Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ik: ha 1-2-re elvinnék Teddyt és Clowney-t, akkor ki lenne szerinted a mi választásunk?phylos
Garoppolo, ki más? 😀 QB mindenképp, Bortles vagy Dzsoni Futball


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
ik: ha 1-2-re elvinnék Teddyt és Clowney-t, akkor ki lenne szerinted a mi választásunk?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus Bradley 18. lett a Rotoworld vezetőedző power rankingjében:
 www.rotoworld.com/articles/nfl/46250/57/the-nfls-best-coaches?pg=2

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325869/article/johnny-manziel-wants-to-play-for-home-state-texans?campaign=Facebook_writers_goodbread ha nekünk nem kell ti vinnétek???LanceVance
Attól függ. Ha Bridgewater vagy Clowney bent marad, szerintem nem. Ha ez a páros az első 2 pick, akkor elképzelhető.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325869/article/johnny-manziel-wants-to-play-for-home-state-texans?campaign=Facebook_writers_goodbread ha nekünk nem kell ti vinnétek???

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Illustrated szerint a Jags (és a Raiders) predesztinálva van egy nagyon erős offseasonra.
 nfl.si.com/2014/02/12/nfl-power-rankings-offseason-outlook/
Legyen igazuk, bár sajnos csak 2 4. körös pickünk van (ők 3ról írnak).

Mit lehet tudni Joeckel állapotáról?Janek
Teljesen felgyógyult.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Mit lehet tudni Joeckel állapotáról?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idén a mienk az NFL 29. legnehezebb sorsolása -papíron.
 www.bigcatcountry.com/2014/2/12/5404998/2014-nfl-strength-of-schedule-jaguars-ranking
mondjuk az AFC Northelég húzós, és nem hiszem, hogy az NFC East olyan sar lesz mint tavaly. A saját diviziónkról nem is beszélve...

Michael Bennett nem fog a Seahawksnak kedvezményt adni idén, ha újra akarják igazolni. Ez részben jó hír lehet nekünk - kikerülhet a piacra, igaz nem lesz olcsó):
"There is no such thing as discount," Bennett said on NFL Network's Total Access. "This is not Costco, this is not Walmart - this is real life...There is no discount really because you go out there and you don't give a discount on effort; you go out there and you give the best effort every day and you fight for your teammates, and you want to be compensated for the way that you perform and the kind of teammate you are."
Neki jobban örülnék talán, mint a Bengalsos Michael Johnsonnak, révén Bennett már egyből tudná, mit akarunk vele játszatni és lenne benne tapasztalata is.

És a BCC szerint Austin Pasztor a Jags leginkább underrated játékosa.
 www.bigcatcountry.com/2014/2/12/5402652/most-underrated-player-on-the-jacksonville-jaguars

Fura, hogy még nem merült fel itt a neve, de mit gondoltok Mettenbergerről? Ahogy láttam nagyon jól játszik még hmmm*****XXXXX fal mögött is. A térde meg szerintem nem nagyon para, viszont a mobilitásán valszeg látszani fog. Ennek ellenére ha bent van a harmadik körben, akkor jó választás lehet. Ti mit gondoltok?phylos
Halloren rendszeresen bemockolja őt nekünk a 2. körben, mint idei kezdő QB megoldás, (ami kicsit aggaszt, mert mégiscsak ő a beat, tehát hall ezt-azt a front office körül) de én nagyon nem szeretném. Ha és amennyiben 2 QBt viszünk ezen a drafton, és mondjuk még bent van az 5. körben, akkor egy picket rá lehet áldozni, de egyébként nincs értelme.

Én legalább 6 vagy 7(Teddy, Manziel, Bortles, Carr, Garropolo, McCarron és talán Fales is, ha a hosszú passzokra alkalmas a karja) QBt jobbnak látok nála zene a drafton.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fura, hogy még nem merült fel itt a neve, de mit gondoltok Mettenbergerről? Ahogy láttam nagyon jól játszik még hmmm*****XXXXX fal mögött is. A térde meg szerintem nem nagyon para, viszont a mobilitásán valszeg látszani fog. Ennek ellenére ha bent van a harmadik körben, akkor jó választás lehet. Ti mit gondoltok?phylos
Sztem nem nagyon teheti meg a csapat hogy középről próbáljon QB-t kukázni... be kell áldozni érte az első picket és elhozni a legjobb opciót.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Fura, hogy még nem merült fel itt a neve, de mit gondoltok Mettenbergerről? Ahogy láttam nagyon jól játszik még hmmm*****XXXXX fal mögött is. A térde meg szerintem nem nagyon para, viszont a mobilitásán valszeg látszani fog. Ennek ellenére ha bent van a harmadik körben, akkor jó választás lehet. Ti mit gondoltok?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Bár lehet ennek inkább a draft topikban lenne a helye, de) íme egy érdekes eszmefuttatás arról, hogy Russell Wilson esete (=franchise QBt találni az 1. kör után) továbbra is szabályt erősítő kivételnek számít.
 www.bigcatcountry.com/2014/2/11/5402756/how-hard-is-it-to-find-a-quarterback-outside-of-the-first-round
A 188 irányítóból, aki 1991 és 2011 között a az 1. kör után draftoltak, mindössze 18 olyan volt, aki saját csapatánál legalább 20 meccsen kezdett. Ez 9.57% (kvázi 1 a 10ből).
Íme a lista:
Craig Erickson, Gus Frerotte, Kordell Stewart, Tony Banks, Charlie Batch, Brian Griese, Shaun King, Tom Brady, Drew Brees, Quincy Carter, David Garrard, Josh McCown, Kyle Orton, Charlie Frye (19), Tarvaris Jackson, Chad Henne, Andy Dalton, Colin Kaepernick.

Ezek közül mindössze Kaepernick és Brady (illetve most már Wilson is) az, aki saját csapata által lett draftolva, és eljutott a Superbowlba!

Tehát bár Kaep és Wilson kétségkívül érdekes trendet kezdett, továbbra is érvényesnek tűnik az a tézis, hogy a franchise QB megszerzésére még mindig az 1. körben van a legnagyobb esély.

Mondjuk azt csak én teszem hozzá, hogy mi van ha egy másik prémium poszton (pass rusher) kihagyhatatlannak tűnő prospect (Clowney) van, és a QB felhozatal, bár erős, de egyik irányítót a 3ból (Teddy, Maziel, Bortles) sem nevezhetjük kifogyhatatlannak, akkor mi van? (Mondjuk a Houston kvázi tavaly választ adott erre Watt-tal és a QB problémáikkal.)

Részben ezért is drukkolok annak, hogy valaki kivigye Clowneyt(akár feltrade árán is) az első 2 pick valamelyikével, és így mindenképpen QBt vihessünk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti mock draft chart 1/3ra. Clowney nagyon erősődik(pl Pete Prisco is őt mockolta 1/3ra, úgy Teddy Bridgewater és manziel is bent volt nála...), Barr ahogy a mock draftokon, itt is visszaszorul.



Teddy Bridgewater 32% 32%
Jadeveon Clowney 24% 30%
Johnny Manziel 21% 19%
Blake Bortles 12% 11%
Anthony Barr 9% 5%
Derek Carr 3% 3%

Rengeteg előnyötök van:
Ahogyan te is mondtad, védelmi oldalon ott van Gus, aki nem csak edzette a többséget, de kb ugyanolyan rendszert futtat mint amit nálunk is, így ez garancia lehet arra,hogy megmarad a teljesítmény, sőt javulni is fog esetleg.
Plusz van cap space, ráadásul nem kell attól félni, hogy 1 vagy 2 év múlva csak a sapka állásáa miatt cut lesz (fiatalabb játékosok), illetve Florida vonzó célpont lehet a "veteránoknak" akik kb utolsó szerződésüket köthetik, mint pl Clem. McDaniel amúgy nemrég Miami-ból tett fel képeket...undisputedly
Reméljük igazad lesz.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért szoruljon belétek egy kis szégyenérzet 😀
McDonald nagyon jó kis inside rusher lett, 5.5 sack belülről. Ő amolyan nem megénekelt hős nálunk, éppen ezért jó lenne megtartani, de annyit nem fogunk tudni fizetni neki mint amennyit megérdemel, éppen ezért esélyesebb,hogy nem marad nálunk.
Rice tavaly megműttette mindkét vállát ha jól emlékszem, nála talán azok jelentették a problémát, szóval a mostani sérüléséből kigyógyulva annyira nem kell félni attól,hogy lesérül, vagyis nem jobban mint másnál. Nekem borzasztóan nem tetszik a játéka, de nálatok befér 😛 -bocs, nem lehetett kihagyni- haha.
T-Jax egész jó backup. Öltözői jelenléte is pozitív, igaz Henne szerintem jobb.
Bennett maradni szeretne, lenyilatkozta. Tetszik neki ahogyan PC vezeti a csapatot, illetve "minden idők legjobb" védelmében akar játszani. Nála biztosan megtesz mindent a vezetés,hogy maradjon.
Én azt mondom, Clem is nálatok fog kikötni. Illik a rendszerbe, hiányposztra jönne, Gus ismeri, meg van a gyűrűje...undisputedly
Mondjuk nem hiszem, hogy a fél Seahawks itt fog kikötni, elvégre van még veletek együtt 31 versenytársunk az említett urakért folytatott licitálásban. 😀😀
Mondjuk a Dnél előny, hogy már ex- Seattle edző is nálunk dolgozik.iktriad
Rengeteg előnyötök van:
Ahogyan te is mondtad, védelmi oldalon ott van Gus, aki nem csak edzette a többséget, de kb ugyanolyan rendszert futtat mint amit nálunk is, így ez garancia lehet arra,hogy megmarad a teljesítmény, sőt javulni is fog esetleg.
Plusz van cap space, ráadásul nem kell attól félni, hogy 1 vagy 2 év múlva csak a sapka állásáa miatt cut lesz (fiatalabb játékosok), illetve Florida vonzó célpont lehet a "veteránoknak" akik kb utolsó szerződésüket köthetik, mint pl Clem. McDaniel amúgy nemrég Miami-ból tett fel képeket...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért szoruljon belétek egy kis szégyenérzet 😀
McDonald nagyon jó kis inside rusher lett, 5.5 sack belülről. Ő amolyan nem megénekelt hős nálunk, éppen ezért jó lenne megtartani, de annyit nem fogunk tudni fizetni neki mint amennyit megérdemel, éppen ezért esélyesebb,hogy nem marad nálunk.
Rice tavaly megműttette mindkét vállát ha jól emlékszem, nála talán azok jelentették a problémát, szóval a mostani sérüléséből kigyógyulva annyira nem kell félni attól,hogy lesérül, vagyis nem jobban mint másnál. Nekem borzasztóan nem tetszik a játéka, de nálatok befér 😛 -bocs, nem lehetett kihagyni- haha.
T-Jax egész jó backup. Öltözői jelenléte is pozitív, igaz Henne szerintem jobb.
Bennett maradni szeretne, lenyilatkozta. Tetszik neki ahogyan PC vezeti a csapatot, illetve "minden idők legjobb" védelmében akar játszani. Nála biztosan megtesz mindent a vezetés,hogy maradjon.
Én azt mondom, Clem is nálatok fog kikötni. Illik a rendszerbe, hiányposztra jönne, Gus ismeri, meg van a gyűrűje...undisputedly
Mondjuk nem hiszem, hogy a fél Seahawks itt fog kikötni, elvégre van még veletek együtt 31 versenytársunk az említett urakért folytatott licitálásban. 😀😀
Mondjuk a Dnél előny, hogy már ex- Seattle edző is nálunk dolgozik.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Minden nyilatkozat, és cikk arra utal, hogy első, maximum második körben irányítót fogunk húzni, ez kizárja, hogy pl. Cousins-t megszerezzük?Giowa
Nem hiszem. Caldwell inkább szerezni, mint elpasszolni akar pickeket.

Íme Varjú Alfréd terve az offseasonra (ő az 5 millás cap spacecel számol)
 www.bigcatcountry.com/2014/2/11/5400706/jacksonville-jaguars-offseason-plan-2014
Az ő FA bevásárlócetlijén szereplő urak:
DE Michael Johnson (és Jason Babin cut) 5 év 43 millió $13 millió garantált, $8 milliós signing bónusz- Babinen sporolunk 6 milliót.
OG Jon Asamoah 5 év 32 millió, $13 millió garantált, $8 milliós signing bónusz
WR Sidney Rice 2 év, 4 millió (mivel elég sokat sérült, tipikus prove it szerződés)
DT Clinton McDonald 3 évre 10 millió 2 millió garantált
És Tavaris Jackson

Az utolsót leszámítva (inkább hozzuk vissza akkor Hennet) nem egy rossz lista és idén ez kijönne Varjú számításai maradna kb 37 milliónyi cap space is.

Drafton nála 1/3m QB jönne (idén kivételesen ugyanazokat a QBkat favorizáljuk, Teddy és Garoppolo) -ez lenne Brückenwasser.A 2 körben hozna egy pass rusher OLBt (Kyle Van Noy, Dee Ford vagy Jeremiah Attaochu). És ezután egy centert, egy RBt, egy WRt.

Nos, én Johnson mellett/helyett Michael Bennettnél is bepróbálkoznék, sőt ő lenne a prioritás a poszton, ha DEre költeni akarunk, mellette LG helyett inkább egy centert próbálnék idecsábítani és Ryan Wendell, Brian De La Puente vagy Evan Dietrich-Smith lenne a célpontom. Szerintem egy veterán center kell, ha egy rookie kezdőQBval akarunk nekivágni az idénynek.
McDonald és Rice jöhet, a bajnoktól nem szégyen erősíteni. 😀😀iktriad
Azért szoruljon belétek egy kis szégyenérzet 😀
McDonald nagyon jó kis inside rusher lett, 5.5 sack belülről. Ő amolyan nem megénekelt hős nálunk, éppen ezért jó lenne megtartani, de annyit nem fogunk tudni fizetni neki mint amennyit megérdemel, éppen ezért esélyesebb,hogy nem marad nálunk.
Rice tavaly megműttette mindkét vállát ha jól emlékszem, nála talán azok jelentették a problémát, szóval a mostani sérüléséből kigyógyulva annyira nem kell félni attól,hogy lesérül, vagyis nem jobban mint másnál. Nekem borzasztóan nem tetszik a játéka, de nálatok befér 😛 -bocs, nem lehetett kihagyni- haha.
T-Jax egész jó backup. Öltözői jelenléte is pozitív, igaz Henne szerintem jobb.
Bennett maradni szeretne, lenyilatkozta. Tetszik neki ahogyan PC vezeti a csapatot, illetve "minden idők legjobb" védelmében akar játszani. Nála biztosan megtesz mindent a vezetés,hogy maradjon.
Én azt mondom, Clem is nálatok fog kikötni. Illik a rendszerbe, hiányposztra jönne, Gus ismeri, meg van a gyűrűje...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden nyilatkozat, és cikk arra utal, hogy első, maximum második körben irányítót fogunk húzni, ez kizárja, hogy pl. Cousins-t megszerezzük?Giowa
Nem hiszem. Caldwell inkább szerezni, mint elpasszolni akar pickeket.

Íme Varjú Alfréd terve az offseasonra (ő az 5 millás cap spacecel számol)
 www.bigcatcountry.com/2014/2/11/5400706/jacksonville-jaguars-offseason-plan-2014
Az ő FA bevásárlócetlijén szereplő urak:
DE Michael Johnson (és Jason Babin cut) 5 év 43 millió $13 millió garantált, $8 milliós signing bónusz- Babinen sporolunk 6 milliót.
OG Jon Asamoah 5 év 32 millió, $13 millió garantált, $8 milliós signing bónusz
WR Sidney Rice 2 év, 4 millió (mivel elég sokat sérült, tipikus prove it szerződés)
DT Clinton McDonald 3 évre 10 millió 2 millió garantált
És Tavaris Jackson

Az utolsót leszámítva (inkább hozzuk vissza akkor Hennet) nem egy rossz lista és idén ez kijönne Varjú számításai maradna kb 37 milliónyi cap space is.

Drafton nála 1/3m QB jönne (idén kivételesen ugyanazokat a QBkat favorizáljuk, Teddy és Garoppolo) -ez lenne Brückenwasser.A 2 körben hozna egy pass rusher OLBt (Kyle Van Noy, Dee Ford vagy Jeremiah Attaochu). És ezután egy centert, egy RBt, egy WRt.

Nos, én Johnson mellett/helyett Michael Bennettnél is bepróbálkoznék, sőt ő lenne a prioritás a poszton, ha DEre költeni akarunk, mellette LG helyett inkább egy centert próbálnék idecsábítani és Ryan Wendell, Brian De La Puente vagy Evan Dietrich-Smith lenne a célpontom. Szerintem egy veterán center kell, ha egy rookie kezdőQBval akarunk nekivágni az idénynek.
McDonald és Rice jöhet, a bajnoktól nem szégyen erősíteni. 😀😀
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Minden nyilatkozat, és cikk arra utal, hogy első, maximum második körben irányítót fogunk húzni, ez kizárja, hogy pl. Cousins-t megszerezzük?Giowa
most komolyan adnál Cousinért annyit, amennyit a pickhiányos Washington kérhet érte?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Minden nyilatkozat, és cikk arra utal, hogy első, maximum második körben irányítót fogunk húzni, ez kizárja, hogy pl. Cousins-t megszerezzük?

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én is. Utálom hogy ahány helyen olvasok erről, kb. annyiféle adat jelenik meg.iktriad
DiRocco számaiból egyszerűen hiányzik a carryover money (19.6M). A 20 viszont nem tudom, miként áll össze. Ami én írtam, abban csak a 2014-es szerződések összege között lehet baki, ha nincs megfelelő információ esetleges már megtörtént átalakításokról, de egy bennfenntes vélhetően inkább azt kommunikálta volna le, mint hogy előjött egy emiatt "torzított" cap számmal.

Nyugodtan lehet szerintem a fizetési sapkák kérdésében az overthecap.com-ra illetve a játékos-szakszervezet honlapjára támaszkodni, tehát a Jags esetében az 50 millióval számolni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DiRocco szerint $29,482,810 a cap spaceünk. (jelenleg mindennel együtt $96,517,190 a jelenlegi összfizu 2014re)
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/4018/jags-will-have-nearly-30-million-in-cap-room
Máshol 20at írnak, megint máshol (CBS asszem)50 millió körül. Jó lenne végre tudni, hogy melyik adat a pontos...iktriad
Mi okozhat ilyen jelentős eltérést? Egyszerű újságírói dilettantizmus, mert a szurkoló úgysem tud/akar utánajárni?

Az OvertheCap.com adatai alapján a top51 játékossal és deadmoney-val együtt 95,5 milliót költ a Jags 2014-ben. Idén a játékos-szakszervezet táblázata szerint a Jags 19.6 milliót nem költött el a rendelkezésére álló keretből.

Ezt az összeget levonhatjuk a 95.5 millióból, vagy hozzáadhatjuk a várt 126 milliós plafonhoz is, de mindkét esetben 50.1 millió jön ki 2014-es cap space-ként, ami nagyságrendileg megfelel az overthecap összefoglaló cikkében jelzett 49.4 milliónak:  overthecap.com/feb-10-salary-cap-space-update/

Kíváncsi vagyok hol lehet hiba a matekban.DoM
Én is. Utálom hogy ahány helyen olvasok erről, kb. annyiféle adat jelenik meg.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DiRocco szerint $29,482,810 a cap spaceünk. (jelenleg mindennel együtt $96,517,190 a jelenlegi összfizu 2014re)
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/4018/jags-will-have-nearly-30-million-in-cap-room
Máshol 20at írnak, megint máshol (CBS asszem)50 millió körül. Jó lenne végre tudni, hogy melyik adat a pontos...iktriad
Mi okozhat ilyen jelentős eltérést? Egyszerű újságírói dilettantizmus, mert a szurkoló úgysem tud/akar utánajárni?

Az OvertheCap.com adatai alapján a top51 játékossal és deadmoney-val együtt 95,5 milliót költ a Jags 2014-ben. Idén a játékos-szakszervezet táblázata szerint a Jags 19.6 milliót nem költött el a rendelkezésére álló keretből.

Ezt az összeget levonhatjuk a 95.5 millióból, vagy hozzáadhatjuk a várt 126 milliós plafonhoz is, de mindkét esetben 50.1 millió jön ki 2014-es cap space-ként, ami nagyságrendileg megfelel az overthecap összefoglaló cikkében jelzett 49.4 milliónak:  overthecap.com/feb-10-salary-cap-space-update/

Kíváncsi vagyok hol lehet hiba a matekban.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DiRocco szerint $29,482,810 a cap spaceünk. (jelenleg mindennel együtt $96,517,190 a jelenlegi összfizu 2014re)
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/4018/jags-will-have-nearly-30-million-in-cap-room
Máshol 20at írnak, megint máshol (CBS asszem)50 millió körül. Jó lenne végre tudni, hogy melyik adat a pontos...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vito Stellino jelenti, hogy idén a Jags már nem csak 1-2 éves szerződésekkel fog majd FAket igazolni, és agresszívebb lesz, mint tavaly. Mondjuk továbbra se gondolja senki, hogy őrülten szórni fogjuk a pénzt. Valószínűleg az első napokban továbbra sem leszünk nagyon aktívak, hagyjuk hogy lenyugodjon a piac, és akkor próbálunk kipecázni pár játékost.

“We need to target the guys that we want and be aggressive with that,’’ general manager David Caldwell said.
The Jaguars will then step back and play the waiting game.
“We need to let the market settle and see where an opportunity presents itself to get some guys a week or two later,’’ he said.

Last year, the Jaguars didn’t sign any free agents to contracts longer than two years because they were in the first year of their rebuilding process.

This year, Caldwell indicated they will be willing to sign three or four year deals at higher prices. But Caldwell also indicated they aren’t to set the market with huge deals. They will continue to be prudent in their spending.
Tavaly egyébként korán igazoltunk 4et (Hayes, Miller, Ball, Forsett) és csak április elején jött Marks (aki végül a legjobb befektetésnek bizonyult. Általában azok, akik konkrét ajánlat nélkül vannak április elején sokkal olcsóbban fognak majd aláírni, mint azt tervezték. Ekkor léphet Caldwell megint akcióba.

Stellino szerint a Jags valószínűleg egy centert és guardot fog majd viszonylag korán hozni. Ez a poszt ráadásul nem olyan költséges (Szóval Alex Mack valószínűleg nem szerepel a terveink közt), mint mondjuk egy jobb DE.

Ja és Dan Shamash lett az új defensive quality control coach. SAz elöző 2 évben a Tampánál dolgozott. Remélem most már teljes az idei edzői stáb.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uche Nwaneri elmondta Mike DiRocconak, hogyha Michael Sam, a tegnap este meleg mivoltát nyiltan felvállaló középső körös prospect Missouri DE netán itt kötne nálunk, ő minden fenntartás nélkül kezelné az érkezését.

“I would welcome a gay teammate same as any other,” Nwaneri told ESPN. “Something about team sports really transcends color and orientation. In between the lines it’s all football. Purest form of it. I don’t know how it will play out in specific locker rooms around the league, but I know that as adults and professionals the only thing that should matter is the game and the team.

“Our teammates and coaches are like family and I don’t see sexual orientation as something that should threaten that environment.”
Épp belegondoltam, ha Sam illene Bradley rendszerébe, és mondjuk a 4. körben még bent lesz, akár tehetnénk vele egy próbát(még ráadásul needre is jönne). Akárki draftolja majd a srácot, országos (de az ügy globális mivolta miatt lehet még annál is nagyobb) figyelem irányulna -az nekünk nem volna olyan rossz PR:
Peter King tegnap azt írta, hogy olyan csapatba lenne a srácnak a legideálisabb kerülnie, ahol vezetőedzőnek nagy tisztelete van a játékosai körében (ez nálunk pipa), és jó az öltöző morálja (a tavalyi év második fele alapján ez is).

Mondjuk az más kérdés, hogy Jacksonville főleg az idősebbeket nézve még mindig redneckfalvának számít(bár az egyre nagyobb és fontosabb helyi fiatal szurkolócsoportok egyrészt toleránsabbak, másrészt ha Samből jó játékos lenne nálunk, akkor ballisztikus ívben tojnának arra, kivel kavar a meccsek előtt/után), és egy meleg fekete srác biztos jó pár embert felzaklatna (főleg mondjuk a még megmaradt TT szimpatizánsokat)...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az nfl.com cikke arról a mi offseasonbeli kilátásainkról:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nepesm1pikojtsyxz1oc
Offseason Forecast: Jacksonville Jaguars
The Jacksonville Jaguars have a lot of needs and a lot of cap space to fill those needs. Their first order of business is finding the right quarterback for the future.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, ez mennyire jelzésértékű, de 4 Pro Dayen lesz ott a Jaguars hivatalos oldala.
Bridgewater (Louisville), Manziel(Texas A&M), Bortles (UCF) és Clowney (South Carolina).

Will Rackleyre Caldwell inkább G/C csereként tekint a jövőben.
“Possibly a swing guy,” Caldwell said. “We worked him a little bit at center during the season [in practice]. We’ll see how the offseason goes and maybe try to work him in there.”
Úgy néz ki a kezdőő center poszt mellett a kezdő LG poszt is kiadó.

ha már kezdő center, Halloren elmélkedett azon, hogy a Jaguarsnak mennyit kéne ajánlania Alex Macknek (már ha a Browns nem hosszabbít vele és nem rakja rá a franchise taget), hogy ő legyen Meester utóda.
Ha nagyon komolyak a szándékaink, akkor valószínűleg ilyen szerződésben kell gondolkodnia a front officenak:
A két jelenleg legjobban fizetett center Ryan Kalil (6 év, $49 millió, $19 millió ebből garantált) és Nick mangold (7év , $54 millió, $16 millió garantált). Ezekből kiindulva körülbelül 50 millióba kerülne Mack, ebből 18-20 garantált.
Azért lenne fontos egy veterán C, mert akkor nem lenne olyan nagy gond egy rookie újonccal nekivágni az évnek (plusz a 3 legnagyobb needünkből egy megoldódna, hosszú távra).
Csak mondom a jelenlegi kereten lévő opcióink a következőek:
Jacques McClendon, Mike Brewster és Patrick Lewis. 35 meccsen játszottak összesen az NFLben, és összesen 0 meccsen kezdett a 3 úr az NFL a centerposzton....

A Jags marad a BLESTO scout ügynökség kötelékében. Rajtunk kívül a Carolina, Pittsburgh, Buffalo, Washington, Detroit, Minnesota és a New York Giants tartozik még ide, a panthers a héten jött át a 21 csapatot képviselő National Scoutingtól (A Pats, Falcons és Ravens önállóan dolgozik). Anno BLESTO scoutként került hozzánk mindenki "kedvenc" GMje, Gene Smith is a 90es évek közepén...