Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ki a tököm az a 2-3 vállalható RB ? A menekülő Stacy vagy a visszahordó Cunningham ? Mi van ha Mason is megdugta Fisher feleségét ?

Az OL-t még bőven rendbe lehet szedni, Barksdale meg lassan vetminért visszajön. Annyira nem hülyeség egy Mason - Gurley páros, akivel lehet ölni az órát és Foles se lesz akkora nyomás alatt. Valamivel muszáj megtörni a csoport ellenfelek védelmét, mert abban sosem jeleskedtünk.

Fisher utolsó éve, szerintem egy rossz kezdés esetén bye week előtt repül, ennek ellenére döntött így.

Én se vagyok elragadtatva, de szerintem ennyire még nincs veszve a draft. Ami aggaszt, hogy most már lassan a támadóalakulatunk nagy része sérültekből áll. Quick jó lenne, de sérült. Saffold jó lenne, de sérült. Foles jó volt, de sérült. Austin jó se volt még. Ehhez jön még Gurley, viszont benne nagyobb potenciál van. Erre építeni azért elég nehéz.

Nyilván jöhetett volna nagyobb needre játékos, de a defense csapattéren még mindig rendben van, az öregedő LB-t meg meglehet próbálni egy későbbi pickkel pótolni. DL-nek köszönhetően meg úgyse Wilson vagy Kap fogja szétpasszolni a secondaryt.

Mindenesetre én az idei szezontól se igen várok semmit, így ezért nem aggaszt különösebben a Gurley pick. Nem a játékosokkal volt a probléma az előző szezonban sem.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Remélem gurley fut vagy 2000 yardot kezdésnek. A legjobb skill player én örülnék neki. Amúgy meg maradni fog nektek impact OL a 2. körre is, relax 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Bocsi de tovább kell írnom,mert ki megy az agyam.
Nem lehet Fisher olyan barom hogy 1.10.re egy játékost draftol aki egy térdszalag szakadásból épül fel.
Ugye az utobbi években volt néhány játékosunk akiknek útána újból elszakadt a térdszlagjuk és utána lekukáztuk öket.
Azt se tudja hogy fölépül-e teljesen,meg lesz e a régi sebessége stb.
Nem volt elég ACL-s az utobbi években.
Még ha a srác 10-es Pro-bowlos lesz is leszarom.
Egyszerüen nem volt rá szükség pont:-/Ramsfan
A végén írod le a lényeget: NEM VOLT RÁ SZÜKSÉG!
És kb. el is vérzik minden érvelés hogy milyen jó pick volt, meg hogy mekkora tehetség, és ritkán van ilyen RB prospect.
Az a csapat, amelyiknek nincs franchise QB-ja, hiányos a támadófala, nincs elit WR-je, CB-je, Safety-je, és az öregedő MLB-jét is pótolni kéne lassan, viszont van kb. 2-3 nem elit, de simán vállalható RB-je, nos, az a csapat nem engedheti meg magának hogy az 1/10-es választását egy ACL sérülésből felgyógyuló futóra pazarolja, legyen az bármekkora tehetség is.
Ez egy olyan luxus, amit a Rams egész egyszerűen nem engedhetett volna meg magának.
Évek óta próbálom csillapítani a Snead és Fisher draft-tevékenysége elleni dühömet, próbálom megérteni a számomra nem egyértelmű választásaikat, de ezzel a húzásukkal végleg betelt nálam a pohár, nem bírom tovább. Elegem van. Repüljenek!!!Pizsama
Ámen😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Bocsi de tovább kell írnom,mert ki megy az agyam.
Nem lehet Fisher olyan barom hogy 1.10.re egy játékost draftol aki egy térdszalag szakadásból épül fel.
Ugye az utobbi években volt néhány játékosunk akiknek útána újból elszakadt a térdszlagjuk és utána lekukáztuk öket.
Azt se tudja hogy fölépül-e teljesen,meg lesz e a régi sebessége stb.
Nem volt elég ACL-s az utobbi években.
Még ha a srác 10-es Pro-bowlos lesz is leszarom.
Egyszerüen nem volt rá szükség pont:-/Ramsfan
A végén írod le a lényeget: NEM VOLT RÁ SZÜKSÉG!
És kb. el is vérzik minden érvelés hogy milyen jó pick volt, meg hogy mekkora tehetség, és ritkán van ilyen RB prospect.
Az a csapat, amelyiknek nincs franchise QB-ja, hiányos a támadófala, nincs elit WR-je, CB-je, Safety-je, és az öregedő MLB-jét is pótolni kéne lassan, viszont van kb. 2-3 nem elit, de simán vállalható RB-je, nos, az a csapat nem engedheti meg magának hogy az 1/10-es választását egy ACL sérülésből felgyógyuló futóra pazarolja, legyen az bármekkora tehetség is.
Ez egy olyan luxus, amit a Rams egész egyszerűen nem engedhetett volna meg magának.
Évek óta próbálom csillapítani a Snead és Fisher draft-tevékenysége elleni dühömet, próbálom megérteni a számomra nem egyértelmű választásaikat, de ezzel a húzásukkal végleg betelt nálam a pohár, nem bírom tovább. Elegem van. Repüljenek!!!
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Bocsi de tovább kell írnom,mert ki megy az agyam.
Nem lehet Fisher olyan barom hogy 1.10.re egy játékost draftol aki egy térdszalag szakadásból épül fel.
Ugye az utobbi években volt néhány játékosunk akiknek útána újból elszakadt a térdszlagjuk és aztán le is kukáztuk öket.
Azt se tudja hogy fölépül-e teljesen,meg lesz e a régi sebessége stb.
Nem volt elég ACL-s az utobbi években.
Még ha a srác 10-es Pro-bowlos lesz is leszarom.
Egyszerüen nem volt rá szükség pont:-/

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Elsőre en is sokkot kaptam, hogy RB-t húztunk az elején, de egy kicsit utána olvasva, gondolva másképp látom, es mar egyáltalán nem látom rossz húzásnak.
Gurley abszolút elit játékos, aki ha egészséges (es igen itt van egy nagy HA - úgy látszik Fisherek szerelmesek a szakadt ACL-be..) azonnal bevethető es képes az offense-nek új karaktert adni.
Persze kell OL ember, de az ő esetükben egyáltalán nem biztos, hogy azonnal képes NFL szinten teljesíteni (sőt!), legyen az bármilyen jó prospekt is (tavaly Robinsonnak sem ment könnyen). Szóval húzhatunk még a további körökben O linemant, aztán Boudreau majd embert farag belőle.dogbite
Stacy Stat:2013 14 G 973 Yard
Mason Stat:2014 12 G 765 Yard
Cunninghamnak is van egy 3.7 Yard átlaga.

Akkor most mend meg hogy mi a faszomnak kell egy elsö körös RB?És még csak nem is egészséges(N)
Most mi fog jönni ?
DE,DT,K,P,LS,Greenkeeper és akkor minden lyukat betömtünk.?:[]
És ha Boudreau olyan nagy Isten,akkor miért nem tudott Barretböl vagy Washingtonból vagy akár Rhaneyböl
egy használható játékost csinálni?Robinson se volt túl jó.

Nem nem nem ez a Fisher tényleg idiota köcsög barom állat.Biztos vagyok benne hogy a focihoz ért,de amit a draftokon müvel azért adnék neki legalább 3 évet Alactraz.

Most már én is ugy vagyok hogy új város új stadion és új edzö.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Elsőre en is sokkot kaptam, hogy RB-t húztunk az elején, de egy kicsit utána olvasva, gondolva másképp látom, es mar egyáltalán nem látom rossz húzásnak.
Gurley abszolút elit játékos, aki ha egészséges (es igen itt van egy nagy HA - úgy látszik Fisherek szerelmesek a szakadt ACL-be..) azonnal bevethető es képes az offense-nek új karaktert adni.
Persze kell OL ember, de az ő esetükben egyáltalán nem biztos, hogy azonnal képes NFL szinten teljesíteni (sőt!), legyen az bármilyen jó prospekt is (tavaly Robinsonnak sem ment könnyen). Szóval húzhatunk még a további körökben O linemant, aztán Boudreau majd embert farag belőle.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
#Rams RB Zac Stacy, after the selection of RB Todd Gurley, plans to ask the team for his release or to be traded, per league source.— Adam Caplan (@caplannfl) May 1, 2015

Gyorsan ment.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
A sajtótájékoztatón Fisher és Snead többször is elmondták: fogalmuk sincs, hogy Gurley mikor lesz játékra alkalmas állapotban, de azért nagyon szeretik.Amador
Na, nekem pont ebből van elegem, hogy ez a 2 faszkalap szerelembe esik egy játékossal, és akkor magasról le van szarva hogy mire lenne szüksége a csapatnak, nekik az a játékos kell!
Csakhogy ez nem csapatépítés. Ez az egyéni kis preferenciák kielégítése. Szerintem Fishernek van egy titkos recskaszobája, ahol az általa draftolt RB-k képére veri ki magának.
Úgy vigyorognak mintha kb. a szentgrált találtak volna meg, aztán néznek megint nagyot mikor 0-6-tal kezdjük a szezont, hogy vajon hol baszták el a dolgot.
Szánalom.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valami nagy baj van St.Louis-ban 😕
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
A sajtótájékoztatón Fisher és Snead többször is elmondták: fogalmuk sincs, hogy Gurley mikor lesz játékra alkalmas állapotban, de azért nagyon szeretik.
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Majd blokkol neki vmelyik DT....

Sirok....

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ki mit vár mára?
DT + RB? :#

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A draft legjobb skill playerét elhoztátok, tényleg szar ügyJakehomer
ja. 2 éve hasonlókat mondtak a Tavon Austin pick után is. az is milyen jól működik, 2 szezon alatt 7+2 TD...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
És még fehér puncit is szúr:
 collegespun.com/sec/georgia-sec/todd-gurleys-girlfriend-goes-viral-after-nfl-draft-appearancePizsama
lehet hogy csak egyet alukázni kell rá
s utána sokkal jobban hangzik majd :p ez a pickRamsfan
Nem és nem. Ez egy elpazarolt pick.
A Snead+Fisher éra mindig a jövőnek építkezik, sosem az aktuális szezonnak. Mintha egy olyan képzeletbeli következő szezonra készülnének folyamatosan, ami sosem jön el.
Nekem most lett elegem belőlük. Rúgják ki őket a picsába, és menjen a csapat is LA-be...az lenne igazán a fresh start.
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
És még fehér puncit is szúr:
 collegespun.com/sec/georgia-sec/todd-gurleys-girlfriend-goes-viral-after-nfl-draft-appearancePizsama
lehet hogy csak egyet alukázni kell rá
s utána sokkal jobban hangzik majd :p ez a pick

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
És még fehér puncit is szúr:
 collegespun.com/sec/georgia-sec/todd-gurleys-girlfriend-goes-viral-after-nfl-draft-appearance
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
After this pick expect them to try and move up into the first to draft a DT.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
konteo:
az eddig is sz@r OL-t ne javítsuk -> még kevesebb elért pont -> még kevesebb győzelem -> még kevesebb néző -> ennyi nézőért nem érdemes új stadiont építeni -> viszem a franchise-t LA-be

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ez eddig nagyon fasza
van egy raklap futónk
egy nagyon szar OL
néhany közepes elkapónk
és egy QB aki mögött elég sok a kérdöjel-_-

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Egyszerüen nem értem hogy miért nem biznak Masonbe?Ramsfan
A tavalyi szezon szerint inkább Stacy-ben nem bíznak.Amador
De miért nem
szinte alig játszott
bár nem tudom mi volt az okaRamsfan
Megdugta Fisher feleségét....minimum.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Happiest guys on the Rams are Mason and Stacy hoping they get cut released or traded to a team that has 5 OL starters.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Egyszerüen nem értem hogy miért nem biznak Masonbe?Ramsfan
A tavalyi szezon szerint inkább Stacy-ben nem bíznak.Amador
De miért nem
szinte alig játszott
bár nem tudom mi volt az oka

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Egyszerüen nem értem hogy miért nem biznak Masonbe?Ramsfan
A tavalyi szezon szerint inkább Stacy-ben nem bíznak.
több mint 9 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Egyszerüen nem értem hogy miért nem biznak Masonbe?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/