NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 525
Ezzel a teljesítménnyel csak azt fogjátok elérni, hogy nem kell franchise QB-t húzni, de ott lesz az esély egy újabb DL bustra. Win-win.
Muffalo_Bafia
Az 1. körös DL-eink általában beválnak, egyedül Derrick Harvey volt megabust. Igaz Bryan és Chaisson esetében még nem tudni, hogy bevállnak-e.
Taven Bryannel a kezdőben idén még veretlenek vagytok. Véletlen lenne?
Wyatt
Sok emlékezetes momentuma nem volt. A DLinenak nem sikerült konkrétan sacket bemutatnia...
iktriad
Nálam az olyan játékos, akinek nem tudom kiejteni a nevét az bust. De, most komolyan...Hogy kell kiejteni Chaisson nevét? Csészon? Kasszon? Kajszon?
Muffalo_Bafia
Becézd Kajszinak, biztos megjegyzed. 😀
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Valami csurran-cseppenhetne amúgy nekem, mert ha egy időben van a Bills-szel, mindig kapcsolom a Jags meccseit is.
Mondjuk ez leírva elég borzasztónak tűnik.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Ezzel a teljesítménnyel csak azt fogjátok elérni, hogy nem kell franchise QB-t húzni, de ott lesz az esély egy újabb DL bustra. Win-win.
Muffalo_Bafia
Az 1. körös DL-eink általában beválnak, egyedül Derrick Harvey volt megabust. Igaz Bryan és Chaisson esetében még nem tudni, hogy bevállnak-e.
Taven Bryannel a kezdőben idén még veretlenek vagytok. Véletlen lenne?
Wyatt
Sok emlékezetes momentuma nem volt. A DLinenak nem sikerült konkrétan sacket bemutatnia...
iktriad
Nálam az olyan játékos, akinek nem tudom kiejteni a nevét az bust. De, most komolyan...Hogy kell kiejteni Chaisson nevét? Csészon? Kasszon? Kajszon?

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel a teljesítménnyel csak azt fogjátok elérni, hogy nem kell franchise QB-t húzni, de ott lesz az esély egy újabb DL bustra. Win-win.
Muffalo_Bafia
Az 1. körös DL-eink általában beválnak, egyedül Derrick Harvey volt megabust. Igaz Bryan és Chaisson esetében még nem tudni, hogy bevállnak-e.
Taven Bryannel a kezdőben idén még veretlenek vagytok. Véletlen lenne?
Wyatt
Sok emlékezetes momentuma nem volt. A DLinenak nem sikerült konkrétan sacket bemutatnia...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Taven Bryannel a kezdőben idén még veretlenek vagytok. Véletlen lenne?

több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Ezzel a teljesítménnyel csak azt fogjátok elérni, hogy nem kell franchise QB-t húzni, de ott lesz az esély egy újabb DL bustra. Win-win.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért M. Jack is megérdemel egy bocsánatkérést. Lehet, hogy a közeg rá is jó hatással van, mert a sok sav mellett amit kap(ott) azért szépet játszott este szerintem (plussz egy zsákot is kiosztott).
Ppistike
Nem volt neki megfelelő az MLB poszt. Így, hogy Schobert irányít, neki is több szabadsága van, és kiélheti futballösztöneit.
iktriad
pont akartam írni, hogy hogy játszott az isteni Myles, de már megválaszoltátok, köszi mindkettőtöknek.
Mondjuk gondolhattam volna hogy kurvajó volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 hét támadója (Codaabajusz) és 1 hét védője (Henderson) díj Kingtől elsőre - ahogy nyilván mindenki várta.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Újranéztem az első passzol TD-jét Minshew-nek, látszik rajta, hogy nem a szél fújta össze a tegnapi statjait, vagy az, hogy nem szerencsés napja volt. Jó nézni ahogy az első opciót nem dobja meg, de akkor már tudja, hogy átnéz Chark-ra, és valószínűleg szabadon lesz, bár így sem volt egy egyszerű dobás, mégis tökéletesre sikerült. (Az elkapás maga sem volt gyenge). Többször lehetett látni, ahogy végigmegy a célpontjain, és megtalálja a jót. Nem mostanában lehetett ilyesmit látni errefelé. Csak így tovább!

Szerkesztette: winston
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért M. Jack is megérdemel egy bocsánatkérést. Lehet, hogy a közeg rá is jó hatással van, mert a sok sav mellett amit kap(ott) azért szépet játszott este szerintem (plussz egy zsákot is kiosztott).
Ppistike
Nem volt neki megfelelő az MLB poszt. Így, hogy Schobert irányít, neki is több szabadsága van, és kiélheti futballösztöneit.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Azért M. Jack is megérdemel egy bocsánatkérést. Lehet, hogy a közeg rá is jó hatással van, mert a sok sav mellett amit kap(ott) azért szépet játszott este szerintem (plussz egy zsákot is kiosztott).
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
241-ből 151 rookie yard, ha erre van stat. tuti ez a legjobb! 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még komoly NBA sztároknak is tetszett J-Rob gátfutása,

Ahogy az elkapóinknak is.

Csodabajusz J-Robról


Mindeközben Tampában.


Jay Gruden jól indított nálunk.


De jó ilyeneket olvasgatni.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig mennyire huztad a szádat mikor draftoltatok 😝
Rózsa Sándor (betyár)
Mindenki húzta CJ miatt a száját. Eddig,
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na de milyen volt a csere Qb aki most jelenleg kezdő 🤪
Rózsa Sándor (betyár)
Ilyen
 www.youtube.com/watch?v=3a_e8YhmSwM

J-Rob minden carryje
 www.youtube.com/watch?v=ObNTD04KikM

HastaLaviska 1. napja az NFL-ben
 www.youtube.com/watch?v=1hn0I_pZOQo

A rookiek statjai ma:

iktriad
Pedig mennyire huztad a szádat mikor draftoltatok 😝
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na de milyen volt a csere Qb aki most jelenleg kezdő 🤪
Rózsa Sándor (betyár)
Ilyen
 www.youtube.com/watch?v=3a_e8YhmSwM

J-Rob minden carryje
 www.youtube.com/watch?v=ObNTD04KikM

HastaLaviska 1. napja az NFL-ben
 www.youtube.com/watch?v=1hn0I_pZOQo

A rookiek statjai ma:
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Grat skacok
Nem láttam csak most az eredményt
Ik összefoglalnád mi történt?
Előre is köszi 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Az elején a Colts ment át rajtunk, mint kés a falon, nekünk közünk nem volt a meccshez. Aztán jött CJ Henderson pickje, Chark TD-je. James Robinson beindult annyira, hogy a Colts elkezdjen rá fókuszálni, és elfeledkezni az elkapóinktól. Rivers egyre többet hibázott 2,5 pickje is volt. A túloldalon Minshewnak több TD-je volt, mint rossz passza(3 - 1, az is drop volt). ST-ben nekünk bement 50-ről, a Colts kihagyta 30-ról. A D összehozott néhány kulcs 4. és stopot (pár 3. és hosszú átengedése után).

Az megvan, hogy a Colts 88 yardot futott 22 kísérletből? Egész szép munka a run D-től.

Hendo menjél aludni!!!! 😊


Új szelek fújnak nálunk.


M+M+J-Rob!


Ez is igaz. Bár Murray is nyert, de Minshew még mindig vezet 1-el.

iktriad
Na de milyen volt a csere Qb aki most jelenleg kezdő 🤪
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat skacok
Nem láttam csak most az eredményt
Ik összefoglalnád mi történt?
Előre is köszi 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Az elején a Colts ment át rajtunk, mint kés a falon, nekünk közünk nem volt a meccshez. Aztán jött CJ Henderson pickje, Chark TD-je. James Robinson beindult annyira, hogy a Colts elkezdjen rá fókuszálni, és elfeledkezni az elkapóinktól. Rivers egyre többet hibázott 2,5 pickje is volt. A túloldalon Minshewnak több TD-je volt, mint rossz passza(3 - 1, az is drop volt). ST-ben nekünk bement 50-ről, a Colts kihagyta 30-ról. A D összehozott néhány kulcs 4. és stopot (pár 3. és hosszú átengedése után).

Az megvan, hogy a Colts 88 yardot futott 22 kísérletből? Egész szép munka a run D-től.

Hendo menjél aludni!!!! 😊


Új szelek fújnak nálunk.


M+M+J-Rob!


Ez is igaz. Bár Murray is nyert, de Minshew még mindig vezet 1-el.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The Jacksonville Jaguars have a winning record (1-0) for the first time since October 14, 2018
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Grat skacok
Nem láttam csak most az eredményt
Ik összefoglalnád mi történt?
Előre is köszi 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez akkora királyság!!!!
Húsrágó
Ez még nagyobb!

EZ AZ ÉN QB-m!!!
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ez akkora királyság!!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lambo ünneplését észrevette a Mayor is.


Ezek a Tények, nem a TV2 "hírműsora".


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon mikor veszi észre a mainstream média, hogy a Jagsben lehet, hogy kevés a tehetség, de végre van irányító?



Wow Hendo. Amilyen negatív hírek jöttek róla TC-ben (plusz Fournette cut reaction), most úgy játszott, mint egy igazi Top 10-es pick.


Az igen! És még meg is fizették tavasszal. Win-win. Mindeközben Clevelandben....
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De A jAgUaRs TaNkOl...

Grat a rookienak - Henderson a védelmi MVP, Laviska TD,
J-ROB UDFA rookie csúcs!!!! Még Chaissonak is volt egy majdnem pickje.

Grat Minshewnak.


Még Thor/Dewey/Kid Rck is megszerezte első NFL pickjét.


Remélem sem Allen sérülése, sem Hendo, se a safetyk sérülései nem komolyak.

Ja a Colts zsinórba HETEDSZER kapott ki tőlünk otthon.

NYERTÜNK BABY!!!!

Most nem elcsépelt az a szó, hogy hihetetlen!!!!
Nagyon sok jót tudnék mondani (Magic, Viska, Allen, Henderson, Chark...) de az biztos, hogy megvan az egyik új favourite: Robinson, kicsit látom benne az Isteni MJD-t! 😊
Ki az a Fournette??
Stoki
Most nem elcsépelt az a szó, hogy hihetetlen!!!!
Nagyon sok jót tudnék mondani (Magic, Viska, Allen, Henderson, Chark...) de az biztos, hogy megvan az egyik új favourite: Robinson, kicsit látom benne az Isteni MJD-t! 😊
Ki az a Fournette??
Stoki
Zabáltam ennél a playnél. Megmondtam, vagy megmondtam, hogy jó lesz mikor leigazoltuk?