Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem nagyon van meglepetes
winston
Egyedül Koyack kirakása az valamennyire - igaz ő is mehet IR-re, ha nem kell senkinek. A legjobban blokkoló TE-nk.

A keret jelenleg

QB: Blake Bortles, Cody Kessler
RB: Leonard Fournette, TJ Yeldon, Corey Grant
FB: Tommy Bohannon
WR: Donte Moncrief, Keelan Cole, Dede Westbrook, DJ Chark, Jaydon Mickens, Rashad Greene Sr.
TE: Austin Sefarian-Jenkins, Niles Paul, James O’Shaughnessy
OL: Cam Robinson, Andrew Norwell, Brandon Linder, AJ Cann, Jeremy Parnell, Tyler Shatley, Josh Wells, Will Richardson, Chris Reed, Josh Walker
DL*: Calais Campbell, Malik Jackson, Marcell Dareus, Yannick Ngakoue, Abry Jones, Taven Bryan, Lerentee McCray, Eli Ankou, Dawuane Smoot, Michael Bennett
LB: Telvin Smith, Myles Jack, Leon Jacobs, Blair Brown, Donald Payne
CB: Jalen Ramsey, AJ Bouye, DJ Hayden, Tyler Patmon, Tre Herndon
S: Tashaun Gipson, Barry Church, Ronnie Harrison, Cody Davis, Jarrod Wilson
K: Josh Lambo
P: Logan Cooke
LS: Carson Tinker
Fowler majd csak 10-től tartozik újra a kerethez, akkor 1 embernek mennie kell.
Kíváncsi vagyok 1; hány embert claimelünk holnap (tippre kettőt) és hámnyat visznek el tőlünk (45 embert biztosan, főleg védelemben)

1 UDFA rookie (Herndon) csípte meg a keretet, mostanában nehéz már bejutnia a hozzá hasonló státuszú játékosoknak a Jagsbe. Tavaly is csak Keelan cole jutott be. 2016-ban meg Jarrod Wilson

Practice squad jóslat Heilmantől.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1035982671976046593
Philips, Johnson, Meeks és Lazard szerintem talál magának holnap új csapatot belőlük. Ha nem, akkor nagy mázlink van.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
The #Jaguars cut QB Tanner Lee, per source. Sixth-round pick could be a practice squad candidate, if he clears waivers.

LOOL
Willis
Az if részen nevetsz, vagy a couldon? Mert amúgy hátsó körösök PS-re waive-elése kevésbé szoktatlan, ha esetleg az

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nem nagyon van meglepetes
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
 www.bigcatcountry.com/2018/9/1/17809788/jacksonville-jaguars-cut-roster-to-53-players-2018-regular-season
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
The #Jaguars cut QB Tanner Lee, per source. Sixth-round pick could be a practice squad candidate, if he clears waivers.

LOOL
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Corey Colemant kirakta a Bills, rá kéne ficcennünk.
Maka
Mickens > Coleman
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Corey Colemant kirakta a Bills, rá kéne ficcennünk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
yooker
42-10 ide, a TD-tek garbage timeban.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mickens és Herndon biztosan ott van az 53-ban.

Carroll Phillips, Brandon Wilds, DeAndre Goolsby, David Grinnage, Allen Lazard és Michael Dunn viszont egyelőre körön kivűlre kerültek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
yooker
Én is kevés pontot várok, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy bízom benne, hogy kevés pont lesz, mert csak úgy látok esélyt a W-re!
Továbbra is a D kell, hogy hozza a meccset!
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
yooker
DL dominanciát várok és kíváncsi leszek Yannick futásvédekezésre. Én bízok abban, hogy a támadóknak nem kell sok pont a győzelemhez. Nagyon érdekes lesz, hogy ki hány passzt fog elkapni, Blakekel dobatnak e hosszúkat, futásban tétmeccsen is olyan pofás lesz e a három futónk.

Ez teljesen új élmény, hogy Afc top3-as csapatként vágunk neki az évnek, nagyon várom a nyitányt 😀
Giowa
hiányoznak ezek az idők?

 www.sbnation.com/lookit/2016/11/20/13692842/blake-bortles-foot-interception-jaguars-nfl-video
winston
Van valami hiányérzet, kb így tudom elképzelni a stocholm szindrómát.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
yooker
DL dominanciát várok és kíváncsi leszek Yannick futásvédekezésre. Én bízok abban, hogy a támadóknak nem kell sok pont a győzelemhez. Nagyon érdekes lesz, hogy ki hány passzt fog elkapni, Blakekel dobatnak e hosszúkat, futásban tétmeccsen is olyan pofás lesz e a három futónk.

Ez teljesen új élmény, hogy Afc top3-as csapatként vágunk neki az évnek, nagyon várom a nyitányt 😀
Giowa
hiányoznak ezek az idők?

 www.sbnation.com/lookit/2016/11/20/13692842/blake-bortles-foot-interception-jaguars-nfl-video
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
yooker
DL dominanciát várok és kíváncsi leszek Yannick futásvédekezésre. Én bízok abban, hogy a támadóknak nem kell sok pont a győzelemhez. Nagyon érdekes lesz, hogy ki hány passzt fog elkapni, Blakekel dobatnak e hosszúkat, futásban tétmeccsen is olyan pofás lesz e a három futónk.

Ez teljesen új élmény, hogy Afc top3-as csapatként vágunk neki az évnek, nagyon várom a nyitányt 😀

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
yooker
Szerintem kikapunk, nüanszokon fogjuk elbukni a meccset. Barkleynak lesz egy 80 yardos run TD-je, Eli-nak pedig egy 70 yardos passzolt TD-je, amiből Barkley vállal majd 60-at. Mondjuk egy jó kis checkdown pass td. 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
yooker
Nagy Ramsey - OBJ párharcot várok, és sok-sok Fournette illetve Barkely futkosást. És 1 TD-nyi Jags W-t.


Ez a jelenet nekem kicsit olyan volt mint amikor a nagyfiú (Fowler) beáll a kicsikhez (mindkét csapat cseréinek cseréi) játszani egy kicsit 😊

 www.jaguars.com/video/dante-fowler-stuffs-ronald-jones-for-loss-of-5-yards

Kíváncsi vagyok mi lesz a Fowler sorsa, sokatmondó, hogy játszott egyáltalán. Ezen felül nem láttam mit tett le tegnap az asztalra még.
winston
Azért játszott, mert ugyebár jövő héten nem fog. 2 és fél rozsda meg nem tenne neki jót a Pats ellen.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
yooker
kevés pontot és szoros Jags győzelmet várok. jó lesz nézni mire megy a defense OBJ és Barkley ellen. abban is bízok, hogy Eli-tól sikerül labdát szerezni.

Chark megszerzi az első td-jét, Patmon int-et szerez, Leon Jacobsnak pedig lesz egy szép negatív yardos szerelése.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
na akkor végre ráfordulhatunk a fontos dolgokra!
mit vártok az első héten ?
sima erődemonstráció tőletek és pusztító verés ! parádézó MVP címre bejelentkező Bortles ? shutdown defense?
vagy állni fogjuk a sarat és egy keményebb meccset sikerül összehozni?
én bízom benne hogy inkább az utóbbi 😊
főleg ha a futást sikerülne megfogni , nekünk pedig haladni ellenetek a földön !
Giants győzelem nyilván hatalmas meglepetés lenne ! ehhez nagyon durván le kellene becsülnötök minket! de TC bosszúra szomjas és ezt a csapattól is elfogja várni sajnos! 😊
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez a jelenet nekem kicsit olyan volt mint amikor a nagyfiú (Fowler) beáll a kicsikhez (mindkét csapat cseréinek cseréi) játszani egy kicsit 😊

 www.jaguars.com/video/dante-fowler-stuffs-ronald-jones-for-loss-of-5-yards

Kíváncsi vagyok mi lesz a Fowler sorsa, sokatmondó, hogy játszott egyáltalán. Ezen felül nem láttam mit tett le tegnap az asztalra még.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre vége a preseasonnak, egy újabb W-vel. Tanner Lee sose volt még ilyen jó, mióta az NFL-be került. Mit tesz az emberrel, ha a cserék cseréi ellen játszik. 😊

Blair Brownnak volt egy szép stripeed sackje, amit Caroll Philips visszavitt TD-re, lehet mindkettőjüknek kerethelyet ért ez az akció, Brownnak mindenképp.

Cook meg Wilds mindent megtett, hogy legalább a pracitice squad összejöjjön, előbbi 2 TD-t futott, utóbbi 5 yard feletti átlaggal. Esetleg még akár még egy kerethelyet is megcsíphenek, de inkább a PS-be raknám vagy valamelyiküket vagy mindkettőt. Montay Crockett szintén jó estét hozott le, ő meg Lazard versenyezhetnek a gyakorló csapathelyért. Shane Wynn viszont nem igazán tudott élni a lehetőséggel.

Dee Delaney összehozott egy picket, aztán egy agyrázkódást. Döntsünk okosan a 3 UDFA CB (Herndon, Meeks, Delaney) ügyében. Jó volt mindhármat valamilyen formában (Herndon és Meeks - 53, Delaney - IR) megtartani.

Az új 7. körös punterünk > Bryan Anger (aki ugyebár szintén pályán volt a Tampánál a meccsen) 😊
 twitter.com/LoganCooke2/status/1035362735666724864

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma nem játszott:
Bortles, Moncrief, Westbrook, Chark, Yeldon, Fournette, Grant, Cann, Linder, Norwell, Shatley, Robinson, Parnell, O'Shaughnessy, Paul, Cole, Mickens, ASJ, Ramsey, Bouye, Patmon, Hayden, Harrison, Gipson, Church, Jack, Smith, Jacobs, McCray, Ngakoue, Campbell, Abry Jones, Jackson, Dareus

Mickens, O'Shaughnessy és McCray ezek szerint bent vannak az 53-ban. Koyack viszont pl. még nem. Bohannon játéka szintén érdekes (Lageman szerint egyáltalán nem biztos, hogy megtartjuk...).

Mai csaták az 53-ért:
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1035300737952227328



Ramsey Gronkról

 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40374895_2006797272716979_4950874201566216192_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ace689681fd651e36f972f51111e7da0&oe=5BF1E918
winston
Itt az egész interjú.
https://a.espncdn.com/photo/2018/0816/r415527_1600x800cc.jpg
Jalen Ramsey: The man, the mouth, the legend
Jalen Ramsey is an All-Pro cornerback and an all-world button-pusher. His take-no-prisoners attitude has put Jacksonville on the map and has landed him in some hot water. But don't expect him to change.

Itt se fogta vissza magát. Tényleg ő akar lenni az új Sherman. Ha már nem az most is....
Viszont nagy pozitívum, hogy azt mondja benne az interjú végén, hogy jaguárként akar visszavonulni, és baromi nagy házat építetett a családjának éppen Jacksonfalván.

Ahhoz képest, hogy vérig voltatok sértve, hogy a Steelers a következő meccsel foglalkozik helyettetek, csak sikerül Ramseynek is pozitív képet kialakítania magáról. Mondjuk azok után, hogy milyen korrekt módon vadászta le Church, talán az utolsó részt kicsit cizellálhatta volna, bár biztosan érdekes lenne számon kérni Ramseyn a teljesítményét, amikor a fél meccsről ki van ütve.
Wyatt
Ő ilyen természet. Azt majd a szezon eldönti, hogy ezt az élet egy nagy fejbekólintással jutalmazza vagy All Pro szezonnal, és Super Bowl győzelemmel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahhoz képest, hogy vérig voltatok sértve, hogy a Steelers a következő meccsel foglalkozik helyettetek, csak sikerül Ramseynek is pozitív képet kialakítania magáról. Mondjuk azok után, hogy milyen korrekt módon vadászta le Church, talán az utolsó részt kicsit cizellálhatta volna, bár biztosan érdekes lenne számon kérni Ramseyn a teljesítményét, amikor a fél meccsről ki van ütve.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ramsey Gronkról

 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40374895_2006797272716979_4950874201566216192_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ace689681fd651e36f972f51111e7da0&oe=5BF1E918
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mini Hard Knocks 4.része is elérhető már.
 twitter.com/Jaguars/status/1034946299005755399

És az FTU-sok egy 20 perces podcastben elmélkedtek a hét legfontosabb kérdéséről, az 53-as keretről.
 omny.fm/shows/jaguars-extra/previewing-jaguars-buccaneers-preseason-matchup
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy jó kis írás AJ Cann váratlan feltámadásáról.
 www.bigcatcountry.com/2018/8/28/17792678/just-how-much-better-is-a-j-cann-playing
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Hat játékost választott be az ESPN a legjobb 100 játékosa közé. Csak védelem.


Maka
Érdekes, hogy Jack előbb van mint Telvin. Én fordítva gondolom. Aztán lehet, hogy idén már beelőzi.
Willis
Nálam is Telvin előrébb van(kb ott, ahol Yannick van rangsotolva). Bár akárcsak Yannicktól, Jacktől is nagy évet várok én , mint a szagértőkk és a fanbase többsége.
Norwell és/vagy Malik igazán ráférhetett volna, de gondolom nem akartak annyi jaguárt a 100-ba rakni.
iktriad
+ Fournette. Smith-t én simán Bouye mellé tettem volna, de hát sokfélék vagyunk.
winston
Nálam az első 53-ban csak Jaguar van. 😉