Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nick Wagoner ‏@nwagoner
Rams released DE/TE Mason Brodine. Sat out last season with fractured ankle.dogbite
viszont Brodine azért ment, mert jött Daniel Rodriguez (WR) és Tyler Ott (LS), ezzel létszám felettivé vált.
Rodriguez Purple Heart birtokos, 3 évet szolgált Irakban és Afganisztánban.DiamondsHead44
+ David Wang is, szòval épūl az OL a kìnai piacròl.

több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nick Wagoner ‏@nwagoner
Rams released DE/TE Mason Brodine. Sat out last season with fractured ankle.dogbite
viszont Brodine azért ment, mert jött Daniel Rodriguez (WR) és Tyler Ott (LS), ezzel létszám felettivé vált.
Rodriguez Purple Heart birtokos, 3 évet szolgált Irakban és Afganisztánban.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nick Wagoner ‏@nwagoner
Rams released DE/TE Mason Brodine. Sat out last season with fractured ankle.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 goingdeep.reblog.hu/beleszolhat-a-nagyok-dolgaba-a-rams
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ha érdekel valakit...
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
A kezdő center posztért Jones és Barnes fog megküzdeni ?süti
Úgy tűnik, hogy igen. Barnes látszik most esélyesebbnek, tavaly már helyettesítette Wells-t. De majd csak az edzőtábor után leszünk okosabbak, addig pedig még sok van.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Barks Atlantában tárgyal..Carmeloman
Megy Bajusszal is a diskurzus. Mondom én, hogy vetminért még visszajön. A hülyéje (vagy az ügynöke) jól elbaszta.
A kezdő center posztért Jones és Barnes fog megküzdeni ?
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a hülyéje

 www.turfshowtimes.com/2015/5/6/8560935/stedman-bailey-catches-passes-while-doing-a-backflip

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Barks Atlantában tárgyal..
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
A 2. körben fel akartunk menni #36-ra. A #41-et + Zac Stacy-t ajánlottuk a Jaguarsnak, de ők inkább Yeldon-t húzták be. Azt nem tudom ki akarhattak, talán Green-Beckham-et, mert utána simán letrade-eltek #57-re. A többit tudjuk.
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25173921/nflcom-already-has-a-los-angeles-rams-redirect-page
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Olvasom az értékeléseket az NLF.com-on, és össze vagyok zavarodva.

Dicsérnek:

 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap3000000490675/Which-team-won-the-2015-NFL-Draft

 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap3000000490809/Best-pick-of-the-2015-NFL-Draft

és értetlenkednek:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gznklxpga6hqhabw6fqe
Losers from the 2015 NFL Draft
Marcus Mariota's arrival in Tennessee will likely have quarterback Zach Mettenberger looking for a new opportunity elsewhere. Who else came out on the unfortunate end of this weekend's draft?


 www.nfl.com/videos/st-louis-rams/0ap3000000490736/2015-Draft-Grade-Rams
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Jönnek az UDFA-k, akiket eddig találtam:

DL Louis Trinca-Pasat, Iowa
CB Imoan Claiborne, Northwestern State
Safety Jay Hughes Mississippi State
Liberty safety Jacob Hagen
UDFA WR Tyler Slavin (New Mexico Highlands)
RB Terrence Franks of Texas State
Texas RB Malcolm Brown
Georgia Tech fullback Zach Laskey
UDFA WR Bradley Marquez (Texas Tech)Pizsama
frissítés, jött még 1 OL
Matt Longacre (DE, Northwest Missouri St.)
Darrell Williams (OT, South Florida)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Így akkor már jók vagyunk PO-ra ?süti
még vagy 3 o-t tegyél hozzá. arra jók vagyunk. :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Érdekes info a Rams War-Roomból:
A Panthers-től kapott második körös pickünknél (#57) még benn volt mind a 4 lineman, akit a 2. körben "követtek", végül hosszas tanácskozás után Havenstein választották, amikor bejelentkezett trade-re a Buccs. A 3/1-et, illetve az ő 4. körösüket a mi 6. körös pickünkért ajánlották. Fisher bele ment volna, ám mire Demoff visszahívta a tampaiakat, ők visszavonták az ajánlatukat. Havenstein lett így a 2. körös pickünk. Aztán a harmadik körben (#72) benn volt még 1 prospect a 2. körre kiszemelt 4-ből, így őt is behúzták: Jamon Brown.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gazyattct1dvwpcxr3mp
St. Louis Rams' war-room drama reveals team on a familiar track
Jeff Fisher is putting the St. Louis Rams on a familiar track with the 2015 NFL Draft -- and Todd Gurley was just the start. Michael Silver takes you inside the war-room drama.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Így akkor már jók vagyunk PO-ra ?
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Jönnek az UDFA-k, akiket eddig találtam:

DL Louis Trinca-Pasat, Iowa
CB Imoan Claiborne, Northwestern State
Safety Jay Hughes Mississippi State
Liberty safety Jacob Hagen
UDFA WR Tyler Slavin (New Mexico Highlands)
RB Terrence Franks of Texas State
Texas RB Malcolm Brown
Georgia Tech fullback Zach Laskey
UDFA WR Bradley Marquez (Texas Tech)Pizsama
Imoan Caiborne-t azért a szakértők a 3-4. körre tették a drafton. Nekem Jacob Hagen is tetszik, megfelelően magas, elég jók a statjai azzal együtt, hogy kisebb iskolából jön.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Stacy trade-hez mit szóltok? Én azért kicsit sajnálom, mert a 2013-as szezonban állat volt. Hogy mi történt 2014-ben vele azt nem tudom, de szerintem többet ért egy 7. körös picknél.
Igazából akkor leszek ideges, ha begyújta a rakétákat a Jets-ben és csinál egy durva szezont.Pizsama
Én is sajnálom, nagyon szimpatikus srác, hatalmas munkamorállal. Azt hiszem tavaly valamikor a traning camp magasságában megsérült (ha nem tévedek a bicepsze szakadt, mert túlemelte magát az edzőteremben), valószínű, hogy ez is közrejátszott a limitált szereplésében, túl azon, hogy blokkolásban Cunningham jobb volt nála ezért is volt 3. számú RB tavaly. Mindenesetre a legjobbakat kívánom neki.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Jönnek az UDFA-k, akiket eddig találtam:

DL Louis Trinca-Pasat, Iowa
CB Imoan Claiborne, Northwestern State
Safety Jay Hughes Mississippi State
Liberty safety Jacob Hagen
UDFA WR Tyler Slavin (New Mexico Highlands)
RB Terrence Franks of Texas State
Texas RB Malcolm Brown
Georgia Tech fullback Zach Laskey
UDFA WR Bradley Marquez (Texas Tech)Pizsama
Semmi OL ?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Jönnek az UDFA-k, akiket eddig találtam:

DL Louis Trinca-Pasat, Iowa
CB Imoan Claiborne, Northwestern State
Safety Jay Hughes Mississippi State
Liberty safety Jacob Hagen
UDFA WR Tyler Slavin (New Mexico Highlands)
RB Terrence Franks of Texas State
Texas RB Malcolm Brown
Georgia Tech fullback Zach Laskey
UDFA WR Bradley Marquez (Texas Tech)
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
6 pick helyett húztunk 9-et.Pizsama
jobban örültem volna,ha minöségre megyünk és nem a menyiségre 😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Stacy trade-hez mit szóltok? Én azért kicsit sajnálom, mert a 2013-as szezonban állat volt. Hogy mi történt 2014-ben vele azt nem tudom, de szerintem többet ért egy 7. körös picknél.
Igazából akkor leszek ideges, ha begyújta a rakétákat a Jets-ben és csinál egy durva szezont.
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Gurleyen kivül az összes játékost megkaphattunk volna a késöbbi körökben is vagy Undraftet.
Egyik név se olyan amitöl a szakértök extézisba esnének.Ès egyébként én sem.
QB Mannion valószinüleg bent lett volna még a 6. körben is.Akiröl egyébként Fisheréken kivül,szinte senki nem tart semmit.
Nehezem tudom elképlzelni hogy pont ezek a srácok oldanák meg a az OL problémáinkat.Nekem úgy tünt mintha minden stratégia nélkül megpróbálnak minnél több játékossal az OL megtömni,szinte teljesen mindegy hogy kivel,és utána abban reménykednek hogy a nagy számok törvénye alapján majd csak valamelyik jó lesz.
Egyértelmüen az ez évi Draft vesztesei közé tartozunk.
Az egyetlen pozitív az egészben hogy idén megint szarok leszünk,Fisher repül és mi meg költözünk L.A.-ba.

Draft értékelésem: D+

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
átlagban nagyjából miénk a legmagasabb és legnehezebb draft

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
No comment sracok...egy elmeny lesz iden is....😀😀😀😀

'I BELIEVE'