Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin figyelmeztetést kapott a ligától a "mindenkinek itt kéne lennie" megjegyzésért.
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1121078943451234304
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
 twitter.com/BCBCouch/status/1120756047357124615
iktriad
Yannick ügynöke meg el kell magyarázza otthon, hogy a túl egyértelmű folt a nadrágon csak egy, a twitter olvasgatás közben bekövetkezett spontán magömlés eredménye, semmi köze hozzá az új asszisztensének...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom mikor akarjuk újraigazolni (vagy legalább megpróbálni) Yannickot, de egyre drágább mulatság lesz...
 twitter.com/RapSheet/status/1120752542986559490
Pl. emiatt:
 twitter.com/BCBCouch/status/1120756047357124615
És ő is tudja, hogy hamarosan nagy lóvé áll a házhoz,
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1120767797603315712
Már csak az a kérdés, hogy tőlünk vagy mástól...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Félreértettél. Ha Grier a 3.körben jó, akkor az elsőben is jó. Te arra válaszoltál, hogy miért éri meg jobban a 3.ban, ha szar. A franchise QB annyira ritka és értékes, hogy bárhol megéri behúzni. Ha nem franchise QB, akkor nyilvánvalóan be se kéne húzni.
Sobri Jóska
Minden játékos draftolásakor kockázatot vállalsz, mert előre nem tudod, hogy milyen lesz. Utólag Wilsont is megérte volna akár 1/1-en kihúzni, de nem most draftoljuk, hanem 2012-ben draftolták. Akkor egy rizikós vállalás volt, ami vagy bejön, vagy nem jön be, és a rizikó faktor akkora volt, amit az első körben nem érte meg bevállalni, a harmadikban meg igen. Griernél sem éri meg az első körben, az biztos. A harmadikban már megérheti.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félreértettél.
Ha Grier a 3.körben jó, akkor az elsőben is jó.
Te arra válaszoltál, hogy miért éri meg jobban a 3.ban, ha szar.
A franchise QB annyira ritka és értékes, hogy bárhol megéri behúzni.
Ha nem franchise QB, akkor nyilvánvalóan be se kéne húzni.
Sobri Jóska
Egy development QB, -mint ami úgy tűnik Grier is lesz- kvázi olyan, egy kis kockázatú befektetés és a legtöbb csapat hoz ilyen QB-t(3. körben vagy lejjebb) minden 2.-3. évben. Ha nem válik be, nem probléma, alig keres valamit, nem került sokba, megrohadhat a cserepadon/cutolva lesz 1-2-3 év után. Ha jó, akkor vagy el lehet passzolni (mint Coughlin tette egy 1. körért Rob Johnsonnal) vagy kezdő lesz az adott csapatában. Utóbbira volt példa nálunk David Garrard, akit pont erre a szerepre hozott Coughlin a 4. körben az első korszaka utolsó draftján(2002), aztán máig a 2. legjobb franchise QB-nk. Nagy ritkán bele lehet nyúlni a szarba, és találni Wilson, Cousins, Prescott vagy ne adja ég Brady típusú franchise vagy már-már franchise kaliber QB-t. Apropó Foles is valami ilyesmi projekt volt az Eaglesnél. Elég jól bejött végül az a befektetés a Philynek, ha tett is BDN pár kitérőt, míg sosem látott magasságokba repítette aaz Eaglest.
Na, Grier is ilyen kis kockázatú befektetés lehet.

Arról nem is beszélve, hogy a Jaguars csere QB posztja minden, csak nem erős. És Foles még nem játszott 16 meccsen egy szezonban se, pedig már a ligában van egy ideje...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az esély megvan benne, hogy jó lesz, de nagyobb az esélye annak, hogy nem. Egy 3. kört simán bekockáztatsz érte, mert van irányítód, ha nem jön be, na bumm. Egy 1/7-et, amikor az FA-piac legdrágább emberét hoztad el, miközben amúgy sem fényes a caphelyzet, annyi kockázattal, ami benne van. Annyit már nem. Metcalfet is simán megéri behúzni 1-2. kör határán, mert óriási lehetőségek vannak benne, de top 10-ben botorság lenne, mert ott sokkal nagyobb a kockázat.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 065 — #NoStress
ha Grier mondjuk lecsúszik a 3. körbe, vihetnénk.
iktriad
Magyarázz el valamit légyszi.
Ha pl. Grier jó irányító a 3. körben, akkor az elsőben nem az?
Pl. Wilson nem attól jó, hogy hátul húzták (pont a 3. körben), hanem attól, hogy rendelkezik mindazon skillekkel, hogy jó irányító legyen.
És mondjuk Gabbert vagy Bortles se attól rossz, hogy első körben jöttek, mivel ha a 6.ban jönnek, akkor is ugyanazt a produktumot nyújtják.
Egy LB-nél vagy a játékra kevésbbé kiható posztnál valóban nem mindegy, hogy hol húzzuk be, de egy irányítónál tök mindegy.
Egyetlen franchise QB sincs, akinél felmerült volna, hogy túl hamar került kihúzásra, és ha egy QB nem jön be, keveseket vigasztal az, hogy "úgyis csak hátsó körös volt".
Sobri Jóska
Ha Griert a 3. körben viszik, és szar lesz, na bumm, az első kör legelején és a második körben még jöhet franchise player, ha a 3. kör elmegy, előfordul. 1/7-en viszont illene olyat vinni, aki első évétől kiemelkedő lehet. Ha x elérhető valszeg a 3. körben, akkor inkább ott viszi az ember, és beszerez mellé két nagyobb tehetséget
Wyatt
Félreértettél.
Ha Grier a 3.körben jó, akkor az elsőben is jó.
Te arra válaszoltál, hogy miért éri meg jobban a 3.ban, ha szar.
A franchise QB annyira ritka és értékes, hogy bárhol megéri behúzni.
Ha nem franchise QB, akkor nyilvánvalóan be se kéne húzni.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha Grier mondjuk lecsúszik a 3. körbe, vihetnénk.
iktriad
Magyarázz el valamit légyszi.
Ha pl. Grier jó irányító a 3. körben, akkor az elsőben nem az?
Pl. Wilson nem attól jó, hogy hátul húzták (pont a 3. körben), hanem attól, hogy rendelkezik mindazon skillekkel, hogy jó irányító legyen.
És mondjuk Gabbert vagy Bortles se attól rossz, hogy első körben jöttek, mivel ha a 6.ban jönnek, akkor is ugyanazt a produktumot nyújtják.
Egy LB-nél vagy a játékra kevésbbé kiható posztnál valóban nem mindegy, hogy hol húzzuk be, de egy irányítónál tök mindegy.
Egyetlen franchise QB sincs, akinél felmerült volna, hogy túl hamar került kihúzásra, és ha egy QB nem jön be, keveseket vigasztal az, hogy "úgyis csak hátsó körös volt".
Sobri Jóska
Ha Griert a 3. körben viszik, és szar lesz, na bumm, az első kör legelején és a második körben még jöhet franchise player, ha a 3. kör elmegy, előfordul. 1/7-en viszont illene olyat vinni, aki első évétől kiemelkedő lehet. Ha x elérhető valszeg a 3. körben, akkor inkább ott viszi az ember, és beszerez mellé két nagyobb tehetséget

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 065 — #NoStress
ha Grier mondjuk lecsúszik a 3. körbe, vihetnénk.
iktriad
Magyarázz el valamit légyszi.
Ha pl. Grier jó irányító a 3. körben, akkor az elsőben nem az?
Pl. Wilson nem attól jó, hogy hátul húzták (pont a 3. körben), hanem attól, hogy rendelkezik mindazon skillekkel, hogy jó irányító legyen.
És mondjuk Gabbert vagy Bortles se attól rossz, hogy első körben jöttek, mivel ha a 6.ban jönnek, akkor is ugyanazt a produktumot nyújtják.
Egy LB-nél vagy a játékra kevésbbé kiható posztnál valóban nem mindegy, hogy hol húzzuk be, de egy irányítónál tök mindegy.
Egyetlen franchise QB sincs, akinél felmerült volna, hogy túl hamar került kihúzásra, és ha egy QB nem jön be, keveseket vigasztal az, hogy "úgyis csak hátsó körös volt".

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt én is üdvözölném. Vagy Ed Olivert, ha még bent van. Vagy Jonah Williamst. Ha ebből a 3-asból jönne valaki péntek hajnalban, akkor egy időre hajlandó vagyok elhinni, hogy Coughlin nem is olyan szar GM.
iktriad
És mennyi az az idő?? 😊
Az első L-ig? 😊
Stoki
2. kör/nap. 😊
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azt én is üdvözölném. Vagy Ed Olivert, ha még bent van. Vagy Jonah Williamst. Ha ebből a 3-asból jönne valaki péntek hajnalban, akkor egy időre hajlandó vagyok elhinni, hogy Coughlin nem is olyan szar GM.
iktriad
És mennyi az az idő?? 😊
Az első L-ig? 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwellnek szólni kéne, hogy beleér a keze a bilibe!
Én szívesen betömnék egy TE, RT, RB, WR(?) rést még, de nem vagyok nyugodt egy Kessler 2. QB-nál sem...
Stoki
Az nem baj, ha ő azt hiszi. Akkor van baj, ha Coughlin is ugyanezt teszi. Qb-t én is szívesen látnék, ha Grier mondjuk lecsúszik a 3. körbe, vihetnénk. A TE, RT duó biztos, hogy jön, előbbiből lehet akár 2 is.


Addig is mantrázom: Draft Hockenson!
Húsrágó
Azt én is üdvözölném. Vagy Ed Olivert, ha még bent van. Vagy Jonah Williamst. Ha ebből a 3-asból jönne valaki péntek hajnalban, akkor egy időre hajlandó vagyok elhinni, hogy Coughlin nem is olyan szar GM.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Caldwellnek szólni kéne, hogy beleér a keze a bilibe!
Én szívesen betömnék egy TE, RT, RB, WR(?) rést még, de nem vagyok nyugodt egy Kessler 2. QB-nál sem...
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Ez annyira small school, hogy még én se hallottam róla. De gondolom Gene Smith a takarítót is ismeri ott. 😊
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1120442391335456769
Egy újabb név, aki előkerülhet a 7. kör környékén, "Fing" és Dogbe mellett.
iktriad
Ez inkább úgy néz ki, mint az ügynéknek egy segélykiáltása, miután a Jets, Browns, Jaguars, Dolphins, Rams, Broncos, Colts, Chargers, Seahawks, 49ers, Cardinals, Packers és a Texans is azt mondta neki telefonban, hogy ha UDFA lesz a srác, akkor meggondoljuk, a többiek meg fel se vették a telefont...

Addig is mantrázom: Draft Hockenson!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez annyira small school, hogy még én se hallottam róla. De gondolom Gene Smith a takarítót is ismeri ott. 😊
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1120442391335456769
Egy újabb név, aki előkerülhet a 7. kör környékén, "Fing" és Dogbe mellett.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy nézem ma volt a nagy draft előtti találkozó Coughlin, Caldwell, Marrone és a média között.

Caldwell szerint nincs "tátongó rés" semelyik poszton se, ebbe beleértve a TE és RT posztokat is. Utóbbinál kiemelte, hogy a stáb bízik a kereten lévő RT-kben. De azért nem lepödök meg ha az első 3 körben jön egy OT.

Coughlin szerint minden opcióra nyitottak vagyunk, de a draft fő célja, hogy Foles köré megfelelő mennyiségű segítséget adjunk(Szóval QB draftot kizárhatjuk 1/7-en 😊 ) .

Caldwell szerint az extra 3. kör jól jöhet, ha fel akarunk cserélni az 1. vagy a 2. kör végébe. (Pl. ha Sweat annyit csúszna vagy Irv Smithért, ha nem Hockensont visszük 1/7-re?)

Szintén Caldwell szerint DeDe Westbrook miatt nagy a flexibilitás arra nézve, milyen WR-t hozhatunk, mert DeDe tud slotban és kint is játszani.

Coughlin elmondta, hogy nem Jalennek volt szánva a csütörtöki megjegyzés, hanem általánosságban beszélt arról, hogy szertné, ha minden játékos itt lenne az önkéntes időszakban is. Nem aggódik amiatt, hogy Jalen félreértené a szavait. (akkor nem ltátta az insta storyját péntekről, amiben kvázi le öreg bohócozta őt...)

Marrone nem tudott választ adni avval kapcsolatban, hogy Telvin miért nem jelzett még mindig vissza. Azt mondta, Telvin biztos nagyon elfoglalt.
Coughlin elmondta, hogy egyelőre tetszik az , amit Fournetttől lát. Láthja rajta az elszántságot, hogy a lehető legjobb formába kerüljön. Egyelőre amit TC kért tőle, azt megtette.

Caldwell szerint a Jags megteheti, hogy NE draftoljon RB-t idén, (De ha lehet ne éljünk ezzel az opcióval)

Coughlin és Caldwell is BAP-zni szeretne 1/7-en és a draft alatt. Én is, de azért vigyük 1, de inkább 2 TE-t, 2 OL-t, egy pass rushert meg egy RB-t, ha lehet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Krízis elnapolva. Marrone rossz telefonszámot hívott....
 twitter.com/phillip_heilman/status/1120362206158360576


Úgy látszik mégiscsak komoly az indok amiért nem megy az élő draftra.

 twitter.com/nfldraftscout/status/1120336370520641536
peterk2005
Ő lesz az idei Myles Jack. Behúzzuk 2/6-on. 😊
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy látszik mégiscsak komoly az indok amiért nem megy az élő draftra.

 twitter.com/nfldraftscout/status/1120336370520641536


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldon -> Bills. Kiváncsi leszek ott mire lesz képes.,
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az jo lenne. Csak ne az Oliver, Hockenson paros egyiket.
Stez
Bármelyikük túl okos pick lenne Coughlintól. Oliver azért sanszos, mert az öreg imádja a falembereket, és volt már, hogy back-to-back vitt 1. körben DT-ket (Henderson és Stroud) 1. körben.
iktriad
Még egy olyan párost... Imádtam. Bryan-Oliver? Kettő közül inkább Oliverből nézném ki a meccs előtti pofonkérést.
kristóf17
Hendersonhoz hasonló nem lesz még egy. Érdekes amint különválasztották Stroudtól, mindkettő milyen gyorsan kikopott a ligából...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Az jo lenne. Csak ne az Oliver, Hockenson paros egyiket.
Stez
Bármelyikük túl okos pick lenne Coughlintól. Oliver azért sanszos, mert az öreg imádja a falembereket, és volt már, hogy back-to-back vitt 1. körben DT-ket (Henderson és Stroud) 1. körben.
iktriad
Még egy olyan párost... Imádtam. Bryan-Oliver? Kettő közül inkább Oliverből nézném ki a meccs előtti pofonkérést.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az jo lenne. Csak ne az Oliver, Hockenson paros egyiket.
Stez
Bármelyikük túl okos pick lenne Coughlintól. Oliver azért sanszos, mert az öreg imádja a falembereket, és volt már, hogy back-to-back vitt 1. körben DT-ket (Henderson és Stroud) 1. körben.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
Baltimore Ravens
Mayfield is visszamondta tavaly, és ettől még kihúzták elsőnek. Szóval messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni belőle- De ahogy Ik írta, az is előfordulhat, hogy kapott egy fülest hogy csúszni fog. Négy nap és kiderül.

Ik, szerintem csak egy dolog miatt aggódj, hogy ne Metcalfot húzzátok. Rajta kívül szinte mindegy, mert ez a draft most pont jól van időzítve nektek, az 1/7-en elérhető, reális jelöltek közül szinte bárki egyúttal needre is jönne. Akár edge, akár dl, akár TE, akár OL. (Még QB is, de Foles 4 éves contractja miatt az azért most húzós lenne, de amúgy ha valamelyikben látják a jövő sztárját, be kéne rántani..) Szóval jinxeld meg Metcalfot és hátradőlhetsz az első körben. 😊
peterk2005
Szerintem nem Metcalf lesz. Emberunket felnyomtak a kiraly Combine utan, de az elmult hetekben mar elkepesztoen sokan irjak, hogy a scoutok szerint nem elso koros tehetseg peldaul.

Nem latom, hogy Metcalf kimegy a top10-ben, szerintem a Jax „safebb” jatekost fog vinni elol, vagy Hockensont, vagy Olivert peldaul.
Stez
Vagy a Taylor- Jonah Williams duó egyikét.
iktriad
Az jo lenne. Csak ne az Oliver, Hockenson paros egyiket.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
Baltimore Ravens
Mayfield is visszamondta tavaly, és ettől még kihúzták elsőnek. Szóval messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni belőle- De ahogy Ik írta, az is előfordulhat, hogy kapott egy fülest hogy csúszni fog. Négy nap és kiderül.

Ik, szerintem csak egy dolog miatt aggódj, hogy ne Metcalfot húzzátok. Rajta kívül szinte mindegy, mert ez a draft most pont jól van időzítve nektek, az 1/7-en elérhető, reális jelöltek közül szinte bárki egyúttal needre is jönne. Akár edge, akár dl, akár TE, akár OL. (Még QB is, de Foles 4 éves contractja miatt az azért most húzós lenne, de amúgy ha valamelyikben látják a jövő sztárját, be kéne rántani..) Szóval jinxeld meg Metcalfot és hátradőlhetsz az első körben. 😊
peterk2005
Szerintem nem Metcalf lesz. Emberunket felnyomtak a kiraly Combine utan, de az elmult hetekben mar elkepesztoen sokan irjak, hogy a scoutok szerint nem elso koros tehetseg peldaul.

Nem latom, hogy Metcalf kimegy a top10-ben, szerintem a Jax „safebb” jatekost fog vinni elol, vagy Hockensont, vagy Olivert peldaul.
Stez
Vagy a Taylor- Jonah Williams duó egyikét.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
Baltimore Ravens
Mayfield is visszamondta tavaly, és ettől még kihúzták elsőnek. Szóval messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni belőle- De ahogy Ik írta, az is előfordulhat, hogy kapott egy fülest hogy csúszni fog. Négy nap és kiderül.

Ik, szerintem csak egy dolog miatt aggódj, hogy ne Metcalfot húzzátok. Rajta kívül szinte mindegy, mert ez a draft most pont jól van időzítve nektek, az 1/7-en elérhető, reális jelöltek közül szinte bárki egyúttal needre is jönne. Akár edge, akár dl, akár TE, akár OL. (Még QB is, de Foles 4 éves contractja miatt az azért most húzós lenne, de amúgy ha valamelyikben látják a jövő sztárját, be kéne rántani..) Szóval jinxeld meg Metcalfot és hátradőlhetsz az első körben. 😊
peterk2005
Szerintem nem Metcalf lesz. Emberunket felnyomtak a kiraly Combine utan, de az elmult hetekben mar elkepesztoen sokan irjak, hogy a scoutok szerint nem elso koros tehetseg peldaul.

Nem latom, hogy Metcalf kimegy a top10-ben, szerintem a Jax „safebb” jatekost fog vinni elol, vagy Hockensont, vagy Olivert peldaul.