Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hat játékost választott be az ESPN a legjobb 100 játékosa közé. Csak védelem.


Maka
Érdekes, hogy Jack előbb van mint Telvin. Én fordítva gondolom. Aztán lehet, hogy idén már beelőzi.
Willis
Nálam is Telvin előrébb van(kb ott, ahol Yannick van rangsotolva). Bár akárcsak Yannicktól, Jacktől is nagy évet várok én , mint a szagértőkk és a fanbase többsége.
Norwell és/vagy Malik igazán ráférhetett volna, de gondolom nem akartak annyi jaguárt a 100-ba rakni.
iktriad
+ Fournette. Smith-t én simán Bouye mellé tettem volna, de hát sokfélék vagyunk.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hat játékost választott be az ESPN a legjobb 100 játékosa közé. Csak védelem.


Maka
Érdekes, hogy Jack előbb van mint Telvin. Én fordítva gondolom. Aztán lehet, hogy idén már beelőzi.
Willis
Nálam is Telvin előrébb van(kb ott, ahol Yannick van rangsotolva). Bár akárcsak Yannicktól, Jacktől is nagy évet várok én , mint a szagértőkk és a fanbase többsége.
Norwell és/vagy Malik igazán ráférhetett volna, de gondolom nem akartak annyi jaguárt a 100-ba rakni.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Hat játékost választott be az ESPN a legjobb 100 játékosa közé. Csak védelem.


Maka
Érdekes, hogy Jack előbb van mint Telvin. Én fordítva gondolom. Aztán lehet, hogy idén már beelőzi.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Taven nincs benne? Amatőrök dolgoznak az ESPN-nél is 😕
Wyatt
Meglepődnék, ha egy rookie is benne lenne. 😊
Maka
Barkley benne van
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Taven nincs benne? Amatőrök dolgoznak az ESPN-nél is 😕
Wyatt
Meglepődnék, ha egy rookie is benne lenne. 😊
Maka
Nyilván nem volt komoly :d De majd jövőre benne lesz!

több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Taven nincs benne? Amatőrök dolgoznak az ESPN-nél is 😕
Wyatt
Meglepődnék, ha egy rookie is benne lenne. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Taven nincs benne? Amatőrök dolgoznak az ESPN-nél is 😕

több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Hat játékost választott be az ESPN a legjobb 100 játékosa közé. Csak védelem.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fowler mindenképp játszani fog a Tampa ellen, és ha bevethetőek lesznek, akkor a Smoot, Ankou duó is.

Ma biztosan nem Dareus, Reavis és Linder. Remélem utóbbi fel tud majd épülni a térdsérüléséből a szezonnyitóra.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én is levenném Pault és betenném helyette Meekst vagy Siligát. Vagy hoznék egy LB-t, azon felül is ahol helyet hagytál. Fowler eltiltása idejéig Payne is maradhat 😊
winston
Lehet hogy 6 LB lesz végül a kwereten, és abból 2 új. Simán benne van a pakliban. Bár Ronnie Harrison miatt lehet elég lesz 5 LB. Szerintem egy extra DL lesz kereten az 1. héten, pl Philips hogy tehermentesítsük Yannickot. Meeks és Siliga mindketten szimpatikus opciók számomra is.
Pault az ST képessége kereten tarthatja, plusz a tapasztalata is jól jöhet. De lesz neki miért cidriznie a hétvégén
Távol álljon tőlem Wells védelme, illetve gondolom te is olvastad a pff értékelését, de érdekességképpen azért ideteszem:
 www.bigcatcountry.com/2018/8/27/17784158/week-3-pro-football-focus-insights-jaguars-backups-stand-out-vs-falcons
az érdemi rész: "Josh Wells was the highest graded tackle in the third week of preseason. He earned an 86.5 offensive grade and dominated in the run game with a run block grade of 89.0"
Egyébként nagyjából én is így látom az 53-at, Donald Payne annyira rossz, hogy őszintén remélem igazad lesz vele kapcsolatban. Ezen kívül Niles Paul nem győzött meg arról, hogy feltétlenül szükség lenne rá, valamint minden TC-s hír ellenére én semmit nem látok Tre Herndonban, amit mások látnak, de remélem én tévedek majd. Cserébe Patmon több mint biztató, illetve Jarrod Wilsont az elmúlt két évben rendre kiutáltam az 53-ból, de most kifejezetten tetszik, amit csinál.
npetiii
Herndon meccseken eddig tényleg csendes volt, de edzéseken rendszeresen csinált nagy playeket. Ő meg Meeks biztató tartalék lehet a 4 biztos pont mögött, bár Hayden egész jó játéka az egyiküket valószínűleg kiszorítja az 53-ból. Herndon emellett ugyebár Tony Khan projekt(= ő javasolta a front officenak hogy igazoljuk le), mint Corey Grant vagy Wilson volt, emiatt is van szinte biztosnak tűnő helye a keretben.
Wellsnek vannak felvillanásai(Falcons), de vannak olyan pillanatai is, amikor egy felállított zsák krumpli hasznosabb, mint ő(Sai nts, Vikes), és az első számú csere LT -től (és swing tackletől) többet vár az ember.
Wilson (és Harrison) a preseasonban úgy játszott, hogy ha történne valami a kezdőkkel safetyben, akkor se lennék nyugtalan, pláne, hogy még Cody Davis se rossz játékos, sőt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én is levenném Pault és betenném helyette Meekst vagy Siligát. Vagy hoznék egy LB-t, azon felül is ahol helyet hagytál. Fowler eltiltása idejéig Payne is maradhat 😊
több mint 6 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
53-as jóslat 4 nappal kerethirdetés előtt.

QB: Bortles, Kessler
RB: Fournette, Yeldon, Grant
FB: Bohanon
WR: Cole, Moncrief, Westbrook, Chark, Greene, Mickens
TE: Seferian-Jenkins, Koyack, O'Shaughnessy, Paul
OL: Robinson, Norwell, Linder, Cann, Parnell, Reed, Shatley, Richardson, Wells, Walker*
DL: Ngakoue, Darius, Jackson, Campbell, Fowler, Jones, Bryan, McCray, Smoot*
LB: Smith, Jack, Jacobs, Brown, még nincs a kereten(Donald Payne 1 napot fog az 53-ban lenni)
CB: Ramsey, Bouye, Hayden, Patmon, Herndon
S: Gipson, Church, Harrison, Davis, Wilson
ST: Lambo, Cooke, Tinker
*1 Mivel Richardson csak RT, kell egy 2. swing tackle, aki akár tud guardot is játszani, így került be Walker. Szvsz Josh Wellsnek nem szabadna keretre kerülnie...
*2 Ha Smoot IR-re megy, akkor vagy Caroll Philips vagy Sealver Siliga lehet a 9 DL. Ha már IR, Ankou -ra is ez a sors vár szvsz. Aztán persze lehet, hogy a nagy túlélő Michael Bennett surranópályán bekerülhet az 53-ba, de ha egy DT lesz a 9. ember, akkor inkább döntsünk Siliga mellett.

Practice squad: Lee (de minek...), Lazard, Wilds, Orndoff, Poehls, Philips (vagy ha ő az 53-ban van, akkor Dimick -bár nem sokat csinált idén se), Motoapuaka, Meeks, Delaney, Reavis(már ha nem megy IR-re ő is)
Meeksből kinézem, hogy a Briean Boddy-Calhoun-Mike Hilton pályát fogja befutni - elviszik waiveren és beválik máshol. Ez esetben Dee Delaney marad nálunk a practice squadban.
Én valahogy megpróbálnám Nick DeLucat itt tartani. A baromi erős Bison D-ben volt évekig vezér(amikor nem volt sérült...). És elnézve a nem létező LB depthünket, nem ártana egy ilyen pedigrével rendelkező vésztartalék.
iktriad
Távol álljon tőlem Wells védelme, illetve gondolom te is olvastad a pff értékelését, de érdekességképpen azért ideteszem:
 www.bigcatcountry.com/2018/8/27/17784158/week-3-pro-football-focus-insights-jaguars-backups-stand-out-vs-falcons
az érdemi rész: "Josh Wells was the highest graded tackle in the third week of preseason. He earned an 86.5 offensive grade and dominated in the run game with a run block grade of 89.0"
Egyébként nagyjából én is így látom az 53-at, Donald Payne annyira rossz, hogy őszintén remélem igazad lesz vele kapcsolatban. Ezen kívül Niles Paul nem győzött meg arról, hogy feltétlenül szükség lenne rá, valamint minden TC-s hír ellenére én semmit nem látok Tre Herndonban, amit mások látnak, de remélem én tévedek majd. Cserébe Patmon több mint biztató, illetve Jarrod Wilsont az elmúlt két évben rendre kiutáltam az 53-ból, de most kifejezetten tetszik, amit csinál.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
53-as jóslat 4 nappal kerethirdetés előtt.

QB: Bortles, Kessler
RB: Fournette, Yeldon, Grant
FB: Bohanon
WR: Cole, Moncrief, Westbrook, Chark, Greene, Mickens
TE: Seferian-Jenkins, Koyack, O'Shaughnessy, Paul
OL: Robinson, Norwell, Linder, Cann, Parnell, Reed, Shatley, Richardson, Wells, Walker*
DL: Ngakoue, Darius, Jackson, Campbell, Fowler, Jones, Bryan, McCray, Smoot*
LB: Smith, Jack, Jacobs, Brown, még nincs a kereten(Donald Payne 1 napot fog az 53-ban lenni)
CB: Ramsey, Bouye, Hayden, Patmon, Herndon
S: Gipson, Church, Harrison, Davis, Wilson
ST: Lambo, Cooke, Tinker
*1 Mivel Richardson csak RT, kell egy 2. swing tackle, aki akár tud guardot is játszani, így került be Walker. Szvsz Josh Wellsnek nem szabadna keretre kerülnie...
*2 Ha Smoot IR-re megy, akkor vagy Caroll Philips vagy Sealver Siliga lehet a 9 DL. Ha már IR, Ankou -ra is ez a sors vár szvsz. Aztán persze lehet, hogy a nagy túlélő Michael Bennett surranópályán bekerülhet az 53-ba, de ha egy DT lesz a 9. ember, akkor inkább döntsünk Siliga mellett.

Practice squad: Lee (de minek...), Lazard, Wilds, Orndoff, Poehls, Philips (vagy ha ő az 53-ban van, akkor Dimick -bár nem sokat csinált idén se), Motoapuaka, Meeks, Delaney, Reavis(már ha nem megy IR-re ő is)
Meeksből kinézem, hogy a Briean Boddy-Calhoun-Mike Hilton pályát fogja befutni - elviszik waiveren és beválik máshol. Ez esetben Dee Delaney marad nálunk a practice squadban.
Én valahogy megpróbálnám Nick DeLucat itt tartani. A baromi erős Bison D-ben volt évekig vezér(amikor nem volt sérült...). És elnézve a nem létező LB depthünket, nem ártana egy ilyen pedigrével rendelkező vésztartalék.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai sérült helyzet
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1034170289268109315


A poszt rutinja esik ki...lehet még "pótolni" Lee-t, vagy így kell megoldani?
Stoki
Moncrief pont olyan tapasztalt.
Húsrágó
Jaja, és ma azt mondta, tisztában van vele, hogy neki kell átvenni Lee helyét.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1034116341018583041

Marrone és a csapatvezetés NEM tervez külsöst igazolni Lee megüresedett helyére.
“No, I think we feel comfortable with what we have now. If we feel at any position that we can get ourselves better, we’re always going to look at that. That’s kind of business as usual for us.”
Ebben igazuk is van. A depth szerintem egész jó(lásd még csata az 5. és a 6. WR posztért), csak a kezdők nem tűnnek egyelőre papíron túl szexinek.

Szerencsétlen Lee, megint IR.....
dande
Megint? Lee volt ugyan sérült(főleg 2015-ben), de sose került még oda. A-Robnak volt 2 IR-es szezonja(2014, 2017).


Idén DeDe Westbrooktól mi várható?
ThundersNFL
Szerintem legrosszabb esetben is második számú elkapó Lee kiesésével. Én egy 7-800 yardot várok tőle, 4-5 touchdownnal.
Maka
Lehet ő akár 1. számú is, de akár 4. is. Jelenleg fingunk sincs, hogy a Moncrief, Cole, Westbrook, Chark 4-es közül ki hogy fog teljesíteni. Illetve szerintem a legvalószínűbb az lesz, hogy hétről hétre más és más lép majd elő 1-1 jó meccsel, de aztán el is tűnhet ugyanezt a lendülettel 1-2 hétre, hogy aztán megint összehozzon egy 100+ yardos 1-2 TD-s meccset utána, A Maka által tippelt szám azért elvárható tőle. Jó lenne, ha a felsorolt kvartettből legalább 2-3 ember hozná ezeket a számokat.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
A poszt rutinja esik ki...lehet még "pótolni" Lee-t, vagy így kell megoldani?
Stoki
Moncrief pont olyan tapasztalt.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 118 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerencsétlen Lee, megint IR.....
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Idén DeDe Westbrooktól mi várható?
ThundersNFL
Szerintem legrosszabb esetben is második számú elkapó Lee kiesésével. Én egy 7-800 yardot várok tőle, 4-5 touchdownnal.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 582 — !SuPeR6BoWL!
Idén DeDe Westbrooktól mi várható?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A poszt rutinja esik ki...lehet még "pótolni" Lee-t, vagy így kell megoldani?
Stoki
egy jó Dez Bryant? 😀
empty taxi
Őt már elkönyveltük Clevelandben, nem? 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A D már midseason formában van.
 twitter.com/TDickman89/status/1033555069386600449

BCC-s irás Bortlesről a "mindenki nyugodjon le a picsába" lemur szellemében.
 www.bigcatcountry.com/2018/8/26/17783428/blake-bortles-is-jacksonville-jaguars-quarterback-deal-with-it-fans

Picit merész vállalás Hays Carlyontól, ő is úgy gondolkodik a Jagsről körülbelül, mint Sobri. 😊
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1033553013250707456

Ezt a REMEK Brian Fulford írást meg elejétől a végéig nagyon ajánlom.
 www.bigcatcountry.com/2018/8/26/17677516/mumblings-of-the-village-idiot
Na így kell összerakni egy minőségi és élvezetes blogbejegyzést.

Taven "Wyatt kedvence" Bryan-nek debütálásként volt egy majdnem pickje, és szép pass rush movejai, ok, meg egy túlbuzgó roughing the passer büntije. Marrone fent hagyta a meccs végéig. Szerintem jól játszott.
iktriad
Na süti, akartalak is kérdezni, hogy agyondominált-e már most mindenkit, de szerencsére magadtól is válaszoltál nekem, köszi 😀

Mondjuk ezeket a roughing the passer büntiket már nem tudom komolyan venni így névre, tényleg az volt? Csak mert múltkor befújtak egy olyat, amikor az irányító konkréten nem dobta el a labdát... 😀
Wyatt
Meg lehetett adni.


A poszt rutinja esik ki...lehet még "pótolni" Lee-t, vagy így kell megoldani?
Stoki
egy jó Dez Bryant? 😀
empty taxi
 twitter.com/AlfieBCC/status/1033511414659514368
A rutin mellett egyébként kiesik egy remek futás blokkoló is. Nagyon alul értékelt tény Leeben, hogy ő tudja kiosztani a legjobb blokkokat a WR-ek közül.

Amúgy sajna ne reménykedjünk sok jóban Marqise kapcsán
 twitter.com/aus10jag/status/1033523884274982913

Dante tegnap azt mondta, rendezték Yannickkal a nézeteltéréseiket és már együtt éneklik a kumbajat. 😊
 www.bigcatcountry.com/2018/8/26/17782916/dante-fowler-on-fight-with-yannick-ngakoue-after-the-incident-happened-we-hugged-and-made-up

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Taven "Wyatt kedvence" Bryan-nek debütálásként volt egy majdnem pickje, és szép pass rush movejai, ok, meg egy túlbuzgó roughing the passer büntije. Marrone fent hagyta a meccs végéig. Szerintem jól játszott.
iktriad
Na süti, akartalak is kérdezni, hogy agyondominált-e már most mindenkit, de szerencsére magadtól is válaszoltál nekem, köszi 😀

Mondjuk ezeket a roughing the passer büntiket már nem tudom komolyan venni így névre, tényleg az volt? Csak mert múltkor befújtak egy olyat, amikor az irányító konkréten nem dobta el a labdát... 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A poszt rutinja esik ki...lehet még "pótolni" Lee-t, vagy így kell megoldani?
Stoki
egy jó Dez Bryant? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A poszt rutinja esik ki...lehet még "pótolni" Lee-t, vagy így kell megoldani?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Frenette és Heilman a 3. preseason meccsről, a Lee sérülésről, a védelemről és Bortlesről ls Kesslerről.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/38686731_512190885874758_6675099628683132928_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=tiWeWt1-A0IQ7kNvgE6pDzi&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AXKaDFEt5gll30WchZtAnj8&oh=00_AYCOClyfF4e0VokHFvHu_Q7LgkRaqdaVwjM6qM_6e55d6g&oe=670CFD77
LIVE | Gene Frenette and Phillip Heilman break down the Jacksonville Jaguars' 17-6 victory over the Atlanta Falcons. | By The Florida Times-Union | Facebook
LIVE | Gene Frenette and Phillip Heilman break down the Jacksonville Jaguars' 17-6 victory over the Atlanta Falcons.


Lee sérüléséről még Marroen is azt mo ndta, hogy csúnyán nézett ki, és mindeki úgy beszélt róla a meccs után, mint akinek idén ennyi volt. Moncriefnek mostantól úgy kell játszani, mint a Falcons ellen. És a fiataloknak meg össze kell kapniuk magukat.

Ramsey az új szabályt okolta Lee sérülésért.
"You can't be mad at 27 [Kazee]," cornerback Jalen Ramsey said. "You have to be mad at the NFL; not mad at them, but that is how the rule is. People are scared to tackle normal because I guess they don't want to do helmet-to-helmet and get flagged. ... Game-changing stuff could happen. You don't really want to blame anyone, but you feel bad for him.

"I don't know, man, that's just tough to see it happen to one of my teammates, period, but you can't really blame 27."
Damontae Kazee, aki a szerelést csinálta, és akinek majdnem volt egy pickje is Blaketől elnézést kért Leetől twitteren.
 twitter.com/Damontaekazee/status/1033546247167246341

Leeről majd ma derül ki több, de sok jóra ne számítsunk.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nem Tanner Lee lenne a 3. QB, lehet a Jags kaphatna egy 5. kör körüli picket Kesslerért. Ma hibátlan volt(7/7), produkált egy Blakehez hasonló bevállalós futást, és mellé még addig küzdött, amíg fumbleból TD-t csinált.

Az egyel előtte lévő úrnak érdekes előszezonja van. Olyan, mint a mai statjai.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1033519031175847936
Mivel gondolom a Tampa ellen nem játszik, 0 passzolt TD-vel és 3 pickkel fejezte be az előszezont, de ha olyan TD driveokat vezet minden pick után, mint ma (98 yardost), akkor azért nem fogok nyugtalanul aludni a QB poszt miatt idén.

Ha szegény Marqise tényleg IR-re megy(akár csak visszatérősre is), akkor Mickens és Greene legyen az 5. és 6. elkapó. Mickensnek volt egy remek elkapása, lehet ez elég is lesz neki, hogy megcsípje az 53-at.

Az RB-ink ma: 233 total yard 36 futásból. Ez majdnem 6,5 yard/futás átlagban.

A védelem 2/22-vel zárta 3rd downon az elmúlt 2 mecset(az egyik egy bünti votl, a másikat a 4. negyed végén a hozta össze Falcons 3 csapata), összesen pedig 7/33-nál jár a D 3 tavalyi playoff csapat ellen.

Taven "Wyatt kedvence" Bryan-nek debütálásként volt egy majdnem pickje, és szép pass rush movejai, ok, meg egy túlbuzgó roughing the passer büntije. Marrone fent hagyta a meccs végéig. Szerintem jól játszott.

Lee mellett C. J. Reavis is beszedett egy súlyosabb ütést, de úgy tűnik a Last Chance U alumnak "csak" agyrázkódása van.

Ha már safetyk, remélem Cody Davis és Jarrod Wilson is keretre kerül a Gipson-Church-Harrison 3-as mellé. Ha így lesz, akkor a depth is nagyon erős ezen a poszton, nem csak a kezdő. Gipson és Dareus idő előtt hagyták ott a meccset 2 sérülés miatt, de mindkettő inkább csak elővigyázatosságból történt.

Szerkesztette: iktriad