Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allen egyelőre Fowler szerepkörét veszi majd át.
 twitter.com/danielrpopper/status/1121587571379843072

Egy hosszú, remek irás Allenről.
 www.sbnation.com/nfl/2019/3/1/18242791/josh-allen-nfl-draft-2019-jacksonville-jaguars-kentucky-scouting-report-film-breakdown-edge

Ez kisebb, de úgy tűnik, hogy pályán kívül is nagyon rendes embert kaptunk.
Overall, the Jaguars are getting an elite athlete at a premium position and an exceptional person off the field. Allen is married with one son and would participate in Special Olympics events after practice and volunteer at the Indian Summer Camp for children’s cancer survivors. Allen’s non-sport talent is cooking and he plans on being a sports analyst after his football career. In my conversations, I have heard glowing reviews of Allen’s character and Jacksonville seems to be getting a tremendous culture guy. Several opposing SEC tackles have listed Allen as the toughest player they’ve ever gone up against, and Lance Zierlein said earlier on NFL Network that a colleague of his who is Director of Analytics for an NFL team who’s analytics had Aaron Donald as the best player in his draft have Allen pegged as being the best prospect in this class
 www.bigcatcountry.com/2019/4/25/18516739/jaguars-select-josh-allen-in-2019-nfl-draft

Ramsey nagyon örül az új csapattársnak!
 twitter.com/jalenramsey/status/1121583089698971649

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell szerint, ha lesz ember, akir kedvelünk, akkor feltradelhetünk érte az 1. kör végébe.
 twitter.com/marhsim/status/1121586350233391104

Interjú Allennel.
 draftwire.usatoday.com/2018/10/09/2019-nfl-draft-college-football-kentucky-josh-allen-interview/

Ez se rossz tulajdonság.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1121582183985106944

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reméljük elvittük a Jó Josh Allent.
3. ember volt a boadunkon.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1121581682602147842
iktriad
Jó képességű gyerek, de voltak/vannak égetőbb posztjaink is...mint pl.az 1/8-as pick, fuck!
Stoki
Coughlinnak lineman fétise van az 1. körben. És szvsz első körben nem baj, ha BPA-zol need helyett.
Azért Hockensonnak én is örültem volna.

1/7 a Kentuckyról - mi ez NBA draft? 😊 😊
 twitter.com/UKFootball/status/1121583769536880640
Szép család. Remélem Josh jobb apa és félrj, mint Tyreek Hill...
 twitter.com/JoshAllen41_/status/1121548601010860033
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Reméljük elvittük a Jó Josh Allent.
3. ember volt a boadunkon.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1121581682602147842
iktriad
Jó képességű gyerek, de voltak/vannak égetőbb posztjaink is...mint pl.az 1/8-as pick, fuck!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reméljük elvittük a Jó Josh Allent.
3. ember volt a boadunkon.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1121581682602147842
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van egy friss, ropogós Coughlin interjú kb 2 órával ezelőttről.
 www.jaguars.com/audio/tom-coughlin-draft-day-interview
Egyáltalán nem lepődnék meg, ha a Jaguars előbb letradelne, aztán majd az 1. kör végén feltradelne ma hajnalban. És mindkettő az Alabamáról jönne (Jonah Williams ás Irv Smith)
 twitter.com/jpshadrick/status/1121549704880373760

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy dolgot már jól csináltunk ma - lehívtuk hivatalosan is Ramsey 5. éves opcióját.
 twitter.com/Jaguars/status/1121493094782783488?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár, hogy azt se hiszem el JLC-nek, ha rólunk van szó, hogy az ég kék, a fű meg zöld...
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1121430527045701632
De ha tényleg Hockenson vagy Williams jön 1/7-re, akkor már morcos nem leszek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme Zach Goodall végső 7 körös Jaguarsra koncentráló mockja. Ebben KÉT első körössel jön el a draftról a Jags. És az egyik egy Iowa TE.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2019-nfl-draft-final-jaguars-7-round-mock-draft/
Az extra idei 3. kör meg a jövő évi extra 5. miatt szerintem van esély(és muníció) felcserére az 1. körbe, csak szerintem Irv Smithért jönnénk majd fel, mert Fant addigra lehet már kimegy (mint Banks).

Csak adja az eg, hogy ne Hockenson keruljon a Jaxhez. O tul jo gyerek, nem erdemel ekkora buntetest. xd
Stez
Miért lenne büntetés? Ott télen is remek az idő, közel az óceán és nincs extra állami jövedelem adó. 😊 Nézd meg, már Nick Foles felesége is szereti az új Jacksonville-i házuk közelében igen gyakran felbukkanó aligátorokat. 😊
 twitter.com/iktriad/status/1120757695882125313

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Íme egy csokor abból, hogy valamennyire a tűz közelében lévő Varjú milyen pletykákat hallott az elmúlt napokban a Jaguarsszal kapcsolatban.
 www.bigcatcountry.com/2019/4/25/18515700/2019-nfl-draft-rumors-jacksonville-jaguars
Úgy tűnik,
1. Hogy ha bent marad egy prémium DL, akkor ő a pick.
2. Ha nem, akkor megpróbálunk letradelni.
3. Ha ez se jön össze, akkor Jonah Williams a választottunk.
Itt van egy kis háttérinfó, hogy miért inkább Willams felé tendálunk Taylor helyett.
 www.bigcatcountry.com/2019/4/23/18512392/nfl-draft-rumors-jacksonville-jaguars

Na pont akartam írni, hogy nekem itt senki ne sírjon azért, mert egy csapat pickjére a nap végéig vár, aztán kitrade-el a csapata 😀 😀 😀
Wyatt
Ez itt OFF, de most van annyi muníciója BB-nek, ami mellé szvsz felesleges lenne még idei extrapickeket gyűjteni, szal sztem most kivételesen a feltrade vszínűbb, mint a letrade. Utóbbi számomra akkor lenne érthető, ha jövő évi pickeket is kap cserébe.
empty taxi
Szerintem abból menni fog pár cetli Rosenért (ha tényleg Murray lesz az 1/1-es)...
iktriad
Csak adja az eg, hogy ne Hockenson keruljon a Jaxhez. O tul jo gyerek, nem erdemel ekkora buntetest. xd

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme egy csokor abból, hogy valamennyire a tűz közelében lévő Varjú milyen pletykákat hallott az elmúlt napokban a Jaguarsszal kapcsolatban.
 www.bigcatcountry.com/2019/4/25/18515700/2019-nfl-draft-rumors-jacksonville-jaguars
Úgy tűnik,
1. Hogy ha bent marad egy prémium DL, akkor ő a pick.
2. Ha nem, akkor megpróbálunk letradelni.
3. Ha ez se jön össze, akkor Jonah Williams a választottunk.
Itt van egy kis háttérinfó, hogy miért inkább Willams felé tendálunk Taylor helyett.
 www.bigcatcountry.com/2019/4/23/18512392/nfl-draft-rumors-jacksonville-jaguars

Na pont akartam írni, hogy nekem itt senki ne sírjon azért, mert egy csapat pickjére a nap végéig vár, aztán kitrade-el a csapata 😀 😀 😀
Wyatt
Ez itt OFF, de most van annyi muníciója BB-nek, ami mellé szvsz felesleges lenne még idei extrapickeket gyűjteni, szal sztem most kivételesen a feltrade vszínűbb, mint a letrade. Utóbbi számomra akkor lenne érthető, ha jövő évi pickeket is kap cserébe.
empty taxi
Szerintem abból menni fog pár cetli Rosenért (ha tényleg Murray lesz az 1/1-es)...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Na pont akartam írni, hogy nekem itt senki ne sírjon azért, mert egy csapat pickjére a nap végéig vár, aztán kitrade-el a csapata 😀 😀 😀
Wyatt
Ez itt OFF, de most van annyi muníciója BB-nek, ami mellé szvsz felesleges lenne még idei extrapickeket gyűjteni, szal sztem most kivételesen a feltrade vszínűbb, mint a letrade. Utóbbi számomra akkor lenne érthető, ha jövő évi pickeket is kap cserébe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a hagyomány folytatódhat is akár 😊 A bleacher ma reggel már megírta, hogy a kör végén idén is nagy káosz várható, több csapat akar feljönni az első kör végébe.
peterk2005
Pl. mi esetleg Irv Smithért, ha nem Hockenson lesz a pick 1/7-re. #Justsayin


Na pont akartam írni, hogy nekem itt senki ne sírjon azért, mert egy csapat pickjére a nap végéig vár, aztán kitrade-el a csapata 😀 😀 😀
Wyatt
Ez az ára, ha valakinél ott van Belichick és Brady. 😛
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na pont akartam írni, hogy nekem itt senki ne sírjon azért, mert egy csapat pickjére a nap végéig vár, aztán kitrade-el a csapata 😀 😀 😀

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!
Stoki
Hát még, ha cserét...
kristóf17
LOL, az kellemes tud lenni. Főleg, a lista végén, ha az ember csapata kitradel az első körből 😊
peterk2005
A Pats fanok akkor lepődnek meg, ha NEM ez történik velük.
iktriad
És a hagyomány folytatódhat is akár 😊 A bleacher ma reggel már megírta, hogy a kör végén idén is nagy káosz várható, több csapat akar feljönni az első kör végébe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!
Stoki
Hát még, ha cserét...
kristóf17
LOL, az kellemes tud lenni. Főleg, a lista végén, ha az ember csapata kitradel az első körből 😊
peterk2005
A Pats fanok akkor lepődnek meg, ha NEM ez történik velük.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!
Stoki
Hát még, ha cserét...
kristóf17
LOL, az kellemes tud lenni. Főleg, a lista végén, ha az ember csapata kitradel az első körből 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
iktriad
A Sport TV-s közvetítésben asszem tavaly is volt a Jags picknél.
empty taxi
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!
Stoki
Hát még, ha cserét...
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
iktriad
A Sport TV-s közvetítésben asszem tavaly is volt a Jags picknél.
empty taxi
Nahát, ha felébredek, és a | Hockenson | pick helyett ph értéket kapok akkor leszek ám igazán morci!

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
iktriad
A Sport TV-s közvetítésben asszem tavaly is volt a Jags picknél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀
empty taxi
Tavaly mondjuk pont nem volt. De idén biztos lesz. A Giants pick után ideális időben is leszünk.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.
iktriad
Egy biztos: ha Jaguars on the clock, akkor reklám következik 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!
Stoki
Kb. 3 körül. Olyan háromnegyed 3-ra állíts be az ébresztőt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sziasztok!
Nem vagyok naprakész draft ügyben, ha ki van írva 2-re egy draft kezdés, akkor az szent és sérthetetlen? Egy 1/7-es Jax választás kb. mikorra várható? Nehéz napom lesz holnap, de mindenképp szeretném látni legalább a saját pickünket, próbálnám pontosra beállítani az ébresztőt! 😊
Köszi előre is!

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Varjú infói szerint a DT Corey Liuget volt nálunk viziten tegnap.

Itt van újabb 2 ok Jonah Williams mellett és Jawaan Taylor ellen.
 twitter.com/BCBCouch/status/1121062937119133697

Egyébként pedig egyre hangosabbak azok a hangok, hogy a Jags idén olyasmit tehet az 1. körben, amit általában szinte soha se szokott: kiválaszt egy jó játékost le fog tradelni. Ha a Giants pl nem QB-t húz és/vagy Haskins bent lesz, a Jags ideális célpont arra, hogy tradeljen vele egy QB-ra pályázó csapat. Olyasmit is hallani, hogy a Falcons feljönne Ed Oliverért, ha még bent van(és Caldwell meg Dimitroff ugye nagy spanok). Utóbbi esetében én mondjuk vinném Olivert, de ez én vagyok. Egy kisebb letrade esetén is valószínű, hogy Williams vagy Taylor még bent lesz ahová lemennénk, szóval lecsaphatunk az emberünkre, és begyűjthetnénk egy extra 2.körös picket mellé.

Szerkesztette: iktriad