NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 954 — Defender
Sziasztok !!!

Mi várható még az idén Jamaal Charles-tól? Fog még egyáltalán játszani, vagy kuka az idénye? És ha igen, akkor vajon egészséges tud maradni?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Sio Moore erkezett LB poszta

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Vasarnap esti meccsen bukunk. Nem erdemes virrasztani. A Steelers pedigree még jo csapat is. Tul vannak lihegve, de jok. Megyunk tovabb a lenini uton, ès kesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Az első félidőt bírtam végigszenvedni, To mindig benne van a játékban de ami szvsz inkább aggasztó az az , hogy Alex borzalmasan pontatlan idén, ez az eddigi meccseinken is megfigyelhető volt, de ez most éjszaka csúcsosodott ki, méterekkel képes az üres elkapókat eltéveszteni, eddig a D a szerzett labdákkal meccsben tartott minket vagy meg is nyerte azt de tegnap ők is nyelték a hosszú passzokat mint kacsa a nokedlit.
Ennél (remélem) csak jobb lehet!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na, én is jókor találtam ide 😛
Úgy néz ki, továbbra maradunk középcsapat, meh.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
első két drive s TO 22-0 pár perc alatt.

Kb amikor semmi nem jön össze.

Borzalmas volt.
Janek
Vaciláltam este, hogy kinyújtsam-e a maratont a hajnali meccsre is, de ezek szerint jól döntöttem, hogy inkább pihentem.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
első két drive s TO 22-0 pár perc alatt.

Kb amikor semmi nem jön össze.

Borzalmas volt.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez most sajna nem jött össze...túlságosan felhúztuk a Vasasokat.
dande
A Jets elleni meccset kivéve idén nem tudtam eddig megnézni a csapatot. Mi volt ez a hajnali borzalom?


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez most sajna nem jött össze...túlságosan felhúztuk a Vasasokat.
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Az othhoni merlegunk ezzel 2-0. A Donkeys (szinten 2-0 otthon) lepeselonyben. Jol csinaljak, nem kerdeznek semmit, nyernek es kesz, oszt' csinal mindenki amit akar feloluk. Szerencsetlen Bolts pedig nem rossz csapat, de ebben csoportban nem sokat lehet hibazni, ezek a leolvadasok nem fernek bele.

Mindenesetre ennyi turnoverrel megint a Defense volt a fo csapasmero ero. Mindamellett Alex csoportvezeto uram munkasbrigadja hozta megint amit tud. Neki egyebkent is van szezononkent 2 fos meccse, a tobbin megbizhatoan ezt tudja. Amig a vedelem (es ST) jo, nyerhetunk vele barki ellen.
ulpianus
maclin viszont több elkapható labdát engedett el (alex ráadásul ezeket szépen megdobta messzire)
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
M. Peters lett az AFC het vedoje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Jut eszembe, Colquitt milyen puntot vagott oda az elejen! Felpalyarol letettuk a fel yardosra. Nem volt csunya.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Az othhoni merlegunk ezzel 2-0. A Donkeys (szinten 2-0 otthon) lepeselonyben. Jol csinaljak, nem kerdeznek semmit, nyernek es kesz, oszt' csinal mindenki amit akar feloluk. Szerencsetlen Bolts pedig nem rossz csapat, de ebben csoportban nem sokat lehet hibazni, ezek a leolvadasok nem fernek bele.

Mindenesetre ennyi turnoverrel megint a Defense volt a fo csapasmero ero. Mindamellett Alex csoportvezeto uram munkasbrigadja hozta megint amit tud. Neki egyebkent is van szezononkent 2 fos meccse, a tobbin megbizhatoan ezt tudja. Amig a vedelem (es ST) jo, nyerhetunk vele barki ellen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár érte mert simán nyerni kellett volna kicsit több koncentrációval és szerencsével. Legalább most már a veretlenség miatt nem kell aggódni 😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
A vedelem most sem volt rossz, szereztek labdakat, tartottak a nyilvanvaloan gyenge Oszit. Tamadok nagyon gyengek voltak, ennyi komoly hibat azert nem szoktak veteni. Legcsunyabb a centerunk csodasnapje, amivel fejvedobta ALexet, es intsant a voros zonaban talata magat a Texans. jol jelzi a meccs igen alacsony szinvonalat, hogy azon kivul nem is volt TD. Aki nem latta ezt a borzalmat, ne is nezze meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Kivágtátok KeiVarae Russellt 😮
Plusz volt egy Houston restructure is.
 www.profootballweekly.com/2016/09/14/report-kansas-city-chiefs-to-release-rookie-db-keivarae-russell-74th-overall-player-drafted/a5azhhh/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Allen ha nem sérül le azért más lehetett volna a vége.
Janek
Ugy erted, rendes jatekidoben elverjuk oket? Minden lehetett volna, de most ez lett. Azzal jatszunk aki jatszik. En szeretem Allent, de nem o egyedul volt jo eleinte sem. Peladul a vedelmukben, ami utana nem tudta megallitani Alex vad bandajat.
ulpianus
hát igen, ha juston houston nem lenne sérült akkor lenne nálunk pass rush és egyéb ha..😊

amúgy ilyet se nagyon láttam még mostanában offense oldalon tőlünk..és gyanítom nem is nagyon sokáig fogjuk látni😊

 www.nfl.com/stats/player?seasonId=2016&seasonType=REG&Submit=Go
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Allen ha nem sérül le azért más lehetett volna a vége.
Janek
Ugy erted, rendes jatekidoben elverjuk oket? Minden lehetett volna, de most ez lett. Azzal jatszunk aki jatszik. En szeretem Allent, de nem o egyedul volt jo eleinte sem. Peladul a vedelmukben, ami utana nem tudta megallitani Alex vad bandajat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Allen ha nem sérül le azért más lehetett volna a vége.

több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Szep volt bizony! Mindennel meg voltam elegedve. Conley droppolt egy rusnyat, Alex menekult, de futottunk, vedekeztunk jol, mindent likeoltam. Mas kerdes, hogy a felvezeto musorban, ami angolul ezek szerint u.n. first half, na ott total remenytelen bemelegites folyt egy kiraly Bolts ellen. De a meccs onnantol jo volt.
ulpianus
és lehet nem volt kidobott pénz a fisher hosszabbítás? előszezonban is kellemes meglepetés volt és vasárnap is nagyon jól odatette magát, persze a bolts passrush nem az a ligaszerte rettegett egység
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Szep volt bizony! Mindennel meg voltam elegedve. Conley droppolt egy rusnyat, Alex menekult, de futottunk, vedekeztunk jol, mindent likeoltam. Mas kerdes, hogy a felvezeto musorban, ami angolul ezek szerint u.n. first half, na ott total remenytelen bemelegites folyt egy kiraly Bolts ellen. De a meccs onnantol jo volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Szép volt Chiefs!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!
Grat a győzelemhez.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ware azért odarakta magát ,de kellett a bolts leolvadás is ...

több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Ma kimarad az alvás az adrenalin miatt,menjenek a picsába a thriller miatt