Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
az 😊

több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
6/36 Braden Wilson (FB)
Jó nagy need volt...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
6/2 Eric Kush (C)
Róla nem tudok semmit, sosem láttam játszani. Amit megtudtam, hogy aki látta, mind jókat mondanak. Itt Robilluma tudott róla egyedül a siteon. Ő is ezt mondta idézem "Kush nagyon jó pick! Igazi small school sleeper. Én korábbra vártam." Ő nem szokott a levegőbe beszélni, van alapja amit mond. És ez a vélemény, valljuk be, elég jól hangzik. De máshol is ezt találtam, majd keresek valamit róla, hátha lesz. Vagy megkérjük Robillumát, hogy kifejtse a véleményét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Mai érkezők eddig:

4/2 Nico Johnson.
Gyakorlatilag a tökéletes LILB mindent egybevetve (árat is). Sztem ez a legokosabb választásunk Fisher mellett.

5/1 Sanders Commings
Folytatják a boom or bust listát. Commings kiváló kezű, gyors, kiemelkedő fizikumú játékos a pályán. És egy seggfej azon kívül. Én most azt mondom, nem biztos hogy CBnek hoztuk, safetyként is alkalmazható, a méretei és játéktudása miatt. Talán jobb is neki ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Travis Kelce el volt tiltva egyetemen, mert lebukott droghasználat közben (füves cigi). Azt mondta, ez élete hibája volt, azóta hozzá sem nyúlt marihuánához, és máshoz sem. Tanult belőle, megértette egy ilyen hülyeség tönkreteheti hosszú évek munkáját. Ettől természetesen csúszott a prospectek közt, mind a kihagyás, mind a karakter probléma miatt. Így lett második körös közepére-végére várt prospect. végül is 3/1en hoztuk, az nagyjából ugyanaz.

A bátyja, Jason Kelce, aki az Eaglesben center kiállt az öccse mellett. Azt írta, szerinte öcsikéje igazi steal, vagyis kiváló fogás a Chiefsnek. Nyilván elfogult, de attól válhat jó játékossá Travis. Az adottságai megvannak, hatékony is volt mikor pályára került végül. Meglátjuk meddig fejleszthető. Továbbra is azt mondom ő a baloldali blokkoló+elkapó TE lesz, a default kezdő Fasano.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Aki nézi ma is a draftunkat. Ugyanaz lesz mint tegnap. Mivel a roster kész, csak cserék kellenek, de inkább azok is megvannak, luxus pickek lesznek. Boom or bust játékosok. Hátha egyik beválik. Ahogy Kelce is egy évig volt kezdő, de az alatt sokat fejlődött és jó volt, ettől még nincs kész. Ahogy Davis sérülékeny, mégis igazi sztár lehet újra, de lehet semmi nem lesz, ha a sérülését rosszul mérik fel, vagy csak lesérül újra. Így hozták Hillist is, ő nem jött be. Vagy Gray dettó. Egyik csak bejön. És ha Davis bejön, ő tényleg 227 fontjával már lassan FB, emellett 3.37et tud 40 yardon, tapasztalt, képzett igazi franchise tehetség.

Egyedül LILB kezdő kell. Ha nem valaki meglévőben gondolkoznak. Sokadszorra mondom, nem kell sztár tehetség legyen egy LILB. Volt itt Demorrio Williams, és jó volt. Back up szint a srác. Aztán jött Belcher aki UDFA volt, csak run stophoz értett, és jó volt. Ide nem kell más. Mikor Belcher nem játszott akkor más noname LB állt be. Leginkább Greenwood aki Kanadai draftról érkezett és ő annyira jó volt, hogy áttették a fontosabb playmaker RILB poszt cseréjének. Ma is ő van Derrick Johnson mögött. Ezért mondom hogy ma fognak keresni valakit, ha találnak.

Amennyiben mégsem, akkor hoznak akit akarnak. CBt, QBt, DTt, St, tököm tudja mit. Nem is érdekel. Mikor Bowe+Colquitt aláírt, majd Sean+Alex Smith, stb idekerült, én már csak az 1/1el foglalkoztam. Azt ne szúrjuk el. Elhoztuk Fishert, amivel sok éves álmom vált valóra. Albertet én szeretem, de több éve várom, hogy ROTnek áttolják, vagy hozzanak valakit, aki született LOT. Ez ennyire fontos poszt. Jó Albert, alig van aki jobb, de nekünk voltak TOP10es draft pickjeink. Ott azért voltak jobbak.
Úgyhogy én Buddha nyugalmával szemlélem a draftot. Felőlem adják el az összes picket egy vízhordó fiúért. Vagy legyen BPA, vagy legyen ez a boom or bust játék, vagy ami tetszik. Cassel végre repült. Alexen(más QBn) múlik itt minden, nem a roster további finomhangolásán. Hozzanak akit akarnak. Majd szurkolok neki is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Kelce igazi Power TE, nagy erős, jó elkapó igazi YAC fighter. Azért várták második körbe, mert mellette kiváló blokkoló is. Csak rutinja kevés, és lassú, nem robbanékony, ezért nem lehetett korábbi választott. Bár Moeaki sem épp villámgyors. És igazából Fasano sem. Ők Tight Endek, nem WRek, nem véletlenül.

ILB sem kell jobban és Safety sem, mint HB kellett. Ráadásul LILB gyakorlatilag bármelyik átlagos LB lehet aki arra képes, hogy nekifusson egy HBnek izomból. Messze a elgolcsóbb poszt a védelmünkben. Vagyis ma simán találnak 22 ilyet a drafton. De UDFA is van további 73 ilyen. Arról a 7-8 srácról nem beszélve, aki jelenleg a Chiefsnél van. Nehogy már harmadik körben húzzunk LILBt. Az bőven ráér. Kivvée ha lecsúszik valami zseni, de nem csúszott.
Safety sem kell jobban. Kendrick Lewis kiváló safety. A csoportban a Boltsnak van jobb FS-e, de Weddle liga szinten is az egyik legjobb. Berry sem nevezhető cserélendő játékosnak. Mögéjük kell csere, de csak ha találnak megfelelőt. Majd találnak, csere szintű safety azért akad mára is.

Hoztak egy power RBt, mivel az tényleg nincs, és nagyon kellett. Jamaalt ledarálni 3rd&shortban a faszság. RBknél egyébként sem lehet tudni ki lesz jó. Jamaal is harmadik körös volt. Akkor is jöttek, akik mondták, hogy faszság volt húzni. Ott van Larry Johnson. Én meg azt mondtam, amit most is, amit tegnap is draft előtt mondtam. Egy HB akármikor kieshet. Illetve nehéz megmondani NFLben ki lesz jó. Ott van Cyrus Gray nekünk, de ő is szezon végére gyógyult meg. Jamaal megsérült, mikor már kint volt a pályán kívül, kiesett 2011re. Aztán visszatért és király volt. LJ is mindenkin átgázolt évekig, aztán egyszer úgy találták el, hogy többé semmit nem tudott felmutatni. Ez ilyen poszt. Kell bele az ember folyamatosan. Davis is jó lehet. Reidék őt választották, mindegy. Valakit mindenképp kellett. Pont annyira volt need, mint a safety csere. Vagy épp a csere center. Az is kell, csak Lilja mondta hogy visszajön ha muszáj, ezért nem kapkodnak, na meg azért, amiért a safetyvel, mert nem volt megfelelő jelölt. Majd ma lesz, vagy Lilja jön.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Sokkal jobban kene S es ILB mint egy RB
Ez a huzas most faszsagnak tunik

több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Kelce huzas ertheto Moeaki uveg es utolso eve fut.
Az RB huzas az korai volt ott de biztos Reid eszebe jutott B BrownJanek
engem valahogy az nyugtat, hogy az utóbbi években a 3. körös választások elég bejöttek
a moeaki,fasani, kelce hármas azért lég megnyugtatóan hangzik
davis elég rizikós a sok sérülése miatt, ha egészséges tud maradni akkor charles is megkapta a tökéletes tehermentesítő játszótársat
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Kelce huzas ertheto Moeaki uveg es utolso eve fut.
Az RB huzas az korai volt ott de biztos Reid eszebe jutott B BrownJanek
Annyi különbséggel hogy Brown nem porcelánból van, Davis meg jó ha 3 mecscet le tud játszani egymás után. Az meg nagyon nagy reach, hogy 3. körben húzott 3. futót.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Kelce huzas ertheto Moeaki uveg es utolso eve fut.
Az RB huzas az korai volt ott de biztos Reid eszebe jutott B Brown

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 276 — capitaine du château de Vienne 1487
Jön Yon. Yon Chung, elsőkörös patrióta, kilencven kettőből! Avagy dehogyis, Eugene Chung. Ennyi emléke azért maradt:
 www.youtube.com/watch?v=0Q1IY-bsPTg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 276 — capitaine du château de Vienne 1487
Check, valamit írtam ott, volt az első ázsiai plajákban, koleai, zsír.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Ezaza Csung aki nemcsung vagy nempatrik depatriot?sutianap
Az, a honvédban volt évekig OT, majd máshol is. 5-6 éve visszavonult mint játékos, most edző, vagyis itt nálunk pontosabban OL assistant. Szóval sejti mi az a first punch NFL szinten.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 276 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezaza Csung aki nemcsung vagy nempatrik depatriot?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Például az OL assist Eugene Chung azt mondta, soha ilyen kemény kezdőlökést nem érzett a mellkasán, mint amiket Fisher kiosztott neki. Arra gondolt egyből: "ez a srác nagyon jó".ulpianus
azt mégsem mondhatja, hogy egy kispályás aréna focis tagot hoztaksapka
Először is E. Chung évek óta OL edző, el lehet hinni amit mond szakmai ügyben.
Ő tényleg ott állt, és valóban gyakoroltak konkrétan. Az eset a combine alatt történt, akkor mondta ezt Chung Fisherről. És többek közt ez is szerepet játszott Fisher draftolásában. Chung nem tudta, hogy kit drafoltnak majd. Mi oka lett volna hazudni vagy túlozni? Hátha aztán kirúgják mert a túlzása miatt túlértékeltek valakit? Ennek én semmi értelmét nem látom. Ő ezt mondta, hogy Fisher ennyire erős kezdőlökéssel bír, hogy bár ő (akár aznap a combineon) sok játékossal találkozott már, de ez az erő valóban mellbevágó volt. Ami azért jó, mert ez technika kérdése is. Nem arról van szó, hogy ki milyen fekvenyomásban (ami szintén technika kérdése is). Sztem igazat mondott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Például az OL assist Eugene Chung azt mondta, soha ilyen kemény kezdőlökést nem érzett a mellkasán, mint amiket Fisher kiosztott neki. Arra gondolt egyből: "ez a srác nagyon jó".ulpianus
azt mégsem mondhatja, hogy egy kispályás aréna focis tagot hoztak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Fisher kiválasztását nem bízták nyilván a véletlenre, komolyan tesztelték őt is, Joeckelt is. És mindenhol meggyőző volt. Meccseket néztek még szezon közben, illetve utólag, interjúkon, edzéseken általában és azok elemeiben is. Például az OL assist Eugene Chung azt mondta, soha ilyen kemény kezdőlökést nem érzett a mellkasán, mint amiket Fisher kiosztott neki. Arra gondolt egyből: "ez a srác nagyon jó".


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
John Dorsey megmondta előre BPA lesz. A packersnél ez bevált, ez lesz.
Luke Joeckel pedig azt mondta, a Chiefs őt nem kereste meg. Volt erről szó tegnap. Tehát nem. Ők Fishert akarták, megszerezték és ennyi. A többi süket duma volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 738 — no es importante
Jó választás, örülök, hogy BPA alapon draftoltatok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Stephenson inkább a kérdés, bár eddig vakoldalon is jó volt több meccsen komoly pass rusher ellen. Talán ROTként sem felejti el. Logikusan inkább csak jobb lesz, amint rutint szerez. Fisher annyira domináns volt mindenki ellen, nehéz elképzelni hogy legalább a stabil kezdőszintet ne hozná. Albert ha marad az is jó, ha megkapjuk az ellenértékét, az is jó. Pont ez volt a lényeg eddig is.

Mindenesetre valóban várható volt Fisher. Másról sem volt szó, csak a két OTről. BPA voltak ők ketten. A Jax sem viccből eleve erre játszott, hogy egyik top OT marad, és elviszik. Igazuk volt. Minden más a TOP 3ba várt játékos sokkal nagyobb kockázatot rejtett magában. A Raiders sem viccből ment lejjebb.
Lotulelei és Floyd volt favorit 1/1re, egyik sem kelt el TOP10ben. Geno Smithről nem is beszélve. A két OT volt leginkább igazolható értékhúzás. Másrészről brutális OT lavinát indítottunk el a Jaguarsszal, de az legyen a többiek gondja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
akkor bejött az egyik várható, direkt nem is maradtam fenn, inkább a mai nap lesz az érdekesebb részünkről. azért annak örülnék ha albert maradna, mert azért a fisher/stephenson párostól elsőre kicsit félnék😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Nagy boldogság a Chiefs szurkolók körében. Érthető. Fisher kiváló játékos, a fal nagyon fiatal, de elképesztő erős lehet. Igazából Fisher nem is nagyon kérdés, hogy jó lesz-e. Jeff Allen a kérdés, ő kezd vagy nem, vagy pontosabban mikor kezd. Holnap meglátjuk jön-e csere C/G vagy Lilja lesz még egy évet.

Illetve az Albert aktát kell rendezni. Lehet van csapat akik átgondolják, hogy Albert megéri esetleg a kért második kört. Ennyiben segíthet, hogy van egy nap a második körig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 213 — E/1
Tehát akkor Fisher! 8)

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Még nem is mondtak semmit. Félinfók meg minden évben vannak, és lesznek is. Ma is lesz végig. De ahogy Bruce mondta, a nagy részük sosem jön be.
Utolsó ahol megmondták valóban, az Jake Long (Miami) volt. De annak volt oka, más szerződések voltak.

Luck sokkal egyértelműbb volt. A Coltsnak nem kellett gondolkozni. Tudtuk, hogy bárki lesz az 1/1 vagy viszi Luckot vagy elcseréli a picket és más viszi Luckot.

Ma igazából 1/1 után bármi lehet. Trade vagy a Jax Raiders se megyértelmű. Sztem pont az van, hogy ennyire megjósolhatatlan TOP 5 sosem volt még.


Állat vagyok, ami enni kér...