Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom ez volt e már:

 youtu.be/3WiiV74NPg0

Mindenesetre ha szakmailag még kérdéses is, az biztos, emberileg mindenképpen nagyot nyertetek vele.

Fournettere is jó hatással lehet.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
Errol a keprol ez ugrott be: "A vegtelenbe es tovabb!"
ulpianus
nekem a friss Brains-sláger refrénje:
"te más vagy tudod, hogy ő szintén
félsz, hogy nem vagy az ő szintjén"


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Azt mondd meg, a csoda 3. körösötöknek mi lesz a szerepe idén
Wyatt
Nincsenek csodák. A Jézus feltámadása után is eltelt 2000 év, akkor jött a ZTE-MU, most újabb 2000 évet kell várni... ez van 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt mondd meg, a csoda 3. körösötöknek mi lesz a szerepe idén
Wyatt
Tedd fel ezt a kérdést majd szeptember elején. | Szerintem ő lesz Telvin utóda. |
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt mondd meg, a csoda 3. körösötöknek mi lesz a szerepe idén

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szombat esti videózás. Tudok sokan írtak már ilyet NFL-es oldalakon, de ez a Brady gyerek elég tehetségesnek tűnik. 😊 😊 😊
 twitter.com/Demetrius82/status/1124764610782011392
 twitter.com/Demetrius82/status/1124765700424441856

Ez pedig Quincy Williams akció közben. (FCS GAME TAPE!! Hogy egész pontosak legyünk Ohio Valley Coference tape. Ironikus módon a(z alabamai) Jacksonville State - a divízió legerősebb csapata - ellen látjuk itt meglepetés emberünket. )
 twitter.com/LaurieFitzptrck/status/1124759632923320327
 twitter.com/LaurieFitzptrck/status/1124767740575846400
 twitter.com/LaurieFitzptrck/status/1124772419753922560
Egyébként tavaly a Kentucky ellen is játszottak Williamsék, szóval volt idő, amikor 2 Jaguars draft pick (és még 2 UDFA rookie igazolás; a G Stallings a Wildcatsből és a CB Sanford a Racerből!) is pályán volt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ejj, ha valaki elintézné, hogy ne legyen sérülésünk odaadhatnánk neki a top 53 felett cap space-ünket ajándékba!
A D tetszik, a TE, az RB, és a QB tűnik soványkának, pont a fenti okokból!
Stoki
A TE poszt szerintem talán erősödött is tavalyhoz képest. RB poszton vannak még a kereten opciók (főleg Rawlsra gondolok, de nekem úgy tűnik a stáb Benny Cunnighammel is számol az ST-s potenciálja miatt), ott szerintem jobban állunk, mint tavaly - igaz az nem éppen egy átugorhatatlan magasság.... QB poszton valóban nagyon vékonyak vagyunk, ott kinézem, hogy ha Kessler megy, illetve a 2 fiatal még nem tűnik késznek az előszezonban az 1. számú Foles csere szerepkörre, akkor kukázhatunk valakit vagy megint megpróbálunk tradelni kétszer RGIII-ért. 😊
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ejj, ha valaki elintézné, hogy ne legyen sérülésünk odaadhatnánk neki a top 53 felett cap space-ünket ajándékba!
A D tetszik, a TE, az RB, és a QB tűnik soványkának, pont a fenti okokból!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis 53-as keretjóslás:

Támadók
QB: Nick Foles, Gardner Minshew, Alex McGough (3)
RB: Leonard Fournette, Ryquell Armstead, Alfred Blue, David Williams (4)
FB: Dimitri Flowers (1)
TE: Geoff Swaim, Josh Oliver, Ben Koyack, James O’Shaughnessy (4)
WR: Marqise Lee, Dede Westbrook, DJ Chark, Chris Conley, Keelan Cole (5)
OL: Cam Robinson, Andrew Norwell, Brandon Linder, A.J. Cann, Jawaan Taylor, Will Richardson, Tyler Shatley, Josh Wells, Cedric Ogbuehi (9)

Védelem
DE: Yannick Ngakoue, Josh Allen, Calais Campbell, Dawuane Smoot, Lerentee McCray (5)
DT: Marcell Dareus, Taven Bryan, Abry Jones, Dontavius Russell (4)
LB: Telvin Smith, Myles Jack, Jake Ryan, Quincy Williams, Leon Jacobs, D.J. Alexander (6)
CB: Jalen Ramsey, A.J. Bouye, D.J. Hayden, Quenton Meeks, Saivion Smith (5)
FS: Jarrod Wilson, Cody Davis (2)
SS: Ronnie Harrison, C.J. Reavis (2)

Speciális egység
K: Josh Lambo (1)
P: Logan Cooke (1)
LS: Matt Overton (1)

QB poszton úgy okoskodtam, hogy láttuk Kessler mire képes, azt talán a Minshew-McGough páros is tudja hozni. Ha Fournettenek nem lenne olyan fontos a FB, akkor simán kihagytam volna Flowerst, és beraktam volna a 2 UDFA rookie safety (Woods vagy Wingrad) közül az egyiket, valószínűleg Woodst (a 4.21-es 40-es idővel akár KR is lehetne). A sok UDFA rookie + Foles remélem kihozza Keelan Coleból a 2017-es verziót, így nálam egyelőre ő marad kereten. Ha nem boltoljuk el/nem rúgatja ki magát a keretről Telvin, akkor kb 1 helyet látok LB sorban kiadónak, amire van kb 5 jelentkező (Blair Brown, Nick DeLuca meg a 3 héten igazolt ember), közülük én Alexanderre raktam a voksom, de itt kb bárki bejöhet. Savion Smith az egyedüli UDFA rookie, aki most keretet fog, Herndont remélem nem menti meg az, hogy Tony Khan projekt volt. Meeks viszont remélem marad. Benne látok potenciált, hogy jövőre (ha Ngakoue-Ramsey-Jack új szerződése miatt kirakjuk) Bouye helyére lépjen.
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
DeDe mezszamot es fizimiskat valtott?
winston
Naaa, azért Koyack kapitányt ne felejtsük! 😊
Komoly(abb)ra fordítva a szót én egy egészséges(?) Marqise Lee-től is sokat várok!
Stoki
Ha Foles működőképes lesz, akkor nem csak DeDe fog fickándozni, hanem a többiek is. Fournette meg kvázi egyelő a futójátékunkkal, az meg tudjuk milyen fontos, bár remélem idén nem lesz akkora hangsúly a dolgon, mint az elmúlt 2 szezonban.

Lee remélem rendben lesz, de ő szerintem a szezon elején nem lesz még akkora faktor.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
Errol a keprol ez ugrott be: "A vegtelenbe es tovabb!"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
DeDe mezszamot es fizimiskat valtott?
winston
Naaa, azért Koyack kapitányt ne felejtsük! 😊
Komoly(abb)ra fordítva a szót én egy egészséges(?) Marqise Lee-től is sokat várok!
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
DeDe mezszamot es fizimiskat valtott?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet Yannick is szeretne annyi pénzben úszni mint DaMarcus Lawrence vagy Frank Clark? Az első napok után más ő sem látogatja az OTA-ket...
 twitter.com/danielrpopper/status/1123986088740171776
Izgalmas (=frusztráló) lesz a következő pár hét, és hogy mi lesz vele, Telvinnel és Jalennel...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, a jövő hét végi rookie minicampen nem csak Minshew lesz ott, mint QB, hanem Tanner Lee és Seahawksból elcsaklizott, sokak szerint csiszolatlan gyöngyszem McGough is. Szerintem itt eldől, hogy a trióból ki lesz az a kettő, aki Kessler és persze BDN mellett kereten lesz szeptemberig. Ha tippelni kéne, akkor Minshew és McGough marad. (Legalábbis remélem.)

Locked on Jaguars írás, hogy mi lehet a terv Josh Allennel, hogy fogjuk majd játszatni.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2019-nfl-draft-jaguars-josh-allen/

A Varjú írása arról, mennyire lesz felfogás-váltás idén, most hogy Mr. 88 millió a kezdő QB.
 www.bigcatcountry.com/2019/5/1/18525194/will-the-jaguars-offense-be-any-different


És végül egy Auburn szakértő elemzése a 7. köreös pick Dontavius Russellről,valamint arról mit várhat tőle a Jags, ha be tudja magát verekdni az 53-ba.
 www.bigcatcountry.com/2019/5/1/18525256/nfl-draft-q-a-college-and-magnolia-on-seventh-round-defensive-tackle-dontavius-russell
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne gondolj rögtön rosszra Ik. Nagyon lent volt a roster létszám nálatok (alig volt az 53 fölött), mert ki kellett gyakorlatilag hagyni a szezon elejét teljesen mert a cap fölött volt a csapat. Se FC, se FA első köre. És még az FA második hullámában meg kellett nagyon gondolni, hogy ki jöjjön, mert a 2-3-4 milliókat is be kellett osztani.

Ilyenkor a 90-es keret miatt szinte minden poszton kétszer annyi az ember, mint amennyi aztán lesz, nálatok meg a kevés ember miatt szinte az 53 volt rosteren csak. Most van itt az ideje a felduzzasztásnak, jött vagy 20 UDFA (ez is bő duplája a szokásosnak), és jönnek a veterán olcsó FA-k is.

Persze ettől még lehet probléma Smith-el, csak azt mondom, hogy az érkező LB-k nem feltétlenül jelentenek rosszat.
peterk2005
Igen, úgy tűnik mindegyik igazolt inkább ST játékos/csere ember. de azért 4 veterán LB így is picit furcsa, főleg a Telvin szituáció tükrében. De remélem tényleg csak nagyon kompetitívvé akarjuk tenni a csere LB posztot.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne gondolj rögtön rosszra Ik. Nagyon lent volt a roster létszám nálatok (alig volt az 53 fölött), mert ki kellett gyakorlatilag hagyni a szezon elejét teljesen mert a cap fölött volt a csapat. Se FC, se FA első köre. És még az FA második hullámában meg kellett nagyon gondolni, hogy ki jöjjön, mert a 2-3-4 milliókat is be kellett osztani.

Ilyenkor a 90-es keret miatt szinte minden poszton kétszer annyi az ember, mint amennyi aztán lesz, nálatok meg a kevés ember miatt szinte az 53 volt rosteren csak. Most van itt az ideje a felduzzasztásnak, jött vagy 20 UDFA (ez is bő duplája a szokásosnak), és jönnek a veterán olcsó FA-k is.

Persze ettől még lehet probléma Smith-el, csak azt mondom, hogy az érkező LB-k nem feltétlenül jelentenek rosszat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
...
iktriad
Arról van infód, hogyha a Giants kiviszi Allent 1/6-ra, mi kit húztunk volna 1/7-re?
Sobri Jóska
Hockensont. Coughlin azt mondta az Allen választás utáni sajtótájékoztatón, hogy NAGYON közel volt a 2 játékos a big boardunkon.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
...
iktriad
Arról van infód, hogyha a Giants kiviszi Allent 1/6-ra, mi kit húztunk volna 1/7-re?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ok, most már kezdek komolyan aggódni Telvin Smith jövője miatt a csapatnál. A Jags az elmúlt 1 órában igazolt, nem 1, nem 2, hanem HÁROM veterán LB-t. (Update: plusz tegnap claimelt melléjük még egyet!)
Foles ex-csapattársát, D.J. Alexandert, aztán a szintén ex-Eagle és #Coltsszemét Naaja Goode-ot
 twitter.com/Jaguars/status/1123671739572027392
És Ramik Wilsont.
 twitter.com/Jaguars/status/1123671780013559808
Tavaly mindhárman játszottak minden meccsen a csapatukban.

Jake Ryan + a 3 veterán LB, plusz Quincy Williams (meg a Duke UDFA rookie se tűnik rossz játékosnak). Ok, hogy kell az LB depth de ez már egy csöppet túlzás.

Update - tegnap MÉG EGY LB-t claimet a Jags a 49ers-ből, James Onwualut.
 twitter.com/Jaguars/status/1123346312139825154
Jags FO, ne csináljatok semmi hülyeséget!

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hat remelem el is tiltja a picsaba a liga ha 41esben akarna jatszani 😀
Borbinho
Már pedig azt a mezszámot kapta a Jagtől, mert LB/DE hibridként van elkönyvelve.


hat remelem el is tiltja a picsaba a liga ha 41esben akarna jatszani 😀
Borbinho
Az lenne ezek után a sorszerű, ha fél év múlva oda lehetne írni balra, hogy "beats his opponents", jobbra meg azt, hogy "beats his girfriend". 😀 Oké, most én vagyok ízléstelen. 😊
peterk2005
Amit hallok róla, az alapján előbb lesz Tyreek Hill a gyerekek védőszentjévé avatva, mint ez megtörténjen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
hat remelem el is tiltja a picsaba a liga ha 41esben akarna jatszani 😀
Borbinho
Az lenne ezek után a sorszerű, ha fél év múlva oda lehetne írni balra, hogy "beats his opponents", jobbra meg azt, hogy "beats his girfriend". 😀 Oké, most én vagyok ízléstelen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hat remelem el is tiltja a picsaba a liga ha 41esben akarna jatszani 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ötlet jó, de sztem ízléstelen lett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szakadok. 😊 😊 😊