Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első 3 pickünk mezszámai. Allen a 41-est kapta. Josh Oliver meg Marcedes mezszámát.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1122902582475796480
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Papi-ba még a draft előtt belefutottam, megnéztem a WR listát, jót is mosolyogtam rajta...erre tessék! 😊 😀
Stoki
Itt a végleges lista az UDFA igazolásainkról.
 twitter.com/Jaguars/status/1122592366655942656
21 ember jött, akkor 2-nem mennie kell. Gondolom Tanner Lee lesz az egyik.
iktriad
Mindenképpen rostert kellene fogjon: Brady-Papi-Picasso! 😊 😊 😊
Húsrágó
Cap Capi után itt a Papi. Vajon kék szeme van? És ha nincs, akar?

Egy Brady anno már csinált karriert a Jagsben (s), Kyle Marcedes mellett talán a legjobb TE volt a csapat történetében. Marcedes részben miatta lett olyan jó blokkoló. Ha csak fele annyira jó lesz Tyre, akkor nagy steal lenne. 😊

Ha már TE-k, ez a Josh Oliver úgy tűnik nem lesz problémás gyerek.
 twitter.com/coachmattadkins/status/1121967029664116736

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A Papi-ba még a draft előtt belefutottam, megnéztem a WR listát, jót is mosolyogtam rajta...erre tessék! 😊 😀
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Itt a végleges lista az UDFA igazolásainkról.
 twitter.com/Jaguars/status/1122592366655942656
21 ember jött, akkor 2-nem mennie kell. Gondolom Tanner Lee lesz az egyik.
iktriad
Mindenképpen rostert kellene fogjon: Brady-Papi-Picasso! 😊 😊 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a végleges lista az UDFA igazolásainkról.
 twitter.com/Jaguars/status/1122592366655942656
21 ember jött, akkor 2-nem mennie kell. Gondolom Tanner Lee lesz az egyik.

Itt van mindenkiről pár mondat, hogy kiről mit kell tudni.
 www.jaguars.com/news/19-offseason-undrafted-free-agents-bring-rookie-class-to-28
Örülök, hogy Empty All-Name csapatából sikerült elhozni Picasso Nelson Jr.-t. 😊 😊 😊

Minshew tényleg hamar fan favorite lehet. Főleg ilyen tweetekkel.
 twitter.com/GardnerMinshew5/status/1122657924889890818
Meg így. (Eagles fanoknak NAGYON NEM AJÁNLOTT a videó vége. 😊 )
 twitter.com/DownerJagFan/status/1122497377896734722

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes szösszenet Kyle Shanahantől Quincy Williams ügyben. "Ott ment ki, ahol szerintünk ki kellett mennie. Nagyon jó játékos."
 twitter.com/IrishJaguar/status/1122536792568336385
Hm. Ezt jó hallani, hogy tényleg jogos volt Caldwellék félelme, hoyg elvihetik, mire a jags jött volna a legközelebb. Armstead volt a másik jelölt a 3. kör végi pickre, de ő szerencsére bent maradt 5/2-re is.

Ez megható Jawaan. Csak aztán maradj nekem egészséges.
 twitter.com/NFL/status/1122304699300859904
És persze leszel szíves tényleg egy állat lenni RT poszton.

Josh Oliver draft partija.
 twitter.com/SJSUSpartanFB/status/1122235007664148480

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
alatriste vagy trollkodik, vagy tud valamit...remélem az utóbbi 😉
Stoki
Ő draftolta GM-ben, szal reménykedik leginkább
Wyatt
trollkodok, de nekem tényleg tetszett a játéka 1-2 tapet nézve

de mind a 2 gm ligámba behúztam szóval követni fogom miújság vele!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Összességében nézve:

Két top10-be jósolt játékost sikerült behúzni. Ez eddig A+++++. Főleg, hogy a medical redflaget lóbáló Jack se hagyott ki még meccset 3 éve alatt, szóval el tudom képzelni, hogy a Jags orvosi csapata jobban meg tudta ítélni Taylor állapotát, mint a többiek. Dokikra kell költeni, ennyike! 😊

Aztán Josh Olivert kicsit későbbre jósolták jellemzően, de b@sszakutya, mert nagyon kell az elkapó TE. Foles se kesereghet annyira.
A harmadik kör végén Q. Williams sajnos vett fel benne kérdéseket: egy ST játékosért harmadik kör? Vagy akkor ne ködösítsenek ezzel az ST szerepkörrel, hanem szépen kerüljön be a LB rotációba, elfér oda ember. Úgy már kevésbé ráncolnám a homlokomat.

Aztán a "Matyi és a maradék"-kal megint elégedett vagyok. Futóból akárhol akadhat használható.
Minshew bohócsága ellensúlyozhatja TC befeszült "keménymunka" fétisét és tök jót tehet az öltözői hangulatnak.
Russell nem indította be nagyon a fantáziámat, pár évig peremember lesz esetleg mint Smoot, csak Russell olcsóbb volt nála.

Az első három választás elég hozzá, hogy ez egy jó draftnak legyen így előre elkönyvelve! Részemről jár a pacsi! Jöhet a PO! 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Woodsból itt még lehet is vki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Összegezve, jómagam elégedett vagyok az idei drafttal! Talán Williams helyett húztam volna egy Grier-t, aztán Minshew helyén egy WR-t, de mindenképp volt már haloványabb börzéink is!
Stoki
Alapvetően én is így látom a helyzetet.
Minshew olyan Bortles II. - nek tűnik a számomra, de akkor miért kellett az eredetit szélnek ereszteni? Backupnak továbbra is megfelelt volna...
Remélem a triumvirátusunk hurrá optimizmusa jó sokáig állni fog - természetesen azért, mert majd azt az eredményeink is alátámasztják!
GO JAGS!!!
dr_najo
Talán mert Bortles nem maradt volna rookie pénzért backupnak?

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Összegezve, jómagam elégedett vagyok az idei drafttal! Talán Williams helyett húztam volna egy Grier-t, aztán Minshew helyén egy WR-t, de mindenképp volt már haloványabb börzéink is!
Stoki
Alapvetően én is így látom a helyzetet.
Minshew olyan Bortles II. - nek tűnik a számomra, de akkor miért kellett az eredetit szélnek ereszteni? Backupnak továbbra is megfelelt volna...
Remélem a triumvirátusunk hurrá optimizmusa jó sokáig állni fog - természetesen azért, mert majd azt az eredményeink is alátámasztják!
GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Összegezve, jómagam elégedett vagyok az idei drafttal! Talán Williams helyett húztam volna egy Grier-t, aztán Minshew helyén egy WR-t, de mindenképp volt már haloványabb börzéink is!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei (és egyben 25. jubileumi) Jaguars draft class:


UDFA tracker:
Andrew Williams DT Auburn
Khairi Clark DT Florida
Roderick Young DT North Texas
Shane Bowman DL Washington
Joe Giles-Harris LB Duke
Connor Strachan LB Boston College
Saivion Smith CB Alabama
Brandon Watson CB Michigan
Marquez Sanford CB Murray State
Zedric Woods S Mississippi
Andrew Wingard S Wyoming
Dredrick Snelson WR UCF
Tyre Brady WR Marshall
Michael Walker WR Boston College
Papi White WR Ohio
Carson Meier TE/FB Oklahoma
Donnell Greene LT Minnesota
Bunchy Stallings G Kentucky

Közülük az nfl.com Salvion Smitht, Tyre Bradyt, Donnell Greene, Zedrick Woods Bunchy Stallings, Brandon Watson és Joe Giles-Harrist listázta a prospektjeik között. Smith 4-5, Brady 5. körös picknek lett jósolva. Greene és Woods 7 kör vagy prioritás FA, Stallings, Watson és Giles-Harris pedig prioritás UDFA-nak. Ő volt egyébként a Duke csapat MVP-je 2017-ben.

Woods 4.29-et(!) repesztette a Pro Dayén.

"Fing" viszont nem hozzánk, hanem a Brownsba írt végül alá.

Eddig 4 WR-t hoztunk. Közülük Walker átveheti majd Corey Grant szerepét.
 twitter.com/Demetrius82/status/1122281385887186944
Ez meg Snelson highlight reelje
 twitter.com/D_Snelson5/status/1080614262500937729

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
19 UDFA igazolás várható, de lehet több is lesz, mert valószínűleg az 5 rosteren lévő QB közül egy (khm Lee khm) menni fog.

Coughlin szerint 2 wlső köröst draftolt idén a Jags. Taylornak a kézhasználatában kell javulnia TC szerint, de ezt majd Warhop megoldja. Quincy Williams kapcsán TC megjegyzete, hogy szerinte első osztályú ST játékos lesz, imádja a sebességét, és ahogy ütközik. Josh Oliver kapcsán megjegyezte, hogy a Jags régóta hallogatja, hogy szerezzen egy hozzá hasonló passz elkapó TE-t. Szerinte majd tud blokkolni futásoknál is ha kell (erre azért én nem vennék mérget).
Az öreg láthatóan imádja az új QB-nkat
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1122272930006753280

Telvin kapcsán Coughlin semmiféle infót nem adott ki, Caldwell viszont "meglátjuk"-kal válaszolt, hogy idén kereten lesz-e...
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1122268238832910336
Kivágni nem fogjuk, mert elég idén egy 16,5 milliós dead money cut, de ha valami csereajánlat befut, akkor már érdekesebb a leányzó fekvése. Mondom, remélem Telvin nagyon gyorsan előkerül és nem kerül kenyértörésre a dolog.

Itt van a 3 góré draft értékelője. Marrone megint formában volt főleg a végén. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1122257849072214016

Na Iktriad őt hagytátok ki egy 6.körért 😉
Szerintem jó nagy hülyeséget csinaltatok meglásd 😜😜
1300 yard 16 TD
Rózsa Sándor (betyár)
Kellett az extra pick, hogy jövőre is húzhassunk egy QB-t a 6. körben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na Iktriad őt hagytátok ki egy 6.körért 😉

 youtu.be/Q3dJ56foaE4

Szerintem jó nagy hülyeséget csinaltatok meglásd 😜😜

1300 yard 16 TD
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jönnek az UDFA-k

(M)LB Joe Giles-Harris (Duke)
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1122270080979689473
CB Saivion Smith (Alabama)
 twitter.com/RapSheet/status/1122271946446651392
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Auburn DT Dontavius Russell az utolsó pickünk. Russellnek 6 sackje volt 4 szezon alatt... Gondolom run stopper NT.
 twitter.com/Jaguars/status/1122255964177084418
A másik 7. körösünket elcseréltük Seattlebe egy 2020-as 6. körösre. Így jövőre van 9 pickünk!
Itt egy hosszabb interjú vele.
 draftwire.usatoday.com/2019/03/21/2019-nfl-draft-prospect-interview-dontavius-russell-auburn/

Nos, akkor ennyi volt idénre a draft. WR-t végül nem hoztunk, de ahoggy nézem sok 3. napos elkapó lesz UDFA, amjd mazsolázunk belőlük.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
alatriste vagy trollkodik, vagy tud valamit...remélem az utóbbi 😉
Stoki
Ő draftolta GM-ben, szal reménykedik leginkább

több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
alatriste vagy trollkodik, vagy tud valamit...remélem az utóbbi 😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem ismerem Minshew-t, jó pick??
Stoki
Amíg nem került a Washington Statehez szenvedett nagyon. Majdnem már lement edzősködni, amikor Leach felajánlotta neki a posztot. Tavaly szárnyalt a Wazzouban. A Senior Bowlon viszont nagyon szenvedett. Tanner Leenél jobb. Kesslernél és McGoughnál nem biztos.
iktriad
De te látsz benne potenciált frencsájz QB ra vagy ő is inkább Back upnak jó ??
Rózsa Sándor (betyár)
Nálunk tuti nem lesz több, mint csere. Nem vagyunk ahhoz eléggé progresszívek, hogy nálunk kiteljesedjen....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem ismerem Minshew-t, jó pick??
Stoki
Amíg nem került a Washington Statehez szenvedett nagyon. Majdnem már lement edzősködni, amikor Leach felajánlotta neki a posztot. Tavaly szárnyalt a Wazzouban. A Senior Bowlon viszont nagyon szenvedett. Tanner Leenél jobb. Kesslernél és McGoughnál nem biztos.
iktriad
De te látsz benne potenciált frencsájz QB ra vagy ő is inkább Back upnak jó ??
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem ismerem Minshew-t, jó pick??
Stoki
A draft legnagyobb hibaja volt, hogy a Cards nem őt vitte 1/1en.
alatriste
Ezt komolyan mondod ??
(Mert számomra tök ismeretlen a srác)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem ismerem Minshew-t, jó pick??
Stoki
Amíg nem került a Washington Statehez szenvedett nagyon. Majdnem már elment edzősködni, amikor Leach felajánlotta neki a QB posztot. Tavaly szárnyalt a Wazzouban. A Senior Bowlon viszont nagyon szenvedett. Tanner Leenél jobb. Kesslernél és McGoughnál nem biztos.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem ismerem Minshew-t, jó pick??
Stoki
A draft legnagyobb hibaja volt, hogy a Cards nem őt vitte 1/1en.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem ismerem Minshew-t, jó pick??