Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bakker én eddig se értettem ezt a telefonálgatást - nem veszi fel játékot. Nem egy bárban adták meg egymásnak a számukat hat Becherovka-Tonic után...

Teszem azt én vagyok az ügynöke. A csávó 4 év 45 milliós szerződést kötött. Annak a (hasrapacsi jön) 2,5%-a az enyém. Abba az 1,1 millió dollárba nem fér bele b@zdmeg egy fapados repülő és egy autóbérlés, hogy megnézze az 1,1 milliót szállító ügyfelet???

De a Jaguarst se értem. 45 milliót kicsengetne a fickónak, de ha szarakszik a térerő, akkor ez van, nem fér bele egy repülőút és egy autóbérlés... Más nem, akkor az a sok twitterbolond "broh", akik rettentően támogatják, na abból az egyik odaküldeném. Férjen bele az idejébe, ha ekkor "tesók".
Húsrágó
Ahogy írtam, remélem a játékosok hétköznapi ügyeivel legtöbbet foglalkozó Marcus Pollardot elküldjük majd hozzá hamarosan Georgiába (asszem ott él Telvin, ha épp nincs nálunk), Igaz, az ő keze is tele lehet a sok-sok UDFA (vagy éppen draftolt) rookieval és az ő segítésükkel.

Az ügynök dologról múltkor írtam, hogy nem megerősített, de kétlem hogy ezt tanácsolná az ügyfelének, ha van kontaktus. Az egész szitu teljesen szürreális.

Közben Minshewra már az országos NFL médiában is kezdenek felfigyelni
 twitter.com/Jaguars/status/1128325940122013696
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Bakker én eddig se értettem ezt a telefonálgatást - nem veszi fel játékot. Nem egy bárban adták meg egymásnak a számukat hat Becherovka-Tonic után...

Teszem azt én vagyok az ügynöke. A csávó 4 év 45 milliós szerződést kötött. Annak a (hasrapacsi jön) 2,5%-a az enyém. Abba az 1,1 millió dollárba nem fér bele b@zdmeg egy fapados repülő és egy autóbérlés, hogy megnézze az 1,1 milliót szállító ügyfelet???

De a Jaguarst se értem. 45 milliót kicsengetne a fickónak, de ha szarakszik a térerő, akkor ez van, nem fér bele egy repülőút és egy autóbérlés... Más nem, akkor az a sok twitterbolond "broh", akik rettentően támogatják, na abból az egyik odaküldeném. Férjen bele az idejébe, ha ekkor "tesók".
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myles elmondása szerint marad MLB poszton (de akkor hol játszik Jake Ryan?)
 twitter.com/JohnReid64/status/1128467104259280896
Kíváncsi leszek ki lesz a WLB. Pl. Quincy lesz -e olyan jó, hogy be lehessen tenni a nyitónapon (kezdésnek pont a Chiefs ellen - GULP).


Igen, pont erre gondoltam, hogy ha már így alakult legalább valami hasznunk legyen belőle...Stoki
Kb. 13.5 milla garantált van neki hátra a szerződéséből, ez lenne a DM amit be kéne nyalni, ha nem játszik többet. De ebből 5 milla amit Ik említett, az eleve lejön, mert az még nincs kifizetve. Így a maradék 8.5-ből 2019-re 2.8 milla DM-et kell benyelni.

A többi kb. 5.6 milliót pedig 2020-ban ... ha a vége az, hogy tényleg nem jön vissza és ki kell tenni a végén. Ha netán visszajönne, akkor jövőre elvileg minden mehetne a szerződés szerint tovább.

Csak hát ugye az a probléma, hogy a Jags nem egy nyugdíjasklub, hanem egy versengő franchise. Smith meg egy veterán, aki 12-13 millióba kerül, nem pedig rookie, mint Gordon vagy Blackmon, akiknek elfér a pénze a sarokban, hátha visszajön alapon. Smith esetén a Jags is kényszerítve lesz, hogy lépjen, legkésőbb jövő év elején, úgyhogy Smithnek is kb. addig van ideje rendbe szedni az életét.
peterk2005
Szerintem legkésőb az edzőtábor kezdetéig csak tisztázódik mi a szitu, addigra csak össze tud jönni egy személyes találkozó Telvin és a Jags FO között. Sajnos kevesebb mint 5 % esélyt adok, hogy Telvin pályára lép még, mint a Jags játékosa (és kb 15%-ot, hogy látjuk-e még NFL-ben játszani egyáltalán). Idén még biztos számoltunk vele, de a Quincy draft alapján jövőre már jó eséllyel nem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, pont erre gondoltam, hogy ha már így alakult legalább valami hasznunk legyen belőle...Stoki
Kb. 13.5 milla garantált van neki hátra a szerződéséből, ez lenne a DM amit be kéne nyalni, ha nem játszik többet. De ebből 5 milla amit Ik említett, az eleve lejön, mert az még nincs kifizetve. Így a maradék 8.5-ből 2019-re 2.8 milla DM-et kell benyelni.

A többi kb. 5.6 milliót pedig 2020-ban ... ha a vége az, hogy tényleg nem jön vissza és ki kell tenni a végén. Ha netán visszajönne, akkor jövőre elvileg minden mehetne a szerződés szerint tovább.

Csak hát ugye az a probléma, hogy a Jags nem egy nyugdíjasklub, hanem egy versengő franchise. Smith meg egy veterán, aki 12-13 millióba kerül, nem pedig rookie, mint Gordon vagy Blackmon, akiknek elfér a pénze a sarokban, hátha visszajön alapon. Smith esetén a Jags is kényszerítve lesz, hogy lépjen, legkésőbb jövő év elején, úgyhogy Smithnek is kb. addig van ideje rendbe szedni az életét.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Telvint simán elfelejthetjük egy életre szerintem. Az ő nem kevés fizuja most amúgy nyomja a sapkánkat, vagy ennyivel nagyobb a mozgásterünk? Ez nekem annyira nem világos...
Stoki
Ha marad az eredeti tervénél és kihagyja az évet, akkor igen, befagyasztódik a szerződése idénre, és ennyivel több helyünk lesz a spaka alatt. Ha ez történik, akkor annyi öröm lesz az ürömben, hogy a Jack/Ngakoue duó (esetleg Jalen) egyikét alá lehet írattatni. És akkor a másikra mehet a franchise tag, míg Jalenen ott az 5. éves opció 2020-ra.
iktriad
Igen, pont erre gondoltam, hogy ha már így alakult legalább valami hasznunk legyen belőle...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Telvint simán elfelejthetjük egy életre szerintem. Az ő nem kevés fizuja most amúgy nyomja a sapkánkat, vagy ennyivel nagyobb a mozgásterünk? Ez nekem annyira nem világos...
Stoki
Ha marad az eredeti tervénél és kihagyja az évet, akkor igen, befagyasztódik a szerződése idénre, és ennyivel több helyünk lesz a spaka alatt. Ha ez történik, akkor annyi öröm lesz az ürömben, hogy a Jack/Ngakoue duó (esetleg Jalen) egyikét alá lehet írattatni. És akkor a másikra mehet a franchise tag, míg Jalenen ott az 5. éves opció 2020-ra.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Telvint simán elfelejthetjük egy életre szerintem. Az ő nem kevés fizuja most amúgy nyomja a sapkánkat, vagy ennyivel nagyobb a mozgásterünk? Ez nekem annyira nem világos...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CTE disease nem lehet a háttérben, aminek a "kezelésére", enyhítésére tol valami cuccot?
Fast Willie
Sajnos senki nem tud semmit. Ez is egy lehetőség. Csak remélem hogy semmi olyan baja nincs, ami magára vagy a családjára veszély lenne.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Kicsit olyan kezd lenni az ember érzése, mintha meg lenne kattanva... Az biztos, hogy a szombati videóüzenete sok olyan embernél is kicsapta a biztosítékot, akik amúgy védték a bejelentésekor, hogy (csak?) ezt az évet kiülni.iktriad
Sajna eléggé így néz ki. Vagy vele van gond (rákapott valami szerre, bekebelezte egy szekta, mittudomén), vagy valakivel körülötte ami teljesen kiírja őt is a mindennapokból. Blackmon/Gordon féle dolognak tűnik, ami azért is sajnálatos, mert nála azért ez a semmiből jött villámcsapásként. Igaz, hogy tavaly nem volt túl jó szezonja, de eddig minta-atlétának tűnt.

Az a szombati video üzenet az, amiben elmondja, hogy Duuuval marad örökre és nem megy sehova? (Ha igen, akkor bár nem ismerem a srácot, de azon a felvételen nekem nem tűnt tisztának a feje...)
peterk2005
Nem, a "mindig Duvalban maradok/itt fejezem be a pályafutásomat" a pénteki instagram kiírás vége volt. Ez volt a szombati.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1127354842446475269
És az a furcsa, hogy neki 2016-ban megölték a tesóját, de még az sem viselte meg annyira, hogy elforduljon attól, amit (legalábbis eddig) annyira szeret(ett), hogy az életét (eddig) ennek szentelte.

Itt van egy Mike DiRocco-s írás számos aspektusból a hogyan továbbról
 www.espn.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/26991/how-jaguars-will-move-forward-without-telvin-smith
iktriad
CTE disease nem lehet a háttérben, aminek a "kezelésére", enyhítésére tol valami cuccot?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit olyan kezd lenni az ember érzése, mintha meg lenne kattanva... Az biztos, hogy a szombati videóüzenete sok olyan embernél is kicsapta a biztosítékot, akik amúgy védték a bejelentésekor, hogy (csak?) ezt az évet kiülni.iktriad
Sajna eléggé így néz ki. Vagy vele van gond (rákapott valami szerre, bekebelezte egy szekta, mittudomén), vagy valakivel körülötte ami teljesen kiírja őt is a mindennapokból. Blackmon/Gordon féle dolognak tűnik, ami azért is sajnálatos, mert nála azért ez a semmiből jött villámcsapásként. Igaz, hogy tavaly nem volt túl jó szezonja, de eddig minta-atlétának tűnt.

Az a szombati video üzenet az, amiben elmondja, hogy Duuuval marad örökre és nem megy sehova? (Ha igen, akkor bár nem ismerem a srácot, de azon a felvételen nekem nem tűnt tisztának a feje...)
peterk2005
Nem, a "mindig Duvalban maradok/itt fejezem be a pályafutásomat" a pénteki instagram kiírás vége volt. Ez volt a szombati.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1127354842446475269
És az a furcsa, hogy neki 2016-ban megölték a tesóját, de még az sem viselte meg annyira, hogy elforduljon attól, amit (legalábbis eddig) annyira szeret(ett), hogy az életét (eddig) ennek szentelte.

Itt van egy Mike DiRocco-s írás számos aspektusból a hogyan továbbról
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0511%2Fr541386_1296x729_16-9.jpg
How Jaguars will move forward without Telvin Smith
Answering some burning questions about the Jaguars' options at linebacker without Telvin Smith and how it factors into their long-term strategy.


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit olyan kezd lenni az ember érzése, mintha meg lenne kattanva... Az biztos, hogy a szombati videóüzenete sok olyan embernél is kicsapta a biztosítékot, akik amúgy védték a bejelentésekor, hogy (csak?) ezt az évet kiülni.iktriad
Sajna eléggé így néz ki. Vagy vele van gond (rákapott valami szerre, bekebelezte egy szekta, mittudomén), vagy valakivel körülötte ami teljesen kiírja őt is a mindennapokból. Blackmon/Gordon féle dolognak tűnik, ami azért is sajnálatos, mert nála azért ez a semmiből jött villámcsapásként. Igaz, hogy tavaly nem volt túl jó szezonja, de eddig minta-atlétának tűnt.

Az a szombati video üzenet az, amiben elmondja, hogy Duuuval marad örökre és nem megy sehova? (Ha igen, akkor bár nem ismerem a srácot, de azon a felvételen nekem nem tűnt tisztának a feje...)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albert Breer szerint továbbra se tudja a Jags elkérni Telvint.
6. Jaguars linebacker Telvin Smith announced on social media that he will skip the 2019 season, saying he needs to ‘get my world in order.’ The situation continues to be strange—I’m told the team still hasn’t had any one-on-one communication with him. So where this goes next is anyone’s guess. I do know other teams that were interested in potentially trading for the linebacker before the draft are keenly monitoring the situation. It’s a strange one.
 www.si.com/nfl/2019/05/13/dwayne-haskins-jay-gruden-washington-redskins-doug-baldwin-kam-chancellor-seahawks
Valakit elküldhetnék már a címére, hogy beszéljen a fejével, hogy most mégis mi van. Sokan mondják, hogy Marcus Pollardnak, aki nálunk segít a játékosoknak kocsit, lakást egyéb szükséges dolgokat beszerezni meg kéne látogatnia Telvint, hogy mégis a mi a franc van. Én olyanokat is hallottam meg nem erősített forrásokból, hogy még az ügynöke se éri el.
Kicsit olyan kezd lenni az ember érzése, mintha meg lenne kattanva... Az biztos, hogy a szombati videóüzenete sok olyan embernél is kicsapta a biztosítékot, akik amúgy védték a bejelentésekor, hogy (csak?) ezt az évet kiülni.

Azzal, hogy idén nem volt hajlandó nem hogy edzésre jelentkezni, de visszajelezni se, még a garantáltjától (laza 5 millió) is elesik jelen pillanatban. Ennyire nem hiányzik neki a pénz? Tavaly kapott úgy 11 milliót kézhez, de az nem tudom meddig tart ki...

Sok szempontból szomorú dolog ez.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Papi, Brady és Picasso közül Papi sajna már nem fog itt maradni. 😕
iktriad
Most egy kicsit kevésbé kedvelem az FO-t! Legalább annyi lehetett volna bennünk, hogy megadják a reménykedés lehetőségét a 75-ös szűkítésig... de ezeknek nem számít csak a pénz, a nagy autó, a szép ház, a luxusprostik és a designerdrogok... ilyen végtelenül materialista szemlélettel soha nem fog sikerülni egy igazán emlékezetes csapatot összerakni...
😊
Húsrágó
Már nincs 75-ös keretszűkítés. 90-ből egyből 53-ra kell lemenni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Papi, Brady és Picasso közül Papi sajna már nem fog itt maradni. 😕
iktriad
Most egy kicsit kevésbé kedvelem az FO-t! Legalább annyi lehetett volna bennünk, hogy megadják a reménykedés lehetőségét a 75-ös szűkítésig... de ezeknek nem számít csak a pénz, a nagy autó, a szép ház, a luxusprostik és a designerdrogok... ilyen végtelenül materialista szemlélettel soha nem fog sikerülni egy igazán emlékezetes csapatot összerakni...
😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végül ÖT tryoutos kapott szerződést a Jagstől!

Jöttek:
G Jordan Agasiva (Utah)
S Joshua Moon (Georgia Southern)
TE Michael Colubiale (UCF)
TE Charles Jones (Tulane)
CB Jocquez Kalili (UNLV)

Pár infó auz újaktól:
Agasiva (6-3/320) played two seasons at Utah and started 24 games at right guard. He was a first-team All-Pac-12 selection in 2018.

Colubiale (6-1/223) had 21 catches for 278 yards and three touchdowns in 2018. Jones (6-4/255), a solid blocking tight end, had 10 catches for 53 yards.

Kalili (5-11/185) is a cornerback who in 2018 had 49 tackles and one interception. Moon (6-0/200) is a safety who had a team-high 71 tackles and one interception.
Akik miattuk mentek:
Papi White (WR, Ohio)
Carson Meier (TE, Oklahoma)
Marquez Sanford (DB, Murray State)
Cody Brown (DB, Arkansas State)*
Roderick Young (DT, North Texas)*

*Young és Brown IR-re mennek, ha nem kellenek senkinek waiveren.

Brown volt a S, akit az AAF-ből igazoltunk. Meier meg az FB jelöltem... Még jó, hogy nem raktam be az 2.0-ás 53-as keretjóslatba.
Papi, Brady és Picasso közül Papi sajna már nem fog itt maradni. 😕
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kessler elment Foles helyére Eagles csere QB-nak.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van rá esély hogy visszatér hozzátok valaha ?? Vagy ha nem akkor miért nem teszitek ki ? Vagy már nincs nálatok?
Rózsa Sándor (betyár)
Amikor képeket lehetett róla látni, egy szépen kikerekedett úriember volt látható, aki már rég nincs olyan kondiban, hogy NFL szinten focizzon.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Justin Blackmon egykori asszem 1/4-es WR, keress rá.
somoskovig
1/5.


Nem tudom, hogy a floridai kellemes éghajlat teszi-e vagy simán a pech, hogy a Blackmon sztori után néhány évvel újra egy ilyen weird véget érő NFL karrierbe sikerült belefutni. Mindkettő rendkívül tehetséges, kár értük. Nem tudom mi lehet Smith problémája, de remélem jobban sikerül kezelnie, mint Blackmonnak.

Ez viszont megoldja a Ngakogue vs Miles Jack problémát. Jack is bele fog férni, Telvin pénzéből.
peterk2005
Peterk cimborám mit jelent az első gondolatod ? (Kifejtenéd bővebben mert tudod nem régóta követem ezt a sportot )
Mik azok a infók amiket nagyjábol tudni kell ahhoz ,hogy értsem helyzetet ?
Rózsa Sándor (betyár)
Justin Blackmon egykori asszem 1/4-es WR, keress rá.
somoskovig
Probáltam ,vagy is az volt az első már az Iktriad kiírása után a Google forditóval nem igazán volt világos teljessen (vagy is úgy ahogy értem ) és ezért gondoltam inkább rákérdezek itt.
Rózsa Sándor (betyár)
Csávókám remek WR volt, csak mellé még alkoholista is. A Tampa pl. kiküldött egy embert a kedvenc bárjához a draftja előtt pár hétre, aki többször is láthatta Justint órákat ott tölteni, ezért örömmel cseréltek velünk helyett, hogy mi fussunk bele a késbe. (Todd Monken, egykori Jags WR edző a Brown mostani OC-ja, az Oklahoma State akkori OC-je bezzeg azt mondta a Jagsnek, hogy nincs semmi gond vele.... Aztán megbukott pár drogteszten (alkohollal), és a liga eltiltotta 2013-ban először 4 meccsre majd mikor visszajött pár meccsre, nem sokkal később határozatlan ideig. Azóta csak ritkán hallunk felőle. Általában akkor ha bajba került, igaz az utóbbi években csend van körülötte. Ő is még csak 29, talán még mindig a zenitjén lenen, mert amit láttunk belőle 2012-ben, az alapján az NFL-ben is könnyen minimum Pro Bowl szintű, 1. szá,mú elkapó lehetne.. A legszomorúbb példák egyike annak, hogyan kell elfecsérelni az egészen kivételes tehetséget.
iktriad
Van rá esély hogy visszatér hozzátok valaha ?? Vagy ha nem akkor miért nem teszitek ki ? Vagy már nincs nálatok?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Justin Blackmon egykori asszem 1/4-es WR, keress rá.
somoskovig
1/5.


Nem tudom, hogy a floridai kellemes éghajlat teszi-e vagy simán a pech, hogy a Blackmon sztori után néhány évvel újra egy ilyen weird véget érő NFL karrierbe sikerült belefutni. Mindkettő rendkívül tehetséges, kár értük. Nem tudom mi lehet Smith problémája, de remélem jobban sikerül kezelnie, mint Blackmonnak.

Ez viszont megoldja a Ngakogue vs Miles Jack problémát. Jack is bele fog férni, Telvin pénzéből.
peterk2005
Peterk cimborám mit jelent az első gondolatod ? (Kifejtenéd bővebben mert tudod nem régóta követem ezt a sportot )
Mik azok a infók amiket nagyjábol tudni kell ahhoz ,hogy értsem helyzetet ?
Rózsa Sándor (betyár)
Justin Blackmon egykori asszem 1/4-es WR, keress rá.
somoskovig
Probáltam ,vagy is az volt az első már az Iktriad kiírása után a Google forditóval nem igazán volt világos teljessen (vagy is úgy ahogy értem ) és ezért gondoltam inkább rákérdezek itt.
Rózsa Sándor (betyár)
Csávókám remek WR volt, csak mellé még alkoholista is. A Tampa pl. kiküldött egy embert a kedvenc bárjához a draftja előtt pár hétre, aki többször is láthatta Justint órákat ott tölteni, majd a drafton örömmel cseréltek velünk helyet, hogy mi fussunk bele a késbe. Todd Monken, egykori Jags WR edző; a Brown mostani OC-ja, az Oklahoma State akkori OC-je bezzeg azt mondta a Jagsnek, hogy nincs semmi ilyen gond vele.... Aztán megbukott pár drogteszten (alkohollal), és a liga eltiltotta 2013-ban először 4 meccsre majd mikor visszajött pár találkozóra, nem sokkal később a bye weeken határozatlan ideig(akkoriban -is- a Jags olyan rossz volt, hogy a bye weekjén is ki tudott kapni). Azóta csak ritkán hallunk felőle, általában akkor ha bajba került(pia helyett fűvel), igaz az utóbbi években csend van körülötte. Ő is még csak 29, talán még mindig a zenitjén lenne, mert amit láttunk belőle 2012-ben (Gabberttel és Chad Hennevel irányítóban...) , az alapján az NFL-ben is könnyen minimum Pro Bowl szintű, 1. számú elkapó lehetne.. A legszomorúbb példák egyike annak, hogyan kell elfecsérelni az egészen kivételes tehetséget.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, hogy a floridai kellemes éghajlat teszi-e vagy simán a pech, hogy a Blackmon sztori után néhány évvel újra egy ilyen weird véget érő NFL karrierbe sikerült belefutni. Mindkettő rendkívül tehetséges, kár értük. Nem tudom mi lehet Smith problémája, de remélem jobban sikerül kezelnie, mint Blackmonnak.

Ez viszont megoldja a Ngakogue vs Miles Jack problémát. Jack is bele fog férni, Telvin pénzéből.
peterk2005
Peterk cimborám mit jelent az első gondolatod ? (Kifejtenéd bővebben mert tudod nem régóta követem ezt a sportot )
Mik azok a infók amiket nagyjábol tudni kell ahhoz ,hogy értsem helyzetet ?
Rózsa Sándor (betyár)
Justin Blackmon egykori asszem 1/4-es WR, keress rá.
somoskovig
Probáltam ,vagy is az volt az első már az Iktriad kiírása után a Google forditóval nem igazán volt világos teljessen (vagy is úgy ahogy értem ) és ezért gondoltam inkább rákérdezek itt.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Nem tudom, hogy a floridai kellemes éghajlat teszi-e vagy simán a pech, hogy a Blackmon sztori után néhány évvel újra egy ilyen weird véget érő NFL karrierbe sikerült belefutni. Mindkettő rendkívül tehetséges, kár értük. Nem tudom mi lehet Smith problémája, de remélem jobban sikerül kezelnie, mint Blackmonnak.

Ez viszont megoldja a Ngakogue vs Miles Jack problémát. Jack is bele fog férni, Telvin pénzéből.
peterk2005
Peterk cimborám mit jelent az első gondolatod ? (Kifejtenéd bővebben mert tudod nem régóta követem ezt a sportot )
Mik azok a infók amiket nagyjábol tudni kell ahhoz ,hogy értsem helyzetet ?
Rózsa Sándor (betyár)
Justin Blackmon egykori asszem 1/4-es WR, keress rá.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, hogy a floridai kellemes éghajlat teszi-e vagy simán a pech, hogy a Blackmon sztori után néhány évvel újra egy ilyen weird véget érő NFL karrierbe sikerült belefutni. Mindkettő rendkívül tehetséges, kár értük. Nem tudom mi lehet Smith problémája, de remélem jobban sikerül kezelnie, mint Blackmonnak.

Ez viszont megoldja a Ngakogue vs Miles Jack problémát. Jack is bele fog férni, Telvin pénzéből.
peterk2005
Peterk cimborám mit jelent az első gondolatod ? (Kifejtenéd bővebben mert tudod nem régóta követem ezt a sportot )
Mik azok a infók amiket nagyjábol tudni kell ahhoz ,hogy értsem helyzetet ?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom, hogy a floridai kellemes éghajlat teszi-e vagy simán a pech, hogy a Blackmon sztori után néhány évvel újra egy ilyen weird véget érő NFL karrierbe sikerült belefutni. Mindkettő rendkívül tehetséges, kár értük. Nem tudom mi lehet Smith problémája, de remélem jobban sikerül kezelnie, mint Blackmonnak.

Ez viszont megoldja a Ngakogue vs Miles Jack problémát. Jack is bele fog férni, Telvin pénzéből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új Telvin instastory - sajna azt hiszem ő nem fog visszajönni focizni, de ne legyen igazam.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1127354842446475269

Közben a rookie minicampen 2 tryoutos győzte meg a stábot, hogy érdemes szerződést adni nekik:
A S Josh(ua) Moon a Georgia Southern-ről és az OL Jordan Agasiva a Utah-ról. Utóbbi leginkább G poszton bevethető. Agasivaval találtam egy hosszabb interjút, úgy tűnik Hawaiion se fenékig tejfel az élet.
 nfldraftblitz.com/2019/03/26/og-jordan-agasiva-utah-interview/

Még nem tudni, hogy kiknek a helyére kerülnek. Gondolom 2 UDFA rookie igazolás megy majd miattuk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már nem csak Shao Khannak van kultikus bajusza Jacksonvilleben.
 twitter.com/Jaguars/status/1127219811048722432
Amúgy jó esély van rá, hogy ő lesz Foles mögött a 2. számú QB idén (és a következő években).