Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
E.J. Gaines mennyire muzsikál jól éles helyzetben? Ahogy láttam, este a Crabtree TD az róla volt, de ezek benne vannak.
Múlt héten elég jó volt abból amit itt írtatok (hét újonca esélyes).
Mizzuban nagy kedvencem volt és egyik GM játékban is nálam van, csak mivel sok Rams meccset nem láttam még idén, így gondoltam ti hátha tudtok róla többet mondani 😊.MarioAna
egy post-corner-post kombinációval szívatta meg Crabtree és nem volt safety segítsége. Ezt leszámítva nem volt rossz.

Szörnyű látni, hogy az elején jól megy és amikor vált az ellenfél nem tudják az edzők lereagálni a dolgokat.
Pedig most a védelem sem volt akkora fos, csak a végén már sokat voltak a pályán a támadók miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Remélem jövőre tényleg érkezik egy modernebb felfogású edző egy OC-guruval karöltve, mert fájdalmas látni, hogy mennyire nincsenek kihasználva Austinék. Az első félidőben kinyílt mondjuk kicsit a playbook, de 2 TDs előnyben elhitték Fisherék, innen elég lesz csak futni. Pedig az emberanyag megvan szerintem ahhoz, hogy szórakoztató és egyben eredményes csapat legyen a Rams.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
E.J. Gaines mennyire muzsikál jól éles helyzetben? Ahogy láttam, este a Crabtree TD az róla volt, de ezek benne vannak.
Múlt héten elég jó volt abból amit itt írtatok (hét újonca esélyes).
Mizzuban nagy kedvencem volt és egyik GM játékban is nálam van, csak mivel sok Rams meccset nem láttam még idén, így gondoltam ti hátha tudtok róla többet mondani 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Igen, ismét egy nagy előnyt sikerült eladni, szinte hasonló séma alapján. Annyi különbséggel, hogy most AD is kifejezetten rossz volt.. Amíg az elején volt futás es play action, addig ment a szekér. Aztán jött a nyomás, amit Davis nem tud kezelni.. Egy csomó rossz döntés, rossz kivitelezés. Megszűnt a futás, jött a passz heavy offense, vele az egysíkú, kiszámítható játék, hozzá egy csomó rossz passzal. Igazából en Davistől korábban kb. ennyire számítottam, eddig volt nekem meglepetés amit mutatott.
Azt nagyjából lehetett tudni, hogy a secondary az egyik gyenge láncszem, este ezt parádésan be is bizonyították. JJ egyszerűen botrányos volt. TruJo hiányzik..
Ami viszont a legfájóbb, hogy ismét semmi valaszunk nem volt a 49s játékára. Az edzői kar ujra leszerepelt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Nálam ma telt ki Fisher ideje.. Nem tud semmit felmutatni, a védelem is sz@r. Az általa hozott emberek-köztük a sokmilliós TE- kritikán aluli. A draftoltak buknak meg, egyetlen győzelem a mezőny 2. leggyengébbje ellen volt. Eddig bíztam a bajsziban, de már nem.. Váltás kell, kétszer nem szabad min. 2 TD előnyről bukni..
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jenkins katasztrófa...Carmeloman
Pedig nagyon szurkoltam nektek srácok! Tavaly is szimpatikus volt a csapat, és amúgy is anti 49-ers drukker vagyok.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Jenkins katasztrófa...
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
én őszintén tartok tőletek fiúkpetey
Nem kell. Általában saját magunkat verjük meg.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
én őszintén tartok tőletek fiúk

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Felkel valaki hajnalban élőben látni az égést?Pizsama
Azért az 1 negyedért ? 😓
Remélem azért attól izgalmasabb lesz, de amilyen MNF-okon vagyunk túl...
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Felkel valaki hajnalban élőben látni az égést?
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nem lennék meglepve, ha most hétfőn G.Rob es Mason is játszana... 😛

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Amúgy sincs itt semmi probléma.
“Greg just needs to keep doing what he’s doing," Fisher said. "He’s gotten much better over the last couple of weeks. He’s got a good feel for both of the positions. And just keep learning, working. He’s working hard on the practice field.”

Nem szeretném kommentálni.süti
már csak Spags folyamatos tapsikolása hiányzik

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amúgy sincs itt semmi probléma.
“Greg just needs to keep doing what he’s doing," Fisher said. "He’s gotten much better over the last couple of weeks. He’s got a good feel for both of the positions. And just keep learning, working. He’s working hard on the practice field.”

Nem szeretném kommentálni.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Matthews az egyik legjobb ember már most a falban 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sok következtetést azért mégse vonnék le. Jake Matthews igen megszenved Atlantában. Jó nyilván egy 1/2-es prospectet a liga legszarabb guardját nem tudja helyettesíteni, DE Donald is jobban játszik, mint Langford mégis az utóbbi kap jóval több playt. És azt se felejtsük el, hogy ha Hill nem sérül le, most vele szenvednénk.

Előbb menjenek Fisherék, majd ha elvonul a szar lássuk mi van alatta.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A PFF-módszertan alapján Joseph a legrosszabb guard az NFC-ben, pass protectionben pedig a második leggyengébb a NFL-ben. 6 QB hit (a legtöbb a csapatban) és 9 siettetés (a negyedik legtöbb a ligában) fűződik a nevéhez. Emellett ő a harmadik legtöbbet büntetett játékos a pozíciójában és az első a Rams támadófalában. Ha az 1/2-es Robinson tényleg nem jobb nála, az nem jó jel.Amador
ezek szerint mégis vagyunk olyan jó csapat, hogy 1/2-re nem kellett plug-in playa, hanem megint bevállaltunk egy prospect-et.
oh wait...

még 1 gyenge pojén: gondolj bele mennyire lehet sz@r GRob, ha még a totál bust Jason Smith is kezdő lehetett az elején...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
A PFF-módszertan alapján Joseph a legrosszabb guard az NFC-ben, pass protectionben pedig a második leggyengébb a NFL-ben. 6 QB hit (a legtöbb a csapatban) és 9 siettetés (a negyedik legtöbb a ligában) fűződik a nevéhez. Emellett ő a harmadik legtöbbet büntetett játékos a pozíciójában és az első a Rams támadófalában. Ha az 1/2-es Robinson tényleg nem jobb nála, az nem jó jel.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
New Rams LB Will Herring..
Armstrong helyett..Carmeloman
OLB - pipa
speciel teamer - pipa
ex-Saints vagy -Titans játékos - pipa

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
New Rams LB Will Herring..
Armstrong helyett..
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Rams QB Austin Davis (375 yards passing, 3 TDs) among nominees for FedEx Air & Ground player of the week.

Manning és Brees a versenytársai. Rams-irányító ritkán kerül ily előkelő társaságba.

Gaines pedig a hét újonca lehet.Amador
Number of 375 yd, 3TD games in their career:

Sam Bradfrod - 1 (49 games played)
Austin Davis - 1 (4 games played)
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Rams QB Austin Davis (375 yards passing, 3 TDs) among nominees for FedEx Air & Ground player of the week.

Manning és Brees a versenytársai. Rams-irányító ritkán kerül ily előkelő társaságba.

Gaines pedig a hét újonca lehet.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Am Davisben látjátok az esetleges fr. Qb-t?peach
Ahogy Mustaine is írta a vezetői képességei, motiváltsága megvan hozzá. Ráadásul egy fostalicska csapatban sikerül 300 yardokat passzolnia és hoznia a 100-as QB ratingeket, amire a 79 misis "irányító"-nk soha nem volt képes. Viszont a 49-ers és Seahawks védelme ellen már nagyobb kihívás lesz. Foleshoz lehetne hasonlítani, talán még sikerül is így lehoznia a szezont, mint tavaly neki.

Viszont most kell szurkolni, hogy az egész impotens edzői gárda (és főleg Schotty) menjen innen a picsába. Ellenkező esetben hiába van benne potenciál, csinálnak belőle is egy Butt fumble QB-t...

Kár lenne elveszíteni egy olyan QB-t aki így képes összerántani az offense-t, ha már Bajuszéknak nem ment...
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Am Davisben látjátok az esetleges fr. Qb-t?peach
Akkora leader motivátor a srác, amilyet ritkán látni. Minden drive után megy spanolni a társakat, pacsi, búbolás, ugrálás, ilyesmi.
Ha tartja a formáját, (a szezon hátralévő részében ő kezd, ha nem gyalulják le) szerintem hiba lenne elvenni tőle a lehetőséget.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Am Davisben látjátok az esetleges fr. Qb-t?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...