Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 060 — #NoStress
Ha megsérül (mondjuk career ending) szerződés nélkül, akkor kap szerződést egy újonc?


Az egyedüli még nem aláírt drafoltunknak is volt egy nagy pillanata tegnap.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1131958797038174210

iktriad

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap nem volt ott az edzésen Yannick, Dareus (második napja zsinórban), Marqise Lee és McCray.

DeDe valamit sérülést szedett össze, és egyedül készült.

Josh Allen együtt bringázott jake Ryannel az oldalvonal mellett.

A Foles -> Conley duó nálunk is kezd működni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1131948375295909888

De úgy tűnik Keelan Cole is kezdi megtalálni 2017-es önmagát.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1131949837606445057

Az egyedüli még nem aláírt drafoltunknak is volt egy nagy pillanata tegnap.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1131958797038174210

Ha már RB, Mike Gillislee-ről van hír? Emlékeim szerint anno nem volt teljesen reménytelen a srác.
Stoki
(Még) nem igazoltuk le.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ha már RB, Mike Gillislee-ről van hír? Emlékeim szerint anno nem volt teljesen reménytelen a srác.
Stoki
Buffaloban nagyon ígéretes volt, aztán ő azon kevesek egyike, aki nem találta meg New Englandben a számításait.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ha már RB, Mike Gillislee-ről van hír? Emlékeim szerint anno nem volt teljesen reménytelen a srác.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az jót vagy rosszat jelent, hogy DeFilippo Ogbuehit emelte ki, mint a jelenleg legjobban mozgó csere OL(persze ilyenkor nehéz felmérni a falembereket, mert nincs fent a teljes felszerlés)?
“I’m pleased with our depth on the O-line right now. I really am. I think we’ve had a couple nice additions. Cedric Ogbuehi is moving really, really well right now and playing well. Guys like that, I don’t want to say ‘surprised you’ because I saw what he did on tape. It wasn’t really surprising, but it’s been pleasant to see his athleticism. You see that on tape, but then you see it in person, as well. I brought up Ced, but there are a lot of guys I could mention that I think can give us a lot of depth on the O-line.”
Mondjuk tavaly Flowerstől is irtóztam, aztán Giants-es önmagához képest nálunk nem volt annyira siralmas.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad még mindig úgy gondolod ,hogy Foles a mostani piaci helyzet mellett is sokat keres nálatok ??
Kíváncsi vagyok a vélleményedre.
Rózsa Sándor (betyár)
Az majd attól függ, hogy játszik. Ha 50% alatt marad vele a Jags, akkor továbbra is sokallom. Ha 8-8 főlé tud jutni idén és jövőre a csapat és ő nem sérült a meccsek harmadán, akkor jó üzlet volt idehozni.

Ha már fizetés, itt van egy új milliomos:
 twitter.com/Jaguars/status/1131682718016651264

DeFilippo tegnap beszélt a sajtóval. Még egyelőre nem tudni, ki lesz majd Yeldon helyettese 3rd down RB-nek és még az is kérdés ki tölti be az FB posztot. Lehet majd a blokkoló Te-k közül kerül ki a megoldás. Fournettere azt mondta DeFilippo, hogy továbbra is nagyban függ a hatékonyságától, hogy meddig jut idén a Jags támadásban (ajjaj...).
Kérdezték mennyire fog a 2 évvel ezelőtti Phily vagy a tavalyi Vikes O-hoz hasonlítani a Jags idei támadófilozófiája, erre azt mondta, hogy valószínűleg lesznek komolyabb változások, mint pl. mit a Minnesota játszott, másrészt még sok a kérdőjel avval kapcsolatban, hogy pontosan mire is számíthatunk a Jagstől a nyitónapon.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Iktriad még mindig úgy gondolod ,hogy Foles a mostani piaci helyzet mellett is sokat keres nálatok ??
Kíváncsi vagyok a vélleményedre.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Allen már alá is írt, ez aztán gyorsan ment!
Húsrágó
Most épp pihenteti a megsérült térdét, legalább ennyi öröme legyen. Marrone azt mondta nem komoly.

DeDe visszajött és állejtő dolgokat művel a médiamunkások szerint. Minshew is biztató annak ellenére, hogy mindkét nap volt legalább 1 pickje.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Josh Allen már alá is írt, ez aztán gyorsan ment!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yannicknak eszébe se jutott, hogy holdoutoljon, játszani fog. Jake Ryan reméli, hogy minicamp alatt edzhet. Lyndon Johnson pedig TC-re szeretne visszatérni.

Jalen és Westbrook nincs ott az 1. OTA edzésen (Telvin mellett), de DeDe Marrone szerint holnap már lesz. Yannick ott van az pályán, ahogy azt itt látni lehet.
 twitter.com/Jaguars/status/1130854011848937473
Az elég király jelenet, ahogy a videó végén Calais és Yannick lepacsizik Josh Allennel. 😊

Marqise Lee az oldalvonal mellett készült. A Jake Ryan, Cam Robinson, Benny Cunningham, Lyndon Johnson (másodéves DL) négyest nem látták a sajtó munkatársai.
iktriad
Majd Taven mellett most már Josh Allenről is írjál már nekem lécce mindig személyhez szóló megjegyzéseket, legalább nem kell nekem is nézegetni a Jaguars-infókat 😊
Wyatt
Rendicsek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jalen és Westbrook nincs ott az 1. OTA edzésen (Telvin mellett), de DeDe Marrone szerint holnap már lesz. Yannick ott van az pályán, ahogy azt itt látni lehet.
 twitter.com/Jaguars/status/1130854011848937473
Az elég király jelenet, ahogy a videó végén Calais és Yannick lepacsizik Josh Allennel. 😊

Marqise Lee az oldalvonal mellett készült. A Jake Ryan, Cam Robinson, Benny Cunningham, Lyndon Johnson (másodéves DL) négyest nem látták a sajtó munkatársai.
iktriad
Majd Taven mellett most már Josh Allenről is írjál már nekem lécce mindig személyhez szóló megjegyzéseket, legalább nem kell nekem is nézegetni a Jaguars-infókat 😊

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Jalen és Westbrook nincs ott az 1. OTA edzésen (Telvin mellett), de DeDe Marrone szerint holnap már lesz. Yannick ott van az pályán, ahogy azt itt látni lehet.
 twitter.com/Jaguars/status/1130854011848937473
Az elég király jelenet, ahogy a videó végén Calais és Yannick lepacsizik Josh Allennel. 😊

Marqise Lee az oldalvonal mellett készült. A Jake Ryan, Cam Robinson, Benny Cunningham, Lyndon Johnson (másodéves DL) négyest nem látták a sajtó munkatársai.
iktriad
Méretek alapján inkább olyan, mintha Campbell kivinné focizni a kisöccsét (Janit) és közben összefutnának Jani évfolyamtársával, aki idén járja másodszor azt az osztályt? 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen és Westbrook nincs ott az 1. OTA edzésen (Telvin mellett), de DeDe Marrone szerint holnap már lesz. Yannick ott van az pályán, ahogy azt itt látni lehet.
 twitter.com/Jaguars/status/1130854011848937473
Az elég király jelenet, ahogy a videó végén Calais és Yannick lepacsizik Josh Allennel. 😊

Marqise Lee az oldalvonal mellett készült. A Jake Ryan, Cam Robinson, Benny Cunningham, Lyndon Johnson (másodéves DL) négyest nem látták a sajtó munkatársai.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Adam Stites remek írása az NFL legújabb és legfurcsább rivalizálásról a jaguars és a ... Bills(!) között!
 www.sbnation.com/2019/5/20/18535819/bills-jaguars-rivalry-jalen-ramsey-josh-allen-duval-mafia

Egy másik Adam, Schefter szerint Gerald McCoy akár nálunk is kiköthet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1130616772762185729
Én csak annyit kérdeznék vissza: miből telne rá nekünk? (De ha Idzik helyet tud kreálni neki sapka alatt, akkor persze jöjjön csak!)

Ma délután nálunk is elkezdődnek az OTA edzések.
iktriad
Ami kis pénz van, mehetne Kyle Rudolphra! Két jó TE is lehetne rosteren, Foles is fülig érne a szája!
Húsrágó
...hát ha véletlenül(!) Rudolph itt kötne ki nagyon sok jaguárnak fülig érne a szája! 😊
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Adam Stites remek írása az NFL legújabb és legfurcsább rivalizálásról a jaguars és a ... Bills(!) között!
 www.sbnation.com/2019/5/20/18535819/bills-jaguars-rivalry-jalen-ramsey-josh-allen-duval-mafia

Egy másik Adam, Schefter szerint Gerald McCoy akár nálunk is kiköthet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1130616772762185729
Én csak annyit kérdeznék vissza: miből telne rá nekünk? (De ha Idzik helyet tud kreálni neki sapka alatt, akkor persze jöjjön csak!)

Ma délután nálunk is elkezdődnek az OTA edzések.
iktriad
Ami kis pénz van, mehetne Kyle Rudolphra! Két jó TE is lehetne rosteren, Foles is fülig érne a szája!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Stites remek írása az NFL legújabb és legfurcsább rivalizálásról a jaguars és a ... Bills(!) között!
 www.sbnation.com/2019/5/20/18535819/bills-jaguars-rivalry-jalen-ramsey-josh-allen-duval-mafia

Egy másik Adam, Schefter szerint Gerald McCoy akár nálunk is kiköthet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1130616772762185729
Én csak annyit kérdeznék vissza: miből telne rá nekünk? (De ha Idzik helyet tud kreálni neki sapka alatt, akkor persze jöjjön csak!)

Ma délután nálunk is elkezdődnek az OTA edzések.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
...én meg azt nem értem, hogy mi ez a játékosok felé irányuló "szent és sérthetetlen" politika??
Egyáltalán hogy engedhető meg ezeknek a szabályoknak a jóváhagyása!
Nem megyek melóba, de a főnökeim nem b.sztathatnak, csak a kollégákkal tartom a kapcsolatot...abszolút bizarr, és nonszensz!
Stoki
Mert az influencerek koraban, ahol egyes jatekosok millios kovetobazissal birnak es a teljes media 80%-a "socially conscious", hamar kihuzhatod naluk a gyufat, ha rosszul reagalsz egy ilyen szituaciora es szelsoseges esetben meg a csapatot is eladatjak veled, mert "rabszolgatarto" mentalitast sejtenek stb.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A leginkább a Patsből ismerős RB Mike Gillislee volt nálunk tegnap workouton.
 twitter.com/RapSheet/status/1129141764609269760
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
...én meg azt nem értem, hogy mi ez a játékosok felé irányuló "szent és sérthetetlen" politika??
Egyáltalán hogy engedhető meg ezeknek a szabályoknak a jóváhagyása!
Nem megyek melóba, de a főnökeim nem b.sztathatnak, csak a kollégákkal tartom a kapcsolatot...abszolút bizarr, és nonszensz!
Stoki
Miért téged a főnökeid csak úgy otthon felhívhatnak akármikor és fel is veszed? 😊 Ha igen, hagyd ott azt a munkahelyet. 😀

Viccet félretéve (bár nem teljesen vicc, a munkahely tényleg ne hívogasson otthon, főleg ne kötelező munkaidőn kívül), ezek a játékosok azért nem sima munkavállalók. Még a hétköznapi életben is nagyon különbözően reagál egy munkáltató, ha a portás lehelletén érezni alkoholt, vagy ha egy senior projekt menedzser megy be piásan. Az egyiket 1 óra alatt lehet pótolni, a másikat sokkal nehezebb. Persze idővel a projekt menedzsertől is megszabadulnak, ha úgy folytatja, de érted a különbséget.

Smithnél milliókról van szó, és elit (közeli) NFL linebackert se lehet minden bokorban találni. Érthető, ha nem úgy reagálják le a dolgokat, mintha egy portás lenne. Hosszabb távon valószínűleg már Smith esetén is eldőlt, hogy nem marad a Jagsnél. Szóval a következményei meg lesznek így is, csak nem olyan gyorsan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Nekem csak egy kérdésem van: ha a csapattársai tudtak kommunikálni Telvinnel, akkor a Jags front officenak hogy a túróba nem jött eddig még össze(?) egy ilyen beszélgetés?
iktriad
Az idénynek ebben a szakaszában a játékosok nyugodtan hívogathatják egymást, de pl. egy vezetőedző nem hívhat csak úgy fel egy játékost a CBA szabályok miatt. Azt már nem tudom, hogy egy FO director of personnel pl. hogyan léphet vele kapcsolatba, de el tudom képzelni, hogy - legalábbis hivatalosan - nem pattanhat csak úgy repcsire és látogathatja meg. Valószínűleg díszköröket kell menni ahhoz, hogy "hivatalos megkeresés" lehessen belőle, amivel nem szegnek szabályt, és amiről be lehet utána számolni a sajtónak. Nem hivatalosan nem tudom elképzelni, hogy ne beszéltek volna vele. Csak arról nem lehet ugye beszámolni...
peterk2005
De gondolom Telvin felhívhatja a FO-t, ha mondandója van, csak az FO nem kezdeményezheti a kapcsolatfelvételt a szabályok szerint.
Szóval a helyükben, azt kommunikálnám, hogy Telvin hívta az FO-t és megbeszéltünk mindent, de a részletek nem tartoznak a nagy nyilvánosságra, Telvinnel vagyunk stb stb. Egy ilyen közleményhez nem kell PR-ból PhD...
De ez a ködösítés, hivatalosan a "fasz-se-tudja-mi-van-vele" állapot fenntartása a Jaguars részéről továbbra is iszonyú amatőrnek tűnik. Na majd amikor a TMZ megírja, akkor Jaguars is megtudja végre, hogy mi van. 😊
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
...én meg azt nem értem, hogy mi ez a játékosok felé irányuló "szent és sérthetetlen" politika??
Egyáltalán hogy engedhető meg ezeknek a szabályoknak a jóváhagyása!
Nem megyek melóba, de a főnökeim nem b.sztathatnak, csak a kollégákkal tartom a kapcsolatot...abszolút bizarr, és nonszensz!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 060 — #NoStress
Vagy az is lehet, hogy mindenki mindent tud (mondjuk egy elhatalmasodó depressziót, felerősödött borderline személyiségzavart) csak szimplán nem tárják a nyilvánosság elé, mert se a csapat, se a játékos (családja) nem a sajtóban akar megoldani/eszkalálni bármit is.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem csak egy kérdésem van: ha a csapattársai tudtak kommunikálni Telvinnel, akkor a Jags front officenak hogy a túróba nem jött eddig még össze(?) egy ilyen beszélgetés?
iktriad
Az idénynek ebben a szakaszában a játékosok nyugodtan hívogathatják egymást, de pl. egy vezetőedző nem hívhat csak úgy fel egy játékost a CBA szabályok miatt. Azt már nem tudom, hogy egy FO director of personnel pl. hogyan léphet vele kapcsolatba, de el tudom képzelni, hogy - legalábbis hivatalosan - nem pattanhat csak úgy repcsire és látogathatja meg. Valószínűleg díszköröket kell menni ahhoz, hogy "hivatalos megkeresés" lehessen belőle, amivel nem szegnek szabályt, és amiről be lehet utána számolni a sajtónak. Nem hivatalosan nem tudom elképzelni, hogy ne beszéltek volna vele. Csak arról nem lehet ugye beszámolni...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Bakker én eddig se értettem ezt a telefonálgatást - nem veszi fel játékot. Nem egy bárban adták meg egymásnak a számukat hat Becherovka-Tonic után...

Teszem azt én vagyok az ügynöke. A csávó 4 év 45 milliós szerződést kötött. Annak a (hasrapacsi jön) 2,5%-a az enyém. Abba az 1,1 millió dollárba nem fér bele b@zdmeg egy fapados repülő és egy autóbérlés, hogy megnézze az 1,1 milliót szállító ügyfelet???

De a Jaguarst se értem. 45 milliót kicsengetne a fickónak, de ha szarakszik a térerő, akkor ez van, nem fér bele egy repülőút és egy autóbérlés... Más nem, akkor az a sok twitterbolond "broh", akik rettentően támogatják, na abból az egyik odaküldeném. Férjen bele az idejébe, ha ekkor "tesók".
Húsrágó
Ahogy írtam, remélem a játékosok hétköznapi ügyeivel legtöbbet foglalkozó Marcus Pollardot elküldjük majd hozzá hamarosan Georgiába (asszem ott él Telvin, ha épp nincs nálunk), Igaz, az ő keze is tele lehet a sok-sok UDFA (vagy éppen draftolt) rookieval és az ő segítésükkel.
iktriad
A priorizálás nem lehet nagy erőssége Marcusnak... Van egy nagy probléma egy Pro-bowler LB-vel ez van az egyik "serpenyőben", a másikban meg másféltucat jött-ment campbody, akikből szökőévente találunk akár csak egy stabil kezdő kalibert... Az UDFA classt kezelje egy asszisztens, mélyvíz de megoldja. Ő meg pattanjon repcsire és intézkedjen, ne menjen már ez a töki-lökizés. Vagy érdekli őket, hogy mi van vele, vagy nem érdekli. El lehet dönteni.
Innen nézve: leszarják Telvin tesót. Ami pocsék üzenet a többi játékos irányába is...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais ÉS Myles Jack is BESZÉLT Telvinnel, és az alapján, amit hallottak tőle mindketten mögötte állnak és úgy tűnik, hogy nincs olyan nagy gáz Smithszel.
I was able to speak to him a little bit you know and that was good for me,″ Campbell told Jon Reid of The Florida Times-Union. ″He’s an incredible guy, knows the game of football. When he says he needs a moment, need some time, you have to respect that. This is guy that dedicated his life to the game and has for a long time. I’m here for him.″

″We’ve had communication,″ Jack told Reid. ″On my end, everything is clear. I completely understand where he’s coming from and I think on his end there’s more important things he needs to take care of in his life than the game of football, which I respect. I think that’s great because it’s hard for a lot of people to walk away from this game. The way he’s doing it on his own terms, you got to respect it. I’m definitely going to miss him out there.″
Nekem csak egy kérdésem van: ha a csapattársai tudtak kommunikálni Telvinnel, akkor a Jags front officenak hogy a túróba nem jött eddig még össze(?) egy ilyen beszélgetés?