Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom eldönteni melyik jelent roszabbat....Most tényleg nagyon rossz Jaguars drukkernek lenni....iktriad
Hogy áll most az edzőkérdés? Arra gondolkodok, hogy elképzelhető belülről az előléptetés? Bónusznak, hogy vajon melyik irányba lenne érdemes ellépni? Fiatal, innovatív, nem feltétel a HC tapasztalat, vagy pont az ellenkező, vmi komoly/komolyabb szaktekintély, többszrösen kitüntetett vezetőedző akár NFL, akár NCAA szinten?

Bár mindkét esetben ideális alkalom lesz a bye week végre elzavarni Jack Del Riot, interim HC-nak megtenni Mel Tuckert, és elkezdeni a kutató hadjáratot.DoM
Wayne Weaver lojális pasas; ezért nem hiszem hogy Jack ki lesz rúgva. Aztán meg Koetter vagy Tucker "baromi nagy" előrelépés lenne hozzá képest...Hacsak nem szaladunk bele 2x a késbe a következő két hétben; JDR marad.

A 2. kérdésedre a válasz: Gene miatt olyan HC jöhet; aki lemond a GM szerepről és ezt meghagyja neki; ez szűkíti a listát. Szerintem inkább valami fiatal edző jöhet jövőre; vagy mivel Gene rohadt jóban van vele- Kirk Ferentz! JRD 5 milliót kap; szóval a pénz nem lenne kérdés.

Holnap se Edwards; se Garrard nem tud edzeni. Edwardsnak a hüvelyujja; és a térde is sérült; előbbi a komolyabb baj.
Todd Bouman már úton Jacksonvillebe; holnap ő dobál majd az edzésen....
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem tudom eldönteni melyik jelent roszabbat....Most tényleg nagyon rossz Jaguars drukkernek lenni....iktriad
Hogy áll most az edzőkérdés? Arra gondolkodok, hogy elképzelhető belülről az előléptetés? Bónusznak, hogy vajon melyik irányba lenne érdemes ellépni? Fiatal, innovatív, nem feltétel a HC tapasztalat, vagy pont az ellenkező, vmi komoly/komolyabb szaktekintély, többszrösen kitüntetett vezetőedző akár NFL, akár NCAA szinten?

Bár mindkét esetben ideális alkalom lesz a bye week végre elzavarni Jack Del Riot, interim HC-nak megtenni Mel Tuckert, és elkezdeni a kutató hadjáratot.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerald Alexander cut -Considine ezek szerint meggyógyult - és érkezik a QB Patrick Ramsey(állítólag Edwards se 100%-os a tegnapi után- remek...).

Nem tudom eldönteni melyik jelent roszabbat....Most tényleg nagyon rossz Jaguars drukkernek lenni....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jó "dolgok derülnek ki- Edwards csak papíron látta azokat a play-eket amiket megjátaszott; edzésen nem Gene Frenette szerint:

Do not judge Trent Edwards based solely on play vs. Titans. He was asked to run plays he had only seen on paper, not practiced

Ha ezt vesszük; nem is volt annyira rossz a produktuma....iktriad
szabadfoglalkozás folyik nálatok a folyóparton edzés helyett?DoM
A hajnali után sajnos ezt sem tartom kizártnak.....
Amúgy Davidnek agyrázkodása volt; egyenlőre nem tudni rendelkezésre áll-e vasárnap.
És MJD; Edwards és Kampman a meccs után:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3809
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
"Jó "dolgok derülnek ki- Edwards csak papíron látta azokat a play-eket amiket megjátaszott; edzésen nem Gene Frenette szerint:

Do not judge Trent Edwards based solely on play vs. Titans. He was asked to run plays he had only seen on paper, not practiced

Ha ezt vesszük; nem is volt annyira rossz a produktuma....iktriad
szabadfoglalkozás folyik nálatok a folyóparton edzés helyett?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jó "dolgok derülnek ki- Edwards csak papíron látta azokat a play-eket amiket megjátaszott; edzésen nem Gene Frenette szerint:

Do not judge Trent Edwards based solely on play vs. Titans. He was asked to run plays he had only seen on paper, not practiced

Ha ezt vesszük; nem is volt annyira rossz a produktuma....
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Szevasztok!

Hát elég nehéz mit írni a hajnali meccs után, viszont kemény mazochizmus volt Jags szurkolóként végignézni. Tartok tőle, hogy a szurkolók (maradtak? 😉 ) nyújtották a legjobb teljesítményt, amennyiben nem zúzták le a TV-t, monitort...
A TV-n néztem a meccset, gondoltam félidőben "benézek", de olyan tré és érdektelen "játékot" mutatott a csapat, hogy úgy döntöttem nem emelem feleslegesen tovább a villanyszámlát, addigra a vérnyomásom emelkedett már eleget (és akkor még csak a félidőnél jártunk...).

Láttam eredménykövetőben, amit Höri írt, miszerint 5 évre előre ez volt a legunalmasabb MNF meccs, hát hajlok rá, hogy igaza van. Én nem emlékszem rá, hogy láttam volna unalmasabbat & rosszabbat mióta követem az NFL-t!
Már a harmadik negyed közepére kezdett is rendesen kiürülni a stadion, a negyedik negyedre meg szinte senki sem maradt, csak néhány Titans szurkoló, mondjuk ők legalább örülhettek valaminek.
Ricsi sem üvöltött egyszer sem (a végére látszott rajta a szenvedés & unalom), nem is volt miért, olyan sima volt az egész.

Pozitívumok?

- Véget ért. (Maka 😉 )
- A run D jó volt, amíg még pislákolt egy halvány remény.
- Karim újfent jól hordott vissza.

Negatívumok:

Szinte minden, de a szezon hátralévő részére, főleg:

- Garrard agyrázkódása, miután addig is dobott egy borzalom INT-et és úgy egyáltalán a pocsék formáját mutatta
- Edwards bár határozottan jól indult, nem fogja megváltani a világot nálunk sem (első INT-je egyértelműen az övé volt és a közvetlenül előtte való dobásával is beelőzhette volna)
- Az egész secondary egy teljes csőd, orrba-szájba elváltották magukat, 10 yard-ra álldogáltak az emberüktől, tök mindegy hányan vannak, nem jelentenek veszélyt
- MJD sérülten játszik, nem lesz jó szezonja, ebbe bele kell nyugodnunk
- állandó labdavesztések minden meccsen (bár Lewis-nál nekem nem volt egyértelmű, hogy nem kirángatták alóla a bogyót mikor már rajta feküdt... nem mintha túl sok mindenen változtatott volna)

Szóval valóban kemény hetek várhatóak, lélekben már most készülhetünk a csoport 4. helyére, meg az előkelő draftpozícióra, ahol most valóban tutira QB-t fogunk húzni. Legalábbis, ha nem történik valami iszonyatos csoda :/

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccsértékelés:




Hosszú hetek vár(hat)nak ránk....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az első félidőben csak a futás elleni védekezés és Edwards dicsérhető, minden más kuka, a meccset pedig már most buktuk. Sajnálatos, hogy pont a leggyengébb meccsünket adja a Sport tv, ugyanis a rajongótábor ezek után tuti nem fog nőni... (azt, hogy a haverok meg ezzel fognak húzni heteken keresztül, már fel sem hozom)npetiii
hova akarsz több szurkolót? 😛 így is a liga első felében vagytok ilyen szempontból itthon.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első félidőben csak a futás elleni védekezés és Edwards dicsérhető, minden más kuka, a meccset pedig már most buktuk. Sajnálatos, hogy pont a leggyengébb meccsünket adja a Sport tv, ugyanis a rajongótábor ezek után tuti nem fog nőni... (azt, hogy a haverok meg ezzel fognak húzni heteken keresztül, már fel sem hozom)npetiii
Én bízom a "feltámadásban" és Trent Edwardsban.
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Az első félidőben csak a futás elleni védekezés és Edwards dicsérhető, minden más kuka, a meccset pedig már most buktuk. Sajnálatos, hogy pont a leggyengébb meccsünket adja a Sport tv, ugyanis a rajongótábor ezek után tuti nem fog nőni... (azt, hogy a haverok meg ezzel fognak húzni heteken keresztül, már fel sem hozom)

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félidő:

+ Edwards bejött; és egész jól mozgott vele az offense
Mi kezdjük a 2. félidőt

- Minden más.....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Derek Cox inaktív, greeeeeeeeeeeat.Maka
Nem csodálkozom; alig edzett egész héten. Mondjuk szerencsére nem 1 Manning az ellen QB-je.; szóval lehet David Jones is elég lesz...

Inactives: Derek Cox, Brock Bolen, Jacob Cutrera, Kevin Haslam, CJ Mosley, Aaron Morgan, Landon Cohen, Chevis Jackson
David Jones kezd Derek Cox helyett, Courtney Greene kezd SS-ben és Gerald Alexander kezd Sean Considine helyett. És Vinnie Manuwai kezd 😀 helyett!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Derek Cox inaktív, greeeeeeeeeeeat.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vic mecs előtti videója: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3807
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
sajnos még 3 meccs a pihenőig, de talán sikerülhet 2 hét alatt összefoltozni MJD-t. Dec 5-én meg úgyis eldől, ha van-e még miről beszélni, és ha esetleg nincsen, akkor én a szezon végét nem is erőltetném neki, kapjon plusz 1 hónapot és irány egy jó magyar gyógyfürdő 😉
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Armando: Én sem csesztetni akartalak, egyszerűen eltér a véleményünk, ennyi. Ami a Chargers-t illeti, náluk azért van egy Rivers, meg egy Gates is Merriman mellé, tehát még azt is eljátszhatták, hogy Tomlinson-t elküldték (ami szvsz egy baromság volt, látva mit művel a Jets-nél + szerintem nincs helyette normális RB-jük, de ez legyen az ő bajuk...).

Ami Freddy-t illeti egy cipőben járunk, különben sem az a baj, hogy már más a franchise arca, hanem, hogy tőlünk kellett volna visszavonulnia. Ezerszer volt már róla szó, hogy belement volna a paycut-ba és beállt volna Mojo mögé kettesnek. Azzal sem értek egyet, hogy ebből bármilyen probléma lett volna. Akkor valóban volna még legalább egy jó RB-nk, így meg egyelőre maximum két ígéretes emberkéről beszélhetünk MoJo mögött. Nem véletlenül nyilatkozta nevetgélve Garrard a Bills meccs után, hogy amikor meglátta Maurice-t lent maradni a play után azt gondolta "Oh no, the season is over...", tehát ennyire szüksége van a csapatnak MJD-re.

több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Jah és FRED számomra az amerikai foci ISTENE,ő miatta lettem JAX drukker,úgyhogy az ő elküldése nálam megemészthetetlen....armando83
Lassan pedig ideje lenne megemészteni, hogy új franchise player van, akit nem cserélünk el egy-két rosszabb meccs meg piti sérülés miatt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Más.Ha van neki sérülése akkor miért erőltetjük 2 jó Back-el a háta mögöttarmando83
ha lenne 2 jó back mögötte, akkor nem eröltetnék. de nincs.

több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Jah és FRED számomra az amerikai foci ISTENE,ő miatta lettem JAX drukker,úgyhogy az ő elküldése nálam megemészthetetlen....

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mivel én kezdtem én is akarom befejezni,indulatok nélkül mert már eltiltottak innen párszor!

Kedves Maka & -Drew (bocsi a szóviccért).

MJD egy esetleges sérülés miatt most bőven közepes Back,de a neve még mindíg hatalmas a méretével ellentétben,tehát jó alku tárgya,és NEM én sem akarnám eltradelni minden áron de ha lehetne érte kapni jó bulit (mint pl. Cutler esetében) úgy már megérné,de részemről ez csak matematika.

Más.Ha van neki sérülése akkor miért erőltetjük 2 jó Back-el a háta mögött,plussz azzal a tudattal hogy inkább idén a passzjátékról szól az Offense.Úgy akarunk járni mint a Chargers Merriman-nel??-hogy Mojo is mehessen a kukába???-ez mennyire ésszerű elgondolás a vezetőség részéről kedves FANtársaim???

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 508 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Jaguars fanok!

Lenne 1 nagy kérésem!

C.J. tartsátok 100 yard és 1 TD-n léccii (fontos lenne fantasy szempontból) 😀 😀

Üdv!ThundersNFL
rossz hírem van.
egyik fan sem fog beállni védekezni.Höri
Látszik nem ismered a voodoo módszereimet. Sima ügy, Thunder!Maka
mármint NE érje el a 100 yardot csak 99-et 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Üdv Jaguars fanok!

Lenne 1 nagy kérésem!

C.J. tartsátok 100 yard és 1 TD-n léccii (fontos lenne fantasy szempontból) 😀 😀

Üdv!ThundersNFL
rossz hírem van.
egyik fan sem fog beállni védekezni.Höri
Látszik nem ismered a voodoo módszereimet. Sima ügy, Thunder!Maka
hát mit ne mondjak elég ritkán alkalmazod 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Üdv Jaguars fanok!

Lenne 1 nagy kérésem!

C.J. tartsátok 100 yard és 1 TD-n léccii (fontos lenne fantasy szempontból) 😀 😀

Üdv!ThundersNFL
rossz hírem van.
egyik fan sem fog beállni védekezni.Höri
Látszik nem ismered a voodoo módszereimet. Sima ügy, Thunder!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv Jaguars fanok!

Lenne 1 nagy kérésem!

C.J. tartsátok 100 yard és 1 TD-n léccii (fontos lenne fantasy szempontból) 😀 😀

Üdv!ThundersNFL
rossz hírem van.
egyik fan sem fog beállni védekezni.