Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Foles idegyütt bekápkodni, Reiddel újra egyesültek 😊
Sajnálom, mert így Braynek az a minimális esélye is elszállt a pályára lépésre, ami eddig volt, pedig én benne anno láttam fantáziát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Poe-t nem hiszem hogy elengedi a GM.

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Annyira nincs tehetség, annyira nem lehet számítani az egyetemről jövőkre már jó ideje ezen a poszton, h kénytelen vagy nagy pénzt adni középszer játékosoknak is, mint pl Fisher.
Black_Adder
Mér kapott nagy pénzt, csak rossz szögből nézitek a vetítést? A 20 számításba jöhető veterán szerződésű LT garantált tartalmait nézve pont a tizedik helyen van Fiser, a helyén..
sutianap
A pénz nagy, mert más posztokon sokkal jobb játékosok kevesebbet kapnak. Ellenben amit írsz is alátámasztja, hogy igen, az LT-knek ilyen magas lett az ára. Ha 20-ból 10. vagy ennyit érsz. ILB-ként ha 50-ból 25. vagy örülj a felének. És LT-knek meg is adják, mert nincs az, hogy jön majd valaki a drafton aki helyettesít, mert sanszos, hogy az megannyit se tud majd. Alex Smith-t se cseréled le egy zsákbamacskára, mert akkor meg könnyen ott találod magad, hogy Sanchez, Foles, Hoyer, RGIII, Fitz, JFM sorból kukázhatsz, úgy meg nehezebb örülni a megspórolt pénzen. Sőt Fitz is elég drága, ha Geno a B opció.

Ha kevesebb, mint 32 használható LT van, akkor nagy lesz értük a verseny a csapatok között, magas lesz az áruk, és a nem kifejezetten szar játékosokat is jobban megbecsülik. Ha jobban meglátszik a csapaton, ha Fisher helyett játszik a cseréje, mintha Berry helyett játszik a cseréje, akkor nem az számít, h ki a relatív bust (de akkor most az ébredező potenciálról nem is beszéltünk) és ki a rákból felépült hero. Hogy valójában így van-e, azt nem tudom, szurkolóként én biztos a Poe+Berry párost kértem volna ehelyett. De nem is mennék GM-nek, amíg ilyen szentimentális vagyok...

Aztán most minden csapat aminek lesz capspace jövőre (meg akinek nem), csorgatja a nyálát a lepattanó Berryre/Poera, de hogy valójában mi pattan le honnan az más kérdés és nem is biztos, h ez a Fisher hosszabbítás befolyásolja...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 281 — capitaine du château de Vienne 1487
Annyira nincs tehetség, annyira nem lehet számítani az egyetemről jövőkre már jó ideje ezen a poszton, h kénytelen vagy nagy pénzt adni középszer játékosoknak is, mint pl Fisher.
Black_Adder
Mér kapott nagy pénzt, csak rossz szögből nézitek a vetítést? A 20 számításba jöhető veterán szerződésű LT garantált tartalmait nézve pont a tizedik helyen van Fiser, a helyén..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Seahawks: Hauschka, Gilliam (+ Shead, Hill, Morgan)
😛
braxa88
Ketto az kevesebb mint ketto vagy a zaroljelben levokkel az 5 kevesebb mint 4? 😛
ulpianus
ezek a lejáró szerződésűek jövőre, egyiksem Berry, Poe de még Fisher szint sem.+ kulcsjátékos ebből max Gilliamből lehet, egy K azért nem biztos h az.
braxa88
A K sehol sem az. Persze a nagyesz Matt Fasszelt egyszer megkerdeztek mit draftolna elso korben, es Kkickert mondta, mert az sok pontot hoz. troll.
Santost kedvelem, de Kicker. Lesz masik, ha kell. Ha rajta mulik egynel tobb meccs evente, akkor mar regen rossz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Seahawks: Hauschka, Gilliam (+ Shead, Hill, Morgan)
😛
braxa88
Ketto az kevesebb mint ketto vagy a zaroljelben levokkel az 5 kevesebb mint 4? 😛
ulpianus
ezek a lejáró szerződésűek jövőre, egyiksem Berry, Poe de még Fisher szint sem.+ kulcsjátékos ebből max Gilliamből lehet, egy K azért nem biztos h az.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Seahawks: Hauschka, Gilliam (+ Shead, Hill, Morgan)
😛
braxa88
Ketto az kevesebb mint ketto vagy a zaroljelben levokkel az 5 kevesebb mint 4? 😛

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Akkor en mondtam hulyeseget a jovobeni penzekkel, ha nincs szerzodesuk, akkor nincs osszeg sem. Elnezest. De sztem akkor is igazam van.
Dorsey athozta magaval a Packers filozofiat. Megtartjak a sztarjaikat, csak akkor igazolnak, ha nincs a rosteren felhozhato tehetseg ahova kell.
Szoval meglatjuk. Nemreg irtam, hogy szvsz Poe vagy Berry lehet egyedul a kerdes, es akkor Poe sokkal fontosabb.

De megoldhato barmi. Aki latta Al Davis (Raiders ex ikonja) mikepp kamuzta le a csillagokat is az egrol, hogy valaki alairjon nala, aztan mennyit is fizettek ki vegul, az tudja mirol beszelek.
Most arra varunk, hogy Berry alair iden vagy nem. Illetve mennyiert? Ha nem, akkor Poenal a labda jovore. Berry vagy belatja vagy nem. De megoldhato ket jatekos megtartasa.

Es akar igen akar nem, akkor is Fisher penzet ez nem befolyasolja. ennyit er egy kezdo LOT ebben a ligaban (es ebben a csoportban), es kesz. A kerdes az ,hogy Fisher az vagy nem. Mas kerdes, hogy agy safety lehet-e olyan jo, hogy elengedjenek egy NTt miatta, amit sokkal nehezebb potolni. De az nem kerdes, hogy elengedjenek egy LOTt helyette vagy nem. Marpedig szerintuk Fisher az, es akkor eldolt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Idénre amúgy is csak 1M cap space maradt (liga legkevesebb), jövőre is a 4. legkevesebb pénze lesz a csapatnak 4M, de közben lejár a szerződése Poenak, Berrynek, Flemingnek, Santosnak (bár ő tenderezhető ha jól tudom).
alatriste
Mutass nekem egy erosebb rostert mint a Chiefs jatekosallomanya, ahol nem jar le legalabb ennyi kulcsembernek a szerzodese jovore. (Mar amennyiben elfogadom, hogy Fleming es Santos kulcsemberek.)

ulpianus
Seahawks: Hauschka, Gilliam (+ Shead, Hill, Morgan)
😛
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legyen igy. De most is kapnak penzt. Ketten egyutt 16 milliot. Az tovabbra is megmarad. Ami akkor 14+16=30 millio. Ebbe kell egy safety + NT penzet befaragni, plusz az ujoncok. Egyeb playak nem kellenek, a roster kesz. Sztem az egyik legkomplettebb roster ez.
ulpianus
Idén kapnak 16M-ót ezért maradt csupán 1M cap space.
Jövőre már nincs szerződésük szóval jövőre a 4M cap space + 10 remélhető cap növekedés amiből gazdálkodni lehet: Nem 30 csak 14M amibebele kell férnie Poenak, Berrynek + 3-4 játékosnak és a rookieknak (4-5M).
Szóval jelen állás szerint komoly munka kell ahhoz, hogy beférjen mindenki. (kevés pénzt kell lekönyvelni majd 17-re és minél többet 18-ra amikor 40M cap space lesz). De mint már mondtam, a cutolási lehetőségeket még nem néztem át, biztos lesz 1-2 játékos akinek elküldésével fel lehet majd szabadítani pár milliót. De látjuk a Jets is hogy hoz be szinte hetente 10+ milliós szerződéseket az egyébként nem létező cap space alá. Meg lehet oldani és szerencsére a szűk 2017-es év után (4M space +növekedés) egy elég bőséges jön 2018-ra (40M space+növekedés).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
A Poe, Berry és az aprók Fisher új szerződése nélkül is problémát okoznának jövőre. 4M hely van most jövőre + a remélhető 10M-ós emelkedés. Ebbe a nagyjából 14 millióba kell bele paszírozni a posztjukon a legjobbak közé sorolt két játékost, az egyéb playakat és a rookiekat is majd.
alatriste
Legyen igy. De most is kapnak penzt. Ketten egyutt 16 milliot. Az tovabbra is megmarad. Ami akkor 14+16=30 millio. Ebbe kell egy safety + NT penzet befaragni, plusz az ujoncok. Egyeb playak nem kellenek, a roster kesz. Sztem az egyik legkomplettebb roster ez.

Vipera!
Az ominozus PFF cikkre magam is celoztam. Igazabol mindenki ezt latta. Fejlodik Fisher. Es ez orok vita, hogy meg kell fizetni vagy nem a tehetseget, vagy csak a bizonyitott tehetseget. Idealis vilagban csak utobbit, jobb is az uzenete. Csak ez nem idealis vilag.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Idénre amúgy is csak 1M cap space maradt (liga legkevesebb), jövőre is a 4. legkevesebb pénze lesz a csapatnak 4M, de közben lejár a szerződése Poenak, Berrynek, Flemingnek, Santosnak (bár ő tenderezhető ha jól tudom).
alatriste
Mutass nekem egy erosebb rostert mint a Chiefs jatekosallomanya, ahol nem jar le legalabb ennyi kulcsembernek a szerzodese jovore. (Mar amennyiben elfogadom, hogy Fleming es Santos kulcsemberek.)

Mert ha nem azok, akkor marad Poe es Berry. Berry a taggel 10 milliot kap iden, Poe 6 milliot. Ebbol mondjuk Berry alair hasonlo osszeggel. A cap emelkedik megint 10+ milliot, akkor Poera marad 16 cap space. Ebbe meg Flaming mondjuk 3-5 millioja is belefer (amennyit Ron Parker kapott, plusz az inflacio. Es akkor itt most PArker szintjere emeltem Fleminget, ami nem igaz). En itt nem latom a problemat. Szvsz Dorsey kivalo GM munkat vegez. Megha most kockaztatott is nyilvanvaloan. Premium posztokon legtobbszor bianco fizetnek ha igazi teheseget velnek talalni, aztan vagy megtortenik a csoda vagy nem. Egyetertunk mi ketten, csak mashova helyezzuk a hangsulyt.
ulpianus
Azt hiszemFishernél nem írták át az eddigi szerződését, hanem csak kitolták a rookiet plusz 4évvel. Szóval idén és jövőre (5. éves opció) csak azt a pénzt keresi meg amit amúgy is megkeresett volna hosszabbítás nélkül is. Egyszerűen csak 2 évvel a szerződés lejárta előtt megcsinálták a hosszabbítást. (De lehet én olvastam félre valamit, a tévedés jogát fenntartom).
A Poe, Berry és az aprók Fisher új szerződése nélkül is problémát okoznának jövőre. 4M hely van most jövőre + a remélhető 10M-ós emelkedés. Ebbe a nagyjából 14 millióba kell bele paszírozni a posztjukon a legjobbak közé sorolt két játékost, az egyéb playakat és a rookiekat is majd.

Én is úgy gondolom, hogy nem látjuk merően másként a dolgokat csak nálad a pohár félig tele nálam félig üres jelen pillanatban. 😊

És igazából nem is akarok több szót ennek szánni, az élet dönti el ennek a szerződésnek a jogosságát is. Dorseyt pedig véletlenül sem szóltam le, egy olyan szerződés miatt amivel nem értek teljesen egyet.
Fisher javuljon tovább, jövőre hozza tető alá a Poe és Berry szerződését, és haladjon a csapat az eddig megszokott úton.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Annyira nincs tehetség, annyira nem lehet számítani az egyetemről jövőkre már jó ideje ezen a poszton, h kénytelen vagy nagy pénzt adni középszer játékosoknak is, mint pl Fisher.

Overthecapen boncolgatják a témát
 overthecap.com/eric-fishers-new-contract-shows-new-reality-left-tackles/

A PFF azt emeli ki, hogy tavaly elkezdődött felfelé ívelni a pályája
 www.profootballfocus.com/pro-daily-focus-eric-fisher-extension-based-more-on-potential-than-past-performance/

Egyébként baromi egyszerű, ha töretlenül fejlődik, akkor Dorsey lesz a mastermind, mert 2 év múlva akkor sokkal dárább lenne hosszabbítani vele. Ha lesérül, visszaesik, stb, akkor meg ő lesz, aki elszúrta...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Dorseyban en mar egyebkent bizom. Volt aki nem jott be, de legtobbszor amikor hasonlokat irtunk, olvastunk vegul neki lett igaza. Sean es Alex Smith igazolasa is kiverte a biztositekok par embernel, vagy Maclin. Grubbsnak vege lett, de ahogy most Mitchell Schwartz, konnyen ertheto volt (ha Fisher nem jon beo a B terv. Dorsey ebben is jo, hogy mindig van jo B terv, Jamaal helyere is volt, Berry helyere is volt).

De en ugy latom, ha valaki megy, erkezik potlas. Sean Smith helyett mar itt van Peters. DeVito helyere jott Chris Jones, akirol azert nem beszlunk annyit mint mas csapatnal elso draftoltjarol, mert ezen a rosteren o nem kunszt. Nem is kezdoember (Bailey es Howard is kiderult mar, hogy jobb aron jatszanak, mint ami a piacon megszokott egyebkent).

Na mindegy. En amiert inkabb aggodom most, hogy Hali es Houston is PUP listan van. Ez bebaszhat, akkor is ha Ford pont ettol tudja megmutatni, miert is ot draftoltak (az is egy hasonlo sztori, senki sem ertette, es megis egyben a csapat ,es igenis kell nekunk Ford nagyon is. Es elso koros tehetseg nagyon is).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Idénre amúgy is csak 1M cap space maradt (liga legkevesebb), jövőre is a 4. legkevesebb pénze lesz a csapatnak 4M, de közben lejár a szerződése Poenak, Berrynek, Flemingnek, Santosnak (bár ő tenderezhető ha jól tudom).
alatriste
Mutass nekem egy erosebb rostert mint a Chiefs jatekosallomanya, ahol nem jar le legalabb ennyi kulcsembernek a szerzodese jovore. (Mar amennyiben elfogadom, hogy Fleming es Santos kulcsemberek.)

Mert ha nem azok, akkor marad Poe es Berry. Berry a taggel 10 milliot kap iden, Poe 6 milliot. Ebbol mondjuk Berry alair hasonlo osszeggel. A cap emelkedik megint 10+ milliot, akkor Poera marad 16 cap space. Ebbe meg Flaming mondjuk 3-5 millioja is belefer (amennyit Ron Parker kapott, plusz az inflacio. Es akkor itt most PArker szintjere emeltem Fleminget, ami nem igaz). En itt nem latom a problemat. Szvsz Dorsey kivalo GM munkat vegez. Megha most kockaztatott is nyilvanvaloan. Premium posztokon legtobbszor bianco fizetnek ha igazi teheseget velnek talalni, aztan vagy megtortenik a csoda vagy nem. Egyetertunk mi ketten, csak mashova helyezzuk a hangsulyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez igaz. De Fisher nem jó, és 1-2 meccsen mutatott csak eddig közepes teljesítményt.
alatriste
Ellenben sztem ennel sokkal tobb meccsen mutatott kozepes teljesitmenyt, es par meccsen kimondottan jo is volt. Volt gyenge meccse is. Az edzok ugyanazt lattak mint en, egesz evben ezt mondtak, es ezert is fizettek meg. A PFF statisztika oldal, akik mast neznek mint barki, de szinten. A legnagyobb chiefs szurkoloi oldalak nagy megmondo emberei (akik fossa elemeznek minden egyes meccset, lattak Fishert is) szintugy. PErsze lehet mindenki teved.

Elso eveben Fisher egyik legrosszabb pass protectiont nyujtotta a ligaban. Serulten jatszott, de nem csak azert. 2014 ota fejlodik. Visszakerult a kezdeti ROT posztrol balra, amirol o maga is mondta, hogy ott sokkal termeszetesebben megy a jatek. A pass protection kimondottan sokat fejlodott, erovel is jobban birja, szemmel lathatoan jobb a technikaja is.
Kulon problema volt Fishernel az ero novelese, mert ebben nem erte el a kivant NFL szintet. O maga is ezt nevezte meg mint amivel leginkabb meggyult a baja. O nem akart tomeget veszteni, csak kemenyen gyurt es dietazott, hogy erot noveljen. De sulyt vesztett. Mostanra allt be a testsulya 315re nagyjabol, de nagyobb izomtomeggel. Ahogy o fogalmazott, eleinte zavarta, hogy atalakult a teste, de megiscsak 25 eves, gyorsan fejlodik fizikalisan, es hamar atallt.

Eleve vartak legalabb egy tanulo evet, annyira messze volt az NFL szinttol ahonnan jott. A meglepo az volt, hogy mennyire lent volt a melypont, azt azert senki nem varta.
A kerdes az, meddig tart a fejlodes? Mar idoben, illetve meddig tart minosegben, vagyis hova erkezik meg vegul.

Masik kerdes lassan megvalaszolja onmagat. Serulten is letolt 13-14 meccset (neha egyszerre 2-3 serulessel, mert kompenzalta a serulest, es raserult a masik csuklojan vagy bokajan is). Tavaly ugye minden meccsen (+ 2PO) jatszott. Vagyis lehet megsem akkora injury prone, csak nem volt szerencseje eleinte.

Szoval nem mondom, hogy egy 1/1 LOT nagy biznisz, ha harmadik evere erik be kozepes szintre. Ellenben most nem azt kell eldonteni mekkora huzas volt 1/1re, hanem azt, hogy megtartsak, vagy jojjon valaki mas? De ki? Es ugy dontottek kockaztatnak, mert a jelek jok.

Viszont sztem azert amit te irsz teljesitmenyt, ha igaz lenne, az nem kockaztatas, hanem orultseg lenne igy megfizetni. Abban igazad is van. Csak sztem ennel lenyegesen jobban jatszott tavaly mar. Nem egy meccsen, hanem egy szezonban. Erre ugy gondoltak ,mar lehet alapozni. Akkor is, ha sosem lesz HOF kaliber, csak szimplan jo LOT. Ami viszont sztem is lehet.
ulpianus
Elfogadom, hogy alul értékeltem Fishert hirtelen, az átlag T szintet már rá lehet mondani, és azt is, hogy felfelé ível eddig a pályafutása.
Továbbá nekem se a hosszabbítás tényével van gondom. Egyszerűen csak sokallom az árat, mert évi 10M-t vagy fölötte azért nem átlagos LT-nek adsz. Ezzel a szerződéssel a 8. legjobban fizetett LT és a 10. legjobban fizetett OL tag lett/lesz. Sajnos az se igaz, hogy példa nélküli lenne főleg ebbe a holt szezonba a gyenge/átlagos playak messze túlfizetése (sokuknál sokkal kevesebb potenciállal mint Fiseher esetében), csak évi 10M+ Ericnek nálam! a túl sok kategória.
Idénre amúgy is csak 1M cap space maradt (liga legkevesebb), jövőre is a 4. legkevesebb pénze lesz a csapatnak 4M, de közben lejár a szerződése Poenak, Berrynek, Flemingnek, Santosnak (bár ő tenderezhető ha jól tudom).

De nagyon kívánom neki, hogy cáfoljon rám, és 1-2 év múlva csak csettintsek egy nagyot, hogy már megint elnéztem, és eléri a jó tackle szintet. Mert az megér évi 10Mót. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Albert is lassan indult (bár ő Guard volt talán egyetemen) aztán egész pofás OT lett belőle. Igaz nem 1/1 volt de 1.kör közepe

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Ez igaz. De Fisher nem jó, és 1-2 meccsen mutatott csak eddig közepes teljesítményt.
alatriste
Ellenben sztem ennel sokkal tobb meccsen mutatott kozepes teljesitmenyt, es par meccsen kimondottan jo is volt. Volt gyenge meccse is. Az edzok ugyanazt lattak mint en, egesz evben ezt mondtak, es ezert is fizettek meg. A PFF statisztika oldal, akik mast neznek mint barki, de szinten. A legnagyobb chiefs szurkoloi oldalak nagy megmondo emberei (akik fossa elemeznek minden egyes meccset, lattak Fishert is) szintugy. PErsze lehet mindenki teved.

Elso eveben Fisher egyik legrosszabb pass protectiont nyujtotta a ligaban. Serulten jatszott, de nem csak azert. 2014 ota fejlodik. Visszakerult a kezdeti ROT posztrol balra, amirol o maga is mondta, hogy ott sokkal termeszetesebben megy a jatek. A pass protection kimondottan sokat fejlodott, erovel is jobban birja, szemmel lathatoan jobb a technikaja is.
Kulon problema volt Fishernel az ero novelese, mert ebben nem erte el a kivant NFL szintet. O maga is ezt nevezte meg mint amivel leginkabb meggyult a baja. O nem akart tomeget veszteni, csak kemenyen gyurt es dietazott, hogy erot noveljen. De sulyt vesztett. Mostanra allt be a testsulya 315re nagyjabol, de nagyobb izomtomeggel. Ahogy o fogalmazott, eleinte zavarta, hogy atalakult a teste, de megiscsak 25 eves, gyorsan fejlodik fizikalisan, es hamar atallt.

Eleve vartak legalabb egy tanulo evet, annyira messze volt az NFL szinttol ahonnan jott. A meglepo az volt, hogy mennyire lent volt a melypont, azt azert senki nem varta.
A kerdes az, meddig tart a fejlodes? Mar idoben, illetve meddig tart minosegben, vagyis hova erkezik meg vegul.

Masik kerdes lassan megvalaszolja onmagat. Serulten is letolt 13-14 meccset (neha egyszerre 2-3 serulessel, mert kompenzalta a serulest, es raserult a masik csuklojan vagy bokajan is). Tavaly ugye minden meccsen (+ 2PO) jatszott. Vagyis lehet megsem akkora injury prone, csak nem volt szerencseje eleinte.

Szoval nem mondom, hogy egy 1/1 LOT nagy biznisz, ha harmadik evere erik be kozepes szintre. Ellenben most nem azt kell eldonteni mekkora huzas volt 1/1re, hanem azt, hogy megtartsak, vagy jojjon valaki mas? De ki? Es ugy dontottek kockaztatnak, mert a jelek jok.

Viszont sztem azert amit te irsz teljesitmenyt, ha igaz lenne, az nem kockaztatas, hanem orultseg lenne igy megfizetni. Abban igazad is van. Csak sztem ennel lenyegesen jobban jatszott tavaly mar. Nem egy meccsen, hanem egy szezonban. Erre ugy gondoltak ,mar lehet alapozni. Akkor is, ha sosem lesz HOF kaliber, csak szimplan jo LOT. Ami viszont sztem is lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Egy jó LT nem ír alá ennyiért nmanapság.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.
empty taxi
úgy érzem Fisher szerződésévrl nagyon durván elfognak szálni az OT szerződések.
braxa88
Az OT-k már egy ideje a 2.legjobban fizetett játékosnak számítottak a QB mögött, erre zárkóztak csak fel az elmúlt pár évben a prémium pass rusherek, pár WR meg 1-1 CB. Fisher zsetonja nem is olyan őrületesen sok, az első két évében elég ergya volt, de fokozatosan javul (nem néztem az összes KC meccset, ezért lehet majd rámcáfolnak), ráadásul 25 éves. Ha jól rémlik egy elmebeteg kombájn után lett 1/1es (lehet Kansasben sokat adnak a felmérőre, Poe vagy épp Conley is itt van ugye). Lehet látták benne a potenciált, akkor meg hülyék lennének 3 év után kidobni a kukába. Ha meg idén letolt volna egy career évet, akkor jövőre 6év 63 helyett (ami 4év bővítés ugye csak) kért volna 5év 65 milliót.

Berry meg tényleg egy kiemelkedő játékos és egy remek ember, de tény, hogy itt eléggé rendben vannak a DB edzők, talán még Cassius Vaughnból is épkézláb CB-t csináltak volna 😀
OT-t sokkal nehezebb lesz jót találniuk, mint DB-t.
Borbinho
Ez igaz. De Fisher nem jó, és 1-2 meccsen mutatott csak eddig közepes teljesítményt.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Az OT-k már egy ideje a 2.legjobban fizetett játékosnak számítottak a QB mögött, erre zárkóztak csak fel az elmúlt pár évben a prémium pass rusherek, pár WR meg 1-1 CB. Fisher zsetonja nem is olyan őrületesen sok, az első két évében elég ergya volt, de fokozatosan javul (nem néztem az összes KC meccset, ezért lehet majd rámcáfolnak), ráadásul 25 éves. Ha jól rémlik egy elmebeteg kombájn után lett 1/1es (lehet Kansasben sokat adnak a felmérőre, Poe vagy épp Conley is itt van ugye). Lehet látták benne a potenciált, akkor meg hülyék lennének 3 év után kidobni a kukába. Ha meg idén letolt volna egy career évet, akkor jövőre 6év 63 helyett (ami 4év bővítés ugye csak) kért volna 5év 65 milliót.

Berry meg tényleg egy kiemelkedő játékos és egy remek ember, de tény, hogy itt eléggé rendben vannak a DB edzők, talán még Cassius Vaughnból is épkézláb CB-t csináltak volna 😀
OT-t sokkal nehezebb lesz jót találniuk, mint DB-t.
Borbinho
En is igy latom. Fisher elso ket eveben folyamatosan serult volt, mikor jatszott, akkor sem volt jo.
Szepen lassan ember lett belole.
Egyfelol ha bejon, Fisher tovabb fejlodik (fiatal), akkor kiderulhet, nem is volt minden scout ostoba. Es akkor ez az ar kivalo lesz. Masreszrol ha nem jon be, akkor nyilvan nem erte meg. A tamadofal fiatal, legalabb o itt van mar par eve, lathatoan biznak benne valamiert. De tenyleg fejlodott is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.
empty taxi
úgy érzem Fisher szerződésévrl nagyon durván elfognak szálni az OT szerződések.
braxa88
Az OT-k már egy ideje a 2.legjobban fizetett játékosnak számítottak a QB mögött, erre zárkóztak csak fel az elmúlt pár évben a prémium pass rusherek, pár WR meg 1-1 CB. Fisher zsetonja nem is olyan őrületesen sok, az első két évében elég ergya volt, de fokozatosan javul (nem néztem az összes KC meccset, ezért lehet majd rámcáfolnak), ráadásul 25 éves. Ha jól rémlik egy elmebeteg kombájn után lett 1/1es (lehet Kansasben sokat adnak a felmérőre, Poe vagy épp Conley is itt van ugye). Lehet látták benne a potenciált, akkor meg hülyék lennének 3 év után kidobni a kukába. Ha meg idén letolt volna egy career évet, akkor jövőre 6év 63 helyett (ami 4év bővítés ugye csak) kért volna 5év 65 milliót.

Berry meg tényleg egy kiemelkedő játékos és egy remek ember, de tény, hogy itt eléggé rendben vannak a DB edzők, talán még Cassius Vaughnból is épkézláb CB-t csináltak volna 😀
OT-t sokkal nehezebb lesz jót találniuk, mint DB-t.
Borbinho
arra gondoltam, h ezek után már bármilyen OT meg kéri majd a minimum 10M/év fizut.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.
empty taxi
úgy érzem Fisher szerződésévrl nagyon durván elfognak szálni az OT szerződések.
braxa88
Az OT-k már egy ideje a 2.legjobban fizetett játékosnak számítottak a QB mögött, erre zárkóztak csak fel az elmúlt pár évben a prémium pass rusherek, pár WR meg 1-1 CB. Fisher zsetonja nem is olyan őrületesen sok, az első két évében elég ergya volt, de fokozatosan javul (nem néztem az összes KC meccset, ezért lehet majd rámcáfolnak), ráadásul 25 éves. Ha jól rémlik egy elmebeteg kombájn után lett 1/1es (lehet Kansasben sokat adnak a felmérőre, Poe vagy épp Conley is itt van ugye). Lehet látták benne a potenciált, akkor meg hülyék lennének 3 év után kidobni a kukába. Ha meg idén letolt volna egy career évet, akkor jövőre 6év 63 helyett (ami 4év bővítés ugye csak) kért volna 5év 65 milliót.

Berry meg tényleg egy kiemelkedő játékos és egy remek ember, de tény, hogy itt eléggé rendben vannak a DB edzők, talán még Cassius Vaughnból is épkézláb CB-t csináltak volna 😀
OT-t sokkal nehezebb lesz jót találniuk, mint DB-t.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.
empty taxi
úgy érzem Fisher szerződésévrl nagyon durván elfognak szálni az OT szerződések.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nem értem miért pont Fisherre volt pénz, és miért nem Berryre.
1/1 ide vagy oda bele kellett volna törődni lassan, hogy nem lett meg a hőn áhított franchise Tackle.
alatriste
Nyilván zongorázni lehet a 2 játékos tehetsége közti különbséget.
Ahogy az LT és a FS poszt fontossága között is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...