Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette nem játszik.
 twitter.com/JeffDarlington/status/1041393320176562177
Brandon Wilds is fog futkározni ma párat azt hiszem. Ja meg Blake.

Bortles eddig 3-0-ra áll, mikor a nagy testvér nincs. Reménykedjünk a sorozat folytatódásában.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Még több rossz hír: Calais Campbell játéka is kérdéses egy térdsérülés miatt. Tudom Wyatt mennyire szereti Taven Bryant, de azért nem pont Bradyék ellen kéne debűtálnia a kezdőben.
iktriad
Rossz hír rossz hír hátán... De reménykedjünk a hazai pálya előnyében! A jacksonville-i szurkolók 110%-ban oda fogják tenni magukat, az biztos.

Dr NaJó
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Még több rossz hír: Calais Campbell játéka is kérdéses egy térdsérülés miatt. Tudom Wyatt mennyire szereti Taven Bryant, de azért nem pont Bradyék ellen kéne debűtálnia a kezdőben.
iktriad
Alapaszakaszmeccs.
Nem kell túlizgulni. 😉

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Report: #Jaguars would be ‘strongly considered’ by Josh Gordon.

Justin Blackmon óta hiányolok egy ilyen játékost, hozzuk már el.
Maka
Füves Alkesz 2.0 lenne, sajnos minden értelemben.
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1041112140806074368
Egy próbát megér, szóval felőlem is jöhet, de sajna ő is jó úton van, hogy a szenvedélybetegsége miatt elpazarolja a tehetségét.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még több rossz hír: Calais Campbell játéka is kérdéses egy térdsérülés miatt. Tudom Wyatt mennyire szereti Taven Bryant, de azért nem pont Bradyék ellen kéne debűtálnia a kezdőben.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Report: #Jaguars would be ‘strongly considered’ by Josh Gordon.

Justin Blackmon óta hiányolok egy ilyen játékost, hozzuk már el.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Akkor LF out hivatalosan is mára?
Janek
Több médiaorgánum szerint out LF ma este sajnos! 😕
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor LF out hivatalosan is mára?

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs jó hete a 2015-ös 3. napi Jags pickeknek. Bennett után Greene is ment - ahogy várható volt, a RB Brandon Wilds jött fel a practice squadból.
 twitter.com/APMarkLong/status/1041063115289505792
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szombati olvasnivaló - a kép a cikk tetején mér megéri a kattintást. 😊 .
 www.bigcatcountry.com/2018/9/15/17862542/mumblings-of-the-village-idiot-the-patriot-games
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most akkor játszik vagy nem? 😊
 mobile.twitter.com/NFLTotalAccess/status/1040738953685430272/photo/1
Matthew99
Kérdéses a játéka. Mondjuk a 3 ellenfélből 2 a teljesen szétesett Texans és a Betonvédelmű Colts volt, bár szó, mi szó mindkét meccsen remek volt Blake. A 3. meccsen, a Cincy ellen már jobban megszenvedett ő és jags is.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Most akkor játszik vagy nem? 😊
 mobile.twitter.com/NFLTotalAccess/status/1040738953685430272/photo/1


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette "kérdéses" besorolást kapott vasárnapra.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
(Not so) fun fact - mi vagyunk az egyetlen AFC csapat, ami még nem tudta legyőzni Bradyt. Gipson szerint ez megváltozik vasárnap.
 twitter.com/APMarkLong/status/1039956727297454083iktriad
Hát ha most sem... 😊 Florida amúgy sem szokott feküdni nekünk az első és utolsó hetekben, elkapónak lassan én is felállhatnék, futásokra használható RB talán csak Burkhead maradt, szóval kb mindenki nyugodtan mehet Gronkra, a többiek meg Bradyre, Ramsey meg megoldja Dorsettet, Bouye meg Hogant. De azért bírnám, ha kikapnátok :d

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Teal mezek lesznek hetvegen. Viszont a pletyka egyre erosebb, hogy Fournette nem fogja most felvenni a sajatjat.
winston
jo hulyen fog kinezni ha o egyedul mas mezben lesz 😀 (sarcasm)
Borbinho
Nem erted. Valaki maset veszi fel, nem a sajatjat. 😊
ulpianus
Tiszta Kerge Kacsák 😀
gabokocka
Arra akartam utalni, hogy o kesz a kapus.
winston
Tudod jol, hogy magyarban minden posztot hatvedre forditanak 😀 szoval meg ez se stimmel :p

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Teal mezek lesznek hetvegen. Viszont a pletyka egyre erosebb, hogy Fournette nem fogja most felvenni a sajatjat.
winston
jo hulyen fog kinezni ha o egyedul mas mezben lesz 😀 (sarcasm)
Borbinho
Nem erted. Valaki maset veszi fel, nem a sajatjat. 😊
ulpianus
Tiszta Kerge Kacsák 😀
gabokocka
Arra akartam utalni, hogy o lesz a kapus.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Teal mezek lesznek hetvegen. Viszont a pletyka egyre erosebb, hogy Fournette nem fogja most felvenni a sajatjat.
winston
jo hulyen fog kinezni ha o egyedul mas mezben lesz 😀 (sarcasm)
Borbinho
Nem erted. Valaki maset veszi fel, nem a sajatjat. 😊
ulpianus
Tiszta Kerge Kacsák 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Teal mezek lesznek hetvegen. Viszont a pletyka egyre erosebb, hogy Fournette nem fogja most felvenni a sajatjat.
winston
jo hulyen fog kinezni ha o egyedul mas mezben lesz 😀 (sarcasm)
Borbinho
Nem erted. Valaki maset veszi fel, nem a sajatjat. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Teal mezek lesznek hetvegen. Viszont a pletyka egyre erosebb, hogy Fournette nem fogja most felvenni a sajatjat.
winston
jo hulyen fog kinezni ha o egyedul mas mezben lesz 😀 (sarcasm)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Teal mezek lesznek hetvegen. Viszont a pletyka egyre erosebb, hogy Fournette nem fogja most felvenni a sajatjat.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey annyira szereti a footballt, hogy a saját nagymamáját is szerelné, ha megpróbálna mellette elkapni egy lasztit.
 twitter.com/ColeFartley/status/1040343190266675201

Jalen Gronk ügyben is tisztázott dolgokat.
 twitter.com/JeffDarlington/status/1040310945447378944

(Not so) fun fact - mi vagyunk az egyetlen AFC csapat, ami még nem tudta legyőzni Bradyt. Gipson szerint ez megváltozik vasárnap.
 twitter.com/APMarkLong/status/1039956727297454083

Ezeket az urakat láttuk tegnap vendégül egy workoutra: FB Jalston Fowler, LB Kennan Gilchrist, LB Nigel Harris, LB Jacob Pugh, LB Antwoine Williams, és DE Charles Tapper


FTU-s eszmecsere a vasárnapoi meccsről.
 omny.fm/shows/jaguars-extra/week-2-preview-jaguars-vs-new-england-patriots

És egy kis hype videó
 twitter.com/ColeFartley/status/1040343190266675201

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wist azóta is köszönjük szépen 😀 Az egyik legalulértékeltebb G a ligában. Én már a PSU-n nagyon szerettem, Oaklandben persze nem becsülték meg (pedig ha még ő is abban a falban játszana), és hála Istennek nektek sem kellett. Emlékszem, hogy vártam, hogy hozzánk kerüljön esetleg, és örültem mikor így történt.
dande
Nálunk ő még center volt, abban az egy évben, amíg itt játszott. 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wist azóta is köszönjük szépen 😀 Az egyik legalulértékeltebb G a ligában. Én már a PSU-n nagyon szerettem, Oaklandben persze nem becsülték meg (pedig ha még ő is abban a falban játszana), és hála Istennek nektek sem kellett. Emlékszem, hogy vártam, hogy hozzánk kerüljön esetleg, és örültem mikor így történt.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette azt mondta szerint a meccs napján derül majd csak ki, hogy játszik-e vagy sem vasárnap. Ma kezdett el újra futni, és folyamatosan javul a sérülése, úgyhogy bíizakodó vasáranppal kapcsolatban. Egy passzt kapott el Bortlestől, de még a szerelése előtt érezte, hogy valami megpattan a lábában.

Mickens és Jacobs lekerült a tegnapi nap után az injury reportról. Telvin Smith (hát), Linder (térd), Parnel (térd) és ASJ (hasizom) voltak ma a listázva Fournette mellett de mindenki (limitáltan( edzett Leonardot leszámítva.


Mike Kaye összeállította, hogy melyik 53-as keretben hány ex-jaguár van. Most Clevelandben van a legtöbb ex--játékosunk. Meglepő, hogy mennyi csapatnál(10) nincs senki sem.

AFC

Buffalo Bills
RB Chris Ivory (2016-17)
LB Julian Stanford (2012)
CB Lafayette Pitts (2017)

Miami Dolphins
OT Sam Young (2013-15)
DE Andre Branch (2012-15)

New England Patriots
N/A

New York Jets
TE Neal Sterling (2015-16)
OT Kelvin Beachum (2016)
K Jason Myers (2015-17)

Baltimore Ravens
N/A

Cincinnati Bengals
N/A

Cleveland Browns
G Earl Watford (2017)
DE Chris Smith (2014-2016)
CB Briean Boddy-Calhoun (2016*)
LS Charley Hughlett (2014*)

Pittsburgh Steelers
DE Tyson Alualu (2010-16)
CB Mike Hilton (2016*)

Houston Texans
CB Aaron Colvin (2014-17)

Indianapolis Colts
N/A

Tennessee Titans
QB Blaine Gabbert (2011-2013)

Denver Broncos
LB Brandon Marshall (2012)

Kansas City Chiefs
QB Chad Henne (2012-17)
TE Alex Ellis (2016)

Los Angeles Chargers
N/A

Oakland Raiders
FS Reggie Nelson (2007-09)



NFC

Dallas Cowboys
WR Allen Hurns (2014-2017)

New York Giants
G Patrick Omameh (2016-17)

Philadelphia Eagles
G Stefen Wisniewski (2015)
LB LaRoy Reynolds (2013-15)

Washington Redskins
DE Ziggy Hood (2014-15)

Chicago Bears
WR Allen Robinson (2014-17)
CB Prince Amukamara (2016)

Detroit Lions
N/A

Green Bay Packers
TE Marcedes Lewis (2006-2017)
CB Davon House (2015-16)

Atlanta Falcons
N/A

Carolina Panthers
C Greg Van Roten (2017*)
DT Kyle Love (2013)

New Orleans Saints
N/A

Tampa Bay Buccaneers
P Bryan Anger (2012-15)

Arizona Cardinals
N/A

Los Angeles Rams
QB Brandon Allen (2016)

San Francisco 49ers
DT Sheldon Day (2016-17)

Seattle Seahawks
N/A

* a csillaggal jelöltek csak előszezonban voltak nálunk vagy csak practice squadosak voltak.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erre a hétre is jutott egy vendégszereplésem/meccsbeharangozásom avagy a motyogós Gollam visszatér. 😊