van....
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nézegettem a jax honlapján a videókat,és valahogy nem látom senkiben a tüzet....Jól fel kéne baszni Mojo agyát a Twitteren,hátha elkapja az ideg,és a Főnökök összes védőjével a nyakában is bevisz 3 TD-t 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Bouman mellett ez az egy szól,ő tényleg tud mélyeket dobni,csakhát hiába "rutinos" inkább rá is csak az öreg jelző az igaz..

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár ugye a kezdő QB kérdés "game time decesion"; egyre több jel utal Bouman felé:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-10-23/story/signs-point-todd-bouman-jaguars-starter-david-garrard-wont
Marcedes (aki MJD és David mellett) az offense hangadói/leaderei közé tartozik ezt mondta Boumanról:
"Bouman is one of those savvy vets," tight end Marcedes Lewis said. "It's easy to rally around him. We respect him. He's coming in there to win ball games. His presence in the huddle is good, good energy. That's what he brings. We're blessed to have somebody that's been in it, been here."
EZ nekem sokat mondó.

Ez az idézet MSW-től meg reménykeltő- (lehet Bouman tud deap threat passzokat dobálni?)
"With Todd, he's going to throw a certain ball that you don't normally get thrown your way," Sims-Walker said. "There's ain't no such thing as just a dummy route with Todd or a give-up route. You've got to be on high alert every time you run a route because there's a possibility it's coming to you."

Amúgy van a cikben megint egy célozgató megjegyzés Miketól ("throw a certain ball that you don't normally get thrown your way"=hosszú passz nekem; amit Garrard mostanában nem szokott adni). Tudom hogy contract yearben van; meg minden; de nem kéne lassan minden héten valamiért beszólni. A Brandon Marshall barátság egyre károsabb jeleket kezd nála előhozni....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na igen - pár emlitésre méltó kihagyott ziccer:
'04 Reggie Williams Big Ben helyett (avagy miért hasznos a BAP filózófia...)
'05 Matt Jones Rodgers helyett
és végül '08 Groves (feltraddel- facepalm a köbön) Henne helyett (feltrade nélkül)
Még 1× "köszönjük" Shack Harris! (amúgy a 3 általunk választott ember MIND "need" pick volt....)iktriad
Henne speciel messze van a jótól. (És a másik 2 névtől)

Harris pedig Detroitban csak jó játékost húzott eddig.Höri
Harris-t draft idejére bezárják valahová - biztos ami biztos. 😀 Asszem ő valami tanácsadó a Lionsnál.

+ ha megvan az elsokoros franchise qbd akkor biztos a nyakara hozol meg 2t ugyanugy az elso korben
ik azert ez igy nem teljesen tiszta nekem h gondolod
es harris sem csupa szarokat hozott a csapathoz bar ketsegtelen
az utolso 2 offseasonje nalatok eleg szarra sikerult nekiFake
Harris értékelés:
Igen volt egy nagyon jó draftja ('06- Marcedessel és MJD-vel; de Ingram-et is meg lehet említeni) azért van még állása az NFL-ben....
A '05-s draftból (8 ember- köztük Matt Jones; Sensy, Barnes; Starks) nincs senki a Jagsnél
A '08-as egész szezon pénzkidobása FA bustokra; és a draftpickek elherdálása (11 pickünk volt; lett belőle 5 játékos; 1 van a csapatnál; az se lesz sokáig úgy néz ki...) önmagában elegendő indok hogy valakit kirúgjanak...
Épp most számoltam össze a 49 Harris pickből (03-08)12-en vannak a csapatban most...(Jó 1-2 ember itt is lehetne: Sensy; Ingram; Landri de ők se az a világverő társaság....)

A jó Harris húzások: '03 Mathis; Manuwai; '04 Darly Smith; Greg Jones; Scobee; '05 Sensabough; '06 Marcedes, MJD; Ingram; '07 Durant; MSW; Uche. 12 játékos a 49-ből....Abból 2 nincs (Sensy; Clint) már a csapatnál; és Mathis és Vinnie ideje is leáldozóban van...

(Ime az összes eddigi Jags draft: http://www.pro-football-reference.com/draft/jax.htm)
Nem beszélve arról; hogy 6 elsőkörösből 4 nincs a csapatnál; az 5-ik alatt is forró a talaj... (A 4 elküldöttből 2 nincs a ligában; a másik kettő backup- bár Nelson is hamarosan együtt fog társasozni a két fantasztikus need WR bustunkkal...)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Értem én a taktikát, meg hogy kié. Nem is írtam mást. De tök mindegy.
Csak arra akartam rávilágítani, hogy ez hülyeség. Mert a cikk két dolgot állít egyszerr, ami sztem ellent mondásos egy kissé.

1. A Jagsnek nem megy a passz, ezért keveset kéne passzolni. Ehhez párosul a QB hiány, tehát még kevesebbet. És akkor kevés hiba lesz, lehet jól jön ki a végén.
2. A Chiefs passz elleni védelem gyenge (erre írtam, hogy miért nem, bár nem is erős, de közepes, nem gyenge). Szóval passzolni kéne, azzal lehet nyerni.

Na, most ez hogy valósul meg? Egy téves alapvetésen alapuló ellentmondás. Kétszerese hiba a mátrixban.

És Jags lehet megváltozik 7 nap alatt ,csak most nem lesz ennyi ideje, csak 6. Szóval ez a terv is elbukott. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na igen - pár emlitésre méltó kihagyott ziccer:
'04 Reggie Williams Big Ben helyett (avagy miért hasznos a BAP filózófia...)
'05 Matt Jones Rodgers helyett
és végül '08 Groves (feltraddel- facepalm a köbön) Henne helyett (feltrade nélkül)
Még 1× "köszönjük" Shack Harris! (amúgy a 3 általunk választott ember MIND "need" pick volt....)iktriad
Henne speciel messze van a jótól. (És a másik 2 névtől)

Harris pedig Detroitban csak jó játékost húzott eddig.Höri
+ ha megvan az elsokoros franchise qbd akkor biztos a nyakara hozol meg 2t ugyanugy az elso korben
ik azert ez igy nem teljesen tiszta nekem h gondolod
es harris sem csupa szarokat hozott a csapathoz bar ketsegtelen
az utolso 2 offseasonje nalatok eleg szarra sikerult neki
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na igen - pár emlitésre méltó kihagyott ziccer:
'04 Reggie Williams Big Ben helyett (avagy miért hasznos a BAP filózófia...)
'05 Matt Jones Rodgers helyett
és végül '08 Groves (feltraddel- facepalm a köbön) Henne helyett (feltrade nélkül)
Még 1× "köszönjük" Shack Harris! (amúgy a 3 általunk választott ember MIND "need" pick volt....)iktriad
Henne speciel messze van a jótól. (És a másik 2 névtől)

Harris pedig Detroitban csak jó játékost húzott eddig.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és még ott van egy élő kecske rituális feláldozása TD Istennek. Ha kecske nem jön be, akkor bárány, tehén, elefánt, bálna 😂Húsrágó
Állatokat nem bántjuk (kivéve szúnyog; kullancs) irgum-burgum.

Hivatalos közben hogy Carey és Greene kezd safetyben.

IR végső riport:
Garrard out
Edwards; Bolen kérdéses (előbbi valamennyit edzett ma)
Cox; Alualu; MSW valószinű.

Garrard -franchise rekord- meccskezdő QB sorozata igy 38-nál abbamarad. 😕

Cutrera vissza lett igazolva a Practice squadba. A CB John Destin lett helyette elküldve.

Paul Kuharsky helyzet elemző videója a jags Qb szituról
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/16848/second-guess-jags-quarterback-situation
(nagyon igaz; hogy az a tény hogy Lefty óta NEM DRAFTOLTUNK 1 QB-t se-az meg 2003-ban volt; tehát 7 éve- most nagyon visszaűt....)iktriad
így adtunk esélyt a bustoknak máshol elkallódni 😉Húsrágó
Na igen - pár emlitésre méltó kihagyott ziccer:
'04 Reggie Williams Big Ben helyett (avagy miért hasznos a BAP filózófia...)
'05 Matt Jones Rodgers helyett
és végül '08 Groves (feltraddel- facepalm a köbön) Henne helyett (feltrade nélkül)
Még 1× "köszönjük" Shack Harris! (amúgy a 3 általunk választott ember MIND "need" pick volt....)