Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nagyot mondó rovatunk jelentkezik. Brandon Flowers jelentette ki, hogy a Chiefsnek lehet összejön az NFL legjobb secondary egysége. Sean Smitht, Dunta Robinsont, és Eric Berryt emelte ki.ulpianus
Akkor várhatjuk a Sherman reakciót. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Nagyot mondó rovatunk jelentkezik. Brandon Flowers jelentette ki, hogy a Chiefsnek lehet összejön az NFL legjobb secondary egysége. Sean Smitht, Dunta Robinsont, és Eric Berryt emelte ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 661 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annyi biztos, hogy nagyon tetszik neki a Arrowhead stadion.iktriad
Nem csodálom. A Lambeau után nekem is az Arrowhead a kedvenc stadionom (kinézetre, hangulatra).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy (újdonsült) Chiefs játékos volt ma a beugró Peter King helyett az MMQBban, az ex-jaguár Austen Lane.
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130707/austen-lane-monday-morning-quarterback/?sct=hp_t11_a2
Annyi biztos, hogy nagyon tetszik neki a Arrowhead stadion.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
B. Alberttel jövőhéten kezdenek tárgyalni a hosszútávú szerződtetéséről. Megint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
B. Albert gondolta kipróbálja Jamaal Charles Lamborghinijét, már a beszállás maga is kihívást jelentett:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Desmond Bishop ILB három csapathoz megy/ment volna vizitre. A Vikingek (tegnap) után a Chiefshez (ma), majd a Jaguárokhoz.
Mégis a USA Today lehozta pár órája, hogy a Chiefs látogatás után dönteni fog, hová szerződik. Ennyire nem is érdekli a Jax ajánlata, vagy mi lehet?ulpianus
Ha így van, lehet, hogy mi nem ajánlottunk neki elég pénzt.iktriad
Bármi lehet. Lehet a USA Today téved, és elrepül Jacksonvillebe holnap vagy akármikor. Ellenben nem turisztikai okból repült el a másik két csapathoz sem. Illetve a többi FA sem poénból utazgat évek óta.

Azt mondod, annyira alulajánlotta a két másik csapatot a Jax telefonon, azért mondta le. De a Chiefsét még nem tudhatta, mikor ezt mondta.
Ráadásul, ahogy követtem a fizetéscsökkentésre mondott nemet Bishop Green Bayben, az eredeti összeggel nem volt gondja. Vagyis tudhatták minden csapatnál, mire számítsanak összegben. Annyira hülyék nem lehetnek Jacksonvilleben, hogy mittomén a felét benyögjék, hozzátéve, nem alkusznak. Annyi erővel maradhatott volna sajtfej is.

Szal nekem az jött le, tetszett neki amit Minnesotában ajánlottak. Azonban a KC GM John Dorseyt (ex Packers) ismeri, eljön őt meghallgatni. De egyébként Viking lesz, a Jax pedig nem szimpi vagy ki tudja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Desmond Bishop ILB három csapathoz megy/ment volna vizitre. A Vikingek (tegnap) után a Chiefshez (ma), majd a Jaguárokhoz.
Mégis a USA Today lehozta pár órája, hogy a Chiefs látogatás után dönteni fog, hová szerződik. Ennyire nem is érdekli a Jax ajánlata, vagy mi lehet?ulpianus
Ha így van, lehet, hogy mi nem ajánlottunk neki elég pénzt.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Desmond Bishop ILB három csapathoz megy/ment volna vizitre. A Vikingek (tegnap) után a Chiefshez (ma), majd a Jaguárokhoz.
Mégis a USA Today lehozta pár órája, hogy a Chiefs látogatás után dönteni fog, hová szerződik. Ennyire nem is érdekli a Jax ajánlata, vagy mi lehet?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Desmond Bishop csütörtökön hivatalos ide, ha nem sikerülne megegyeznie a Vikingsal (ma ott vizitál).
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.ulpianus
ekkorát túlozni, ehhez már pofa kell 😀, made my daysapka
Ha összeadjuk az összes eddigi nyilatkozatot, akkor a Chiefs idén egyrészt veretlenül lesz Super Bowl győztes, másrészt megdöntik az összes létező rekordot, amit eddig számon tartottak a ligában. 😊somoskovig
nemhogy veretlenül lesz bajnok, de a Chiefs B-vel fogják lejátszani Goodell kérésére, akkor fölényben lesz a csapat a ligával szembensapka
Nincs is Chiefs B. Két A van. 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Én azon gondolkoztam, csak úgy lehet majd Bowe ligaelső TD+ elkapott yardja (meg anyámkínja) mellé Jamaal elkapás és futás egyszerre és külön rekordjait (bár Jamaal egyedül nem beszél hülyeséget, a többiek mondják róla) hozni, párban a védelem elképesztő számait is, ha tömörítünk. Vagyis az ellenfél sack közben dob IT-ket. Különben nem lesz rá idő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.ulpianus
ekkorát túlozni, ehhez már pofa kell 😀, made my daysapka
Ha összeadjuk az összes eddigi nyilatkozatot, akkor a Chiefs idén egyrészt veretlenül lesz Super Bowl győztes, másrészt megdöntik az összes létező rekordot, amit eddig számon tartottak a ligában. 😊somoskovig
nemhogy veretlenül lesz bajnok, de a Chiefs B-vel fogják lejátszani Goodell kérésére, akkor fölényben lesz a csapat a ligával szemben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.ulpianus
ekkorát túlozni, ehhez már pofa kell 😀, made my daysapka
Ha összeadjuk az összes eddigi nyilatkozatot, akkor a Chiefs idén egyrészt veretlenül lesz Super Bowl győztes, másrészt megdöntik az összes létező rekordot, amit eddig számon tartottak a ligában. 😊

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.ulpianus
ekkorát túlozni, ehhez már pofa kell 😀, made my day

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Desmond Bishop LBt a Packers kivágta. Állítólag a Chiefs érdeklődik iránta. Podcastben empty taxi hozta a hírt. (GM Dorsey a Packersből jött.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem a Murray Staten játszott 3-4ben és 4-3ban is. Kissé tweener, ez előnye is lehet. Ezért is volt furcsa, hogy kitettük(nálunk is 4-3/3-4 hibrid Dt akar Bradley használni). Remélem itt megragad. Bár ha beválik, év végén új szerződést kell adni neki, ugyanis FA lesz.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Van esélye a tehetsége alapján. Azonban itt 3-4 (2 gap emberezés) van. 3-4 DEnek kicsi, OLBnek pedig jobban kellene zónáznia, illetve jobban blitzelni. Igazából ő egy 4-3as DE, run stoppernek mondod, nem igazán illik a blitz központú Sutton védelembe. Ellenérv lehet több is. Például Sutton védelme hibrid, számos 4-3as elemet felvesz. Sutton mindig variál, gyakori a shift DL+LB sorban, man-zone mixek, bármiben bármi előfordulhat.

Azonban ettől Lane posztja nincs meg. A gond látszólag a mindent átütő blitz hiánya. De igazából tud Lane blitzelni (egyetemi videóit érdemes nézni, vagy akár csak statokat).
Most azt mondom, ő is azért van itt, mert keresik a kezdősor mögé a minőségi csapatot. Big Red és Dorsey fő alapelve idénre ez. Hiába a sok tehetség a kezdősorban, ha mögöttük nincs senki. OLB posztra konkrteizálva ez Tamba Halit és Justin Houstont jelenti, mögöttük leváltották legtöbbjüket. Frank Zombo illetve Edgar Jones az elsőszámú cserék, őket kell kiszorítania. A többi srác közül talán a hetedik körös Mike Catapano futhat be komoly back up karriert, bár nem valószínű, hogy idén. Lehet soha. Lane legalább látott már meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett waiverről Austen Lane. Remek run stopper. iktriad
Neked nagy kedvenced a srác, ha jól követtem a dolgokat. 😊ulpianus
Naná, anno 2010ben megjósoltam hogy draftoljuk!
 blackandteal.com/2010/03/27/the-next-de-of-the-jaguars-scouting-austen-lane-de-murray-state/
Figyelemmel fogom követni a pályáját itt is. Remélem beverkszi magát az 53ba.

És tényleg baromira szórakoztató a pasas twitteren!
 www.nfl.com/news/story/09000d5d82a6f527/article/austen-lane-jacksonville-jaguars-de-fun-on-twitter
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Érkezett waiverről Austen Lane. Remek run stopper. iktriad
Neked nagy kedvenced a srác, ha jól követtem a dolgokat. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett waiverről Austen Lane. Remek run stopper. Aki fent van twitteren annak nagyon ajánlom követni őt:
 twitter.com/A_Train_92

Dan Muir lett kirakva, hogy helyet csináljanak neki.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
7 csapat érdeklődik Vonta Leach FB után, köztük a Chiefs is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Azt mondta Terrell Owens, hogy ő szívesen játszana a Chiefsben, szerinte illene a csapatba. Nos, erre igazából olyan kevés esély van, hogy mindegy is ő mit gondol erről. Szeret nyilatkozni mindenfélét, átgondolni nem feltétlen szokta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Eztet ide, ha már nevesítve van 😉
 blog.statwing.com/nfl-play-by-play-data-analyzed-visualized-and-quizzified/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak