Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Jamaal hianyarol minap olvastam egy cikket, ami meglepett kisse. Arrol volt szo benne, hogy Ware es West futnak jo atlaggal, megvannak a yardok is. Azonban Jamaal ugy, hogy 15-15-5 meccset jatszott az elmult 3 szezonban, 38 TDt szerzett. Ami a legtobb a ligaban minden poszton, kiveve a QBt. Mi lenne ha jatszott volna vegig? Ez a fenyegetes hianyzik a West-Ware duobol, hiaba hozzak az elvart szamokat egyebkent.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Ware lesz a kezdő RB
Janek
Valamit kellett mondaniuk. Jamaal serult, meglatjuk mikor all be. Ware izombol fut inkabb belul, West sebessegbol inkabb kivul. Egyutt hoztak 1000 yardot tavaly. Most epp ki a kezdo papiron, mindegy. A lenyeg, hogy lesz vegre meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ware lesz a kezdő RB

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
PFFnel akiktol el voltak ajulva pre season teljesitmenyuk miatt, az elsosorban Chris Jones DE, aki legjobb lett pass rush hatekonysagban, ezt harom kulonbozo ranglista cikkben is kiemeltek, illetve ugy fogalmaztak, hogy atlagon feluli volt futas ellen is. Bar jones eleve a PFF draftvarojaban 12. overall volt, nem ertik miert nem kellett masodik korig senki masnak.
Illetve Eric Fisher, aki alig engedett nyomast passz szituknal (kettot), pedig sokat jatszott. Fisher volt a leghatekonyabb minden elso soros OL ember kozt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Marcus Cooper CBt elcsereltek Arizonaba, tisztazatlan draft pickert cserebe.
ulpianus
Van róla valami pozitív? Milyen playa?
Ka'deemCarey25
Fizikalisan rendben van. Nem balhes, normalis srac. elso eveben nagyon jo volt. Azota nem. Jo az itt alkalmazott verekedos vedelemben. Kiismertek a hibait, keptelen volt szintet lepni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Marcus Cooper CBt elcsereltek Arizonaba, tisztazatlan draft pickert cserebe.
ulpianus
Van róla valami pozitív? Milyen playa?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Murray szabad madar...

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Marcus Cooper CBt elcsereltek Arizonaba, tisztazatlan draft pickert cserebe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy legyen! 😉
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Aki nekem nagyon tetszett a meccsen (Conley mellett), az Justin March (ILB). Sokat dicsertek Big Red es Dorsey, illetve Derrick Johnson is. Nem termetes srac, tavaly 228al erkezett (es leserult TCben), jelenleg 238. Az mar eleg.
Szoval STbe hoztak, mert megvan a sebessege, de hamar kiderult, hogy faltol falig bejatsza a palyat. Mivel van esze a jatekhoz, es osztonosen is mindig labdakozelben van.
Annyira jonak tartjak, hogy a sema is kicsit modosulhat. Alapbol minden 3-4ben van egy jatekmester RILB, ez ugye DJ, a liga egyik legjobbja raadasul. Igazi mindenesek, ok a sztarok. LILB ellenben olcsobb, es leginkabb tomi az egyik lyukat. Ha jobbfele, akkor fogja a TEt alapbol (egyebkent ritkabban), vagy epp zonazgat, de legeslegfoleg a futora figyel, felveszi a vezetokblokkot, ha van.
March egyetemen 4-3as SLB volt, nagyobb teruletet is kepes bejatszani, emberezes nem gond neki, zonazas a vereben van. Nem elit egyetemrol jon, fejlodnie kell meg. DJ mindig segit mindenkinek, nem veletlen a vedelem vezere (March Uncle DJnek hivja). Neki foleg segit.
Mindenesetre Belcher es Mauga tokeletes LILBk voltak, de semmi tobb. March mar most jobb, es meg nyers.

Mas. Mitch Morse a center nem serult, beteg lett. Fulton jol hozta megint a cserecentert, es legalabb volt egy fekete a falban. 😊 Ahogy en neztem, varhatunk elorelepest a tamadofalban. Masodik vagy harmadik legfiatalabb egyseg a ligaban, 24.5 atlagevesek, legidosebb a most erkezett Schwartz, aki 27. Mar tudom fejbol ezt is.
Fisher ev vegen egyre jobb volt. Lassan felno az offense a csapat ket jo egysegehez. Ponteros offense volt ez. Most megneztem, ketszer (Packers 10, Bengals 15) volt 7 pontnal tobb a kulonbseg, mikor kikaptunk. Ellenben mi tobb gardat is 20+ ponttal vertunk. Masreszrol osszessegeben 9. legtobb pontot szereztuk a ligaban. Yardban valami bottom 5, de az a taktikank miatt van. Mert ez egy idohuzos, sokat futos, low score csapat. Terv, hogy mi szerzunk 24+ pontot, de nem kapunk 20nal tobbet. Ha vezetunk, meg csunyabb idohuzasba kezdunk. Szoval rettento sok szerzett yard sosem lesz. Akarhogy is, ha ez a fiatal fal osszeall, mint a turoscsusza, akkor megint jo ev ele nezhetunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Kruger a Saints-hez írt alá.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Egy jo osszefoglalo iras arrrol, amirol magam is nemreg beszeltem, de ez joval reszletesebb. A GM John Dorsey cserei, es egyeb aprosagok:
 www.arrowheadpride.com/2016/8/30/12698672/analyzing-past-dorsey-trades-and-what-we-can-expect-for-the-opening


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Houston-t meg PUP listára.

Ott tölti az idei szezont vajon? Legalább a felét tutira... 😕
mirdal
Houston azt mondta tegnap, hogy nagyon jol van. (Amirol a gyalog galopp jutott eszembe, ahol az oreget fel akarjak dobni a halottas szekerre, o meg persze egybol jol van nagyon is. Azt gyorsan lecsapjak.)
Mindenesetre egyelore PUPos, nyilvan nem edz, es amig ez nem valtozik, addig nehez elhinni, hogy mindjart csucsformaban palyara lep.
ulpianus
Jaja, télleg úgy volt, mondta is az öreg feszt, hogy "hű, de jól vagyok, de még milyen jól érzem magam", aztán mégis csak a taligára került, mert győzött az erősebb akarat.

JH esetében sem hiszem, hogy az lesz, amit ő akar, hiába is hangoztatja, milyen jól is van.

Az más kérdés, hogy mire ez a nagy megnyilatkozás? Lehet, hogy jól érzi magát, de ettől még nem játszik a szezon második feléig kábé. Utána meg már ideje sem lesz felvenni a ritmust. Hacsak nem sérül le a D nagy része, mert akkor mindegy lesz, mennyire érzi magát majd jól, mehet a taligára ő is... 😊
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Semmi baj, majd Maugával leülnek hatvanhatozni.

Úgyis ráér ő is egész szezonban...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Houston-t meg PUP listára.

Ott tölti az idei szezont vajon? Legalább a felét tutira... 😕
mirdal
Houston azt mondta tegnap, hogy nagyon jol van. (Amirol a gyalog galopp jutott eszembe, ahol az oreget fel akarjak dobni a halottas szekerre, o meg persze egybol jol van nagyon is. Azt gyorsan lecsapjak.)
Mindenesetre egyelore PUPos, nyilvan nem edz, es amig ez nem valtozik, addig nehez elhinni, hogy mindjart csucsformaban palyara lep.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Houston-t meg PUP listára.

Ott tölti az idei szezont vajon? Legalább a felét tutira... 😕
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Knile Davist feltettek a cserehirdetesek koze. Nem meglepo. Ha valaki elviszi az mar inkabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Futas ellen is eltunik gyakran.
ulpianus
ez mondjuk nagy klasszikus tőle😊
 www.youtube.com/watch?v=AqFaLhh2Wlo
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Szóba kerult Kruger.
JH mégsem olyan gyorsan tér vissza?
Janek
Houston biztosan nem gyorsan ter vissza. Sot, Hali is serult, bar o jatszani fog valoszinuleg, csak gondolom korlatozottan.
De a gond az, hogy Dee Ford one trick pony. Speed rusher, aki mas mozdulatot nem igazan tud. Most eloszezonban is a Bears gyenge OTjet megverte tobbszor, de amint alkalmas ember all vele szemben, a pusztan ismetlodo speed rush hatastalan. Futas ellen is eltunik gyakran. Persze van par srac, de ok eleg messze vannak a megszokott szinvonaltol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
Szóba kerult Kruger.
JH mégsem olyan gyorsan tér vissza?
Janek
Melyik Kruger? Freddie?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Szóba kerult Kruger.
JH mégsem olyan gyorsan tér vissza?

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
 nfltraderumors.co/chiefs-cut-8-players-including-lb-jonathan-massaquoi-c-drew-nowak/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Jobb lett volna megállapodni vele, azért ezt Dorseyéknem a legelegánsabban intézék. Lenyom egy durva évet s aztán szépen tovább áll...
dande
Ha tovabball, akkor ez van. Mindenkit nem tudnak megfizetni es kesz. Berry helyere ott van Parker, nalunk sokszor egyetlen SS van a palyan, es extra CB, ez jobb a blitz csomagokhoz. FS ha van, akkor is szabadon jatszik. Nem fer bele egy giga penzu safety, akire nem harul ennek megfelelo feladat. Szeretnek megtartani, de van egy osszeg, aminel tobbet sem o, sem mondjuk Sean Smith, sem senki nem kap meg. Berry vagy belemegy egy egyebkent nem rossz fizetesbe, vagy keres valakit akinek megeri az extra lovet kifizetni. Tul sok a kivalo jatekos, tobbet mar tenyleg nem tudnak kolteni a defensere.

Hasonloan kellemes problema peldaul, hogy Chris Jones (rookie DE) is meggyozoen jatszik, pedig nincs hely a kezdosorban szamara. Berry elit jatekos, en szeretem, de ez nem igy mukodik egy GM fejeben. Nyilvan tudja mennyire jo Berry, es mit tett a csapatert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jobb lett volna megállapodni vele, azért ezt Dorseyéknem a legelegánsabban intézék. Lenyom egy durva évet s aztán szépen tovább áll...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Berry alairta a franchise tendert, holnaptol edz. Bar ezt mar napokkal ezelott bejelentette.


Állat vagyok, ami enni kér...