NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
az ugye világos, hogy Kelly közel sem a hurry up meg a read option miatt remek edző?
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
dande!

Jim Johnson halála hagyott olyan űrt maga után, amiből nem tudtak talpra állni.
A séma igazából jó. Valóban vörös zónában bajban van. De nem rosszabb a helyzet, mint több más szintén sikeres sémánál. A kis elkapók, a GPS WR üzemmód, és más összetevők miatt. Más sémának más gyengesége van. Én ezt egyébként kiemeltem mikor bemutattam Reid rendszerét a publikumnak. tudok róla és nem tagadom azóta sem.

Viszont Reidnek sosem volt elit irányítója. Mindig kompromisszumokat kellett kössön. Ellenben sikeres volt olyan irányítókkal, akik tehetségesek, de nem elit tehetségek. McNabbet mikor draftolta, sokan őrültnek hitték.
Kétségtelenül előny viszont, ahogy képes felhozni a QB posztot. Sok edző onnantól zseni, mikor jön a király QB. Se előtte, se utána. Ha egyszer kapna Reid egy Andrew Luckot, mindenki értené, hogy a sémája nagyon jó, nem kicsit.
Mindegy, de ha a rendszer termelné a pickeket, akkor Alex, Donovan, de még Vick, vagy Kolb is szórták volna.

Másik. Ha Kelly nem lesz rájátszásbaba idén (sztem a Cowboys viheti a csoportot végre valahára), őt is elő fogják szedni az Eagles szurkolók. Eleve nem türelmes fajta a sasmadár. Reidet mondjuk a végén már a rossz időért is elővették. Ez is benne van amikor valaki ennyire hosszú ideig marad egy csapatnál. De nem hiszem, hogy legtöbb szurkoló ne értene egyet, ő egy egészen kiváló edző. Más kérdés, hogy Kelly is az, nem jártak rosszul a cserével. Bár azzal még várok. Érdekes ez az ultra hurry up, meg állandó variálás mindennel. De előbbit a Chiefs is megviccelte. Flowers és társai felváltva lettek betegek, és állt az óra keményen, mikor kellett.
Én már csak minidig különvéleményen vagyok. Mikor a read option volt tavalyelőtt a forradalom, én mondtam, hogy lehet ez is sokat fog gyengülni 2013ra. Várjunk egy rendszerrel legalább két sikeres évet. Mikorra kielemzik. Jó, ki lettem röhögve konkrétan ott is (megszoktam már. Csak ezért nem fogok beállni a sorba), de visszaesett a read option, és főleg senki nem játssza alapsémaként. Meglátjuk akkor mit mondanak az Eagles szurkolók. Mert Reid rendszere 10 év után kezdett repedezni. Ami nem rossz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én ezt találtam, de a tiéd biztos relevánsabb.

 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-pct?date=2008-02-04
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
No.5. 2013 RZ efficiency OnlyTD 59,68% az előző èv 27,03%hoz szèp ugràs
De imhun a kedvenc bradyavàmpír oldalam, nem làtom hun lenne lemaradva a Fili az adott időszakban
 redzone.rga.com


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerinted akarom? 😀 Csak most így tűnt az alapján amit láttam, de ahogy jeleztem, ezek csak érzések legyen neked igazad!
Szerintem én vagyok az egyik, akik leginkább kívánom, hogy Reid legyen itt sikeres, az első pillanattól, mert az AFC-ből ti vagytok a kedvenceim a Tigrisek előtt, és egyszerűen nem szeretném, ha besülne. Hálásak lehetünk neki azért az eredményes évtizedért, ami felhozta a FR-t ahol tart, Kelly is rá tud építkezni.

Viszont az RZ problémák nem a fia halála után vagy mondjuk az utolsó 1-2 évben jelentkeztek hanem sokkal régebb óta. Utána néztem és utoljára a 2006!-s idényben sikerült 53% fölé menni, és most legutóbb már Kellyvel. Közben inkább 50 alatt, körül, mint felett volt. Nem tudom mi számít jó hatékonyságnak, de ahogy láttam ez inkább közepes vagy gyengébb. Itt most TD-król van első sorban szó. Ezt talán már lehet rendszer szintű problémának nevezni,hogy erre nem talált igazán hosszabb távú megoldást bár ennek biztos több összetevője is van. Talán abból fakadóan is, hogy többet bíz a QB-ra és ez nem mindig sül el jól, Bosszankodtunk is emiatt rendesen.
Mondom kívánom, nagyon! legyen itt máshogy és februárban már rossz emlék legyen ez a gondolat menet csupán, de most ez a helyzet.


Szerk: Annyiban javítom magam, hogy viszont a KC-nak tavaly már Reiddel 59% volt tehát van esély rá, hogy azért jó lesz ez 😛
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
dande!

Ha nem akarsz mindent rossz színben látni, akkor ne tedd.

Alex és a vizionált "rengeteg eladott labda". Tavaly ha jól emlékszem egy cikkre, akkor kezdő QBk közül Rodgers adta el eggyel kevesebbszer (6) a labdát, miközben nem játszott csak fél szezont. Ráadásul Alex Smithnek van 2010 óta a legkevesebb ITje, hasonló összevetésben. Akkor ezek szerint mindenki a ligában alkalmatlan? Vagy csak az, aki dobott picket előszezonban? A tegnapi egyetlen (előszezon) meccs volt..

Tavaly jól kifutott éve lett Reidnek, és Smithnek, de nagyon nehéz lesz tartani a szintet attól tartok, és ha előjönnek azok a dolgai Reid papának ami nálunk....
Kívánom, hogy ne így legyen és változzon meg mindez a szezonra, de egyenlőre aggódó szemmel követem ami történik.dande
Kelly dolgai miatt az Eaglesnek annyi idénre. Bár tavaly volt egy jól kifutó éve, de nem lesz egyszerű tartani a szintet. Aggódó szemmel figyelem a történéseket.

Minden edzőnek menni kell egyszer. Minden program kifullad egyszer. Ellenben nem sok edző van, akit az NFLben több mint 10 évig hagynak vezetni egy csapatot. Legtöbb kifullad 3-5-7 év alatt. Reid kezdetben sem volt tökéletesebb. A hibáival együtt volt sikeres. Igazából még fejlődött is. Sok oka volt hogy a végén semmi nem jött össze. Én ismertem amit ott játszott, az összes csapat edzőjének rendszerét figyelem évek óta. Kellyt is ismertem egyetemről egyébként. Mindenesetre Reid döntött, ő volt a felelős, mennie kellett. Ilyen egyszerű, és mégsem ilyen egyszerű. De azóta is fejlődik. már idén is más lesz, mint tavaly.
A fia meghalt, kissé megzuhant, érthető. Emlékszem tavaly is idejártak beírni páran nem is egyszer, hogy kiégett, sosem jutunk POba. Bejutottunk. Nem fogok sírni ha idén nem jutunk be. Csak döntsék el Alex kell vagy nem. Ha mellette szavaznak, játsszon jól. Ez Reid felelőssége is. Nem tud mit tenni, ha nem sikerül, de felelősségre vonható lesz. Ennyi a történet, nem több.

A séma. Nem megoldhatatlan probléma a vörös zóna. Ami igaz, a kis elkapók ott hátrányt jelentenek egy az egyben, más megoldást kellett találni. Ezértmás megoldást találtak. De picket McNabb sem a rendszer miatt dobott, és Alex Smith sem. Hozzáteszem egyikük sem dobott sokat egyáltalán. Donovan a végén, de ott már mindenki görcsölt. Nem a rendszer hibája volt vagy Reid hibája. Van egyébként séma, amiben benne van a pick rendesen, de ez nem olyan. Illetve vannak hajcsár edzők, akik belehajszolják a játékost esztelen dolgokba, de Reid nem ilyen. Sőt ,néha kicsit túlságosan is haver. De attól senki nem fog picket dobni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem bántásból és nem vészmadárkodásból, de nem volt túl jó jel látni a tegnapi teljesítményt a szezonra nézve, főleg Smithtől. Ami még rosszabb, amit főleg a RZ-bel problémákból láttunk, arra az utolsó philadelpihai évei alapján bizony azt tudjuk mondani Eagles fanok, same old Reid. Ugyan ezekkel a problémákkal küzdöttünk, rengeteg eladott labda az RZ-ben, és inkább FG, mint TD. Ezek szerint nem feltétlen MM volt benne a ludas....
Tavaly jól kifutott éve lett Reidnek, és Smithnek, de nagyon nehéz lesz tartani a szintet attól tartok, és ha előjönnek azok a dolgai Reid papának ami nálunk....
Kívánom, hogy ne így legyen és változzon meg mindez a szezonra, de egyenlőre aggódó szemmel követem ami történik.
Persze Ulpi szakmailag tud cáfolni, és azt mondani nincs mitől tartani, de hát na, ami úgy van, az úgy van.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az egy hosszú elkapás megint Sorensen (SS) hibája volt.

A visszahordás pedig a mindenféle tartalék ellen ment. Akikről dönteni kell keddig, kit rúgjanak ki. Egyébként egy visszahordás nem a világ, az a legjobbak ellen is összejön éles meccsen is. Sokkal fontosabb, hogy Black Mamba nagyszerűen indult meg nem egyszer a labdával most is. Igazából nem az a lényeg, hogy TD vagy nem TD. Hanem hogy értelmesen indul vagy ész nélkül. Jókor indul, vagy átlátja amikor nem kell. A blokkok a helyükön vannak vagy esetlegesek. Sztem jó lesz a ST.

Alexnek szerencséje sem volt, de azért a két pick az ő hibája volt. Ahogy rémlik, mindkettőnél volt ideje, akkor nem omlott be a fal idő előtt. Meglátjuk, mi lesz ha játszik Charles és Bowe, Berry, meg a többi. Alex ezzel nem győzte meg a vezérkart, hogy gyorsan fizessenek 100 milliót. Kelce továbbra is jól játszott. Lehet el fogja venni az egyébként szintén jó Fasano helyét. Volt dupla és tripla TE felállás, de még csak alap játékokkal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
A támadófal katasztrófa sajnos, nem tudom hogy Charles hogy fog így futni. A driveokat meg szépen megcsináljuk a Red Zone-ig, aztán ott vagy INT, vagy FG tehát elfogy a tudomány vahogy, remélem csak a preseason miatt volt így 😊

A védelem jó volt továbbra is, egy hosszú TD-t engedtek az elején. Berry visszatérésével meg még jobb les za védelem.

ST meg általában jó, bár nekik is volt egy punt után hogy majdnem TD-re hozták vissza a lasztit.

Ami továbbra is aggaszt az a támadófal, nem tom mi lesz így ebből.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A támadófal sikeresen alulmúlta az eddigi gyenge teljesítményét.
Viszont Parker jól játszott, lehet lesz belőle ember.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jeff Allen lesz ROT, Stephenson helyett. Egyetemen volt OT, meglátjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Más, olvasom hogy Sean Smith jól teljesít edzésen és szeretné visszakapni a kezdő pozícióját. Mi tagadás én is nyugodtabb lennék. Valamint kiemelte hogy milyen fontos megtanulnia most hogy a kezét nem használhatja úgy ahogy eddig, miközbe ugye nálunk inkább fizikális CB-k vannak.

Valamint kiemeltek 5 dolgot amit érdemes nézni a Vikings ellen, azon kívül hogy Cassel visszatér, hál Istennek ellenfélként 😀
Ebből az 5 dologból az egyik hogy maradjanak egészségesek alap.

A kicker párharc már érdekesebb, előző meccsen néztem hogy Santos mennyivel erősebben rúgta a FG-t mint Succop. Itt én nem tom ki a jobb, ha Santos pontos is akkor talán ő.

Az O-Line meg nem igazán jó, Stephenson eltiltásával meg az alapszezon elején még rosszabb lesz. Így a WR állománytól se várok semmi kiugrót. Hiába versenyeznek a roster helyekért ilyen O-Line mellett Alexnak nem lesz sok ideje.

A Turnover-ek pedig lesznek, valamint jó D és ST játék is, hátha ez megment minket megint.

Remélem nem lesz igazam, de így az O-Line mostani helyzetével nem igazán látom hogy tudnánk támadásban jól teljesíteni.
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát bammeg ezt nem hiszem el... Stephensont 4 meccsre eltiltották teljesítményfokozó szerek miatt. Így a Titans, Broncos, Dolphins és Patriots meccset kihagyja, nagyon jó lesz így a támadófal... meg valszeg az egész Offense mesés lesz így az első jó pár meccsen, előre látom a gyönyörű sorsunk.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
charles újra edzésben, ellenben mays csuklóját műtötték, nincs infó még róla mennyit hagy ki emiatt
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Rishaw Johnson -> Tampa Bay
Kelcie McCray -> Kansas City
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Azt mondják, Tyler Bray többet fog játszani a Vikings ellen. Mondjuk nulla snapnél nem lesz nehéz többet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
kb. a támadófalon és a secondary-n múlik a szezon.ehh
Egyetértek, kiegészítve a passzjátékkal (QB-WR, TE jó lesz). Ez a trió dönt el mindent nagy vonalakban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Igazad van, emlékszem rá. Viszont mindenki vészmadárkodott.
Mindenesetre Schwartz túlértékelt volt, nem ér ~5 milliót. Asamoah talán, bár nem lett volna rá sem pénzünk hosszabb távon. Albert sem ér 10 milliót. Én kedvelem őket, de Dorseynek igaza van, ez nem vezet sikerre, ha túlfizetsz mindenkit pánikból. Itt még csapatépítés folyik, ez lesz a második évük. Nem a SB a cél egyelőre.
Tavaly ígéretes fiatal fal volt, de nem hozta az elvárásokat. Ezt is be kell látni. Most ha kidobták volna rájuk ezt a 20 milliót évente, attól sem lettek volna jobbak. Asamoah akit én ennyiért is itt tartottam volna egyedül.

Meglátjuk. Fisher sem reménytelen. Ez olyan mint Poe, ő iskis suliból jött, és nem lett király első évében, pár hater azonnal jött kárörvendeni. Aztán valahogy utána elfelejtettek véleményt írni Poeról aki addig annyira érdekelte őket. Vagy a sérült Tyson Jacksonról, aki egy évig volt "gigabust" meg egyéb baromságok, nem folytatom.
Eric Fisher erővel nem bírja, és folyton sérült volt. Nem lehetett terhelni, így fejlődni sem tudott. Most visszakerült a természetes posztjára, kicsivel rutinosabb. Rápakoltak izmot, még meg kell szoknia a dolgokat. Más is lett a mozgása egyébként kissé. Most várunk.
Jeff Allen lehet nem lesz jobb, ő sem bírja erővel, de ő guard, ez itt nagyob probléma. És nem jó pass protector, hiába gyors, nem jól veszi fel a biltzet (ha van), néha elenged egy embert ráadásul mert benézi a sémát vagy nemtom. Bár még 24 éves. Egyetemen is ZBt tolt, tavaly játszott először powerben. De nem hiszek benne egyelőre. Ha nem lesz erősebb, nem lesz jobb.
Illetve az RG poszt nem megoldott. Fulton nem rossz, de totál nyers.
Stephenson hosszútávú project játékos volt, mostanra kell elvben beérnie. Neki is vannak még hibái. 25 éves, csak a sérülések miatt játszott eddig kezdőt. Ez sem lefutott. Tavaly jó volt már.
Hudson sem erőnyerő, de minden másban jó. És neki nem is kell bivalykodni. Ő a legstabilabb játékosunk. Viszont ide kell a legtöbb rutin, centerként még fejlődésről beszélünk ilyenkor. 25 éves, a centerek ilyenkor kezdenek beérni, és ~26-32 évesen vannak a csúcson.

Pont jól összeérhet ez a csapat. Lehet jövőre egy jó guardot találni kell, de működhet. Egy guardot kinevelni nem lehetetlen, addig is jó oda szinte bárki. Elég egyszerű poszt, ha nem elit játékos kell. Reid rendszerébe nem kell.

A Cinci és Panthers jó felmérő volt, nem mindenki lesz ennyire erős. De a lényeg egyelőre, hogy minden meccsel jobb lehet ez, még annyira nyers.ulpianus
azért albert, asamoah és schwartz a legjobb falembereink voltak hudson mellett, igaz albert az utóbbi években elég sérülékeny volt (és szerintem max. emiatt nem ért meg volna annyi pénzt hosszútávon), asamoah inkább zb guard volt és az most nálunk nem túl system fit, schwartz pedig ki tudja nem e csak egy ideiglenes "tündöklés" volt tavaly (bár az új sémába inkább ő illett a legjobban), de el tudom fogadni, hogy nem fizettük meg őket, ha ez a szémpont hát ez a szempont, majd meglátjuk hova vezet a dolog. Ami a jelenlegi helyzetet illeti: Fisherből még bármi lehet (emlékezzünk albert első éve elég jól sikerült, erre jött egy szisztéma váltás, lefogyasztották és a második éve finoman fogalmazva sem lett a legjobb, utána viszont hasított), bár fishernek ez az éve kell, hogy legyen a mérvadó, teljesítményt kell felmutatnia, ha lehet nem szart😊 Allen felejtős szerintem, vannak néha jó megmozdulásai, de leginkább nincsenek😊 Hudson oké lenne, de szerintem ő se a legjobb ebbe a szisztémába, fultonban megvan az erő, de tény: nyers. Az a baj, hogy a belső hármason simán átjönnek szerintem, Allen-t és Hudson-t főleg erőből, Fulton-t pedig főleg technikából simán át lehet játszani és akkor jön a szopó😊 Stephenson szerintem még jó is lehet RT-nek, rá nagyon kiváncsi vagyok mit tud nyújtani. Szóval van itt még munka bőven és majd kiderül élesben, hogy mi is lesz ennek a vége, mindenesetre valószínűleg ez a sor (és secondary) egyelőre a csapat leggyengébb láncszeme, kb. a támadófalon és a secondary-n múlik a szezon.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Igazad van, emlékszem rá. Viszont mindenki vészmadárkodott.
Mindenesetre Schwartz túlértékelt volt, nem ér ~5 milliót. Asamoah talán, bár nem lett volna rá sem pénzünk hosszabb távon. Albert sem ér 10 milliót. Én kedvelem őket, de Dorseynek igaza van, ez nem vezet sikerre, ha túlfizetsz mindenkit pánikból. Itt még csapatépítés folyik, ez lesz a második évük. Nem a SB a cél egyelőre.
Tavaly ígéretes fiatal fal volt, de nem hozta az elvárásokat. Ezt is be kell látni. Most ha kidobták volna rájuk ezt a 20 milliót évente, attól sem lettek volna jobbak. Asamoah akit én ennyiért is itt tartottam volna egyedül.

Meglátjuk. Fisher sem reménytelen. Ez olyan mint Poe, ő iskis suliból jött, és nem lett király első évében, pár hater azonnal jött kárörvendeni. Aztán valahogy utána elfelejtettek véleményt írni Poeról aki addig annyira érdekelte őket. Vagy a sérült Tyson Jacksonról, aki egy évig volt "gigabust" meg egyéb baromságok, nem folytatom.
Eric Fisher erővel nem bírja, és folyton sérült volt. Nem lehetett terhelni, így fejlődni sem tudott. Most visszakerült a természetes posztjára, kicsivel rutinosabb. Rápakoltak izmot, még meg kell szoknia a dolgokat. Más is lett a mozgása egyébként kissé. Most várunk.
Jeff Allen lehet nem lesz jobb, ő sem bírja erővel, de ő guard, ez itt nagyob probléma. És nem jó pass protector, hiába gyors, nem jól veszi fel a biltzet (ha van), néha elenged egy embert ráadásul mert benézi a sémát vagy nemtom. Bár még 24 éves. Egyetemen is ZBt tolt, tavaly játszott először powerben. De nem hiszek benne egyelőre. Ha nem lesz erősebb, nem lesz jobb.
Illetve az RG poszt nem megoldott. Fulton nem rossz, de totál nyers.
Stephenson hosszútávú project játékos volt, mostanra kell elvben beérnie. Neki is vannak még hibái. 25 éves, csak a sérülések miatt játszott eddig kezdőt. Ez sem lefutott. Tavaly jó volt már.
Hudson sem erőnyerő, de minden másban jó. És neki nem is kell bivalykodni. Ő a legstabilabb játékosunk. Viszont ide kell a legtöbb rutin, centerként még fejlődésről beszélünk ilyenkor. 25 éves, a centerek ilyenkor kezdenek beérni, és ~26-32 évesen vannak a csúcson.

Pont jól összeérhet ez a csapat. Lehet jövőre egy jó guardot találni kell, de működhet. Egy guardot kinevelni nem lehetetlen, addig is jó oda szinte bárki. Elég egyszerű poszt, ha nem elit játékos kell. Reid rendszerébe nem kell.

A Cinci és Panthers jó felmérő volt, nem mindenki lesz ennyire erős. De a lényeg egyelőre, hogy minden meccsel jobb lehet ez, még annyira nyers.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Azt mondta Big Red, a meccsen Linkenbach volt az egyik legjobb támadófal játékos. Sokat kell még fejlődnie a falnak, ahol ő az egyik legjobb. 😛
Mindenesetre fognak fejlődni, senki ne lepődjön meg, ha nem megy elsőre jól. Kérdés, mennyire fér majd bele.

Addig is nézzétek Kelce újabb szép TD játékát:
 pbs.twimg.com/tweet_video/BvSXI7HCQAAyGvJ.mp4ulpianus
egyelőre egy rettenet a dal, én már vészmadárkodtam emiatt a legelején is😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Azt mondta Big Red, a meccsen Linkenbach volt az egyik legjobb támadófal játékos. Sokat kell még fejlődnie a falnak, ahol ő az egyik legjobb. 😛
Mindenesetre fognak fejlődni, senki ne lepődjön meg, ha nem megy elsőre jól. Kérdés, mennyire fér majd bele.

Addig is nézzétek Kelce újabb szép TD játékát:
 pbs.twimg.com/tweet_video/BvSXI7HCQAAyGvJ.mp4


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Az,hogy kit draftolnak ugye mindig rizikós.
Választani kellett,hogy kinek adnak pénzt.
Albert azért mehetett mert helyére érkezett az 1/1
ebben nincs hiba.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartok tőle, hogy lehet, mégis túl sok embert engedtetek el, és nem biztos, hogy EF-t kellett volna választani. Reméljük összeáll előbb utóbb a dolog, de egyenlőre sajnos nem e felé mutat a helyzet.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A meccs sok újjal nem szolgált. Kiegyenlített erők küzdelme volt végig. A Panthers jó csapat, bár sokat ők sem léptek előre tavalyhoz képest. De legalább vissza sem. Gyakorlatilag ez a tavalyi Panthers.

A Chiefsnél ami fontos volt, az a támadófal. Gyenge volt ez megint. Fulton a kezdősoros RG. Láthatóan nem azért áll ott hatodik körös rookie mert annyira jó, hanem mert nincs jobb. Jeff Allen dettó.
Fisher amint erősebb DL manussal áll szemben, nem tud mit kezdeni vele. Földre kerül, holdingot dobnak rá, mert erőlködik, görcsösen jól akarja csinálni. Tudja, hogy kevés amit mutat, ebből még több hiba születik.

A secondary is tovább szenved. Sorensen Berry helyén sokat elkésik. Jó irányba fut, de későn indul. Parker nem volt rossz, de még látszik a rutintalanság. Rá dobtak megint egy zászlót, abból került hirtelen a Panthers a red zoneba, de az igazából kamu volt, előfordulhat bárki ellen.

A elkapósor volt még kérdés. Ez folyamatban. Annyira kevés ideje van Alexnek, hogy nehéz felmérni. Kelce (TE) megint naggyá tett egy QBt, most épp Murrayt. Illetve Bowe ujjsérülése ellenére mindent elkapott gyakorlatilag. Az, hogy lepattant róla egy védő, az nála nem extra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jamaal Charles nem fog pályára lépni a meccsen. Van egy zúzódás a combján, pihentetik.


Állat vagyok, ami enni kér...