Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Glennon jött fel Quincy helyére a practice squaból. Sidney Jones és Daniel Ekuale megérkezett a practice squadba.


Kedves vagy Lenny, hogy így motiválod Csodabajuszt...


Hm....


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na az pöpec, remélem ez a kis sérülés nem akadályozza majd nagyon, és a 2-3. forduló körül már elit szinten tolja fullban^^

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Tegnap valahol a 26. körben draftoltam 😊 kösz ik, nélküled ez nem sikerült volna. Mostmár csak aláznia kell a gyereknek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kijött az első hivatalos depth chart - érdekességek:
Tényleg James Robinson van jelenleg az RB1 poszton!!! Ahogy mindenki várta. Már rajtam kivül. Jó, én is csak szezon végére vártam, hogy ide kerül. 😊
O'Shaughnessy a kezdő TE, nem Eifert.
Dede Westbrook el van temetve a WR depth chart alján.
Adam Gotsis a kezdő big end Smoot előtt!
Quincy Williamst a lista nem jelöli, mert IR-re küldtük, most 52-en vannak a kereten. Az egykori Browns DT, Daniel Ekuale nálunk van viziten, mivel Taven nem 100%-os, lehet ő jön majd a D-lineba 53.-nak?
Támadók:
PosztKezdőCsere2. Csere
QBGardner MinshewJake Luton
RBJames RobinsonDevine OzigboChris Thompson
FBBruce Miller
WRDJ CharkKeelan ColeCollin Johnson
TEJames O'ShaughnessyTyler EifertTyler Davis
LTCam RobinsonWill Richardson
LGAndrew NorwellBen Bartch
CBrandon LinderTyler Shatley
RGAJ CannBen Bartch
RTJawaan TaylorWill Richardson
WRChris ConleyLaviska ShenaultDede Westbrook


Védők:
PosztKezdőCsere2. csere
DE (EDGE)Josh AllenK'lavon Chaisson
NTAbry JonesDaVon HamiltonDoug Costin
DTTaven BryanTimmy Jernigan
DE (Big End)Adam GotsisDawuane Smoot
WLBMyles JackDakota Allen
MLBJoe SchobertShaquille Quarterman
SLBLeon JacobsCassius Marsh
CBTre HerndonChris ClaybrooksJosiah Scott
FSJarrod WilsonAndrew WingardBrandon Watson
SSJosh JonesDaniel Thomas
CBCJ HendersonDJ HaydenLuq Barcoo


Speciális alakulat
PosztKezdőCsere
KickerJosh Lambo
PunterLogan Cooke
HolderLogan Cooke
LSRoss Matiscik
KRDede WestbrookChris Claybrooks
PRKeelan ColeChris Claybrooks


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2020-as Jaguars csapatkapitányok a játékosok szavazatai alapján.

Jarrod Wilson meglepett, igaz mindenki másnál régebben van itt a secondaryben... Abry meg a legrégebben van itt, járt már neki is a CSK poszt. Conley meg most a csapat szóvivője manapság szociális kérdésekben (is),


Mezszám változások - CJ Henderson mostantól 23-ban nyomja, mint Jordan. Luc Barcoo, aki eddig 3-asban(!) játszott, még keresi az új mezszámát.


Devonta Freeman nem lesz jaguár.


Marrone mai sajtótájékoztatója.
 www.youtube.com/watch?v=fZVpzoHro_Q

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppácska!

Kár, hogy ez nem jött össze, nagyon rafkós manőver lett volna tőlünk.

4. legtöbb cap spaceünk van, ezért is lehetünk volna alkalmasak a manőverre. Gondolom vagy picket(2. körről hallani), vagy Judont kaptuk volna a Ravenstől Clowneyért.

Armstead egy ideig nem lesz. James Robinson/Ozigbo time!
Kár, hogy ez nem jött össze, nagyon rafkós manőver lett volna tőlünk.

Wyatt alert!!! Taven Bryan ma edzett, a csapat lassan próbálja majd a snap számát emelni a következő napokban/hetekben.

A Jags bejelentett 15 practice squadosot, Trey Quinn már köztük van, Sidney Jones még nincs.




"erőn felül teljesített a 4 W-vel"
A mondat, amit csak a Jaguars topicban láthatsz. 😊
Húsrágó
Browns és Lions drukkerek 3...2...1...
Ppistike
Browns tavaly még titkos SB esélyes volt 😉
Húsrágó
Mint mi tavalyelőtt vagy akár még tavaly is Folesszal...
iktriad
azért tavaly nem úgy robogott a Jags bandwagon mint a clevelandi 😊
Húsrágó
Az eredmény ugyanaz lett - nagy csalódás.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
"erőn felül teljesített a 4 W-vel"
A mondat, amit csak a Jaguars topicban láthatsz. 😊
Húsrágó
Browns és Lions drukkerek 3...2...1...
Ppistike
Browns tavaly még titkos SB esélyes volt 😉
Húsrágó
Mint mi tavalyelőtt vagy akár még tavaly is Folesszal...
iktriad
azért tavaly nem úgy robogott a Jags bandwagon mint a clevelandi 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"erőn felül teljesített a 4 W-vel"
A mondat, amit csak a Jaguars topicban láthatsz. 😊
Húsrágó
Browns és Lions drukkerek 3...2...1...
Ppistike
Browns tavaly még titkos SB esélyes volt 😉
Húsrágó
Mint mi tavalyelőtt vagy akár még tavaly is Folesszal...
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
"erőn felül teljesített a 4 W-vel"
A mondat, amit csak a Jaguars topicban láthatsz. 😊
Húsrágó
Browns és Lions drukkerek 3...2...1...
Ppistike
Browns tavaly még titkos SB esélyes volt 😉
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerencsére a csapat legjobb játékosa (Charkkal holtversenyben) még imád nálunk lenni. Kellett ez az elmúlt hét, és Harrisonnak hála pár óra játékos üzenetei után.


iktriad
Nekem kicsit fura, hogy csak Ő volt ilyen lokálpatrióta, hogy ezt tweetelje. A védelem többi tagja is megtehetné ugyanezt, hogy ne az legyen, hogy 3-4 elmenő (beleértve CJ-t) fikáz, 1 maradó pedig próbálja "ellensúlyozni". Elég kaka lehet az öltözői hangulat.
Húsrágó
Szerintem meg szinte minden káros elem ki lett rakva, én olyasmi csapatra számítok lelkesedésben, mint a 2013-as volt, ami erőn felül teljesített a 4 W-vel. Csak ez az alakulat tehetségesebb és jobb QB-ja van, mint az az alakulat.
iktriad
"erőn felül teljesített a 4 W-vel"
A mondat, amit csak a Jaguars topicban láthatsz. 😊
Húsrágó
Az a keret tényleg ótvar szar volt. Ha az akkor utoljára pályára lépő Füves Alkeszt nem vesszük, egy zenitjén túl lévő MJD és Sen'Derrick Marks volt a 2 legjobb ember rajta... Az első 8 meccsen tényleg úgy néztünk ki, mint potenciális 1/1-es, aztán a bye week után Gus Bradley összekapta a csapatot. Az hogy játszhattunk és vertük 2-szer a későbbi tényleges 1/1-es Texanst persze segített.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
"erőn felül teljesített a 4 W-vel"
A mondat, amit csak a Jaguars topicban láthatsz. 😊
Húsrágó
Browns és Lions drukkerek 3...2...1...
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Szerencsére a csapat legjobb játékosa (Charkkal holtversenyben) még imád nálunk lenni. Kellett ez az elmúlt hét, és Harrisonnak hála pár óra játékos üzenetei után.


iktriad
Nekem kicsit fura, hogy csak Ő volt ilyen lokálpatrióta, hogy ezt tweetelje. A védelem többi tagja is megtehetné ugyanezt, hogy ne az legyen, hogy 3-4 elmenő (beleértve CJ-t) fikáz, 1 maradó pedig próbálja "ellensúlyozni". Elég kaka lehet az öltözői hangulat.
Húsrágó
Szerintem meg szinte minden káros elem ki lett rakva, én olyasmi csapatra számítok lelkesedésben, mint a 2013-as volt, ami erőn felül teljesített a 4 W-vel. Csak ez az alakulat tehetségesebb és jobb QB-ja van, mint az az alakulat.
iktriad
"erőn felül teljesített a 4 W-vel"
A mondat, amit csak a Jaguars topicban láthatsz. 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerencsére a csapat legjobb játékosa (Charkkal holtversenyben) még imád nálunk lenni. Kellett ez az elmúlt hét, és Harrisonnak hála pár óra játékos üzenetei után.


iktriad
Nekem kicsit fura, hogy csak Ő volt ilyen lokálpatrióta, hogy ezt tweetelje. A védelem többi tagja is megtehetné ugyanezt, hogy ne az legyen, hogy 3-4 elmenő (beleértve CJ-t) fikáz, 1 maradó pedig próbálja "ellensúlyozni". Elég kaka lehet az öltözői hangulat.
Húsrágó
Szerintem meg szinte minden káros elem ki lett rakva, én olyasmi csapatra számítok lelkesedésben, mint a 2013-as volt, ami erőn felül teljesített a 4 W-vel. Csak ez az alakulat tehetségesebb és jobb QB-ja van, mint az az alakulat.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Szerencsére a csapat legjobb játékosa (Charkkal holtversenyben) még imád nálunk lenni. Kellett ez az elmúlt hét, és Harrisonnak hála pár óra játékos üzenetei után.


iktriad
Nekem kicsit fura, hogy csak Ő volt ilyen lokálpatrióta, hogy ezt tweetelje. A védelem többi tagja is megtehetné ugyanezt, hogy ne az legyen, hogy 3-4 elmenő (beleértve CJ-t) fikáz, 1 maradó pedig próbálja "ellensúlyozni". Elég kaka lehet az öltözői hangulat.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az nfl.com szerint ez a 14 ember hivatalosan is practice squados. Van köztük egy punter, de a Brownsos DT, Ekuale nincs köztük. Mindenki itt volt a puntert kivéve a keretszűkítésig.
QB: Mike Glennon
RB: Nathan Cottrell
WR: Terry Godwin, Josh Hammond
TE: Ben Ellefson, Matt Flanagan
G: Tre'Vour Wallace-Simms
LB: Nate Evans, Joe Giles-Harris
DB: Amari Henderson
OT: KC McDermott, Austen Pleasants
DT: Caraun Reid
P: Brandon Wright
Trey Quinn és Sidney Joens nincs köztük, ők gondolom még nem hivatalosak. Jones tett ki egy ilyet instaára, szóval hamarosan jön.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Glennon és Caraun Reid is visszajön a practice squadba. Újabb jó döntések a részünkről. Nem ismerek magunkra. 😊


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit is mondtam James Robinsonnal kapcsolatban, mikor hozzánk került, hogy lehet belőle RB1 szezon végére a Jaguarsban, ha történik Fournettetel valami?

Azt hallani, hogy ő lesz az RB1 a szezonnyitón, még akkor is, ha addig leigazoljuk Freemant/felgyógyul Armstead.



Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő vasárnapi menű: (jó Josh Allen vs Rivers apó lesz, nem Jags vs Chargers)



Ti is megbíztok benne 😀
dande
Nem vagyok benne biztos, hogy nem ő lenne a 2., de legrosszabb esetben 3. legjobb külső CB az aktív kereten...

Ha belegondolok, hogy Ramseyért, majd Yannickért is komoly ellenértékként számoltak sokan vele.... 😊


Az egykori Jags beat Mike Kaye cikke róla.


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ti is megbíztok benne 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött a 2. körös egykori Eagles CB Sidney Jones. A rpractice squadba! Wow, de egyben LOOOOOOOOL
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerencsére a csapat legjobb játékosa (Charkkal holtversenyben) még imád nálunk lenni. Kellett ez az elmúlt hét, és Harrisonnak hála pár óra játékos üzenetei után.




Miért van az az érzésem, hogy mi lettünk volna csapat X?


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez az én QB-m!!!! 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊


Halloran megint Jags híreket szolgáltat. Ah, régi szép idők...


Eddigi practice squadosok:
G Tre'Vour Wallace-Simms
RB Nathan Cottrell
WR Trey Quinn
DT Daniel Ekuale
WR Josh Hammond
TE Ben Ellefson

Michael Walker meg ment IR-re. Wingard meg Minshew biztos örül, hogy a haver valahogy nálunk maradt.


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NEM CLAIMELTÜNK SENKIT! A keret kész! 😊 😊 😊

Josh Dobbs visszament a Steelersbe, mindenki más, akit elküldtünk, visszahozható.

Elhoztuk a practice squadba az egykori Mr. irrelelvant Trey Quinnt. Gruden és Thompson majd körbevezeti.


Nyasgem Ronnie!
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
RB a láthatáron!

iktriad
Ez mondjuk nem hangzik rosszul, van benne annyi jócskán, mint Fornettiben, sőt...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shipley írása arról, kik lennének nekünk jók waiverről.