Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Austen Lane már meg is mondta a kérdésemre, mire számíthatunk a sráctól. 😊
 twitter.com/A_Train_92/status/1121981044029304832
Nem hiába bírom annyira a csávót.

Egyébként ő a Jets 1/3-as választottjának, Quinnen Williamsnek a bátyja. Idén összefuthatnak majd egy NFL meccsen is ellenfélként.
 twitter.com/1010XLAG/status/1121976887079768070

Bár ahogy Austen is írta, játszott safetyt, a Jaguars csak LB-ként tekint rá.
 twitter.com/danielrpopper/status/1121978332181073920

Egyéb vélemények róla:
 twitter.com/CodyHutchinson_/status/1121982949384171520

És a Steelers az egyik Top 30-as viztjét rá lőtte el.
 twitter.com/rob_kroll/status/1121983452335632385
Sőt rajta és rajtunk kívül még KILENC Top 30-as vizitje volt.
 twitter.com/gnarvin/status/1121984082253160449

Ő se nagyon tudta mire számítson.
 twitter.com/Demetrius82/status/1121983400292880384

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene Smith visszalopózott a keretek alatt, vagy mi ez a pick? A suli ismerős, nagy kedvencemet, Austen Lanet innen vittük a 4. körben 2010-ben, de konkrétan fingom sincs ki ez az LB (aki egyébként safety volt a Racerben, csak hogy teljes legyen a káosz).

YIKES
 twitter.com/ArifHasanNFL/status/1121978004198920192
 twitter.com/JaxonFil/status/1121977198561452032

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oliver lehet az új A-Rob már ami az 50-50 elkapásokat illeti.
 twitter.com/Demetrius82/status/1121953839584894976
Ez se rossz.
 twitter.com/danielrpopper/status/1121954359309426689

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a(z 1.) TE is. Josh Oliver ugyebár volt nálunk Top 30-as viziten (akárcsak Allen és Taylor).

Eddig húztunk 2 Josht és 1 Jawaant. Úgy tűnik idén a J- kezdőbetűs keresztnevű egyéneket preferáljuk. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval csak elvittük Jawaan Taylort. A feltradeben odaadtuk a 4. körösünket Raidersnek, és kaptunk helyette egy 5 és egy 7. körös picket. Tehát eggyel több pickünk van, mint eddig. 😊 😊

Caldwell szerint Taylor egészségügyi kockázata elfogadható. Próbáltunk tegnap is feltradelni érte, de nem jött össze. Ma is megtettük, de az első 2 csapat nem akarta velük tradelni ma. Terésztesen nagy esélye van kezdeni RT-ben DC szerint.

A család nem szomorú, hogy a fiuk marad Floridában.
 twitter.com/Jaguars/status/1121925482310717442


Wow, ez a srác nem semmi. 😊 😊 😊
 twitter.com/slmandel/status/1121917854562041857

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem az idei Josh Allen pickre Ramsey biztos nem fogja ugyanazt mondani, mint a tavalyira. ("trash")


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allen úton van idei 2. jacksonville-i látogatására.
 twitter.com/Jaguars/status/1121782688933994496

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sacksonville polgármestere már tegnap este beszélt a legújabb városlakóval.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/57089738_2087442718220366_585267664348250112_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=AOUl6HdQbWIQ7kNvgEYcZ53&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AZImM9X4kma_uZgizsRIWnY&oh=00_AYDK8PL7x_Q52epZTWtrSYKseVgd8pylqpiTcI0fJz9wWg&oe=67072C47
64.116 Aufrufe · 2.180 Reaktionen | Josh Allen and Calais Campbell | Last night, the Mayor made sure to welcome in Josh Allen as the newest member of Sacksonville. Video: NFL | By Jacksonville Jaguars | Facebook
Last night, the Mayor made sure to welcome in Josh Allen as the newest member of Sacksonville. Video: NFL
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó lesz ez a dline a következő években is. Bryant is ki fogja nőni majd magát, ha nem is lesz egy Donald de egy korrekt 3tech válhat belőle. Allen meg akár Ngakogue párjaként Calais helyett, akár utódjaként ha Yannickot nem bírjátok megfizetni, hosszú távú kiváló megoldás lehet.

Kíváncsi leszek a folytatásra. Én Irv Smithet nem gondolom hozzátok jó fitnek. Se méretre, se adottságokra, se stílusra, hiába ő papíron a következő TE a sorban. Inkább Oliver vagy Knox. Utóbbi "rendes" TE, nem csak benga kvázi receiver. (És van egy kiskedvencem is, Caleb Wilson. Ő nekem egy Jack Doyle, tehetségesebb kiadásban.)

Jawaan Taylorral nem biztos, hogy incselkednék. Második körben mondjuk nem lenne már tragédia ha nem jön be. De ha már McGary-ért is feltradel a Falcons és így se ment ki, akkor komoly gond lehet azzal a térddel. Inkább Ford v. Little, belőlük is lehet jó NFL tackle, az OL class elég jó idén még itt is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 872
Egyszeru. Folesnak nem kell fegyver, mert a D nyeri a bajnoksagot! Foles addig lesz fenn, amig a D pihenni fog.😂
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Hajnal óta nem térek magamhoz, hogy a Jaguars végre nem volt balfasz, és kiválasztotta Josh Allent, amikor ott volt a lehetőség, szerintem őszintén lehet ennek most örülni. A top játékosok kivételével nem vagyok rettenetesen felkészült a draftra érkezőkből, de még hónapokkal ezelőtt sokat foglalkoztam támadófalemberekkel, és Dalton Risner lett a nagy kedvencem, szóval egyértelműen annak szurkolok, hogy ő legyen a következő pickünk. Nálam a második opció Irv Smith, ha mindketten kimennek, mire mi jövünk, akkor szomorú leszek.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem, neki hamarabb megtaláljátok a helyét, mint Bryannek tavaly 😀
Wyatt
Coughlin és Caldwell szerint átveszi Fowler tavalyi szerepét erre az évre, mint Yannick váltótársa pass rusherként első 2 downon, frriseen tartva mindkettőjüket. 3. downon meg lehet az olló egyik éle, míg Ngakoue lesz a másik. Remélem ezekre a legideálisabb.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem tudtam fentmaradni, de örültem reggel a pick láttán. Én nem akartam annyira védőt, de Allen más tészta, nem is nagyon számoltam vele 7. helyen.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne vicceljünk, edge rusher>tight end 😊

És szerintem simán lehet Allen jobb még Bosánál is, szóval én nagyon örülnék neki a helyetekben. Remélem, neki hamarabb megtaláljátok a helyét, mint Bryannek tavaly 😀

Így is muszáj leszek nézni a DL-eteket 😛

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a helyieknek bejött a Josh Allen pick.
 twitter.com/StuartASJax/status/1121639233452556288
iktriad
Iktriad már règestelen règ kiszerettem volna írni ide ezt neked: A "JAGUARS IGEN IS EGY OKOS FRENCSÀJZ"😊😜😜😜😜

(Tegnapi Draft huzàs,Josh Allen)
Rózsa Sándor (betyár)
El ne jinxeld. 😉
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Úgy tűnik a helyieknek bejött a Josh Allen pick.
 twitter.com/StuartASJax/status/1121639233452556288
iktriad
Iktriad már règestelen règ kiszerettem volna írni ide ezt neked: A "JAGUARS IGEN IS EGY OKOS FRENCSÀJZ"😊😜😜😜😜

(Tegnapi Draft huzàs,Josh Allen)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a helyieknek bejött a Josh Allen pick.
 twitter.com/StuartASJax/status/1121639233452556288
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
iktriad
Csak azért, hogy valami tényleg fontos dologról is beszéljünk: a Tampa kapta a reklámot! 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ennek csak a fele probléma, akkor tényleg vagy Irv Smithre menjünk rá(ha bent marad 2/6-on), vagy ha mindenképp RT-t akar Coughlin, akkor Risnerre vagy Fordra.
 twitter.com/TonyPauline/status/1121629481095974918
Az már intő jel, hogy a kvázi támadófal nélküli Texans inkább elvitt egy FCS-es OT-t, mint Taylort....
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Allen már azzal megnyert, hogy a zakójával jelezte, hogy hova szeretne menni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"nem olyan égető a TE needünk "...mondtam én hogy Koyack mesterre építjük a posztot 😊
Stoki
Caldwell megjegyezte viccesen, hogy ha kell Chris Conley is tud TE-t játszani... A "poénjai" olyan rosszak, mint az első körös pickjei enyémek.

Érdekes ez az egész, tudom BPA az első, minden bizonnyal ezért is van ennyi falember a first roundban, meg aztán TC lineman őrülete is messze földön híres...csak amíg Te mondjuk BPA-zol az elején, mögötted is ezt csinálják, csak hogy azok a pickek már a Te need-jeid!!
Mindegy is, nem okoskodom, inkább várom a 2.kört, nagyon sok jó név van még benn, most már tényleg várok egy TE, RT, WR trióból valakit...
Stoki
Szerintem biztos hogy OT vagy TE érkezik. Előbbi esetben ott van Taylor, Risner és Cody Ford. Utóbbiban meg Irv Smith, aki a legjobban hasonlít Ertzre az idei classból. A Kovácsnak örülnék, de szerintem a Szabó jön 2/6-ra, már ha még mind a kettő bent van.
WR poszton még olyan kevesen (=ketten) mentek ki, hogy szerintem várunk(és várhatunk is) minimum a 3. körig vele.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
"nem olyan égető a TE needünk "...mondtam én hogy Koyack mesterre építjük a posztot 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin sajtótájékoztatója Allenről
 www.jaguars.com/video/coughlin-he-is-a-superb-football-player
Allen azt mondta a viziten Coughlinnak, hogy fel kell majd tradelnünk érte. Coughlin errea telefonban már megjegyezte, hogy "látod fiam, nem kellett ezt megtenni". Idén se szakadt meg a sorozat, hogy az 1. körös pick volt Top 30-as viziten btw.
Coughlin elmondta, hogy ez védelmi beállítottságú csapat, ezért mindig keressük a élehetőségeket az erősítésre.
TC elmondta, hogy Hockenson NAGYON KÖZEL volt Allenhez a big boardon, de Allen picit magasabban volt, ezért vittük őt. Azt is elmondta, hogy minden mockban, amit csináltunk, Allen már rég kiment 1/7 előtt.
Coughlin szerint DE és akár OLB poszton is bevethető lesz majd Allen, ha kell.
TC számított rá, hogy nagy spanja Gettleman QB-t visz, és hogy ez a QB Daniel Jones lesz.
Hockenson, OT és egy lecsúszó remek DL prospekt volt a három lehetséges opció, amire TC számított 1/7-en. Utóbbi bejött. De elmondta, hogy simán lehetett volna OT is a pick.
Coughlin szerint a BPA hozzáállás fog továbbra is dominálni a drafton, de azért van TC szerint pár need, amit orvosolni kell. Caldwell hétfőn még azt mondta, nincs égető needje a Jagsnek, most kinek higyek? 😊 Persze, hogy a górénak, és nem a kifutó fiújának.


Marrone örült, hogy egy New Jersey-beli srácot hoztunk (Ő ugyebár a Bronxból való ha jól tudom.)
 www.jaguars.com/video/marrone-we-got-a-guy-that-was-rated-extremely-high-on-our-board
Érdekes a remek már meglevő DL-eink között nem emlegette Wyatt lieblingjét....

Caldwell szerint kb. 1 hete beszélve emberekkel, lehetett reménykedni, hogy Allen bent lesz (kvázi a Raiders intézte el, hogy vigyük)
 www.jaguars.com/video/caldwell-this-was-the-guy-that-kept-coming-up
Caldwellt is kérdezték a Hockenson vs Allen kérdésről. Bár Hockensont imádja ő is, szerinte 1. nem olyan égető a TE needünk (DE IGEN TE BAROM) , és lehet nyerni domináns TE nélkül is. (persze, ha van más skill play offenseben, de a jaxben ki van DeDe-n kívül?), szerinte a mi divíziónkban és konferenciákban a QB-k életének pokollá tevése nagyobb szükséglet.
Olivert kedveltük, de inkább EDGE-t kerestünk, mint DT-t. DC szerint a Yannick, Calais, Allen trió kívül és a Dareus, Abry Jones, Bryan hármas belül komolyabb kombó, mint ha Olivert hoztuk volna.
Caldwell szerint első 2 downban rotálják majd egymást Yannickkal, hogy mindkettő friss legyen, és 3rd downon mindketten a szélekről támadnak majd.
Cáfolta, hogy Telvin elérhető lenne trade formájában. Viszont azt nem tudja, hogy jelenleg merre van... Azt mondta Caldwell a hétvége után, ha ze nem változik visszatérnek a dologra.

Itt az első interjú az új Jags 1. körös picktől. A DUUUVAL már megy Allennek. 😊
 www.jaguars.com/video/josh-allen-one-on-one


Épp belegondoltam. Ha Taylor tovább csúszik, akkor van esély rá, hogy ha visszük, egy másik Taylor a Floridáról (Freddie T) jelenheti be. 3 éve is nagy csúszót jelentett be, akit sokat draftoltak hozzánk 1/5-re a szagértők, aztán elvittük a 2. körben...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Érdekes ez az egész, tudom BPA az első, minden bizonnyal ezért is van ennyi falember a first roundban, meg aztán TC lineman őrülete is messze földön híres...csak amíg Te mondjuk BPA-zol az elején, mögötted is ezt csinálják, csak hogy azok a pickek már a Te need-jeid!!
Mindegy is, nem okoskodom, inkább várom a 2.kört, nagyon sok jó név van még benn, most már tényleg várok egy TE, RT, WR trióból valakit...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. telefonhívás Allennel. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1121599393138905088

Új csapattárs reakciók:
 twitter.com/Campbell93/status/1121582590304059393
 twitter.com/_fournette/status/1121583941604073473
 twitter.com/DJChark82/status/1121582538387021833
 twitter.com/Bigsmoot_94/status/1121581832720588800
Ja, Smoot, csak neked ez nem túl jó hír, ha nem kapod össze rohadt gyorsan magad.


6 pick múlva jövünk és Jawaan "a Jags tuti viszi 1/7-re" Taylor és Irv Smith is bent van. És igen Sobri, Dickie Metcalfe is. De ha az előbbi 2 úr valamelyike még 38-on is bent van, akkor a kettő közük az egyik lesz a pickünk. Mondjuk én inkább Irv Smitht szeretném - Zach Ertz 2.0.
Ha OT-t akarunk ott van még Risner is FYI. Ha Taylor ennyire rizikós egészségügyileg, lehet okosabb pick is lenne.

Szerkesztette: iktriad