Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Fisher-t elvitte a Bengals.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
The St. Louis Rams have traded the 41st overall pick in the 2015 NFL Draft to the Carolina Panthers for their 2nd round pick at #57, their 3rd round pick at 89th overall and 6th round pick at #201.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Clemmings vagy Cann? (Fisher-t én nem bírom)Pizsama
Fasza, letrade!
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Clemmings vagy Cann? (Fisher-t én nem bírom)
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Fogynak a falemberek, Rams-nek csak a maradék jut.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A draft legjobb skill playerét elhoztátok, tényleg szar ügyJakehomer
ja. 2 éve hasonlókat mondtak a Tavon Austin pick után is. az is milyen jól működik, 2 szezon alatt 7+2 TD...DiamondsHead44
Hm, kik mondtak ilyet róla? Nekem inkább az rémlik, hogy a scoutok (nem az espn-es idióták) nem tartották első körös játékosnak.

Gurley jó lesz, ez biztos. Az, hogy a csapat nem úgy épül, ahogy kéne, az szerintem más kérdés, és nem ezen az egy picken múlik.Jakehomer
gyakorlatilag mindenki kiváló húzásnak tartotta akkor:
 www.si.com/nfl/audibles/2013/04/28/2013-nfl-draft-grades-jaguars-49ers-rams-top-the-class
 www.nfl.com/draft/story/0ap1000000167092/article/2013-nfl-draft-grades-vikings-rams-steelers-earn-top-marks
 www.footballnation.com/content/st-louis-rams-grading-their-2013-draft/28788/
stb., stb., stb.DiamondsHead44
Egyrészt ezek újságírók, nem scoutok, másrészt az első kettő a teljes draftot értékelte A-ra (tehát Ogletree, McDonald, Stacy, Studman is besegítettek), és harmadrészt nem írt senki még hasonlót se ahhoz, hogy Austin a legjobb skill player lenne - dynamic és electrifying, persze, de az nem ugyanaz.

Pocsék analógia, na.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Gurley rehab programja azért halad

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tre Mason twitter: Doubting me..?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Todd Gurley receives life-changing phone call from head coach Jeff Fisher.
 twitter.com/STLouisRams/status/594171860931088384
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
St. Louis ACLs

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
1. Badarság lett volna nem behúznotok Gurleyt. A draft posztfüggetlenül top skill playere. Ráadásul azonnal bevethető (amint felépül), pont erre van szükségetek.
2. Az RG3 tradeből származó pickek okosan lettek felhasználva, ugye? Ok. És milyen eredményeket hoztak?
3. Ne tessék elfeledni, hogy pont a Rams az a csapat, amelyiket egy kiemelkedő futó vitt évekig, és tartotta életben a PO reményeket. És akkor se volt se világmegváltó OL, se szuper QB.
4. Biztos jobb lett volna húzni valakit, aki azonnal PO-ba röpíti a Ramst, de 1/10-en nem volt ilyen játékos. Legalábbis most nem lehet rábökni senkire se, hogy ő még bent volt, és tuti jobb lesz.
5. A sérülés olyan dolog az NFL-ben, amivel nem lehet mit kezdeni. Bárki, bármikor lesérülhet, és egy sérült játékos is megtáltosodhat a sérülése után. (Lásd Peterson, Brees)

Valamint önmagában egyik draft se jó, se rossz, pláne nem a draft másnapján.
Lehet, aki most örül Winstonnak, Mariotának, az karácsonyra már megbánja az egészet, és lehet a 3. körben egy "kiafaszomez?!" játékosból posztjának legjobbja pár év alatt. (Tessék megnézni a Seahawks Shermanes draftjának draft utáni elemzéseit. Mindenhol a földbe fikázták őket, holott akkor érkezett a SB-győztes csapat gerince.)
A draft egy lehetőség, mondhatni olyan, mint házépítésnél az alapozás.
Na de ki az, aki az alapozást látva elélvez, hogy milyen fasza kecó, vagy beparázik, hogy ebben még lakni se lehet majd?
Csak az, aki nem tudja, hogy az csak egy alapozás.Sobri Jóska
badarság volt behúzni Gurley.-t. évek óta nem tudunk olyan játékost húzni az első körben, aki az első naptól húzó játékos lett volna. Donald sem kezdett az első 4-5 fordulóban, még mielőtt. igen, olyan játékos kellett volna, aki az első naptól kezdő és húzó ember. Gurley nagyon nagy valószínűséggel PUP-on kezd, azaz az első 6 fordulóban nem lesz. addigra pont elmegy a szezon, mint az elmúlt 4 évben mindig.
2004-ben húztunk egy nagyon jó futót. nagyon szerettem SJ játékát, ezt, aki követte a Rams topikot tudja. de vele sem győztes idényünk. (SJ első szezonjában 8-8-cal jutottunk PO-ba, de akkor még vegyesen futottak.) OL kellett volna, QB kellett volna, WR kellett volna, mint most. Gurley-nak minimum AP statokat kéne hozni, de kérdem én, AP-val hányszor jutott be a PO-ba a VIkings és ott milyen eredményeik voltak? másképp kéne építkezni.
rég nem az alapoknál tartunk, vagy ha mégis, akkor rohadt ciki, hogy több mint 4 éve azt csináljuk.
nyilván majd az éles meccsek mutatják meg mennyire volt jó húzás Gurley, és kívánom, hogy elnézést kelljen kérnem sok ezer Rams szurkolóval együtt, de az elmúlt bő 10 év tapasztalatai és különösen az utolsó 4 évé azt mutatják, hogy Fisher-ék mindig eltalálják a kapifát.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ki a tököm az a 2-3 vállalható RB ? A menekülő Stacy vagy a visszahordó Cunningham ? Mi van ha Mason is megdugta Fisher feleségét ?

Az OL-t még bőven rendbe lehet szedni, Barksdale meg lassan vetminért visszajön. Annyira nem hülyeség egy Mason - Gurley páros, akivel lehet ölni az órát és Foles se lesz akkora nyomás alatt. Valamivel muszáj megtörni a csoport ellenfelek védelmét, mert abban sosem jeleskedtünk.

Fisher utolsó éve, szerintem egy rossz kezdés esetén bye week előtt repül, ennek ellenére döntött így.

Én se vagyok elragadtatva, de szerintem ennyire még nincs veszve a draft. Ami aggaszt, hogy most már lassan a támadóalakulatunk nagy része sérültekből áll. Quick jó lenne, de sérült. Saffold jó lenne, de sérült. Foles jó volt, de sérült. Austin jó se volt még. Ehhez jön még Gurley, viszont benne nagyobb potenciál van. Erre építeni azért elég nehéz.

Nyilván jöhetett volna nagyobb needre játékos, de a defense csapattéren még mindig rendben van, az öregedő LB-t meg meglehet próbálni egy későbbi pickkel pótolni. DL-nek köszönhetően meg úgyse Wilson vagy Kap fogja szétpasszolni a secondaryt.

Mindenesetre én az idei szezontól se igen várok semmit, így ezért nem aggaszt különösebben a Gurley pick. Nem a játékosokkal volt a probléma az előző szezonban sem.süti
Érdekes, hogy amikor tavaly ezzel a RB trióval indítottuk a szezont, valahogy senki sem kiabált, hogy ugyan, kéne egy elit futó.
Vagy amikor 1 évvel előtte SJax távozásával a zseniális Richardson-Pead kettős lett a Rams "kezdő párosa".

De azok is elmennek mind a picsába, akik bevédik ezt pick-et, hogy hát BPA, meg végülis jó döntés, meg hogy Fishertől várható volt.
Mutasson valaki egy rohadt szakértői elemzést vagy mock draftot ahol hozzánk RB-t prognosztizáltak.
Szinte mindenhol OT-t írtak, Peat-et is pl., aki ott volt még 1/10-re. Néhányan írtak WR-t, de meg azt is elfogadhatónak tartottam volna OL helyett, mondjuk Parkert.

És tévedés ne essék. Nekem nem a poszttal vagy épp Gurley-vel van gondom. Tehetséges, van benne potenciál, és mindenhol elkell egy jó futó. De stabil, futásblokkolásban jó fal nélkül mire megyünk vele?

Ha nem lenne lukas a fal, nem lenne egy csomó hiányposztja a csapatnak, de mondjuk lenne 6 darab RB a rosteren, és felbukkan egy egészséges, 10évente csak 1 ilyen van, future HOF futó, azt mondom, ám legyen, hozzuk el 7.-nek csakazértis.

De nem ez a helyzet.

Szerintem a Rams FO túlságosan optimista, és felelőtlenül elpazarolta ezt a pick-et egy nagyon bizonytalan jövőre.

Más csapatok rajongói meg ne mondják nekem, hogy ők egy kicsit sem lennének kiborulva, ha a Front Office-uk egy ACL sérüléséből felépülő játékost drafoltna az 1/1....1/10-es pick-ükkel, aki még csak nem is need-re jönne.
Ti sem tapsikolnátok örömötökben, az tuti!
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A draft legjobb skill playerét elhoztátok, tényleg szar ügyJakehomer
ja. 2 éve hasonlókat mondtak a Tavon Austin pick után is. az is milyen jól működik, 2 szezon alatt 7+2 TD...DiamondsHead44
Hm, kik mondtak ilyet róla? Nekem inkább az rémlik, hogy a scoutok (nem az espn-es idióták) nem tartották első körös játékosnak.

Gurley jó lesz, ez biztos. Az, hogy a csapat nem úgy épül, ahogy kéne, az szerintem más kérdés, és nem ezen az egy picken múlik.Jakehomer
gyakorlatilag mindenki kiváló húzásnak tartotta akkor:
 www.si.com/nfl/audibles/2013/04/28/2013-nfl-draft-grades-jaguars-49ers-rams-top-the-class
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/krpgqknl3sstd32qjufs
2013 NFL Draft Grades: Vikings, Rams, Steelers earn top marks
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

 www.footballnation.com/content/st-louis-rams-grading-their-2013-draft/28788/
stb., stb., stb.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Eddig elkapókat gyüjtöttünk, most futókat...
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Gurley nem sérültlustán kezd? Az egyik amcsi szakértő ezt mondta. Ol foltozható később ez igaz, Flowers volt a cél,kivitte a Giants ezért lett más. De mondjuk.pont futó nem kellett...
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Állítólag Fisherék fel akartak menni Cooperért, ő volt az elsődleges célpont, de mivel nem sikerült, így maradt Gurley.Stez
Ennek még inkább lett volna értelme, ez a Gurley pick olyan, mint amikor a panel 10. emeleti lakásba megveszik az okosok a legújabb TV-t hitelre, "mer' az kell", közben meg penészes a fal, befúj a szél az ablak mellett, csöpög a csap, stb.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Fisherék fel akartak menni Cooperért, ő volt az elsődleges célpont, de mivel nem sikerült, így maradt Gurley.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kicsit hasonlít a helyzet a tavalyi drafthoz, ahol elhoztuk AD-t aki szintén skill player volt, pedig igazából nem volt első számú need a DT.dogbite
Aztán Donalddal mennyivel esélyesebbek lettünk a PO-ra. 😉

Következő pickre én betippelném DGB-t. Vagy Fisher alapon Gregory már sokat csúszik...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A draft legjobb skill playerét elhoztátok, tényleg szar ügyJakehomer
ja. 2 éve hasonlókat mondtak a Tavon Austin pick után is. az is milyen jól működik, 2 szezon alatt 7+2 TD...DiamondsHead44
Hm, kik mondtak ilyet róla? Nekem inkább az rémlik, hogy a scoutok (nem az espn-es idióták) nem tartották első körös játékosnak.

Gurley jó lesz, ez biztos. Az, hogy a csapat nem úgy épül, ahogy kéne, az szerintem más kérdés, és nem ezen az egy picken múlik.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
1. Badarság lett volna nem behúznotok Gurleyt. A draft posztfüggetlenül top skill playere. Ráadásul azonnal bevethető (amint felépül), pont erre van szükségetek.
2. Az RG3 tradeből származó pickek okosan lettek felhasználva, ugye? Ok. És milyen eredményeket hoztak?
3. Ne tessék elfeledni, hogy pont a Rams az a csapat, amelyiket egy kiemelkedő futó vitt évekig, és tartotta életben a PO reményeket. És akkor se volt se világmegváltó OL, se szuper QB.
4. Biztos jobb lett volna húzni valakit, aki azonnal PO-ba röpíti a Ramst, de 1/10-en nem volt ilyen játékos. Legalábbis most nem lehet rábökni senkire se, hogy ő még bent volt, és tuti jobb lesz.
5. A sérülés olyan dolog az NFL-ben, amivel nem lehet mit kezdeni. Bárki, bármikor lesérülhet, és egy sérült játékos is megtáltosodhat a sérülése után. (Lásd Peterson, Brees)

Valamint önmagában egyik draft se jó, se rossz, pláne nem a draft másnapján.
Lehet, aki most örül Winstonnak, Mariotának, az karácsonyra már megbánja az egészet, és lehet a 3. körben egy "kiafaszomez?!" játékosból posztjának legjobbja pár év alatt. (Tessék megnézni a Seahawks Shermanes draftjának draft utáni elemzéseit. Mindenhol a földbe fikázták őket, holott akkor érkezett a SB-győztes csapat gerince.)
A draft egy lehetőség, mondhatni olyan, mint házépítésnél az alapozás.
Na de ki az, aki az alapozást látva elélvez, hogy milyen fasza kecó, vagy beparázik, hogy ebben még lakni se lehet majd?
Csak az, aki nem tudja, hogy az csak egy alapozás.

több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Gurley-t viszont biztos, hogy alaposan kielemezték, és ők láthatóan nem aggódnak az ACL sérülése miatt. Kics]

"Fisher said the team seriously started discussing Gurley only in the last week".

Hát ez nem ugy hangzik mintha nagyon foglalkoztak volna a sráccal%/

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Barksdale visszajön a Wire-ból?!
Mi ez a duma h , Mi van ha Mason is megdugta Fisher feleségét ?' -miért ki dugta meg F feleségét?
Amúgy Gurley egy kibaszott faltörő Kos, még ha nem is ő lett a legésszerűbb húzás! De a legjobb #O idén!
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Még messze nincs vége a draftnak, várjuk ki a végét.
És még mindig ott van Barksdale és Blalock, remélem sikerül megszerezni végre őket. Két TAPASZTALT és legalábbis átlagos képességű falember messze többet ér, bármilyen újonc OL emberkétől, legyen az bármekkora tehetség is.. Nem tudjuk mi a terve bajuszéknak, hogy állnak a tárgyalások Barksdelékkel, stb. Gurley-t viszont biztos, hogy alaposan kielemezték, és ők láthatóan nem aggódnak az ACL sérülése miatt. Kicsit hasonlít a helyzet a tavalyi drafthoz, ahol elhoztuk AD-t aki szintén skill player volt, pedig igazából nem volt első számú need a DT.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ki a tököm az a 2-3 vállalható RB ? A menekülő Stacy vagy a visszahordó Cunningham ? Mi van ha Mason is megdugta Fisher feleségét ?

Az OL-t még bőven rendbe lehet szedni, Barksdale meg lassan vetminért visszajön. Annyira nem hülyeség egy Mason - Gurley páros, akivel lehet ölni az órát és Foles se lesz akkora nyomás alatt. Valamivel muszáj megtörni a csoport ellenfelek védelmét, mert abban sosem jeleskedtünk.

Fisher utolsó éve, szerintem egy rossz kezdés esetén bye week előtt repül, ennek ellenére döntött így.

Én se vagyok elragadtatva, de szerintem ennyire még nincs veszve a draft. Ami aggaszt, hogy most már lassan a támadóalakulatunk nagy része sérültekből áll. Quick jó lenne, de sérült. Saffold jó lenne, de sérült. Foles jó volt, de sérült. Austin jó se volt még. Ehhez jön még Gurley, viszont benne nagyobb potenciál van. Erre építeni azért elég nehéz.

Nyilván jöhetett volna nagyobb needre játékos, de a defense csapattéren még mindig rendben van, az öregedő LB-t meg meglehet próbálni egy későbbi pickkel pótolni. DL-nek köszönhetően meg úgyse Wilson vagy Kap fogja szétpasszolni a secondaryt.

Mindenesetre én az idei szezontól se igen várok semmit, így ezért nem aggaszt különösebben a Gurley pick. Nem a játékosokkal volt a probléma az előző szezonban sem.süti
Persze itt nem kell hogy mindenki egy véleményen legyen.Ezzel nincs is semmi gond.
De Jenkisnek és Trumainnak is lejár a szerzödése.
CB Trae Waynes lett volna itt a legésszerübb pick.(ha már nem OL)
Persze ez is csak az én véleményem😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/