Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy RB a practice squadba - Shaun Chapas. A Dallas 7. körös pickje volt 2011ben. Ott 3 meccset játszott, volt 1 elkapása. Aztán tavaly és idén a Lionsban volt, itt is volt 1 elkapása.
A közelben született, St. Augustineban. Jacksonvilleben járt középsuliban, egyetemre pedig a Georgiára járt.

Alan Ball bemikrofonozva a Texans meccsen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-Sounds-from-Sunday/27276ea9-acf7-479f-8834-74e90161c845
Bradley jó motivációs speaker is lehetne a végén hallható szösszenetéből kiindulva. 😀

MJDt jelölték a hét RBjének! Szavazzatok rá, ha megkérhetlek titeket, kedves Jags szurkolótársak!
 www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2013/REG/12

A nem komolyan vehető Walterfootball kivételével sehol sem vagyunk már utolsók az eheti friss power rankingeken. Sőt van ahol a Falcons is mögöttünk van (ami már kissé túlzás szerintem).

És hol van , hogy ki mennyi return csinált ?Sixo67
Bármelyik boy scoreban (Nfl.com/ESPN) megnézhető.
Most 3 returnből 14 yardja volt Acenek - 4.7es átlag.iktriad
A legnagyobb sztárt érdemes külön is kiemelni!Sixo67
Ha Ace okot ad rá, majd megteszem. Most is megírtam, hogy Peter King méltatta a héten.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
MJDt jelölték a hét RBjének! Szavazzatok rá, ha megkérhetlek titeket, kedves Jags szurkolótársak!
 www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2013/REG/12

A nem komolyan vehető Walterfootball kivételével sehol sem vagyunk már utolsók az eheti friss power rankingeken. Sőt van ahol a Falcons is mögöttünk van (ami már kissé túlzás szerintem).

És hol van , hogy ki mennyi return csinált ?Sixo67
Bármelyik boy scoreban (Nfl.com/ESPN) megnézhető.
Most 3 returnből 14 yardja volt Acenek - 4.7es átlag.iktriad
A legnagyobb sztárt érdemes külön is kiemelni!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Forsett 4-6 hétre kidőlt, szóval neki idénre ennyi. Lehet tegnap utoljára láttuk, mint jaguár.
iktriad
IR-re is került:  www.nationalfootballpost.com/Jaguars-Forsett-to-be-placed-on-injured-reserve.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
Ahogy várni is lehetett. Lonnie Pryor most fel jöhetett volna a practice squadból, ha már nem lenne Tampában. 😐
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Forsett 4-6 hétre kidőlt, szóval neki idénre ennyi. Lehet tegnap utoljára láttuk, mint jaguár.
iktriad
IR-re is került:  www.nationalfootballpost.com/Jaguars-Forsett-to-be-placed-on-injured-reserve.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJDt jelölték a hét RBjének! Szavazzatok rá, ha megkérhetlek titeket, kedves Jags szurkolótársak!
 www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2013/REG/12

A nem komolyan vehető Walterfootball kivételével sehol sem vagyunk már utolsók az eheti friss power rankingeken. Sőt van ahol a Falcons is mögöttünk van (ami már kissé túlzás szerintem).

És hol van , hogy ki mennyi return csinált ?Sixo67
Bármelyik boy scoreban (Nfl.com/ESPN) megnézhető.
Most 3 returnből 14 yardja volt Acenek - 4.7es átlag.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
És hol van , hogy ki mennyi return csinált ?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Játékidő - Houston

OFFENSE (68 snaps)
QB: Chad Henne 68.

OL: Uche Nwaneri 68, Brad Meester 68, Will Rackley 68, Cam Bradfield 68, Austin Pasztor 68.

RB: Maurice Jones-Drew 42, Jordan Todman 20, Will Ta'ufo'ou 31, Justin Forsett 4, Denard Robinson 2.

TE: Marcedes Lewis 62, Clay Harbor 19, Danny Noble 3, Mike Brewster 1.

WR: Cecil Shorts 66, Kerry Taylor 55, Ace Sanders 35.

Meester és Uche továbbra is minden snappet a pályán töltött idén. Brester egy snappet volt fent, mint TE. (Rackley egész jól játszott vasárnap. Én is meglepődtem).
Csak 3 WRt használtunk egész meccsen - remélem Mike Brown már bevethető lesz vasárnap. Shortsnak (és Acenek) nagy segítség lenne.

DEFENSE (57 snaps)
DL: Sen'Derrick Marks 50, Jason Babin 41, Andre Branch 37, Tyson Alualu 37, Roy Miller 36, Ryan Davis 17, Brandon Deaderick 10.

LB: Paul Posluszny 57, Geno Hayes 46, Russell Allen 41, J.T. Thomas 2, John Lotulelei 2.

DB: Johnathan Cyprien 57, Alan Ball 57, Dwayne Gratz 57, Josh Evans 38, Mike Harris 23, Winston Guy 19.

Deaderick snapszámai egyre inkább csökkenek. Mincey játékidejét főleg Ryan Davis vette át, de Branch is profitált belőle. Idén előszór kapott 5 LB játékelehetőséget a védelemben. Cyprien továbbra is az egyedüli jaguár aki minden védelmi snapet fent töltött a pályán idén.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hagyjad már ... Ace Sanders százszor jobb visszahordó lesz , mint amilyen Tavon Austin, következő Devin Hester. Mint WR nem sok jó meccse volt, életében egy olyan szezon volt amikor kezdő WRnek számított. Csak uccsó évében volt kezdő ,de akkor is mert Jeffery már elment oszt a többi meg gyér volt, de szerintem ha a visszahordó képességeit nem nézzük akkor nem hinném , hogy bárki is draftolta volna. Örülök , hogy volt jó meccse ,mint WR, de én az első return TDjére várok !Sixo67
Legyen igazad.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hagyjad már ... Ace Sanders százszor jobb visszahordó lesz , mint amilyen Tavon Austin, következő Devin Hester. Mint WR nem sok jó meccse volt, életében egy olyan szezon volt amikor kezdő WRnek számított. Csak uccsó évében volt kezdő ,de akkor is mert Jeffery már elment oszt a többi meg gyér volt, de szerintem ha a visszahordó képességeit nem nézzük akkor nem hinném , hogy bárki is draftolta volna. Örülök , hogy volt jó meccse ,mint WR, de én az első return TDjére várok !

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Forsett 4-6 hétre kidőlt, szóval neki idénre ennyi. Lehet tegnap utoljára láttuk, mint jaguár.
Mike Brown és Will Blackmon visszatérnek edzeni szerdán. Hayes és Miller kímélve lesz a héten, de sanszosan mindkettő játszik vasárnap.

Minceyről annyit mondott nem csinált semmi borzasztót, de a csapat kell hogy első helyen legyen nála. Úgy tűnik most nem ez a helyzet és ezen változtatnia kell. (Azt tudom, hogy a Minc a rap biszniszbnen is érdekelt, lehet emiatt alakultak ki problémák, lehet inkább valami ilyen meetingre ment ahelkyett hogy edzett volna).

A dicséretek mellett Gus kifogásolta, hogy Hennet túl sokszor érték el tegnap a Texans védői 13 QB hitet értek el. Ezt tekintve Henne tényleg egész jól játszott. Bradley azt mondta , hogy Gabbert remekül edz, de hacsak nincs sérülés, nem valószinű hogy beáll, ettől függetlenül" mindig készen kell állnia a lehetőségre."

Mindez képben és hangban:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Gus-Bradley/a3cab090-977e-44f4-8290-f91b33c93c40
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emlékszik mindenki, hogy 4 hete a bye weekünkön mindenki (joggal) a liga valaha volt legrosszabb csapataként emlegetett minket? Azóta 2-1 a mérlegünk. 😀
És azóta kiderült, hogy idén is van rosszabb (jelenleg a Texans az), és mi meg simán végezhetünk még (Maka ne nézz ide) 4-12vel is.
A legkeményebb meccsünk (nem lebecsülve senki) a hétvégén lesz a hátralévő 5ből a Cleveland ellen, és ezzel mindent elmondtam - a Colts talán erősebb csapat, mint a Browns, de 1. szét vannak zuhanva ők is, 2. lehet mikor játszunk velünk, Pagano pihenteti a fél csapatot, mert nem lesz miért nagyon játszani az utolsó héten = meglesz a playoff, de nem tudnak a 4.nél előrébb menni.

Gus tegnapi bölcselete:
'The road to success is always under construction'
Varjú szerint kezdenek mutatkozni Gus munkájának a jelei, és ezzel jelenleg nem nagyon lehet vitatkozni.
 www.bigcatcountry.com/2013/11/25/5143400/gus-bradley-jaguars-coaching

Poz 100 tackle felett jár idén is, jelenleg a 3. az összetett listán, és ugye 1 meccsel kevesebbet játszott.
Cecil 23. az elkapók között 700 yarddal, MJD 21. a futók közül 539 yarddal (Rashad Jennings 533al 18. Hol volt ez a teljesítmény tőle tavaly???)
Jó hír: már csak 1 fontos védelmi statisztikában vagyunk utolsók. Abban most kerültünk oda - a 2 sack ellenére megint mi visszük a bányászlámpát ebben a kategóriában 17el.
Andre Branch Babinnel együtt sack leader a csapatban (3.0). A végén Andreból tényleg elfogadható játékos lesz.

Delane Walker után most Andre Johnson becsmérelte saját csapatát amiatt, mert kikaptak tőlünk. Andre nemes egyszerűséggel csak ennyit mondott a meccs után - "We suck.".

Sixo figyelmébe: Peter King kiemelte Ace Sanderst (és MJDt is) a tegnapi sikerért.
f. Now you know why Jacksonville spent a fifth-round pick on Ace Sanders, the poor man’s Tavon Austin.

n. Maurice Jones-Drew, looking very much like the 2011 version of MJD.
Mondjuk én méltattam volna Ryan Davist is a meccs győztes pickkért.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/WK-12-Cant-Miss-Play--Ryan-Davis-game-ending-interception/50ff1fe3-fd62-4458-8984-baa0abc6e37d
Azért ez nem volt semmi elkapás, ráadásul egy kézzel egy DEtől! Wow! (Ez a play nem jöhetett volna létre, ha Mincey nem tiltatja el magát a heten, szóval köszi Minc!)
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Megvan a 2. W és még mindig mienk az 1/1es pick is! Mondjuk ez a Texans jön még egyszer hozzánk 11 nap múlva, de otthon úgy is szarok vagyunk. 😀😀iktriad
Gratula a 2. w-hez, belelendült a csapatotok. 😊 Az 1/1 még bőven veszélyben lehet, most nyerhető meccsek jönnek. Plusz játszotok velünk is, a Titánok ellen meg különösen jól megy a Jaguároknak.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradley az öltözőben a meccs után - imádom ezt a palit!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE_Gus_Bradley_Postgame_Speech/bb6c2588-704d-4edf-b0f2

Gus, Henne, Boselli, Lageman és Oesher értékel:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_Postgame_Report/d0c2862e-92e3-4b88-9189-7cdd56a1440d

Poz, Cyprien (majdnem megvolt az 1. pickje), Shorts, Branch és Ryan Davis az öltözőben
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Open_Locker_Room/86984a83-c642-42f1-9714-e34af44c19b3
Vicces, de ha Minceyt nem hagyjuk otthon, lehet Davis nem is kerül pályára a picknél. 😀😀

Bradley szabad hétfőt (Victory Monday) adott a csapatnak mára!
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Gratu!!! 😊

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Megvan a 2. W és még mindig mienk az 1/1es pick is! Mondjuk ez a Texans jön még egyszer hozzánk 11 nap múlva, de otthon úgy is szarok vagyunk. 😀😀iktriad
Azt el kell veszíteni, és akkor minden ok!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez volt az első alkalom 2008 óta (3. és 6. hét - ironikus, hogy pont JDR mostani csapatát vertük el vele a 6. héten a Mile Highban), hogy 2 egymást követő idegenbeli meccset megnyertünk zsinórban.

Shorts is sokat volt foglalkoztatva =700 elkapott yarnál van - kell neki még 300 at 1000hez, van 5 meccse rá). Branch és a front 7 egész tűrhető volt, sőt. MJDnek majdnem összejött a 100 futott yard. És Ryan Davis révén egy DE nyerte meg a meccset egy interceptionnel.

Srácok ha hiszitek ha nem, fogadtam rátok... Grat!silent7939
Bejött. 😀😀
Megvan a 2. W és még mindig mienk az 1/1es pick is! Mondjuk ez a Texans jön még egyszer hozzánk 11 nap múlva, de otthon úgy is szarok vagyunk. 😀😀iktriad
Azt el kell veszíteni, és akkor minden ok!phylos
A mai meccset elnézve ez nem lesz egyszerű feladat. De otthon mindig szarok vagyunk, szóval...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Srácok ha hiszitek ha nem, fogadtam rátok... Grat!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a 2. W és még mindig mienk az 1/1es pick is! Mondjuk ez a Texans jön még egyszer hozzánk 11 nap múlva, de otthon úgy is szarok vagyunk. 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá: Bradley otthon hagyta Minceyt!

Jeremy Mincey didn't make trip to Houston due to violation of team rules.Mincey staying at home first public disclipline handed out by Gus.(Halloren)
Kiváncsi vagyok mit csinálhatott Mince. Ryan Davisre így nagyobb feladatok várnak.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stephen Willaims -> IR. Jeremy Ebert az aktív keretben. McClendon megnyugodhat, nem fognak vele szórakozni ezentúl hétvégenként. 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végső sérültlista:
Burton és Stephen Williams kihagyja a vasárnapi találkozót,
Kérdéses Hayes, Mike Brown és Will Blackmon játéka. Hayees valószinüleg játszik, a másik kettő nem biztos.
Valószínű besorolást kapott.
Rackely, Miller, Shorts, Winston Guy, Abry Jones, Kerry Taylor, Poz, Gratz és Noble.

Rackley kezd vasárnap - pont jókor JJ Watt ellen biztos sok sikerélményben lesz része...
Poz szintén várhatóan kezd..
Ha Mike Brown nem tudja vállalni a játékot jön fel Ebert a practice squadból megint.

Lageman tapet elemez - Cardinals kiadás.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/083294b8-64a4-4a96-b5db-ca3baccbf4f7

Egy franchise irányítót 10-15 évre draftolsz, nem pedig arra, hogy az első évben érettségének köszönhetően egy 4-12-es csapatból csináljon 6-10-eset. Ellenben sokkal fontosabb, hogy mi lehet belőle két-három év múlva, amikor a csapat versenyképes lesz.gabokocka
Gabbertben sokan nagyon sok potenciált láttak anno (Csak 1 példa: Mike Mayock a Cam Newton, Kaepernick, Dalton féle draft előtt nevezte "By far" a legjobb QB prospectnek, aztán látjuk mi lett belőle...), de egyszerűen nem volt kész a feladatra és fejben szerintem alkalmatlan erre a posztra.
Bridgewaterben azt látom, hogy képes lesz már első évében olyasmikre, amire Szöszi 3 év alatt egyszer sem, részben azért, mert sokkal felkészültebben jön a ligába.
Erre akart utalni a hozzászólásom.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
náluk a N1 QB Mariota, nekem még mindig Teddy, már csak a karaktere miatt is 😊phylos
mert Mariota jellemével mi a baj? azon kívül, hogy újgazdagéknál focizikHöri
Még kissé éretlen, pl. Teddyhez képest. És aki jön, annak első naptól fogva készen kell lennie a feladatra. Marcus vajon a 20 évével készen fog állni, vagy ő is olyan lesz mint Szöszi(akit szintén túl korán dobtak be a mélyvízbe, és sajnos látjuk, hogy neki túl mély volt a medence....)?iktriad
Mire kell készen állnia? Hogy egyből Superbowlba vezesse a csapatot? Ez baromság már meg ne haragudj.
Egy franchise irányítót 10-15 évre draftolsz, nem pedig arra, hogy az első évben érettségének köszönhetően egy 4-12-es csapatból csináljon 6-10-eset. Ellenben sokkal fontosabb, hogy mi lehet belőle két-három év múlva, amikor a csapat versenyképes lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
náluk a N1 QB Mariota, nekem még mindig Teddy, már csak a karaktere miatt is 😊phylos
mert Mariota jellemével mi a baj? azon kívül, hogy újgazdagéknál focizikHöri
részben látsd Ik válaszát, másik részben pedig én nagyon szeretem az olyan irányítókat (mert baromi ritkák és igen hatékonyak), akik képesek audible irányítani egy teljes offenset. Ezen kívül az elhivatottsága eszméletlen, Mariota pedig - legyen bármilyen nagy potenciál - nekem inkább tűnik egy Kaepernick klónnak: lehet, hogy működik hosszú távon, lehet, hogy nem. Amire pedig egy ilyen franchisenak szüksége van, az egy hosszú távú biztos megoldás.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
náluk a N1 QB Mariota, nekem még mindig Teddy, már csak a karaktere miatt is 😊phylos
mert Mariota jellemével mi a baj? azon kívül, hogy újgazdagéknál focizikHöri
Még kissé éretlen, pl. Teddyhez képest. És aki jön, annak első naptól fogva készen kell lennie a feladatra. Marcus vajon a 20 évével készen fog állni, vagy ő is olyan lesz mint Szöszi(akit szintén túl korán dobtak be a mélyvízbe, és sajnos látjuk, hogy neki túl mély volt a medence....)?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
náluk a N1 QB Mariota, nekem még mindig Teddy, már csak a karaktere miatt is 😊phylos
mert Mariota jellemével mi a baj? azon kívül, hogy újgazdagéknál focizik