NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Chiefs agreed to terms with QB Alex Smith on a four-year, $68 million extension through 2018.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meglepetés!!!(?)
Chiefs agreed to terms with QB Alex Smith on a four-year, $68 million extension through 2018.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
53. ember:
Albert Wilson. UDFA rookie WR. 5'9 magas, bár 202 font, ami jobb mint a megszokott. Mért ideje jó (4.42), gyors és robbanékony viszont még jobb a pályán, edzéseken minden CBnél gyorsabbnak tűnt.
Átlagosan kap el, főleg ha csak a kezét használhatja. Viszont elkapás után veszélyes. Kiváló visszahordó. Nagyon jól lát a pályán, érti a zónákat, látja/érti a blokkokat vagy védőket mozgás közben. Képes elszakadni nem bonyolult utakon is.
Fun stat: 23 TD elkapását 44.6-os yardátlaggal hozta.
Született "Reid system" elkapó. Van még vele munka bőven, eleve a határon táncol. Egyelőre azonban ő lett a befutó a keresett csere WR poszton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Arrowhead Pride összerakta az 53at:
 www.arrowheadpride.com/2014/8/30/6087591/kansas-city-chiefs-first-53-man-roster-depth-chart


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Bronsont sajnálom őt kedveltem itt a preseason meccsek során, Succop meg sejthető volt.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A lista:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-Annouce-Roster-Moves-to-Meet-NFL-Mandated-53/9da98824-ea79-4974-afb3-d655d737264a

Kivágták Succopot, nem annyira meglepő. Ő az egyetlen kezdőjátékos.
Nico Johnsont (ILB), nem bizonyított, eddig vártak.
Illetve még Bronson a project safety, akit én esélyesnek tartottam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Succop kirakva, 7.7 millát kellett volna még adni neki 3 év alatt.
Santosnak 1.5 is elég lesz

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Tippelgethetnék, de igazából pár óra és meglesz a valóság. Sok újat egyébként sem tudok mondani. Tudod a biztos neveket te is, a többi kiderül hamar.
De tessék, az utolsó meccs snapszámai (gyakorlatilag kezdőjátékos nem játszott):
 espn.go.com/blog/kansas-city-chiefs/post/_/id/7377/snap-counts-vs-packers-and-what-it-means


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
tipped az 53ra?

főleg az oline és a wr érdekel

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Tyler Bray (QB) állítólag megsérült, de csak pont annyira sejtelmes módon és mértékben, hogy IR listára fog lehet kerülni esetlegesen. De bíznak a gyors és teljes felépülésben. Mivel lehet ez csak süket duma, én is bízom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A meccsen történt Chiefst sújtó bíráskodást Reid nevetségesnek nevezte (olyan 8 alkalommal egy öt perces riportban 😀). Mit mondjak, igaza van. Értem én, bárki tévedhet, meg határeset, de azért a fele nem volt határeset. Gyakorlatilag eldöntötték a meccset. És nem 6 pontról beszélünk. Nem akarom, hogy kompenzáljanak ilyenkor, mert a meccs eldőlt, mindegy. Jó is volt a Packers. Ez is tény. Amint eredménykövetőben írtam, letojom az egészet. De tétmeccsen ha ilyen lesz, abból qva nagy botrányok lesznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
AJ Jenkins a rosterért hajt, volt is egy király elkapása, erre agyrázkódása lett. Mekkora pech, hogy még egy fél órát nem bírta ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kush igazából pont hogy jó. De guard akkor sincs


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Kush még mindig nem elég jó ezek szerint.Lehet sosem lesz az....

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A támadófalba leigazolták Mike McGlynnt, guard-centert. 2008 negyedik körből került az Eaglesbe, majd több csapatban megfordult, 57 meccsből 47x volt kezdőjátékos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
támadófalról egy cikk + gifek (Fultont érdemes figyelni)

 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/24/chiefs-offensive-line-in-focus/deyell
Jó a cikk. Bár hozzáteszem Jeff Allen a #71, vagyis az ROT.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Azt mondta Reid, nem fognak játszani a kezdő a Zöld öbölben. Chase Daniel lesz a kezdő QB. Isten óvjon mindenkit, legalábbis engem sosem győzött meg a srác.

Sanders Commings alias üvegember újra megérdemelt helyén IR listán. Fisher és Hali kisebb sérülés miatt nem edzenek. Halinak a térde duzzadt, Fishernek nem tudom már követni mije bibis. éppen.
Charles viszont edzett a héten újra.

A távozók közt komoly név nem volt. Talán a WR keringőt eleinte legjobban kezdő Weston Dressler CFL sztár, aki feleakkora mint egy hobbit. A végére viszont lecsengett a jó szériája.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
támadófalról egy cikk + gifek (Fultont érdemes figyelni)

 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/24/chiefs-offensive-line-in-focus/

choose life
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem mondtam, hogy "úgyse fog semmit Kelly elérni az NFL-ben". Soha még hasonlót sem. Értem én, hogy más mondta, de nekem ehhez semmi közöm.

Azt mondtam, a hurry up részét (egyetemen is mások) kamu sérülésekkel a Chiefs is megakasztotta. Persze nem lehet folyton fetrengeni, védekezni akkor is kell. Nem eszik olyan forrón a védelmi edzőket sem. Ettől még a Kelly rendszer igazából több mint egy séma.ulpianus
Ehhez egy érdekesség amit a minap olvastam: A Philly tavaly kevesebb offensive snapet indított éves átlagban, mint a megelőző évben. (Nem ettől hurry up a hurry up, de érdekes, nem gondoltam volna.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kezdődik a keretszűkítés. Sokan tippelgetnek, ki megy, ki marad. Megtudjuk a valóságot hamar, ami sokkal érdekesebb. Holnap lesz az első szűkítés, aki nem tudná.
Első ember akit kivágtak Adam Schiltz volt. Az rémlik, hogy az utolsó meccsen láttam az oldalvonal mellett a mezén a nevét. Ennél izgalmasabb nevek is lesznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
baggio!

Én nem mondtam, hogy "úgyse fog semmit Kelly elérni az NFL-ben". Soha még hasonlót sem. Értem én, hogy más mondta, de nekem ehhez semmi közöm.

Azt mondtam, a hurry up részét (egyetemen is mások) kamu sérülésekkel a Chiefs is megakasztotta. Persze nem lehet folyton fetrengeni, védekezni akkor is kell. Nem eszik olyan forrón a védelmi edzőket sem. Ettől még a Kelly rendszer igazából több mint egy séma. De ez igaz minden sémára. Az NFLben alkalmazott sémák pont ilyen bonyolultak mind. Az bennük mégis a szép, hogy egy tökfej is fel tudja fogni, neki mi a szerepe. De mögötte hatalmas tudás van minden esetben. Nemcsak Kellynél.

Másik. A read option visszaesett. Ez tény. Nem azt mondtam, megszűnt. Ma is játszanak read optiont. 2012 előtt is játszottak. Vagy az ismert és egyedi Wild Cat sem tűnt el, játsszák mai napig. A Miami próbálta rendszerszinten, eleinte ment is. A read option sokkal komolyabb lehetőségeket tartogat ennél. Ezért komoly jövője van. De én azt mondtam anno, hogy visszaeshet, mindenki nyugodjon le egy pillanatra. És ez megtörtént.

Vagy ha már Chiefs, a Pistol offense például. Mikor leírtam, hogy ezt játszotta a Chiefs adott meccsen, sokan meglepődtek (jött JJ (nem ismered?) és rámutatott, mekkorát tévedek: egy shot gun még nem pistol). Szóval az pistol volt, és új volt. Jól is ment egy csere cseréje irányítóval. Persze az sem vethető össze a read optionnel lehetőségeit nézve. Nem lett rendszerszinten működő az NFLben. Próbálták, de nem ment. Mégis sok csapat bevette a playbookba. Reidnek is tetszett. Leigazolta (Chiefsbe) az edzőt, aki a pistolt gyakorlatba ültette, a rendszer atyját. Mert ez profi liga. Van erre is pénz. Itt érünk vissza Kellyhez.
Kellyről ha akarnak valamit, nekiül pár segédedző minimum, és kielemzik csontra. Van pénz és ember mindenre ami fontos. Meglátjuk mire mennek vele persze. Kelly is fejlődik. Ahogy mindenki. Erről is beszélek jelen témában többek közt. Nem kitalált Reid 15 éve egy sémát, és ma azt játssza a Chiefs.
A kérdés, merre fejlődik és mi működik hosszútávon. Ami nem, azt a részt ki tudja-e venni, vagy helyettesíteni. Illetve a végén is meg kell legyen az alapja a rendszernek, vagy különben egy másik rendszer. Ezért az alapnak erősnek kell lenni. A pistol és a wild cat itt bukik el, túlságosan kötött sémák. Profi edzőgárdák pár hónap alatt feltörik. Amíg valaki rá nem jön, miként lehet rugalmassá tenni. Egyetemen ezek évek óta aratnak. Nem gyenge próbálkozások.

Azt is látom, a többi edző vagy rendszer sem piskóta. Hiszek a read optionben. Ahogy Kellyben is, de Folesban például nem. Az Eagles rostere is határeset számomra. Lehet bennem van a hiba. Ahogy írtam, meglátjuk ha Kelly nem jut rájátszásba, és esetleg utána sem, akkor neki mit fognak írni az Eagles szurkolók. Mert Reiddel sem az volt a gond, hogy a személyisége milyen, vagy mint edző tehetségtelen (van ilyen sajnos, aki alkalmatlan vezetőedzőnek). Hanem az eredmények kezdtek elmaradni és minden hibája megnő az embernek ilyenkor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
az ugye világos, hogy Kelly közel sem a hurry up meg a read option miatt remek edző?
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/baggio
Olvastam a cikket, betetted máshova is. És tudom miről szól Kelly elképzelése. Nagyon is jó. De le kellett volna írnom két oldalt Kelly sémájáról és filozófiájáról egy vitában, ahol Reidről van szó? Ez kissé túlzás lett volna.
Annyit emeltem ki (nem azt hogy rossz, vagy csak ezért remek edző, ha már szavakon akarsz lovagolni mindenáron), hogy egyelőre várjunk vele.
Egyébként egy bizonyos JJ volt, aki ugyanígy a read optionre tett hasonló konzervatív megjegyzésem után megemlítette, biztos nem látom át, mennyire sokoldalúbb az is. Nem mintha ott is ezt kifogásoltam volna. Azt mondtam ott is, visszaeshet valami egyetlen sikeres év után. Aztán visszaesett a read option. JJ pedig eltűnt. Csak mondom.ulpianus
Az NFL konzervativizmusát szerintem nem tanácsos összekeverni egy adott rendszer sikerességének megítélésével. A "visszaesett a read option" meg amúgy is merész megállapítás, Lazor Miami OC-nek való kinevezése is azt mutatja, hogy igenis nyitnak más csapatok is Kelly taktikája felé. Hogy egyik napról a másikra nem terjednek el az ilyen játékok (ahhoz kellene még pár Manziel a profi ligába), az azért nyilvánvaló, még ha a pillanat hevében és egy holtszezonnyi "úgyse fog semmit Kelly elérni az NFL-ben" kritikával a háta mögött az ember könnyebben ragadtatja el magát felelőtlen kijelentésekre.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
az ugye világos, hogy Kelly közel sem a hurry up meg a read option miatt remek edző?
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/baggio
Olvastam a cikket, betetted máshova is. És tudom miről szól Kelly elképzelése. Nagyon is jó. De le kellett volna írnom két oldalt Kelly sémájáról és filozófiájáról egy vitában, ahol Reidről van szó? Ez kissé túlzás lett volna.
Annyit emeltem ki (nem azt hogy rossz, vagy csak ezért remek edző, ha már szavakon akarsz lovagolni mindenáron), hogy egyelőre várjunk vele.
Egyébként egy bizonyos JJ volt, aki ugyanígy a read optionre tett hasonló konzervatív megjegyzésem után megemlítette, biztos nem látom át, mennyire sokoldalúbb az is. Nem mintha ott is ezt kifogásoltam volna. Azt mondtam ott is, visszaeshet valami egyetlen sikeres év után. Aztán visszaesett a read option. JJ pedig eltűnt. Csak mondom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
az ugye világos, hogy Kelly közel sem a hurry up meg a read option miatt remek edző?
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/baggio
Szerintem, tuti, és valószínű Ulpi sem ezt akarta mondani. De valóban várni kell még vele, hogy kiderül vagy beborul, én bízom benne, mint ahogy itt Reidben is azért 😀
Ami az illeti az itteni Eagles fanok közül szerintem én vagyok az aki rettegve nézhetek minden Foles int-t, hogy "na ugye megmondtuk, nem ő a mi emberünk" 😛 mert én álltam ki mellette talán először. Ajánlom Folesnak meg Kellynek, hogy csinálják rendesen a dolgukat, és a KC-nál Smith és Reid és akkor februárban lesz egy szép éjszakánk 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ezt találtam, de a tiéd biztos relevánsabb.

 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-pct?date=2008-02-04dande
Nem a szàmok ugyanabból vannak a KCièi 13/12


Aki nem hiszi, annak utánajárnak