A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hihetetlen, de elméletileg bejuthatunk a playoff-baDiamondsHead44
Nem rossz, de csoportelsőként 3. kiemeltek is lehetünk.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hihetetlen, de elméletileg bejuthatunk a playoff-ba
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine/_/factor/wins/results/400554419~1~400554431~1~400554349~1~400554429~2~400554448~2~400554350~1~400554418~2~400554342~1~400554427~2~400554444~2~400554407~1~400554424~2~400554415~2~400554423~2~400554356~1~400554434~2~400554406~2~400554361~2

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Azért ugye megőrízzük a józan itélőképességünket, és nem adunk túl nagy jelentőséget ennek a győzelemnek?Pizsama
Nem, de így még a PO meglehet ! Ott meg már bármi megtörténhet.süti
az ami idén tuti nem lesz.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért ugye megőrízzük a józan itélőképességünket, és nem adunk túl nagy jelentőséget ennek a győzelemnek?Pizsama
Nem, de így még a PO meglehet ! Ott meg már bármi megtörténhet.
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Azért ugye megőrízzük a józan itélőképességünket, és nem adunk túl nagy jelentőséget ennek a győzelemnek?Pizsama
nem, de jó volt látni, Quinn újra a régi. Sok mindent nem csináltunk a szünet után, de azért nem rossz, hogy nem minket vernek ronggyá. Irány Washington! 😊
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
szerintem, ha legyözzük a következő 3 ellenfélből 2-öt (WSH,ARZ,NYG) Fisher maradni fog stábbal együtt..
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Azért ugye megőrízzük a józan itélőképességünket, és nem adunk túl nagy jelentőséget ennek a győzelemnek?
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Győztünk.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Vagy a tavalyi otthoni Seattle elleni meccs. Szinte dettó ugyanez volt most is. Rossz playhivas volt. Ennyi. :-/
Bár arrol szinte nem is beszélünk, hogyha Hill (végül is egy veterán qb) jol hajtja végre a játékot, es megdobja a TD-t, akkor most mindenki boldog...
dogbite
Nem vagyok benne biztos, hogy korrekt Hillt hibáztatni - könnyű passz volt, amit jól dobott meg, nem is a Britten védekező corner szedte le. A védő olvasta a playt és belépett a passzsávba, ez a legjobbakkal is előfordul. Persze lehet mondani, hogy a qb-nak ezt fel kell ismernie, de rövid ideje volt rá, három lépés és passz, nehéz ügy ez. Az viszont egyértelmű, hogy értékelhetetlen hívás volt abban a szituációban - ha már passz, akkor play action és feldobni valamelyik sarokba, hogy a pick esélye a minimálisra csökkenjen. Engem semlegesként is teljesen felbaszott a call...

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
David Joseph PFF All-Star tag lett a tegnapi teljesítményével. 😊
Annyira a semmiből tört fel, hogy a nevét se tudják helyesen leírni.süti
mit csinált hétfőn? végülis akkor biztos nem siettették Hillt 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
David Joseph PFF All-Star tag lett a tegnapi teljesítményével. 😊
Annyira a semmiből tört fel, hogy a nevét se tudják helyesen leírni.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hajrá mi!😊Pari
Én drukkolok nektek, de akkor aztán tisztességesen elverni minket.
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
és a hétvégén jön a Loser Bowl!!4!négy!
2004. óta a 2 legrosszabb mérleggel rendelkező franchise nagyja csapnak össze.
a Rams 55-115-1-es mérleggel, 0,325-ös győzelmi mutatóval a 2. legjobb és fogadja az éllovas Raiders-t. A Raiders az egyetlen franchise, amelyik ebben a mutatóban felül tudja múlni a Rams-t. 2004. óta a mérlegük: 50-121 és 0,292-es győzelmi mutató.
JahúúúDiamondsHead44
Hajrá mi!😊
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
két durva stat:
_az utolsó 2 meccsen hétszer voltunk a redzone-ban, ebből csak 2 TD-t értünk el
_az idén 5 interception-t dobtunk a 4. negyedekben, amikor 7 vagy annál kevesebb pont hátrányban voltunk. természetesen ezzel vezetjük a ligát, nem is akárhogyan, mert a 2. helyezetteknek csak 2 int-je van ilyen körülmények között.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Quick sérülése után ő az 1. számú elkapónk. a Denver ellen jól játszott, a többin szoszó. tegnap volt 1 nagy elkapása. a nyilatkozatai szerint jól érzi magát, szeretne maradni.DiamondsHead44
Nehogy Fisher vigye magával. 😛
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Üdv! Itt játszik egy régi kedvenc playám, jöttem kérdezni egyet. Szóval Britt amúgy hogy teljesít, vele mennyire vagytok megelégedve? Ha jól tudom csak 1 éves szerződést írt alá, egyáltalán megtartanátok a nyáron? Ha igen nagyjából milyen szerepre, sima kezdő wr vagy kiegészítő?Duff
Quick sérülése után ő az 1. számú elkapónk. a Denver ellen jól játszott, a többin szoszó. tegnap volt 1 nagy elkapása. a nyilatkozatai szerint jól érzi magát, szeretne maradni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Üdv! Itt játszik egy régi kedvenc playám, jöttem kérdezni egyet. Szóval Britt amúgy hogy teljesít, vele mennyire vagytok megelégedve? Ha jól tudom csak 1 éves szerződést írt alá, egyáltalán megtartanátok a nyáron? Ha igen nagyjából milyen szerepre, sima kezdő wr vagy kiegészítő?
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
...dogbite
abban nincs vita, hogy Hill rossz döntést hozott és rossz passzt adott.
DE
miért is az edzőket hibáztatom (már megint)? amikről ők döntenek:
_time management - amiről már írtam, hányadik kísérletnél járunk, mennyit kell megtenni, mennyi idő van hátra, mennyi időkérése van az ellenfélnek, mennyi nekünk,
_gameplan - én tudom, hogy milyen play-eken dolgoztunk ilyen szitukra (redzone és nagyon rövid) és az adott védelem ellen, mi működött a héten az edzéseken
_adjustment (no ez az ami nálunk nincs) - és mi működött a meccsen ( rövid passzok nem nagyon) és miben jó az ellenfél védelme és miben tudtuk megverni őket
_ismerni az ellenfél védelmét - ilyenkor mit védekeznek, blitzelnek, embert fognak, zónáznak
ez alapján
_formáció - itt szoktunk empty backfield-del felállni, hogy a védelemnek, még véletlenül se kelljen a futásra figyelni
_personnel - beleértve, hogy konkrétan kik vannak fenn (pl. power back, vagy TA a backfield-en, vagy kinek megy jól a route, kinek ragad a kesztyűje, kinek lyukas a keze)
_maga a play - és oké, legyen passz, de legalább play action passz, hogy kimozgassuk a védelmet +
_snapcount - hátha offside lesz és felezhetjük a távolságot és a 2 yard még könnyebb, mint a 4 yard, plusz lassítjuk az ellenfél reakcióját, mert tényleg csak a labdára indulhatnak
_felismerni az ellenfél felállását és védekezési taktikáját, ha kell időt kérni (mondjuk ez inkább QB, de kintről és fentről ezt meg lehet tenni)
_megadni a lehetőséget a QB-nek, hogy áthívja a play-t - ehhez meg kell tudni, hogy erre képes-e a QB és fel van-e készülve a csapat, hogy az áthívást jól játssza meg

na a fentiekből talán kettő volt meg, a többi nem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom mi ez a negatívkodás már megint. Keményen küzdöttünk, mindent megtettek a srácok a pályán. Apróbb hibák vannak még, de azokot könnyen ki lehet küszöbölni. Erre kell most összpontosítani. Nagyon fiatal a csapat, de rengeteg a tehetség, akik mind potenciális HoF várományosok lehetnek. Az meg, hogy az utolsó drive rosszul sült el, benne van a pakliban. Na de mikor láttatok utoljára Tavon Austin TD, na mikor ? Mi ez ha nem fejlődés kérem szépen ?
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Vagy a tavalyi otthoni Seattle elleni meccs. Szinte dettó ugyanez volt most is. Rossz playhivas volt. Ennyi. :-/
Bár arrol szinte nem is beszélünk, hogyha Hill (végül is egy veterán qb) jol hajtja végre a játékot, es megdobja a TD-t, akkor most mindenki boldog...
dogbite
soha nem kéne erről beszélni.
bő 1 perc van hátra, az ellenfélnek még van 2 időkérése, csak 3 pont a különbség (bőven FG távolságon belül vagyunk), back-up QB, aki ilyen szituban még alig volt, plusz a meccsen alig 50 %-os a completition mutatója. ha jó edző vagyok, akkor nem hozom sem a kúbémat, sem magamat ilyen helyzetbe. szerintem még BB sem hívott volna passzt Brady-vel a 2. kísérletre, max. a harmadikra.
de nekünk miért is nem lett volna jó a hosszabbítás? na erről nem beszélt még senki odakinnt sem.DiamondsHead44
Egyetértünk, ebben a szituációban szerintem is rossz hívás volt, különösen az empty backfield-el együtt... mindenki tudta, hogy passz jön.
Mindezt fenntartva, csak elgondolkodtam, hogy egy-egy elrontott játék miatt sokkal gyakrabban okoljuk az edzőt, mint magát az azt végrehajtó játékost/játékosokat. Holott igazából fogalmunk sincs, mi lett volna a pontos hívás, kinek mi lett volna a feladata illetve, hogy mi alapján is döntöttek az adott játék mellett, ők hogyan értékelték az adott szituációt. Hiszen papíron minden play működik.dogbite
Ez a baj, hogy papíron minden play működik, csak Shitty annyira agyalágyult, hogy képtelen felfogni, hogy a második félidőre annyira kiismerhetőek a playhívásai, hogy csak egy vak csecsemő nem látja, hogy mi fog következni.
Ahogy ti is írjátok, lehetett volna futással próbálkozni, aztán FG-lal döntetlenre menteni, de nem...
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Vagy a tavalyi otthoni Seattle elleni meccs. Szinte dettó ugyanez volt most is. Rossz playhivas volt. Ennyi. :-/
Bár arrol szinte nem is beszélünk, hogyha Hill (végül is egy veterán qb) jol hajtja végre a játékot, es megdobja a TD-t, akkor most mindenki boldog...
dogbite
soha nem kéne erről beszélni.
bő 1 perc van hátra, az ellenfélnek még van 2 időkérése, csak 3 pont a különbség (bőven FG távolságon belül vagyunk), back-up QB, aki ilyen szituban még alig volt, plusz a meccsen alig 50 %-os a completition mutatója. ha jó edző vagyok, akkor nem hozom sem a kúbémat, sem magamat ilyen helyzetbe. szerintem még BB sem hívott volna passzt Brady-vel a 2. kísérletre, max. a harmadikra.
de nekünk miért is nem lett volna jó a hosszabbítás? na erről nem beszélt még senki odakinnt sem.DiamondsHead44
Egyetértünk, ebben a szituációban szerintem is rossz hívás volt, különösen az empty backfield-el együtt... mindenki tudta, hogy passz jön.
Mindezt fenntartva, csak elgondolkodtam, hogy egy-egy elrontott játék miatt sokkal gyakrabban okoljuk az edzőt, mint magát az azt végrehajtó játékost/játékosokat. Holott igazából fogalmunk sincs, mi lett volna a pontos hívás, kinek mi lett volna a feladata illetve, hogy mi alapján is döntöttek az adott játék mellett, ők hogyan értékelték az adott szituációt. Hiszen papíron minden play működik.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Vagy a tavalyi otthoni Seattle elleni meccs. Szinte dettó ugyanez volt most is. Rossz playhivas volt. Ennyi. :-/
Bár arrol szinte nem is beszélünk, hogyha Hill (végül is egy veterán qb) jol hajtja végre a játékot, es megdobja a TD-t, akkor most mindenki boldog...
dogbite
soha nem kéne erről beszélni.
bő 1 perc van hátra, az ellenfélnek még van 2 időkérése, csak 3 pont a különbség (bőven FG távolságon belül vagyunk), back-up QB, aki ilyen szituban még alig volt, plusz a meccsen alig 50 %-os a completition mutatója. ha jó edző vagyok, akkor nem hozom sem a kúbémat, sem magamat ilyen helyzetbe. szerintem még BB sem hívott volna passzt Brady-vel a 2. kísérletre, max. a harmadikra.
de nekünk miért is nem lett volna jó a hosszabbítás? na erről nem beszélt még senki odakinnt sem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
és a hétvégén jön a Loser Bowl!!4!négy!
2004. óta a 2 legrosszabb mérleggel rendelkező franchise nagyja csapnak össze.
a Rams 55-115-1-es mérleggel, 0,325-ös győzelmi mutatóval a 2. legjobb és fogadja az éllovas Raiders-t. A Raiders az egyetlen franchise, amelyik ebben a mutatóban felül tudja múlni a Rams-t. 2004. óta a mérlegük: 50-121 és 0,292-es győzelmi mutató.
Jahúúú

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Vagy a tavalyi otthoni Seattle elleni meccs. Szinte dettó ugyanez volt most is. Rossz playhivas volt. Ennyi. :-/
Bár arrol szinte nem is beszélünk, hogyha Hill (végül is egy veterán qb) jol hajtja végre a játékot, es megdobja a TD-t, akkor most mindenki boldog...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Utólagos okosodás, de azért Cunningham csak megcsinált volna 2 kísérletből 4 yardot. Ha meg nem, akkor el lehetett volna gondolkozni azon, hogy kockáztassanak-e negyedikre, vagy jöjjön az egyenlítő field goal. 3 éve volt egy ilyen meccs, mikor egy hajszálnyira a goal line-tól McDaniels folyton passzoltatta Bradfordot, Jackson meg ott állt a pálya szélén.