Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Egyébként nem is sokára sok csiszolatlan gyémánt, aki üstökösként robbant be a TCn, a felét keretszűkítésnél úgy vágják ki, hogy nyekken. Addig persze mind őstehetség. Nyilatkozni bármit lehet. Ha egy passz a WR elkap, akkor zseni, ha nem, akkor a CB zseni. Most ez megy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Na mondjuk a Jets DL-ről azt mondani, hogy az lehet a liga legjobbja, nem ugyanaz a bicikli, mint Kovács Sanyit a legjobb QB-nak nevezni. Mert a Jets DL könnyen lehet, hogy lehet a legjobb, hanem már ebben a szezonban is is lesz. Sanyika meg biztos, hogy nemWyatt
Jó persze, akármit lehet mondani. De vicces, hogy az mondja, akit kirúgtak onnan. 8-) Mindegy, csak a másik távozó, DeVito legyen jó eztán is, és részemről lehetnek királyok a nagy zöld almában a többiek.
Bár én Coplest mikor OLBnek írtam a draftja előtt, akkor is jött ám aki kioktatott (tudom ki(k)), ez már csak így megy. Eltér az emberek véleménye. Aztán tessék, mégis lett a "lehetetlen". Szvsz a Jets DL nem lesz 1st, Coples szerint és szerinted lehet. Meglátjuk.

Pederson Alex edzője. Hivatalból azt mondta, hogy őt tartja a legjobbnak.
Mondok valamit. Brady a legjobb QB a ligában. Peyton és az öccse is a legjobb QB a ligában. Aaron a legjobb QB a ligában. Brees a legjobb QB a ligában.
RG3 a legjobb rookie QB a ligában. Luck a legjobb rookie QB a ligában.Wilson a legjobb rookie QB a ligában. ÉS minden legjobb 2012es rookie 2013ban a legjobb lesz a ligában. Sobrinak Tebow a legjobb QB a ligában. És így tovább, lehet Stafford vagy Ryan vagy Big Ben vagy akárki. Pedersonnak Alex.

Nyilván azért idéztem az ominózus nyalatkozatot, mert irreális. A sorozat címe: nagyot mondó rovat. Mondhatta volna, hogy a rendszerbe legjobban illik, Reid (HC) ezt mondta. Vagy Dorsey (GM) szerint a legjobb akit igazolni tudtak, draftot is beleértve (ezen is volt ám aki lovagolt).

De ő ezt mondta, a rovatomban kötött ki. Ne vedd ezt túl komolyan. A rovat többi idézett kijelentése sem kispályás, csak ez volt a legerősebb eddig. Még bele lehet húzni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk a Jets DL-ről azt mondani, hogy az lehet a liga legjobbja, nem ugyanaz a bicikli, mint Kovács Sanyit a legjobb QB-nak nevezni. Mert a Jets DL könnyen lehet, hogy lehet a legjobb, hanem már ebben a szezonban is is lesz. Sanyika meg biztos, hogy nem

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Donald Stephensonnak (OT) az egyik ujjával volt valami.
-Stephensont megműtötték valòszínűleg kihagyja az első preseason meccset.

-Draheim agyrázkòdás

-Childress marad a csapattal a tc után míg Ault nem de Reid azt mondta hogy ha kell velünk lesz a továbbiakban is.KoporShow


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
-Stephensont megműtötték valòszínűleg kihagyja az első preseason meccset.

-Draheim agyrázkòdás

-Childress marad a csapattal a tc után míg Ault nem de Reid azt mondta hogy ha kell velünk lesz a továbbiakban is.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Ez a Chiefs nagyot mondó rovat egyre jobb 😀Petikievak01
Kösz!

Máshol is lehetne vezetni a rovatot. Tegnapelőt mondta Coples: a Jets DL lehet a liga legjobbja. Csak így. Mondja az, akit kiraktak onnan. Önkritikának se rossz. Lehetne folytatni a listát.

Most még mindenki Pro Bowler+HOF várományos, csak pár szimpla elit van a kezdősorokban. Minden back up NFL kezdő szint, de jövőre ők is királyok lesznek természetesen. Egyszerűn eléjük kell vetni a nyámnyila, satnya ellenfeleket és indulhat a győzelmi Kánaán.
A liga így fest most:
Top 3as csapatok: 8 (csapat)
Top 3-10 csapatok: 16
Top 10-20 csapatok: 8
Top 20+: -
Én poénra veszem, és a legkirívóbbakat rovatban vezetem. Mivel a Chiefs 1/1es volt, mégis lenyilatkozzák a holdat is az égről.

Vannak más miatt érdekes nyilatkozatok, ha már témába hasítunk.
Eric Berry mondta, hogy nem akar a tavalyiról beszélni, nem számít, beszéljenek az idei szezonról (tavalyról kérdezgették párat, nem hagyta).
Nem is az a kulcs, hogy mit beszéljenek olyanról, ami még meg sem történt. Hanem az, hogy kimondottan el akarta felejteni, elkerülni a témát. Pedig előfordul, hogy nem vagy olyan jó, mint hiszed. Nem is konkrétan csak Berryről volt szó, a Chiefsről is. Ez nem tragédia, főleg ha már voltál jó. Akkor meg kell találni az utat a fényre.
Azonban vannak ilyen játékosok, akiknek mondogatni kell magukban, hogy ők terminátorok, elitek, mert így tudnak teljesíteni átlag fölött. Amíg elhiszik, hogy nekik menni fog és kész. Anno Jared Allen volt ilyen. Mindig azt mondogatta (nemcsak magában 😀), hogy "én vagyok a király, én vagyok a legjobb". Mert neki ez kellett ahhoz, hogy mindenkin átverekedje magát. Bunkónak tartják a kirohanásai miatt, rendben. De ő saját magának elhitte, hogy menni fog mert mennie kell, nincs más alternatíva. Még egy kis erőfeszítés és sikerül, megéri erőlködni még egy mozdulatot, még egy kicsit tolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ez a Chiefs nagyot mondó rovat egyre jobb 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Ulpi, Fisher milyen az első napok alapján?Stez
A Zone Bolckingot gyakorolnia kell, azt olvasva nem lehet megtanulni. Power block lesz talán az alapséma, de még nem mondták ki. Ettől még lesz ZB is, mindenhol van. És ez egy jó ZB fal, nem fogják kihagyni ezt a ziccert. Schwartz rutinos, gyors (OT volt, visszatér LGbe), Fishernek kell beletanulni, és mehet a ZB. OTként egyébként ez nem annyira bonyolult. A power run block jobban megy, de ott is látszik, hogy nem sokat találkozott Tyson Jackson és Justin Houston szintű run stopper játékosokkal. A legkisebb hibát is azonnal büntetik. Egyre jobban ráérez, hogy koncentrációban itt nem lehet kihagyni.
Passz blokk nagyon szép, ezt tudtuk. Nem könnyű ellenfél itt sem Houston, de képes megtartani. Nyilván nem mindig, és nem mindig Houston jön, hanem Halit is ráeresztik, más a stílusa. Illetve secondary játékosokat is, bírja a gyűrődést, sebességgel önmagában nem lehet megverni.
Nehéz megítéli pontosan, mindenki óvatosan fogalmaz (akinek adok is a véleményére).

Mint írtam, tegnap Austen Lane volt aki forradalmi hangulatot robbantott ki azzal, hogy mindenkin átjutott, beleértve Fishert is. Ez is motiválja Fishert. Illetve Albert segíti őt, de motiválja is. Mert Albert láthatóan megint keményen hajt. Meg akarja győzni Reidéket, hogy szezon végén komoly pénzt adjanak, vagy ha menni kell, akkor ott fizessék meg. Fishernek tehát magasan van a léc, de komolyan is veszi a célt. Ez sztem az, amit most tisztán lehet látni rajta/rajtuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ulpi, Fisher milyen az első napok alapján?

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Dicsérik a Jaxből elhalászott (claimed off waivers) Austen Lane-t (OLB), Átjutott az Albert, Fisher, Stephenson trión is. Illetve gyakorlatilag mindenkinek aki elé állt, legalább egyszer megverte a blokkját.
Lane hasonló, mint az idén draftolt hetedikes (jelenleg sérüléssel bajlódó) Mike Catapano (OLB). Kis suliban terrorizálta ellenfeleit. Jó hozzáállású, fizikálisan tehetséges játékos. Évekig kell képezni, aztán vagy lesz valami, vagy nem.
Úgy fest, Austen Lane 3 NFL éve nem volt hiábavaló, bár sérült is volt. Mindenesetre most jó formát mutat, reméljük kitart.

Kellene valaki Hali+Houston mögé, az a biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Demetrius Harris TEnek nehéz dolga van. Kosaras múltú TE (mint pl. Tony Gonzalez), akit tanítgatnak focizni. Az ilyen srácok gyakran nem blokkolnak jól, route futás nulla, mindenféle technika nulla. Harris fejlődik, és az elkapásai nagyon meggyőzőek. Ellenben a Chiefsnél Moeaki kiváló TE, csak üveg, de jelenleg csúcsformában teljesít. Travis Kelce rookie, és szintén nagyszerű. Nem is beszélve A. Fasanóról, akit eredetileg kezdőnek hoztak, mert igen jó (jobb mint a ligaátlag, ez a legszerényebb amit róla mondani illik) és rendkívül megbízható játékos, ez utóbbi miatt akarták kezdőnek. Azonban előbbi két úr kezdi megelőzni a depth charton, mivel Kelce fizikálisan (a run blokkja állítólag parádés), Moeaki puszta tehetségben jobb. És mindhárman komplett TE-ek, vagyis magas szinten blokkolnak ÉS elkapnak egyszerre. Ilyen helyzetben kit érdekel egy kosaras átképzése? Úgy számoltak, hogy vagy Moeaki lesérül, vagy Kelcének idő kell, csak Fasano stabil pont. Jó hír ez, de Harris és Brock (ötödik TE) esélyei drasztikusan csökkennek. Bár olvastam ,hogy Reid a big formation (2xTE) mellett néha egy-egy 3 TE-es felállást is szeretne bevetni. Azonban ismerve az ő alapfelállásait, nekem komoly kétségeim vannak, hogy ehhez kell-e 5 TE a rosteren?
ulpianus
Az ilyet én ideális PS-jelöltnek tartom.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Óriási 😀Wyatt
nem, Altzheimer


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Nagyot mondó rovatunk sosem pihen. Doug Pederson a támadásaink atyja (OC) azt találata mondani, Alex Smith a legjobb QB a ligában. Éljen az önbizalom! Bár azt hozzáfűzte, sok nagyszerű irányító van Alexen kívül is.

Jut szembe, minap megkérdezték Andy Reidet, hogy mennyire van megelégedve Todd Petersonnal.
- Kivel?
- Az OC Todd Petersonnal.
- Az ki az?
- Pederson.
- Mi is volt a keresztneve?
- Doug.
- Ja, vele meg vagyok elégedve.
😀😀😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus


Hoztak nem egy safety + CB cserejátékost, feljavítandó a Lewis+Berry+Flowers mögötti űrt (és jöttek kezdőnek S. Smith+Dunta). Commings lesérült, emellett viszont leginkább Jalil Brownról és Tysyn Hartmanról érkeznek jó hírek. Na most pont ők voltak itt tavaly is, miattuk kezdtek kincskeresésbe. Mindenki döntse el, ez most így jó hír, vagy rossz. Bár Jalilnál azt jósoltam magam is, hogy amíg a focit erőből kell játszani, neki ez feküdhet. Inkább a cover 3 alapú tiszta zónázásban volt elveszve hátul a váltásoknál, de ott néha kimínyen.


B. Flowers ettől függetlenül továbbra is rendkívül bizakodóan nyilatkozik a secondary várható teljesítményét illetően. Sean Smith hozza a szintet, Dunta Robinson igazából eleve nem volt kérdés, bár ő jelenleg Berryvel limitáltan edz.


Demetrius Harris TEnek nehéz dolga van. Kosaras múltú TE (mint pl. Tony Gonzalez), akit tanítgatnak focizni. Az ilyen srácok gyakran nem blokkolnak jól, route futás nulla, mindenféle technika nulla. Harris fejlődik, és az elkapásai nagyon meggyőzőek. Ellenben a Chiefsnél Moeaki kiváló TE, csak üveg, de jelenleg csúcsformában teljesít. Travis Kelce rookie, és szintén nagyszerű. Nem is beszélve A. Fasanóról, akit eredetileg kezdőnek hoztak, mert igen jó (jobb mint a ligaátlag, ez a legszerényebb amit róla mondani illik) és rendkívül megbízható játékos, ez utóbbi miatt akarták kezdőnek. Azonban előbbi két úr kezdi megelőzni a depth charton, mivel Kelce fizikálisan (a run blokkja állítólag parádés), Moeaki puszta tehetségben jobb. És mindhárman komplett TE-ek, vagyis magas szinten blokkolnak ÉS elkapnak egyszerre. Ilyen helyzetben kit érdekel egy kosaras átképzése? Úgy számoltak, hogy vagy Moeaki lesérül, vagy Kelcének idő kell, csak Fasano stabil pont. Jó hír ez, de Harris és Brock (ötödik TE) esélyei drasztikusan csökkennek. Bár olvastam ,hogy Reid a big formation (2xTE) mellett néha egy-egy 3 TE-es felállást is szeretne bevetni. Azonban ismerve az ő alapfelállásait, nekem komoly kétségeim vannak, hogy ehhez kell-e 5 TE a rosteren?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Dunta Robinson (CB) és Eric Berry (SS) is fél edzésmunkát végzett, a full contact rész előtt elhagyták a pályát. Volt szó róluk, nemrég kisebb sérülést szenvedtek.


Egy sokadik OL ember Colin Kellyt kocsival vitték le a pályáról, több infó egyelőre nincs:

Ez igaz Cyrus Grayre (tavaly draftolt üveg HB) is:


A nap elkapása ma Tyler Shoemakeré lett:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus

Eric Berry kisebb sérülése után már csak egyéni gyakorlatokat végzett. A következő edzésre valószínűleg teljesen rendbe jön.


Jeff Allen továbbra sem edz (Egy képet láttam, ahol súlyokkal a kezében sétált körbe a pályán, tehát limitáltan terhelik). Geoff Schwartz mögött így Donald Stephenson (elsőszámú OT csere) játszik LG back up poszton.
_____________________________________


Baldwin első évében eltörte a kezét a saját hülyesége miatt, kihagyta a szezon negyedét, onnan nehéz belelendülni rookieként, oké.
Tavaly valóban az volt a fő gond (előtte is), hogy nem lehet felmérni a WRek képességeit. Bowe nem érte el az 1000 yardot, bár sérült is volt. Breaston november közepétől sérült volt, ő is karrierje legrosszabb évét hozta. Baldwin felé sem sok értelmes labda repült. Nem folytatom.
A mienk volt a leggyengébb passzjáték az egész ligában. Sok statisztikát mondhatnék példaként sajnos. Aki látta Casselt és Quinnt, az tudja miről beszélek.
Kissé rendszeridegen lett Baldwin, és nem is Reid embere. Egyelőre Reid sokkal pozitívabban nyilatkozik róla, mint eleinte. Edzéseken jó Baldwin, mindig is jó volt. Illetve meccseken visszaérően mutat csodás elkapásokat. Nála a yardmennyiség hiányzik (első körhöz mérten). Most jön a pass happy, ha ez most sem változik, akkor nem sok kifogást tud majd felsorolni hosszú Jon. Most fog kapni értelmes passzokat az tuti. Lehet utálni ugyanis Alexet, de ha nem számítom tavaly az iylen 2 meg 8 passzos embereket, hanem csak akik voltak kezdőirányítók és normális yardmennyiséget értek el, akkor Alex volt a legpontosabb QB a ligában. Mondhatnék még ilyesmiket róla. Szal messze nem Cassel szint. Két éve nagyon jó Alex, bár előtte nem volt az. De annak is megvolt az oka. Meglátjuk, de ha működni fog az offense, Baldwinnak muszáj teljesíteni, semmit nem tud felhozni mentségül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Köszi a részletes választ. Pont azért kérdeztem mert vmeik hszedben irtad amit most is említettél hogy Reid szeret az egyik szélre speedster tenni. Sajnálnám Baldwint ha nem lenne helye eddig nem bizonyította h megérte az 1körös picket(Cassel is lehet ennek az oka ). Most normális qb vel talán többet mutat majd.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Baldwinnak mennyire biztos a helye a kezdőben? Bowe ugye alap slotban mondjuk Dex. Ki szoríthatja ki még?KoporShow
Bowe, ahogy írod, alap.
Túloldalon azonban szeret Reid legalább egy speedster elkapót a pályán tudni, és ez az amit Baldwin nem tud.
Ezért hozták Donnie Averyt a Coltsból. Gyors WR sok van, de Avery jó route futó is. Az ő problémája az, hogy néha nem koncentrál és elejti a könnyű labdát is. Mindenesetre képzett elkapó, nem csak gyors.

Reid szeret 3-4 elkapót a pályán tartani. Slotba várható Dexter McCluster. illetve Devon Wylie. Wylie úgy tűnik, mindkét speedster poszton elsőszámú csere lesz.

Baldwin egyrészt tehát az egyetlen, aki Bowe posztját képes játszani, elég magas, erős, és jó kezű WR ehhez, ő is Possession WR (ráadásul ő is power WR, ami taktikában fontos, mert nem kell semmin változtatni). Mikor Bowe pihen, vagy esetleg megsérül, jön Jon.
Red Zone+End Zone játékban a Reid offense (és minden vertikális pass offense) kutya mód szenved. Ekkor is várható, hogy 2xTE és/vagy Bowe+Baldwin Power brothers a pályán lesz. A sok villámtörpe ilyen esetben szinte láthatatlanná tud válni.

Végül pedig nem feltétlen kell ám slotba száguldó kiscsávó, főleg ha eleve a pálya szélén van egy (több). Ilyenkor szokás belülre tornyot tenni, mintt egy TE kvázi, hadd lökdösődjön belül, a mély célpont megvan máshonnan. Ezért mondta Reid, hogy Baldwin lehet slot WR, ki is próbálták már párszor, most is tesztelik ezt. ez nem ilyen egyszerű, van akinek megy, van akinek nem. Például eleve lesz kifelé futható út. Ha befelé mozog a játékos, a box mögött (boxban) találja magát, ahol az LBk zónáznak, nehéz üresen maradni, hiába a CBt lerázza. Ezt is meg kell szokni, hogy ott tömegjelenet van többnyire, kis zónák vannak (nem nagy safety zónák), visszamozgó védők.

A lényeg, hogy most tesztelik Baldwint erre is, aztán meglátjuk mit írnak. Illetve a pre season meccsek erre jók számomra leginkább. Megérteni kinek mi a szerepe, hol játszik mit játszik, mennyire mozog természetesen, hatékonyan. Mi a stratégia (D# + O#) ki mennyire alkalmas arra. (Az eredmény indifferens, de azért nem értelmetlen ezeket nézni, ha tudod mit keresel.) Én ezt szoktam nézni, természetesen az újoncokat külön. Most is alig várom az első meccset. Támadásban és védelemben is váltunk, sok kérdés számomra nyitott maradt. Például valóban, Jon Baldwin szerepe is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Baldwinnak mennyire biztos a helye a kezdőben? Bowe ugye alap slotban mondjuk Dex. Ki szoríthatja ki még?



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus

Bowe elmondása szerint 90%os állapotban van, de már sokkal jobban, mint pár napja, mikor ledöntötte a lábáról a betegség.

Dunta Robinson (CB) az edzés nagy részét kihagyta, látták hogy besétált az eü sátorba, de hivatalosan nem írtak sérülésről egyelőre.

Chase Daniel volt a holder, mikor Succop gyakorolta a rúgásokat. Mivel New Orleansban is ő volt a (back up QB és) holder, fennakadás nélkül hozták a figurát.

Devon Wylie, ahhoz képest, hogy apró és gyors WR, többször felbukkant az elmúlt napokban a pálya széléről indulva (leginkább Stanzi+Bray párossal gyakorol, vagyis egyértelműen csere). Ez annyiban érdekes, hogy Reid rendszere zöldben is épült erre az eleme, ez tehát nem fog változni pirosban sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
OL edzőnk szerint, a mostani védőszerelésben végrehajtott első edzésekig nem lehet igazán felmérni a támadófal munkáját, úgyhogy alig várta a napot.

Branden Albert ezzel egybehangzóan azt mondta, mikor először Tamba Hali vagy Justin Houston lerohanják teljes erőből, onnantól érzi, hogy elkezdődött az igazi munka. Hozzátéve, hogy ez a páros Eric Fishernek (rookie OT) is azonnal jelzi, mire számítson az NFLben.
Emlékszik, mikor őt Brian Waters tanította, most pedig őrá figyel minden évben pár fiatal. Változik megint a támadóséma, így az apróságokat ki kell dolgozni neki is egyelőre.



Sérülések:
Bowe ma visszatér az edzésbe
Jeff Allen jelen lesz, de nem öltözik be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Az lehet, de nekik már nem sok közük van az nfl-hez 😊jjncaa
Ezt pont te mondod! 😛 Na, nem basztatlak tovább. Szeretnék én annyit tudni.

Más. Sérülésjelentés:
Legkomolyabb egyelőre Jeff Allen (LG) vállsérülése. Adam Teicher, egyik legjobb belsős informátor szerint nem komoly túlzottan. Nem tudja, mikor fog edzeni legközelebb, de lehet bizakodni. Jó volna, mert elég mély és erős a támadófal, ha legalább a szezonig egyben marad.

Bowe továbbra is vírusfertőzés miatt nem edz.

Rookie FB Braden Wilsonnak combsérülése van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Egyébként most így elgondolkoztam, vajon mire jó nekem hogy tudom fejből ki melyik egyetemről jött? Még a tavalyelőtti, soha pályára nem lépő FBt is tudom, hogy Yale, pedig már a nevét sem tudom. 😀
Jó persze, sokat azért tudok mert pölö SEC, és láttam jáccani. De akkor is felettébb értelmetlen tudás.ulpianus
Ekkor azt most szorozd meg 32-vel és megkapod az én össztudásomat az nfl-ről :p 😊jjncaa
Ez túl szerény! Te azokat is tudod, akik Kanadába mentek, vagy a McDonalds+Burger King league-be.ulpianus
Az lehet, de nekik már nem sok közük van az nfl-hez 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Egyébként most így elgondolkoztam, vajon mire jó nekem hogy tudom fejből ki melyik egyetemről jött? Még a tavalyelőtti, soha pályára nem lépő FBt is tudom, hogy Yale, pedig már a nevét sem tudom. 😀
Jó persze, sokat azért tudok mert pölö SEC, és láttam jáccani. De akkor is felettébb értelmetlen tudás.ulpianus
Ekkor azt most szorozd meg 32-vel és megkapod az én össztudásomat az nfl-ről :p 😊jjncaa
Ez túl szerény! Te azokat is tudod, akik Kanadába mentek, vagy a McDonalds+Burger King league-be.


Állat vagyok, ami enni kér...