Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Sajnos azt hiszem ma is hiába látogatnak ki a helyiek az Everbank Fieldre, mert egy újabb vereség néz ki nekünk. De cáfoljanak rám a srácok.
iktriad
Ezt azelőtt is írhattad volna,mielőtt nem kevéssel megraktam a Jags-t 😀 Elkaptátok a Vasast,meg minket is,(a liga legjobb csapatát) nemár,hogy otthon nem húzzátok be a Rams ellen,nem olyan jók.Ha kiszurkoljátok,egy hétig fizetem a wagonon a sört 😀
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sajnos azt hiszem ma is hiába látogatnak ki a helyiek az Everbank Fieldre, mert egy újabb vereség néz ki nekünk. De cáfoljanak rám a srácok.
iktriad
Komoly deja vu érzésm van múlt hétről (vagy az összes hétről). Kinéz a W!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Icipici indiferens információk iktriadnak sorozat ötödik része:

Ördögi összefüggésekre bukkantam, és nem félek megosztani.
Bortlesnek a mai napig 1841 passzkisérlete volt az NFL-ben. Véletlen? Aligha.
Ugyanis az 1841 az az évszám, amikor New Yorkban, Bronxban megalapításra került a Fordham nevű egyetem, ami pedig arról híres, hogy ez volt Vince Lombardi alma matere.
Sobri Jóska
És nemsokára a Fordham arról is híres lehet, hogy jövőre innen jön ki a következő remek FCS RB Chase Edmonds személyében. (Igaz idén pocsék szezonja van)
 www.ncaa.com/news/football/article/2017-08-17/fcs-football-fordhams-chase-edmonds-best-running-back-you-dont-know

5 kulcs, ami eldöntheti a javunkra a meccset.
1. Leheljünk életet a passzjátékba! ok, a Jags furni szeretne, és minimalizálni Bortles jelentőségét, de ezen a meccsen 95 passzolt yarddal akár be is írhatjuk az L-t magunknak. Wade Philips mindent megtesz, hogy elvegye majd a Jags futójátékát, szóval Bortlesre várhatóan komoly kihivás vár a mai napon. Valaki lépjen elő az elkapók közül ez elehet Lee, Marcedes, Hurns vagy a valószínűleg ma bemutatkozó Strong, de kell az extra teljesítmény tölünk. Minden meccset nem fog a védelem megnyerni, különösen a mait nem.
2. Termeljünk turnovereket! Idén ez annyira, amennyire az elmúlt években nem. Bár Tavon Austin már nem fog elrontani puntokat, de Todd Gurley kezéből ki lehet ütni idén a disznóbőrt.
3. Vigyázó szemeteket Cooper Kuppra vessétek! Gurley és Aaron Donald mellett legjobban Cooper Kupptól fosok a mai meccsen . A srác az új Julian Edelman, aki felé Walkins és Woods jelenléte ellenére a legjobban szeret dobálni Goff. Colvinnak nagyon résen kell lennie az egész meccsen. És ha már elkapók, bár Watkins és főleg Woods veszélyes célpontok, de az igazi probléma Gurley lehet, akit majdnem annyira szeret McVay elkapóként használni, mint futóként. Ha szabad terbe kerül, a probléma lehet a back 7 számára.
4. Stay away from Donald! A nap talán legnehezeb feladata. Sanszosan egy félegészséges Omameh és Shatley valamint Cann néz farkasszemet a liga öt védőjének egyikével. Donald olyan játékos, aki egymaga el tud dönteni egy meccset. Mindenáron meg kell akadályozni, hogy ez ma megtörténjen.
5. Legyen végre előny a hazai pálya!
A héten Marroen nem győzte sulykolni, hogy szeretné ha a csapata otthon is sikeres lenen. Az utolsó tényéleges jelentőséggel bíró hazai W-nk még a Colts elleni 51 pontos gála volt 2015-ben. Ouch. Plusz Ja ksonfalva lakói már 1 hónapja nem látták kedvenceiket és a bravúrgyőzelmeket mindig csak TV-n láthatták az idén. Ideje ezen változtatni. Ha komolyan gondoljuk a csoportgyőzelmet és rájátszást, el kell kezdeni előnyé kovácsolni a hazai pályás meccseket.


Mindezek ellenére sajnos komolyan tartok a mérkőzéstől. A Rams mindenhol tele van play makerekkel, nem egydimenziós a támadójátékuk, a védelem majdnem olyan jó, mint a mienk. Ráadásul páros hét van, amikor eddig egy bűn rossz meccsé s egy hogyan löjjük 6-szor lábon magunkat 1 meccsen showt produkáltunk . Plusz van egy olyan érzésem, hogy ezt a meccset Bortles kell(ene) megnyernie, az meg kb akkora kihívás, mint Omamehnek és Shatleynek kordában tartani Aaron Donaldot. Nem túl valószínű, hogy ez megtörténik. Sajnos azt hiszem ma is hiába látogatnak ki a helyiek az Everbank Fieldre, mert egy újabb vereség néz ki nekünk. De cáfoljanak rám a srácok.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Az Icipici indiferens információk iktriadnak sorozat ötödik része:

Ördögi összefüggésekre bukkantam, és nem félek megosztani.
Bortlesnek a mai napig 1841 passzkisérlete volt az NFL-ben. Véletlen? Aligha.
Ugyanis az 1841 az az évszám, amikor New Yorkban, Bronxban megalapításra került a Fordham nevű egyetem, ami pedig arról híres, hogy ez volt Vince Lombardi alma matere.
Azé a Lombardié, aki vezetőedzőként ötször vezette bajnoki győzelemre a Green Bayt, aki az első két Super Bowl-t nyerte, HoF tag, és ő a névadója az NFL bajnokának járó trófeának, amiért a múlt heti Steelers-alázással idén mi is bejelentkeztünk.
Ennyi egybeesés nem lehet véletlen, a matematikai esélye a fentieknek, 1 a 670950000000-hez.
Szóval logikusan megállapítható, hogy nem az egyes meccseken kell izgulni, hanem a PO runt tervezgetni, nehogy valami véletlenszerű véletlen belekavarjon nekünk.


több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Legtöbb pick 5 meccs után a Jags történetében.

Év INT

2017 10
2006 9
1999 8
2011 6
1997 6

Tavaly össz-vissz volt 7 pickünk egész szezonban...

Marrone csütörtök éjjel elmondta, hogy a Jags nagyon sokat foglalkozott draft idején Cooper Kupp-pal, és komoly jelölt v olt a boradunkon. Sokkal nyugodtabb lennék a holnapi meccsel kapcsolatban, ha vittük is volna áprilisban az állítólag szép felvillanásokat mutató, de ebből általam még nem sokat látott Smoot helyett. Az a párharc közte és Colvin közt legalább olyan húzós lesz mint Omameh, Shatley és Cann csatája Aaron Donalddal. Feltérképezve ezt a Ramst nagyon kemény próbatétel előtt állunk holnap este. És ha Wade Philips meg tudja oldani, hogy a futójátékunkat kikapcsolják(ez a védelem képes lehet rá), akkor hacsak Goff nem lép Roethlisbergeri mélységekbe, komoly szarban leszünk...
iktriad
Szerintem ne féltsd Colvint, mostanában elég jó játékot tesz le az asztalra 😊
Viszont a futásmegállítástól én is félek. Fournette nem fog középen 5-6 yardokat hozni Donald-Brockers mellett, főleg hogy Linder és Omameh(?) is sérült. Tehát Bortlesen a világ szeme, jöhet egy Ravens elleni teljesítmény megint.
Nagyon elit passzvédekezés kell majd megint, és kizökkenthetjük Goffot. Azért a Rams elkapók sem annyira levédhetetlenek. Watkins se akkora sztár most, Kupp veszélyes lehet, kettőjüket kiveszi a játékból a két cb. Woods, Austin meg nem valami acélos. Gurley fog most sok passzt kapni érzésem szerint.
TE poszton is lehet esélyünk a jó védekezésre. Bár nem találtam statisztikát arra, hogyan védekezünk TE-ek ellen.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legtöbb pick 5 meccs után a Jags történetében.

Év INT

2017 10
2006 9
1999 8
2011 6
1997 6

Tavaly össz-vissz volt 7 pickünk egész szezonban...

Marrone csütörtök éjjel elmondta, hogy a Jags nagyon sokat foglalkozott draft idején Cooper Kupp-pal, és komoly jelölt v olt a boradunkon. Sokkal nyugodtabb lennék a holnapi meccsel kapcsolatban, ha vittük is volna áprilisban az állítólag szép felvillanásokat mutató, de ebből általam még nem sokat látott Smoot helyett. Az a párharc közte és Colvin közt legalább olyan húzós lesz mint Omameh, Shatley és Cann csatája Aaron Donalddal. Feltérképezve ezt a Ramst nagyon kemény próbatétel előtt állunk holnap este. És ha Wade Philips meg tudja oldani, hogy a futójátékunkat kikapcsolják(ez a védelem képes lehet rá), akkor hacsak Goff nem lép Roethlisbergeri mélységekbe, komoly szarban leszünk...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
egyébként durva kettős mércét érzek egyeseknél, mert jogos érv, hogy előbb várjuk ki ez a Jax D# és maga a csapat mennyire lesz domináns, lesz-e egyáltalán PO, de ugyan ezek az emberek 5 hét után Alex Smithről már legit SB runra képes (=utolsó puzzle darab) QB-ként hivatkoznak
ZERO_L
Én speciel - peterk-val egyetértve - óriási hibának tartottam, amikor Friscóban lecserélték Kaepre. Alex Smith kifejezetten jó meccseket tolt a PO-ban. A magam részéről évek óta a legalulértékeltebb irányítónak tartom. Most csak különösen nagy éve van - eddig. Megfelelő edzői háttérrel a "jó" kategóriába sorolható, azt tudja. Amit most csinál, az extra tőle, de így legalább az is kiderült, hogy van csúcspont is, tud jobb lenni a "jó"-nál is.
Soldados
de ez a "jó kategória" (elég jó csapattal) még egy AFC döntőre se volt elég, szóval nem tudom ő akár itt a Jax-nél, akár Pit-ben, miért lenne annyira megfelelő "utolsó puzzle darabként"
ha a QB-kat kivesszük nem biztos hogy bármelyik csapat is jobb posztokra lebontva mint a KC az elmúlt pár évben, edzői frontról már ne is beszéljünk, ilyen váltás után miért egyértelmű hogy Smith hozni tudná a jelenlegi számait?

az idei évét meg előbb megvárnám míg végig tolja, de ha közel MVP formát mutat én akkor se lennék 100%-ig biztos, túl sok ilyen egy szezonos kiugrásokat láttam már irányítóktól (akik nem feltétlen a szerződésért játszottak), aztán végül egyik sem tudta megismételni

egyébként durva kettős mércét érzek egyeseknél, mert jogos érv, hogy előbb várjuk ki ez a Jax D# és maga a csapat mennyire lesz domináns, lesz-e egyáltalán PO, de ugyan ezek az emberek 5 hét után Alex Smithről már legit SB runra képes (=utolsó puzzle darab) QB-ként hivatkoznak.ZERO_L
Smith nem idén lett jó, korábban is az volt, csak idén eddig MVP szinten nyomja.

Smith a Niners-t 2011-ben majdnem Superbowlba vitte. Nem becsúszott velük, hanem a vezérük volt. 2012-ben is ő volt a jobb irányító, csak Kaep volt a fiatal és Harbaugh embere. 2013-ban úgy esett ki a Chiefs, hogy Smith 380 yardot passzolt, 4TD-t adott 0 INT mellett és 120-as volt ratingje azon a vesztes meccsen. Tavaly a Steelers ellen volt egy gyenge playoff meccse, de ezzel együtt is a karrier playoff statja 12TD, 2INT, 250 yard/game, és jobb rating, mint Brady-é. Ha ez nem egy SB runra képes irányító mutatója, akkor Brady-n és Rogers-en kívül jelenleg nincs több olyan irányító. 😊
peterk2005
remek, 6 meccses mintából sikerült ilyen messzemenő következtetéseket levonnod...
amiből egy normális győzelem, a másik meg egy irányító nélküli NULLA PONTOS vicc Texans legyőzése

ez már tényleg vállalhatatlan, hogy KETTŐ kemény PO győzelemre alapozol, miért nem dobod be rögtön Flaccot, ő már legalább játszott EGYMÁSUTÁN KÉT PO meccset hibátlanul, ez talán nem egy utolsó hátrány mikor egy meccs dönt a továbbjutásról



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
A vita végére írnék pár gondolatot: az idei Steelers-t azért tartották/tartják a fogadó irodák annyival esélyesebbnek mert Big Ben jobb QB, mint Bortles. A jövő évi piacon viszont a QB-nak majd nem azt kell nézni, hogy melyik csapat az erősebb, hanem hogy melyik csapat lenne erősebb vele, azaz melyik csapatnál erősebb a QB-n kívüli csapatrész? Ehhez pedig nyilván nem jó kiinduló pontok az oddsok, kivéve, ha azt mondjuk, hogy Big Ben és Bortles azonos képességű játékosok, hiszen ebben az esetben az oddsokat csak és kizárólag a QB-n kívüli játékosok befolyásolják. Bortles és Big Ben viszont még most sem ugyanaz a kategória, szóval marad az, hogy megvizsgáljuk, hogy a két csapat hogy néz ki a többi a poszton. Ez a vizsgálat pedig oda fog vezetni, hogy kb ugyanolyanok, de ha valamivel jobb is a Steelers (szerintem nem), akkor is ellensúlyozza ezt a kicsi különbséget az, hogy a Jags nagyobb pénzt tud adni.

Szóval egy QB utáni versenyfutásban semmivel sem esélyesebb a Steelers.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder nem játszik vasárnap, Benn és Omameh játéka kérdéses (ez azt jelenti, hogy Lerentee McCray visszatérhet, Jaelen Strong pedig bemutatkozhat vasárnap a Jagsben.
Remélem Omameh tud játszani, mert húzós lenne egy Shatley-Chris Reed(?) kombó Aaron Donald ellen....
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Holy shit!
 twitter.com/Gil_Brandt/status/918550455956881408

Apropó Telvin, ma azt mondta, úgy érzi, ő a legjobb LB az egész NFL-ben!
iktriad
még a csapatban is csak a 2. 😊
eaglesmcnabb
Szóval te is érted már, hogy Blair Brown
Wyatt
😊 😊 😊
iktriad
championship

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holy shit!
 twitter.com/Gil_Brandt/status/918550455956881408

Apropó Telvin, ma azt mondta, úgy érzi, ő a legjobb LB az egész NFL-ben!
iktriad
még a csapatban is csak a 2. 😊
eaglesmcnabb
Szóval te is érted már, hogy Blair Brown
Wyatt
😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Apropó Telvin, ma azt mondta, úgy érzi, ő a legjobb LB az egész NFL-ben!
iktriad
még a csapatban is csak a 2. 😊
eaglesmcnabb
Szóval te is érted már, hogy Blair Brown

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Apropó Telvin, ma azt mondta, úgy érzi, ő a legjobb LB az egész NFL-ben!
iktriad
még a csapatban is csak a 2. 😊
eaglesmcnabb
Mindketten elfogultak vagytok. 😊
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Apropó Telvin, ma azt mondta, úgy érzi, ő a legjobb LB az egész NFL-ben!
iktriad
még a csapatban is csak a 2. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tudom, hogy QB-ról beszélünk. Az átkötést nem értem, és nem is értek vele egyet 😊
winston
Mint nem értesz azon, hogy az AFC évtizedes TOP3 csapata százszor vonzóbb egy gyűrűre vágyó QB-nak, mint egy szimpla feltörekvő státuszban lévő csapat ahol a Jets meccs után még a draftról volt szó? 😊
Soldados
Szívesen fogadok veled is, bárki mással is, hogy idén a Jax PO-ba megy. Sima 1:1 fogadás, bármekkora összeg.
Írj pm-ben, vagy bárki, aki fogadni akar.
Sobri Jóska
Hékás!!!! Ezt így nem illik! Úriember biztosra nem fogad!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még egy kérdés mindenkinek: A Telvin, A-Rob, Lee, Poz, Colvin szezon után FA-vé váló ötösből ki kit tartana meg?
Én Telvin és A-Robot mindenképpen, Colvinnak adnék egy olyan ajánlatot, amire talán rábólint(bár szerintem ő normál CB posztra vágyik, ennek megfelelő fizuval, tehát kevés esély van a maradására) és ha Poz beéri a mostani fizujával, neki is adnék egy 2 éves hosszabbítást a mostani keresetével. Coughlin őt állítólag különösen imádja, szóval szerintem kap majd új ajánlatot tőlünk az offseasonban.iktriad
Smith és Robinson kötelező szerintem. Lee sem ártana, de ha helyette jön egy fiatal, az se rossz. A többiek mással is pótolhatók, a stáb majd eldönti, hogy ők vagy más. Poz nálatok olyan intézmény, mint Pittsburgh-ben Harrison, vagy Indy-ben Mathis. Van annyira tapasztalt, rutinos, és nem kér annyit, hogy ne maradna hasznos és ne vonulhatna tőletek vissza.

Kevés lyuk van már ebben a csapatban a QB-n kívül. Egy (két) jó TE kéne, még egy jó LB és egy jobb (o)line és kb. nem is maradna gyenge egység. Jeff Fisher se kell, hogy Bortlessel is garantálva legyen öt-hat év szürke középszerűség. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
egyébként durva kettős mércét érzek egyeseknél, mert jogos érv, hogy előbb várjuk ki ez a Jax D# és maga a csapat mennyire lesz domináns, lesz-e egyáltalán PO, de ugyan ezek az emberek 5 hét után Alex Smithről már legit SB runra képes (=utolsó puzzle darab) QB-ként hivatkoznak.ZERO_L
Smith nem idén lett jó, korábban is az volt, csak idén eddig MVP szinten nyomja.

Smith a Niners-t 2011-ben majdnem Superbowlba vitte. Nem becsúszott velük, hanem a vezérük volt. 2012-ben is ő volt a jobb irányító, csak Kaep volt a fiatal és Harbaugh embere. 2013-ban úgy esett ki a Chiefs, hogy Smith 380 yardot passzolt, 4TD-t adott 0 INT mellett és 120-as volt ratingje azon a vesztes meccsen. Tavaly a Steelers ellen volt egy gyenge playoff meccse, de ezzel együtt is a karrier playoff statja 12TD, 2INT, 250 yard/game, és jobb rating, mint Brady-é. Ha ez nem egy SB runra képes irányító mutatója, akkor Brady-n és Rogers-en kívül jelenleg nincs több olyan irányító. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ui.: elvből nem fogadok sportra. Hogy miért? A Warriors a rekord alapszakaszában kikapott a ligautolsók közé tartozó Lakers-től. Pedig arra a meccsre például az életemet rátettem volna. De fogadásajánlókat írok az Unibetnek, ott pl épp a JAX-Rams meccset is kiválasztottam és nem a hazai sikert ajánlottam. 😉
Soldados
A steelers elleni magas odds-t is te ajánlottad? 😛 (nem kötekedés, csak nem bírtam kihagyni)
winston
Nem, Steelers-JAX meccset nem választottam ki múlt héten. 😊 Tetszőleges 3 meccset kell kiválasztanom, arról írni, és ajánlani 2-es odds körüli tippet hozzá. Múlt héten egyik se jött be. 😀 (CLE, BUF, SF) De NHL-ben most toltam egy 3/3-at (Vegas, Nashville, CHI-MON 4,5 gól alatt), ha vki megfogta egyben, akkor több, mint 12-szeres pénzt kaszált vele. 😊 (Erre a hétre: LAR, TB-3,5, NE-13,5).

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ui.: elvből nem fogadok sportra. Hogy miért? A Warriors a rekord alapszakaszában kikapott a ligautolsók közé tartozó Lakers-től. Pedig arra a meccsre például az életemet rátettem volna. De fogadásajánlókat írok az Unibetnek, ott pl épp a JAX-Rams meccset is kiválasztottam és nem a hazai sikert ajánlottam. 😉
Soldados
A steelers elleni magas odds-t is te ajánlottad? 😛 (nem kötekedés, csak nem bírtam kihagyni)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a Steelers-ben minden puzzle megvan, ott már csak össze kell állni. Az sokkal könnyebb, mint leakasztani egy elitjátékost a PS-ből vagy a rakodómunkások közül. 😊
Soldados
Ne viccelődjünk már.
“Csak”???
Van egy 1000 darabos puzzlem.
2 perc volt megvenni, kiválasztással együtt mondjuk 10. És lesz vagy egy hét kirakni.
Csak.....
Sobri Jóska
De megvan minden darabja, tehát össze tudod rakni - némi időbe beletelik, de össze tudod rakni. Viszont azt nem tudod összerakni, amiből hiányoznak darabok. 😉

ui.: elvből nem fogadok sportra. Hogy miért? A Warriors a rekord alapszakaszában kikapott a ligautolsók közé tartozó Lakers-től. Pedig arra a meccsre például az életemet rátettem volna. De fogadásajánlókat írok az Unibetnek, ott pl épp a JAX-Rams meccset is kiválasztottam és nem a hazai sikert ajánlottam. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyébként durva kettős mércét érzek egyeseknél, mert jogos érv, hogy előbb várjuk ki ez a Jax D# és maga a csapat mennyire lesz domináns, lesz-e egyáltalán PO, de ugyan ezek az emberek 5 hét után Alex Smithről már legit SB runra képes (=utolsó puzzle darab) QB-ként hivatkoznak
ZERO_L
Én speciel - peterk-val egyetértve - óriási hibának tartottam, amikor Friscóban lecserélték Kaepre. Alex Smith kifejezetten jó meccseket tolt a PO-ban. A magam részéről évek óta a legalulértékeltebb irányítónak tartom. Most csak különösen nagy éve van - eddig. Megfelelő edzői háttérrel a "jó" kategóriába sorolható, azt tudja. Amit most csinál, az extra tőle, de így legalább az is kiderült, hogy van csúcspont is, tud jobb lenni a "jó"-nál is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder ma sem edzett (egyedüli DNP-s volt), szóval nagyon valószínű. hogy Tyler Shatley fog farkasszemet nézni Aaron Donalddal. "Picit" izgulok a párharc miatt... Még Linderrel is húzós lenne ez a match-up, nemhogy így.
Új név a limitáltak közt Arrelious Benn, Fournette, Lee, Ivory és Ramsey továbbra is limitáltan edzett,

Egyelőre nem hoztuk vissza Nassibbot, Chris Reed maradt az aktív keret tagja (gondolom Linder betegsége miatt). Reed helyére a practice squaban Kelechi Osemele unokatesója, Oni Omoile jött. Voltak is gey csapatban a Raidersben. AZ Iowa Statere járt.

Tegnap volt nálunk egy rakás tryoutos, Omoile köztük volt (elég sok az RB köztük. Hm...)
 twitter.com/ryanohalloran/status/918234158203326465

Update: Brandon Wilds is kapott szerződést a practice squadba. Tavaly játszott a Jetsben, idén a Browns keretén volt. Egykori South Carolinás, szóval Sixo szerint biztos ő a Jags legjobb RB-je jelenleg. 😊 Josh Johnson ment miatta a gyakorlócsapatból, akinek tavaly volt 1-2 jó meccse, pl a Colts ellen Londonban.

És ha már RB-k, íme a vasárnapi run only driveunk a 4. negyedből
 www.bigcatcountry.com/2017/10/11/16460028/jaguars-vs-steelers-the-run-game-was-on-absolute-fire-in-the-drive-of-the-game
Kicsit ez emlékeztetett 2007-re, mikor Del Rio futtatta ennyit a Jagst Freddie T-vel és MJD-vel, mert Garrard 3 meccsre megsérült. Utána kérdezték, hogy nem problémás-e az egyensúlytalanság támadásban, mire JDR azt mondta szerinte teljesen megfelelő az egyensúly, hisz 14-et futottunk jobbra, 15-öt meg balra. 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem az is felérne egy rájátszással, ha magyar kommentárral menne egy JAX meccs, amit nem csütörtökön játszanak.
Giowa
Lehet esély akár egy késői SNF-re, ha a Jags és valamelyik AFC South csapat ki-ki meccset játszik majd az év végén a div győzelmemért. Wildcard: Jags - Seahawks - az új és a régi Legion of Boom egymás ellen.

Pár gondolat a Jags és a PO és hogy mennyire vagyunk készen. Először próbáljunk meg 1. otthon győzni végre és 2. zsinórban nyerni 2 meccset (aztán hármat és négyet). Ha ez megvan, akkor talán tényleg elkezdhetünk bizakodni PO-val meg egyebekkel kapcsolatban. Bár ha a fiúk garantálják, hogy páratlan heteken mindig nyerünk, akkor 9-7-es mérleggel (a bye week páros hétre esik! 😊 ) is meglehet a a csoport. 😊


Még egy kérdés mindenkinek: A Telvin, A-Rob, Lee, Poz, Colvin szezon után FA-vé váló ötösből ki kit tartana meg?
Én Telvin és A-Robot mindenképpen, Colvinnak adnék egy olyan ajánlatot, amire talán rábólint(bár szerintem ő normál CB posztra vágyik, ennek megfelelő fizuval, tehát kevés esély van a maradására) és ha Poz beéri a mostani fizujával, neki is adnék egy 2 éves hosszabbítást a mostani keresetével. Coughlin őt állítólag különösen imádja, szóval szerintem kap majd új ajánlatot tőlünk az offseasonban.
.
Apropó Telvin, ma azt mondta, úgy érzi, ő a legjobb LB az egész NFL-ben!
"I feel like, pound for pound, I'm the best linebacker in the league," Smith said. "And when I say that, I mean, you see it in the run I affect the game, in the pass I affect the game, you look at our blitzes I affect the game on pressures and stuff like that. I consider myself to be an all-around [linebacker]."

In a contract year, Smith is looking for a new deal. If he continues to play at the level that he has so far, Smith should be heavily rewarded with a new contract in the near future.

"I don't worry about it [because] when you know your value as a player, you don't have to worry about it, you just go out and play."
 www.firstcoastnews.com/sports/nfl/jacksonville-jaguars/from-the-jaguars-locker-room-smith-says-hes-the-best-lb-in-the-nfl-jack-discusses-goff-memories/482457024
Jalen Ramsey magabiztossága kezd átragadni a többiekre. 😊 😊 😊 De amíg olyan játékkal támasztják ezt alá, mint a Steelers ellen, jöhetnek az ilyen hangzatos kijelentések.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Nekem az is felérne egy rájátszással, ha magyar kommentárral menne egy JAX meccs, amit nem csütörtökön játszanak.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
ugyan azt tették mint a Texans (felcseréltek egy plusz első körért egy QB-ért, plusz KC még egy 3.kört is mellé adott), amit te (elég érdekes módon) "all-in"-nek tituláltál még pár hónapja ezek után szerinted bármilyen kétség is van Reid-ékben, hogy ne tudnák Mahomes-t a rendszerükbe illeszteni??? (aztán, hogy a projekt beválik-e az egy teljesen másik kérdés)ZERO_L
Én ezt akkor sem értettem, amikor meglépték. Beleszerethet egy edző egy QB-ba, de ha lényegében a franchise-t teszi fel rá úgy, hogy van egy átlagosnál SOKKAL jobb opciója - ergó nincs rákényszerülve - az már eléggé a tűzzel játszás nálam. Akkor is és most is csak azért tartom elfogadható lépésnek, mert a Chiefs roster olyan jó, hogy megengedhették maguknak, hogy eldurrantsanak 2 első kört, aztán legfeljebb nem jön be. De éppen ezért nincsenek rákényszerülve, hogy ki is játsszák azt a kártyát azonnal. Ha megtennék, azt túlzott kockázatvállalásnak gondolnám.
peterk2005
a szezon előtt megvolt Smith és a KC korlátja (=Divisonal loss), ezért kellett lépni, mert az adott projekt nem vezetett sehová NÉGY teljes szezonon keresztül
szóval ha a AFC/SB win a cél Kansas-ben akkor igen is érthető, hogy az akkori limitált, öregedő és lejáró szerződésű(=egy év után kevés DM-el kivágható) irányító helyére hoznak egy általuk rendesen lescoutolt fiatal tehetséget, vagy te már akkor is tudtad, hogy Smith képes 5 egymás követő meccset lehozni átlagosan 125-s ratinggel?
semmilyen tűzzel játszásról nincs szó (ez max a Bears-nél volt így), a KC tudatosan és példaértékűen építi a csapatát

az meg, hogy Alex Smith mit tud valójában (tényleg ez az igazi arca, vagy csak egyszeri fellángolás), Mahomes mennyire lesz NFL kész a szezon végére/köv szezon elejére, azt szerintem bízzuk Reidékre akik nap mint nap látják a két játékosukat


más:
egyébként durva kettős mércét érzek egyeseknél, mert jogos érv, hogy előbb várjuk ki ez a Jax D# és maga a csapat mennyire lesz domináns, lesz-e egyáltalán PO, de ugyan ezek az emberek 5 hét után Alex Smithről már legit SB runra képes (=utolsó puzzle darab) QB-ként hivatkoznak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/